LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA

Vardas:     Slaptažodis:

info@badminton.lt
  Kazimieras Dauskurtas, Sandra Damaškaitė – SELL Studentų Žaidynių Vicečempionai
Gegužės 18 d. Kaune paaiškėjo SELL studentų žaidynių badmintono varžybų nugalėtojai ir prizininkai.

Mišraus dvejeto kategorijoje Vytauto Didžiojo universiteto atstovai Kazimieras Dauskurtas, Sandra Damaškaitė iškovojo vicečempionų titulą. Finale Lietuvos badmintonininkai tik po atkaklios kovos 21:18, 21: 14 nusileido Lobačevskio universiteto atstovams Kristinai Vyrvich, Ilja Venediktov.

Kitose žaidimo kategorijose savo meistriškumu neleido sudvejoti Kinijos atstovai. Vyrų dvejetų rungtyje aukso medaliais pasidabino Dixiong Fu ir Haiyong Yang iš Northwestern Polytechnical universiteto. Moterų dvejetų rungtyje nugalėjo Lina Huang ir Ziyan Wang iš China University of political science and law. Vyrų vienetų rungtyje auksą iškovojo Nanjun Ouyand iš Northwestern Polytechnical universiteto. Moterų rungtyje laimėjo Lina Huang iš China University of political science and law.

Nuotraukų autorius - Lietuvos studentų sporto asociacija

SELL studentų žaidynių prizininkai 2019 (Kaunas)

2019-06-03 13:42
LBF rinktinių treniruočių stovykla (registracija)
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos