Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-03-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-02 2018-03-02 2018-03-02 2018-03-02 2018-03-02  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-16 vietos        
 A.Umantas        
 32       ->        
  [11] 19:05    L.Rousseau      
 17   Lucas Rousseau      21:11  21:19 [24']      
[1] 18:15    L.Rousseau        
 16   Paulius Umantas    21:17  17:21  21:15 [29']        
    [23] 19:55    L.Rousseau    
 9   Audrius Vilčinskas        21:8  21:14 [18']    
 A.Vilčinskas        
 24       ->        
  [12] 19:05    M.Povilaitis      
 25         22:24  21:13  21:8 [32']      
 M.Povilaitis        
 8   Martynas Povilaitis    ->        
      [37] 20:45    L.Rousseau  
 5   Egidijus Merkevičius          22:20  21:13 [18']  
 E.Merkevičius        
 28       ->        
  [13] 19:05    E.Merkevičius      
 21   Pavel Gusev      21:13  21:7 [14']      
[2] 18:15    M.Zinkevičius        
 12   Mantas Zinkevičius    21:16  21:14 [16']        
    [24] 19:55    E.Merkevičius    
 13   Marius Brazauskas        22:20  21:10 [16']    
[3] 18:15    G.Celencevičius        
 20   Gytis Celencevičius    21:10  18:21  21:17 [31']        
  [14] 19:05    M.Danys      
 29         18:21  21:13  21:12 [26']      
 M.Danys        
 4   Mindaugas Danys    ->         1-a vieta
        [53] 21:35    L.Rousseau
 3   Jonas Bartkus            21:18  21:10 [22']
 J.Bartkus        
 30       ->        
  [15] 19:30    J.Bartkus      
 19   Kęstutis Lasinskas      21:12  21:16 [20']      
[4] 18:40    D.Kairys        
 14   Darius Kairys    21:12  12:21  21:13 [27']        
    [25] 19:55    M.Akucevičius    
 11   Saulius Eibukas        21:19  21:11 [22']    
[5] 18:40    A.Efimov        
 22   Andrei Efimov    11:21  21:16  21:10 [28']        
  [16] 19:30    M.Akucevičius      
 27         21:17  19:21  21:14 [32']      
 M.Akucevičius        
 6   Marius Akucevičius    ->        
      [38] 20:45    M.Akucevičius  
 7   Albertas Rimkus          21:18  21:19 [25']  
 A.Rimkus        
 26       ->        
  [17] 19:30    A.Rimkus      
 23         21:17  22:20 [22']      
 M.Armonas        
 10   Marius Armonas    ->        
    [26] 19:55    A.Olšauskas    
 15   Artūras Olšauskas        21:16  21:16 [20']    
[6] 18:40    A.Olšauskas        
 18   Arūnas Daugaravičius    21:12  21:19 [19']      E.Merkevičius   3-a vieta
  [18] 19:30    A.Olšauskas   [54] 21:35    A.Olšauskas
 31         23:21  21:18 [24']    A.Olšauskas   22:20  21:13 [18']
 P.Abraitis        
 2   Paulius Abraitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Povilaitis    
      [39] 20:45    M.Povilaitis  
       M.Danys   21:23  21:13  21:14 [30']   5-a vieta
        [55] 21:35    M.Povilaitis
       J.Bartkus     21:13  21:13 [21']
      [40] 20:45    J.Bartkus  
       A.Rimkus   19:21  21:16  21:17 [35']  
           
           
         M.Danys   7-a vieta
        [56] 21:35    A.Rimkus
         A.Rimkus   21:16  14:21  21:15 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Umantas      
    [27] 19:55    A.Umantas    
     A.Vilčinskas   22:24  21:6  21:11 [34']    
      [41] 20:45    A.Umantas  
     M.Zinkevičius     21:15  21:11 [21']  
    [28] 19:55    G.Celencevičius    
     G.Celencevičius   11:21  21:9  21:13 [25']     9-a vieta
        [57] 21:35    P.Abraitis
     D.Kairys       21:10  21:15 [19']
    [29] 19:55    A.Efimov    
     A.Efimov   21:15  19:21  21:11 [34']    
      [42] 20:45    P.Abraitis  
     M.Armonas     21:17  21:9 [16']  
    [30] 19:55    P.Abraitis    
     P.Abraitis   21:9  21:10 [14']    
           
         G.Celencevičius   11-a vieta
        [58] 21:35   A.Efimov
         A.Efimov   21:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Vilčinskas    
      [43] 20:45    A.Vilčinskas  
       M.Zinkevičius   21:19  19:21  21:18 [29']   13-a vieta
        [59] 21:35    D.Kairys
       D.Kairys     21:18  17:21  21:10 [32']
      [44] 20:45    D.Kairys  
       M.Armonas   21:15  21:11 [18']  
           
           
         M.Zinkevičius   15-a vieta
        [60] 21:35    M.Zinkevičius
    Dėl 17-32 vietos      M.Armonas   21:15  22:20 [20']
         
   P.Umantas      
   P.Umantas   ->      
     P.Umantas    
      ->    
   .      
    ->      
      [45] 21:10    P.Umantas  
        21:12  18:21  21:16 [30']  
   P.Gusev      
   P.Gusev   ->      
    20:20    M.Brazauskas    
   M.Brazauskas     21:13  21:16 [17']    
   M.Brazauskas      
    ->       17-a vieta
        [61] 22:00    P.Umantas
          21:16  21:15 [18']
   K.Lasinskas      
   K.Lasinskas   ->      
    20:20    S.Eibukas    
   S.Eibukas     21:9  21:17 [15']    
   S.Eibukas      
    ->      
      [46] 21:10    A.Daugaravičius  
        21:19  21:16 [22']  
   .      
    ->      
     A.Daugaravičius    
   A.Daugaravičius     ->    
   A.Daugaravičius      
    ->    M.Brazauskas   19-a vieta
        [62] 22:00   M.Brazauskas
         S.Eibukas   21:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       P.Gusev  
       P.Gusev   ->   21-a vieta
        [63] 22:00    K.Lasinskas
       K.Lasinskas     19:21  21:13  21:16 [28']
       K.Lasinskas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.