Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Aktuali informacija
  Artimiausias turnyras   NBL (Nacionalinė badminto lyga)  [Pradžia - 2021-04-23 17:00]
Vieta: Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda
  Artimiausias turnyras   16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)  [Pradžia - 2021-04-24 10:00]
Vieta: Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
  Artimiausias turnyras   16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)  [Pradžia - 2021-04-24 10:00]
Vieta: Kauno MEGA, Islandijos plentas 32, Kaunas
  Artimiausias turnyras   16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)  [Pradžia - 2021-04-24 10:00]
Vieta: Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė
  Ankstesnis turnyras   NBL (Nacionalinė badminto lyga)  [Pradžia - 2021-04-18 13:00]
Vieta: Sportininkų rengimo centras, Čiurlionio 115a, Druskininkai
 
  Ankstesnis turnyras   RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai  [Pradžia - 2021-04-17 13:00]
Žaidžiamos grupės Vieta: Sportininkų rengimo centras, Čiurlionio 115a, Druskininkai
Turnyro statistika  ( Nugalėtojai grupėse ir kategorijose )
 
 Nuostatai   Daugiau nuostatų 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
Vieta :  Sportininkų rengimo centras, Čiurlionio 115a, Druskininkai
Data :  Pradžia - 2021-04-17 13:00 . Pabaiga - 2021-04-18 12:45
Tikslas :  Populiarinti badmintoną, išaiškinti pajėgiausią šalies jaunimą.
Rengėjai :  Lietuvos badmintono federacija.
Dalyviai :  U19: merginos ir vaikinai, gimę 2003 metais ir vėliau.
U13: merginos ir vaikinai, gimę 2009 metais ir vėliau.
Varžybų pravedimo sistema :  Varžybos asmeninės. Žaidžiama minuso sistema. Į lenteles sportininkai surašomi pagal šalies reitingą.
Varžybų vyr. teisėjas gali pakeisti dalyvių rikiuotę, kad nesusitiktų to paties klubo žaidėjai tarpusavyje pirmame rate. Žaidžiama pagal galiojančias tarptautines taisykles.
Teisėjavimas :  Varžybų vyr. teisėjas Arnoldas Slušnys.
Registracija :  Dalyvių sąrašas pateikiamas el.paštu: registracija@badminton.lt arba klubų vadovai dalyvius gali užregistruoti www.badminton.lt tinklapyje tiesiogiai. Dalyvių registracija vykdoma iki 2021 m. balandžio 15 d. 22 val. Rikiuotė ir žaidimo tvarka pateikiama internete 2021-04-16 13:00 val. (likus 24 val. iki turnyro pradžios). Pretenzijos dėl žaidimo rikiuotės ir registracijos panaikinimas priimami likus ne mažiau kaip 18 val. iki turnyro pradžios.

Kiekvienas sportininkas turi turėti „Sportuojančio ir užsiiminėjančio kūno kultūra sveikatos patikrinimo medicininę pažymą” F. Nr. 068/a.
Treneris, registruojantis sportininką varžyboms, garantuoja, kad sportininkas turi pažymą F. Nr. 068/a.
Finansavimas :  Sportininkų, trenerių bei vadovų kelionės, nakvynes ir maitinimo išlaidas apmoka komandiruojančios organizacijos. Federacija iš biudžetinių lėšų apmoka sporto centro nuomą ir apdovanojimo bei teisėjavimo išlaidas.

Turnyro dalyviams siūlomos dvi apgyvendinimo galimybės: Viešbutis „Pušynas“ (3 žv.), kaina su pusryčiais – 25 EUR/asm. arba Druskininkų sportininkų rengimo centre (kaina be pusryčių 20 EUR/asm.). Vietų skaičius ribotas. Užsitikrinti apgyvendinimą galima tik mokant starto mokestį e.badminton.lt platformoje.

