LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA

Vardas:     Slaptažodis:

2

RSL Lietuvos U19 ir U13 čempionatai
Dvi dienas (šeštadienį ir sekmadienį) vykusiuose RSL Lietuvos badmintono jaunučių (U13) ir jaunimo (U19) čempionatuose paaiškėjo Lietuvos čempionai.

RSL Lietuvos Jaunučių čempionate – ryškėjantys favoritai

Lietuvos jaunučių (U13) badmintono čempionate vyrų vienete dalyvavo 23 sportininkai, vyrų vienetų kovose nugalėtoju tapo Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinis Dominik Tankevič, finale, po trijų setų (21:11  19:21  21:18) įveikęs kitą Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinį Roką Lesinską, trečioji vieta atiteko tauragiškiui Nojui Tenikaičiui.

Moterų vienetuose U13 jaunučių čempionate čempione tapo Badmintono akademijos auklėtinė Jorūnė Šalnaitė, finale Jorūnė, įtikinamu rezultatu ( 21:8  21:4) įveikė SM Gaja klubo atstovę Giedrą Velykytę. Trečioji vieta ir bronzos medalis atiteko Kęstučio Navicko badmintono akademijos atstovei Godai Vancevičiūtei.

Vyrų dvejetuose nugalėtojais tapo, čempionate favoritais laikyti ir vyrų vienete pirmąsias dvi vietas užėmę Kęstučio Navicko badmintono akademijos žaidėjai Dominik Tankevič ir Rokas Lesinskas, per žingsnį nuo nugalėtojų titulo liko Nojus Tenikaitis ir Daniel Leonovič, trečiąją vietą užėmė Tautvydas Puišio  ir Daniel Tankevič  pora.

Moterų vienetų finaluose ant nugalėtojų pakylos lipo favoritės – puikiai vienetų kovose pasirodžiusi , Jorūnė Šalnaitė ir jos partnerė Aurelija Ramaneckaitė. Antrąją vietą iškovojo Capital badminton club atstovės Elzė Dindaitė ir Jorė Kavaliauskaitė. Trečios ant apdovanojimų pakylos liko Giedros Velykytės ir Godos Vancevičiūtės pora.

Mišriuose dvejetų finaluose aukščiausią vieta užėmė tauragiškio Nojaus Tenikaičio ir Badmintono akademijos auklėtinės Jorūnės Šalnaitės pora, finale po trijų setų (21:15  18:21  21:15) įveikusi Kęstučio Navicko akademijos auklėtinių porą Roką Lesinską  ir Aureliją Ramaneckaitę, treti liko taip pat šios akademijos auklėtiniai – Dominik Tankevič ir Goda Vancevičiūtė.

RSL Lietuvos Jaunimo badmintono čempionate užfiksuota staigmena

Lietuvos badmintono jaunimo iki 19 metų čempionate jau pirmąją dieną užfiksuota staigmena: favoritu laikytą Vilių Bagdanavičių jau aštuntfinalyje įveikė Sostinės badmintono klubo atstovas Rapolas Grigaliūnas, po finalinių kovų, staigmeną pateikęs sportininkas liko antras, finale jį įtikinamai (21:10  21:3) įveikė klaipėdietis Danielius Beržanskis. Trečias vyrų dvejetų kovose liko Kretingos sporto klubo atstovas Šarūnas Stumbra.

Moterų vienetuose čempione tapo Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinė Samanta Golubickaitė, finale įveikusi savo klubo varžovę Perlą Murėnaitę. Tečiąją vietą užėmė klaipėdietė Gabija Mockutė, dėl patekimo į finalą pralaimėjusi čempionei.

Vyrų dvejetuose neįveikiami buvo klaipėdiečių pora Danielius Beržanskis ir Simas Klioštoraitis, finale didesnio pasipriešinimo iš Viliaus Bagdanavičiaus ir Šarūno Stumbros poros sulaukę tik pirmajame sete (23:21  21:10), trečiąją vietą užėmė Kretingos sporto klubo atstovai Mamertas Noreika ir Tomas Petrošius, ketvirti liko Ąžuolas Barkauskas ir Augustas Valatka.

Moterų dvejetų finale čempionėmis tapo Klaipėdos badmintono klubo žaidėjos Monika Sukackaitė ir Gabija Mockutė, antrąją vietą užėmė Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinės Samanta Golubickaitė ir Perla Murėnaitė, trečios liko – Sostinės badmintono klubo žaidėjos Martyna Marija Marcinkevičiūtė ir Taja Leonovič.

Mišrių dvejetų finalinėse kovose, staigmenų neužfiksuota, čia čempionais tapo Kęstučio Navicko badmintono akademijos auklėtinių pora Vilius Bagdanavičius ir Samanta Golubeckaitė, finale po dvejų setų (21:17  21:9) užtikrinai įveikę Danieliaus Beržanskio ir Gabijos Mockutės porą iš Klaipėdos. Treti liko Capital badminton club atstovai – Domas Pakšys ir Jogailė Keleciūtė.

Čempionate iš viso dalyvavo 17 Lietuvos badmintono klubų ir 98 žaidėjai.

2020-10-26 16:13
Nauji saugumo reikalavimai sporte (papildyta)
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos