Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-03-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-23 2018-03-23 2018-03-23 2018-03-23  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
[1] 18:15    E.Adakauskas      
 16   Vidmantas Jonikas    12:21  21:13  21:19 [25']      
  [25] 19:30    E.Adakauskas    
 9   Audrius Vilčinskas      16:21  23:21  21:14 [31']    
[2] 18:15    J.Gudonis      
 8   Justas Gudonis    21:12  21:10 [17']      
    [49] 20:45    M.Akucevičius  
 5   Marius Akucevičius        21:7  21:5 [10']  
[3] 18:15    M.Akucevičius      
 12   Artūras Olšauskas    17:21  21:18  21:14 [35']      
  [26] 19:30    M.Akucevičius    
 13   Darius Kairys      21:13  21:13 [17']    
[4] 18:15    M.Danys      
 4   Mindaugas Danys    14:21  21:14  24:22 [36']       1-a vieta
      [73] 22:00    M.Akucevičius
 3   Aurimas Meškinis          21:13  18:21  21:9 [34']
[5] 18:15    A.Meškinis      
 14   Arūnas Daugaravičius    17:21  21:14  21:15 [29']      
  [27] 19:30    A.Meškinis    
 11   Marius Armonas      21:19  21:17 [19']    
[6] 18:15    A.Rimkus      
 6   Albertas Rimkus    21:7  21:18 [16']      
    [50] 20:45    R.Kavaliauskas  
 7   Ramūnas Kavaliauskas        21:12  21:18 [17']  
[7] 18:15   R.Kavaliauskas      
 10   Vaidas Markevičius    21:15  21:17 [13']      
  [28] 19:30    R.Kavaliauskas    
 15   Tomas Grigas      21:6  21:16 [19']    
[8] 18:15    J.Bartkus      
 2   Jonas Bartkus    21:17  21:9 [16']    E.Adakauskas   3-a vieta
      [74] 22:00    E.Adakauskas
       A.Meškinis   16:21  21:13  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Gudonis    
    [51] 20:45    M.Danys  
     M.Danys   22:20  22:20 [24']   5-a vieta
      [75] 22:00    M.Danys
     A.Rimkus     21:13  21:12 [17']
    [52] 20:45    J.Bartkus  
     J.Bartkus   21:18  24:22 [25']  
         
         
       J.Gudonis   7-a vieta
      [76] 22:00    J.Gudonis
       A.Rimkus   16:21  21:11  21:13 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Jonikas      
  [29] 19:30    A.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas   17:21  22:20  21:14 [30']    
    [53] 20:45    A.Olšauskas  
   A.Olšauskas     21:18  21:16 [20']  
  [30] 19:30    A.Olšauskas    
   D.Kairys   21:14  21:13 [17']     9-a vieta
         V.Markevičius
   A.Daugaravičius       21:18  16:21  21:16 [36']
  [31] 19:30    M.Armonas    
   M.Armonas   21:16  21:17 [20']    
    [54] 20:45    V.Markevičius  
   V.Markevičius     21:10  21:19 [19']  
  [32] 19:30    V.Markevičius    
   T.Grigas   21:15  21:11 [21']    
         
       A.Vilčinskas   11-a vieta
         A.Vilčinskas
       M.Armonas   10:21  21:14  21:13 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Jonikas    
    [55] 20:45    D.Kairys  
     D.Kairys   21:11  21:23  21:11 [28']   13-a vieta
         D.Kairys
     A.Daugaravičius     21:15  21:14 [19']
    [56] 20:45    A.Daugaravičius  
     T.Grigas   21:15  21:10 [18']  
         
         
       V.Jonikas   15-a vieta
         T.Grigas
       T.Grigas   21:11  17:21  21:15 [29']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug C 
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.