Turnyro dalyviams pietus užsisakyti galima tik mokant starto mokestį e.badminton.lt platformoje. Vietoje įsigyti galimybės nebus.
Starto mokestis :  Jaunučiams iki 13 metų – 15 eurų, jaunimui iki 19 metų - 25 eurai nepriklausomai nuo žaidžiamų kategorijų skaičiaus.
Plunksninukai :  Žaidžiama RSL plunksniniais plunksninukais, kuriuos pateikia federacija.
Licencijos :   Visi dalyviai turi turėti metinę LBF licenciją.
Apdovanojimai :  Čempionai apdovanojami taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais.
Kontrolė :  Pirmenybėse taikomas žaidėjų ir oficialių asmenų elgesio kodeksas patvirtintas LBF VK posėdyje 2018-11-30.

Turnyro metu bus budintis medikas. Į sporto kompleksą įleidžiami tik žaidėjai ir treneriai, prieš tai pamatuojant kūno temperatūrą. COVID-19 prevencijos užtikrinimui bus vadovaujamasi Badminton Europe rekomendacijų gairėmis: http://www.badmintoneurope.com/Clubs/CommonDrive/Components/GetWWWFile.aspx?fileID=87001


Bylos
 2021_04_10_U19_U13_nuostatai.pdf  [492.68 KB]
  
NBL (Nacionalinė badminto lyga)
Vieta :  Sportininkų rengimo centras, Čiurlionio 115a, Druskininkai
Data :  Pradžia - 2021-04-18 13:00 . Pabaiga - 2021-04-18 19:00
Tikslas :  Išaiškinti pajėgiausius šalies klubus, populiarinti badmintoną
Rengėjai :  Lietuvos badmintono federacija.
Dalyviai :  Dalyvauti gali Lietuvos ir užsienio badmintono klubai. Komandos minimali sudėtis: 2 moterys ir 4 vyrai. Klubas gali registruoti ne daugiau 3 užsieniečių. Atstovaujant 2 užsieniečiams starto mokestis nedidinamas, atstovaujant 3 užsieniečiams starto mokestis didinamas 100 eurų. Viename komandiniame susitikime gali žaisti tik 2 užsieniečiai. Poroje užsieniečiai žaisti negali (Užsieniečiais laikomi visi, kurie neturi Lietuvos pilietybės). Maksimalus suminis registruotų žaidėjų skaičius – 12.
Varžybų pravedimo sistema :  Žaidžiama rato sistema. Klubas prieš klubą žaidžia iš 7 susitikimų: 2 vyrų vienetų, 2 vyrų dvejetų, 1 moterų vieneto, 1 moterų dvejeto ir 1 mišraus dvejeto. Vienas sportininkas gali žaisti per komandinį susitikimą ne daugiau nei 2 kartus (vienetas ir dvejetas, vienetas ir mišrus dvejetas arba dvejetas ir mišrus dvejetas). Jei į varžybas klubas atvyko nepilnos sudėties, bet registruotų žaidėjų turi pakankamai, tai žaidimui registruoti gali ir neatvykusius žaidėjus. Pradinis komandų eiliškumas sudaromas pagal komandoje esančių geriausių 2 moterų ir 4 vyrų bendrą suminį reitingą. Užsienio klubai sustatomi burtų keliu.
Klubo vyrų vieneto 1 numeris žaidžia prieš kito klubo 1 numerį, 2 numeris - prieš 2 numerį, 3 prieš 3. Vyrų dvejete klubo 1 pora žaidžia prieš kito klubo 1 porą, 2 pora prieš 2 porą. Žaidėjų meistriškumas nustatomas pagal reitingą. Komandoje esant užsieniečiui, kuris neturi reitingo, poros reitingas dauginamas iš dviejų.
Klubui atvykus į varžybas nepilnos sudėties, tai kategorijai, kuri neatvyko, užskaitomas techninis pralaimėjimas. Klubas į varžybas atvykti nepilnos sudėties gali ne daugiau kaip 2 kartus. Kiekvieną sekantį atvykimą į varžybas nepilna sudėtimi klubui užskaitomas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:7. (Jei du klubai atvyko į varžybas nepilna sudėtimi ir susitikimo rezultatas yra 3:3, tokiu atveju žaidžiamas „auksinis“ setas iki 21 taško. Žaidžiama kategorija nustatoma burtų keliu.)
Žaidžiant rato sistema laimėtojai nustatomi pagal anksčiau LBF priimtas taisykles: http://badminton.lt/index.php?m=17&turid=407
Pasibaigus rato kovoms, vyksta atkrintamosios varžybos. Pirma ir antra komanda patenka į pusfinalį be atkrintamųjų varžybų. 3 komanda žaidžia prieš 6, 4 prieš 5. Pusfinalyje 1 komanda žaidžia prieš 4-os ir 5-os poros laimėtoją, o 2 komanda prieš 3-ios ir 6-os poros laimėtoją. Atkrintamosiose varžybose žaidžiamą iki 4 pergalių. (Rekomenduojamas varžybų eiliškumas: VD1, MV, VV1, VV2, XD, MD, VD2).
Vienas žaidėjas negali žaisti dviejų susitikimų toje pačioje kategorijoje.
Kad žaidėjas galėtų žaisti atkrintamosiose varžybose, rato varžybose turi būti žaidęs ne mažiau kaip 50% varžybų. Jei žaidėjas buvo registruotas, bet nežaidė, tai laikoma, kad žaidėjas varžybose nedalyvavo.

