Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
[9] 10:25    M.Larenka      
 16   Maxim Larenka    21:19  21:13 [30']      
  [25] 11:15    M.Larenka    
 9   Vaidas Markevičius      19:21  21:16  21:19 [44']    
[10] 10:25    V.Markevičius      
 8   Audrius Vilčinskas    21:16  15:21  21:11 [30']      
    [41] 12:05    M.Akucevičius  
 5   Marius Akucevičius        21:9  21:11 [22']  
[11] 10:25    M.Akucevičius      
 12   Raimondas Stakionis    21:10  21:9 [12']      
  [26] 11:15    M.Akucevičius    
 13   Kęstutis Lasinskas      19:21  21:4  21:12 [25']    
[12] 10:25    K.Lasinskas      
 4   Albertas Rimkus    21:16  10:21  21:17 [30']       1-a vieta
      [57] 12:55    M.Akucevičius
 3   Jonas Bartkus          16:21  21:6  21:12 [30']
[13] 10:25    J.Bartkus      
 14   Tomas Grigas    21:14  21:5 [15']      
  [27] 11:15    R.Kavaliauskas    
 11   Artūras Olšauskas      21:17  21:16 [24']    
[14] 10:25    R.Kavaliauskas      
 6   Ramūnas Kavaliauskas    17:21  21:12  21:16 [38']      
    [42] 12:05    R.Kavaliauskas  
 7   Martynas Povilaitis        21:12  21:19 [22']  
[15] 10:25    M.Povilaitis      
 10   Marius Brazauskas    21:12  21:19 [20']      
  [28] 11:15    M.Povilaitis    
 15   Pavel Gusev      17:21  21:12  21:15 [34']    
[16] 10:25    P.Gusev      
 2   Elmoras Adakauskas    21:17  22:20 [19']    M.Larenka   3-a vieta
      [58] 12:55    M.Larenka
       M.Povilaitis   21:18  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Markevičius    
    [43] 12:05    K.Lasinskas  
     K.Lasinskas   11:21  21:13  21:11 [28']   5-a vieta
      [59] 12:55    J.Bartkus
     J.Bartkus     12:21  21:19  21:18 [37']
    [44] 12:05    J.Bartkus  
     P.Gusev   21:7  21:12 [17']  
         
         
       V.Markevičius   7-a vieta
      [60] 12:55    V.Markevičius
       P.Gusev   21:14  21:15 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Umantas      
  [29] 11:15    A.Umantas    
   A.Vilčinskas   21:13  21:12 [20']    
    [45] 12:05    A.Umantas  
   R.Stakionis     21:12  21:12 [23']  
  [30] 11:15    A.Rimkus    
   A.Rimkus   21:16  21:12 [17']     9-a vieta
      [61] 12:55    A.Umantas
   T.Grigas       21:17  21:17 [27']
  [31] 11:15    A.Olšauskas    
   A.Olšauskas   21:8  21:3 [15']    
    [46] 12:05    A.Olšauskas  
   M.Brazauskas     22:20  21:11 [17']  
  [32] 11:15    E.Adakauskas    
   E.Adakauskas   21:19  24:22 [22']    
         
       A.Rimkus   11-a vieta
      [62] 12:55    A.Rimkus
       E.Adakauskas   25:23  20:22  21:16 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Vilčinskas    
    [47] 12:05    A.Vilčinskas  
     R.Stakionis   21:13  21:14 [14']   13-a vieta
      [63] 12:55    M.Brazauskas
     T.Grigas     21:17  21:12 [18']
    [48] 12:05    M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:10  21:17 [21']  
         
         
       R.Stakionis   15-a vieta
      [64] 12:55    T.Grigas
       T.Grigas   21:12  8:21  21:11 [27']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.