Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  5-oji Lietuvos taurė . Rezultatai  
A Grupė
Vyrų vienetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Edgaras Slušnys 4 15 1 24 1 24 63 1
2 Klaudijus Kašinskis 1 24 4 15 4 15 54 2
3 Ramūnas Bilius 6 13 2 20 3 17 50 3
4 Povilas Bartušis 5 14 7 12 2 20 46 4
5 Alanas Plavinas 3 17 7 12 5 14 43 5
6 Lukas Litvinas 8 11 3 17 8 11 39 6
7 Saulius Šaltmeris 7 12 6 13 7 12 37 7
8 Ramūnas Stapušaitis 2 20 0 0 20 8
9 Sergej Leonovič 0 5 14 0 14 9
10 Kazimieras Dauskurtas 0 0 6 13 13 10
11 Vaidotas Vitkauskas 0 9 10 0 10 11
Moterų vienetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ieva Linkutė 1 24 3 17 4 15 56 1
2 Rasa Šulnienė 2 20 4 15 3 17 52 2
3 Kristina Dovydaitytė 0 1 24 2 20 44 3-4
4 Gerda Voitechovskaja 0 2 20 1 24 44 3-4
5 Agnė Kupliauskaitė 0 6 13 6 13 26 5
6 Dominyka Bortnikaitė 0 5 14 8 11 25 6
7 Viktorija Novik 0 7 12 7 12 24 7
8 Amanda Meirytė 0 0 5 14 14 8
Vyrų dvejetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Edgaras Slušnys 1 12 2 10 2 10 32 1
2 Alanas Plavinas 4 7,5 1 12 1 12 31,5 2-3
3 Povilas Bartušis 4 7,5 1 12 1 12 31,5 2-3
4 Donatas Narvilas 2 10 2 10 2 10 30 4
5 Lukas Litvinas 3 8,5 4 7,5 4 7,5 23,5 5-6
6 Klaudijus Kašinskis 3 8,5 4 7,5 4 7,5 23,5 5-6
7 Saulius Šaltmeris 5 7 3 8,5 5 7 22,5 7
8 Vaidotas Vitkauskas 2 10 5 7 0 17 8
9 Tomas Dovydaitis 0 5 7 3 8,5 15,5 9
10 Ramūnas Bilius 5 7 0 5 7 14 10
11 Ramūnas Stapušaitis 1 12 0 0 12 11
12 Sergej Leonovič 0 3 8,5 0 8,5 12-13
13 Kazimieras Dauskurtas 0 0 3 8,5 8,5 12-13
Moterų dvejetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ieva Linkutė 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Rasa Šulnienė 1 12 4 7,5 1 12 31,5 2
3 Agnė Kupliauskaitė 0 1 12 2 10 22 3
4 Gerda Voitechovskaja 0 2 10 3 8,5 18,5 4-5
5 Dominyka Bortnikaitė 0 2 10 3 8,5 18,5 4-5
6 Kristina Dovydaitytė 0 3 8,5 4 7,5 16 6-7
7 Viktorija Novik 0 3 8,5 4 7,5 16 6-7
8 Indrė Petrulaitienė 0 0 1 12 12 8
9 Inga Stankevičienė 0 4 7,5 0 7,5 9
Mišrus dvejetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Lukas Litvinas 2 10 3 8,5 3 8,5 27 1
2 Ramūnas Bilius 0 1 12 2 10 22 2
3 Povilas Bartušis 0 2 10 4 7,5 17,5 3
4 Vaidotas Vitkauskas 1 12 0 0 12 4-5
5 Kazimieras Dauskurtas 0 0 1 12 12 4-5
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Ieva Linkutė 1 12 2 10 1 12 34 1
2 Rasa Šulnienė 2 10 3 8,5 3 8,5 27 2
3 Gerda Voitechovskaja 0 1 12 2 10 22 3
4 Amanda Meirytė 0 0 4 7,5 7,5 4




B Grupė