Teisėjavimas :  Varžybų vyr. teisėjas – LBF. Aikštelėse teisėjauja LBF teisėjai.
Registracija :  Komandų ir komandos žaidėjų sąrašas pateikiamas tik el. paštu: registracija@badminton.lt. Komandų registracijos pabaiga 2021-01-26 22:00 val. Komandos pavadinimą gali keisti iki atkrintamųjų varžybų pradžios. Žaidėjų sąrašas pateikiamas iki 2021-01-28 22:00. Žaidėjų sąrašą galima papildyti tik pasibaigus dviems ratams, iki trečiojo rato pradžios. Žaidimų tvarką ir žaidėjus žaidžiamose kategorijose komanda registruoja pas vyr. teisėją likus nemažiau kaip 60 min. iki komandinio susitikimo pradžios. Esant skirtingai žaidimų tvarkai vyr. teisėjas surikiuoja savo nuožiūra, kad tas pats žaidėjas nežaistų sekančios kategorijos žaidime. Neinat sudaryti minėto nuoseklumo, žaidėjui(ams) leidžiama pailsėti iki 20 minučių.
Finansavimas :  Sportininkų ir trenerių bei vadovų kelionės, nakvynės ir maitinimo išlaidas apmoka komandiruojančios organizacijos.
Starto mokestis :  Starto mokestis komandai – apie 500 eurų.
Plunksninukai :  Žaidžiama RSL Classic Tourney 78 plunksninukais. Plunksninukus suteikia LBF.
Licencijos :  Kiekvienas komandos dalyvis privalo turėti galiojančią LBF žaidėjo licenciją.
Apdovanojimai :  3 pajėgiausios komandos apdovanojamos taurėmis ir medaliais. Jei turnyrą laimi užsienio klubas, jis skelbiamas NBL čempionu. Teisę atstovauti Lietuvai Europos klubų komandiniame čempionate įgyja aukščiausią vietą NBL čempionate užėmęs Lietuvos klubas.
Kontrolė :  


Bylos
 Nacionaline Badmintono Lyga - 2021 - nuostatai.pdf  [283.19 KB]
  
Vieta :  ,
Data :  Pradžia - . Pabaiga -

  
 Šiandien gimtadienį švenčia 
 Atsitiktinė foto 
 Naujausia foto galerija 
Šeimų turnyras 2018
2018-03-17 . Kaunas
 Naujausia video galerija 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.