Vyrų vienetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Mantas Gresevičius 5 14 1 24 1 24 62 1
2 Tautvydas Liorančas 1 24 2 20 0 44 2
3 Lukas Rimkus 15 4 6 13 2 20 37 3
4 Ignas Reznikas 0 4 15 3 17 32 4
5 Martynas Atkočaitis 12 7 7 12 7 12 31 5
6 Mindaugas Dagilis 7 12 5 14 0 26 6-7
7 Vilmantas Pratusevičius 10 9 3 17 0 26 6-7
8 Tautvydas Raila 0 13 6 4 15 21 8
9 Gediminas Zaborskis 2 20 0 0 20 9
10 Vaidotas Prevelis 0 13 6 5 14 20 10
11 Linas Zavadskis 14 5 0 6 13 18 11
12 Jonas Kačerauskas 3 17 0 0 17 12-14
13 Roman Antipenkov 11 8 10 9 0 17 12-14
14 Edvinas Jakubauskas 0 13 6 8 11 17 12-14
15 Paulius Rakauskas 4 15 0 0 15 15-16
16 Tomas Vaškevičius 16 3 7 12 0 15 15-16
17 Šarūnas Atkočiūnas 6 13 0 0 13 17
18 Rolandas Juknevičius 8 11 0 0 11 18
19 Vaidas Sutkaitis 9 10 0 0 10 19-20
20 Giedrius Miestauskas 0 9 10 0 10 19-20
21 Lukas Kontrimas 0 11 8 0 8 21-22
22 Rokas Adomaitis 0 11 8 0 8 21-22
23 Arnoldas Slušnys 13 6 0 0 6 23
24 Gediminas Gresevičius 17 2 0 0 2 24
25 Ramūnas Kavaliauskas 18 1 0 0 1 25
Moterų vienetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Justina Dimšaitė 2 20 2 20 1 24 64 1
2 Ieva Sendžikaitė 7 12 3 17 4 15 44 2
3 Ernesta Pakulnytė 3 17 1 24 0 41 3
4 Gabija Narvilaitė 0 5 14 3 17 31 4
5 Vaiva Žymantaitė 0 4 15 5 14 29 5
6 Agnė Kupliauskaitė 1 24 0 0 24 6
7 Rebeka Aleksevičiūtė 0 0 2 20 20 7
8 Dominyka Bortnikaitė 4 15 0 0 15 8
9 Vaida Špelverytė 5 14 0 0 14 9
10 Deima Barakauskaitė 6 13 0 0 13 10-11
11 Irina Jasiūnienė 0 0 6 13 13 10-11
12 Eglė Rakauskaitė 8 11 0 0 11 12
13 Virginija Rasickaitė 9 10 0 0 10 13
Vyrų dvejetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Lukas Rimkus 8 5,5 1 12 2 10 27,5 1
2 Mantas Gresevičius 9 5 2 10 3 8,5 23,5 2
3 Tautvydas Raila 0 2 10 1 12 22 3
4 Vaidotas Prevelis 0 6 6,5 1 12 18,5 4
5 Tautvydas Liorančas 8 5,5 1 12 0 17,5 5
6 Edvinas Jakubauskas 0 4 7,5 4 7,5 15 6
7 Mindaugas Dagilis 4 7,5 5 7 0 14,5 7-8
8 Arnoldas Slušnys 5 7 0 4 7,5 14,5 7-8
9 Tomas Vaškevičius 6 6,5 6 6,5 0 13 9-12
10 Vilmantas Pratusevičius 10 4,5 3 8,5 0 13 9-12
11 Martynas Atkočaitis 7 6 0 5 7 13 9-12
12 Linas Zavadskis 7 6 0 5 7 13 9-12
13 Gediminas Zaborskis 1 12 0 0 12 13-14
14 Vaidas Sutkaitis 1 12 0 0 12 13-14
15 Paulius Rakauskas 2 10 0 0 10 15-17
16 Roman Antipenkov 2 10 0 0 10 15-17
17 Ignas Reznikas 0 0 2 10 10 15-17
18 Rimas Lavrukaitis 3 8,5 0 0 8,5 18-21
19 Jonas Kačerauskas 3 8,5 0 0 8,5 18-21
20 Giedrius Miestauskas 0 3 8,5 0 8,5 18-21
21 Arvydas Vanagas 0 0 3 8,5 8,5 18-21
22 Šarūnas Atkočiūnas 4 7,5 0 0 7,5 22-23
23 Lukas Kontrimas 0 4 7,5 0 7,5 22-23
24 Rolandas Juknevičius 5 7 0 0 7 24-25
25 Rokas Adomaitis 0 5 7 0 7 24-25
26 Laimonas Vaškevičius 6 6,5 0 0 6,5 26
27 Gediminas Gresevičius 9 5 0 0 5 27
28 Ramūnas Kavaliauskas 10 4,5 0 0 4,5 28
Moterų dvejetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ieva Sendžikaitė 3 8,5 1 12 1 12 32,5 1-2
2 Justina Dimšaitė 3 8,5 1 12 1 12 32,5 1-2
3 Irina Jasiūnienė 2 10 0 3 8,5 18,5 3-4
4 Vaiva Žymantaitė 0 2 10 3 8,5 18,5 3-4
5 Agnė Kupliauskaitė 1 12 0 0 12 5-6
6 Dominyka Bortnikaitė 1 12 0 0 12 5-6
7 Deima Barakauskaitė 2 10 0 0 10 7-10
8 Ernesta Pakulnytė 0 2 10 0 10 7-10
9 Rebeka Aleksevičiūtė 0 0 2 10 10 7-10
10 Gabija Narvilaitė 0 0 2 10 10 7-10
11 Eglė Rakauskaitė 4 7,5 0 0 7,5 11-12
12 Virginija Rasickaitė 4 7,5 0 0 7,5 11-12
Mišrus dvejetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ignas Reznikas 0 3 8,5 1 12 20,5 1
2 Roman Antipenkov 7 6 1 12 0 18 2
3 Vaidotas Prevelis 0 4 7,5 5 7 14,5 3
4 Tomas Vaškevičius 6 6,5 5 7 0 13,5 4
5 Gediminas Zaborskis 1 12 0 0 12 5
6 Jonas Kačerauskas 2 10 0 0 10 6-8
7 Tautvydas Liorančas 0 2 10 0 10 6-8
8 Lukas Rimkus 0 0 2 10 10 6-8
9 Vaidas Sutkaitis 3 8,5 0 0 8,5 9-10
10 Arvydas Vanagas 0 0 3 8,5 8,5 9-10
11 Paulius Rakauskas 4 7,5 0 0 7,5 11-12
12 Tautvydas Raila 0 0 4 7,5 7,5 11-12
13 Ramūnas Kavaliauskas 5 7 0 0 7 13
14 Mantas Gresevičius 0 0 6 6,5 6,5 14
15 Šarūnas Atkočiūnas 8 5,5 0 0 5,5 15
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Ernesta Pakulnytė 1 12 1 12 0 24 1
2 Justina Dimšaitė 6 6,5 5 7 4 7,5 21 2
3 Gabija Narvilaitė 0 3 8,5 1 12 20,5 3-4
4 Irina Jasiūnienė 2 10 0 3 8,5 18,5 3-4
5 Ieva Sendžikaitė 0 2 10 5 7 17 5-6
6 Vaiva Žymantaitė 0 4 7,5 6 6,5 14 5-6
7 Rebeka Aleksevičiūtė 0 0 2 10 10 7-8
8 Dominyka Bortnikaitė 3 8,5 0 0 8,5 7-8
9 Deima Barakauskaitė 4 7,5 0 0 7,5 9
10 Eglė Rakauskaitė 5 7 0 0 7 10
11 Virginija Rasickaitė 7 6 0 0 6 11
12 Vaida Špelverytė 8 5,5 0 0 5,5 12


Cs Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rimas Lavrukaitis 1 24 4 15 2 20 59 1
2 Laimonas Vaškevičius 2 20 0 1 24 44 2
3 Vytautas Trakimas 5 14 3 17 7 12 43 3
4 Jonas Pocius 3 17 0 3 17 34 4
5 Valentinas Golubevas 6 13 0 4 15 28 5
6 Kęstutis Vaitonis 0 5 14 6 13 27 6-7
7 Aurimas Misius 0 6 13 5 14 27 6-7
8 Arnoldas Slušnys 0 1 24 0 24 8
9 Marius Šlaustas 10 9 7 12 0 21 9
10 Rolandas Juknevičius 0 2 20 0 20 10-11
11 Audrius Šadbaras 9 10 0 9 10 20 10-11
12 Salvijus Stravinskas 0 8 11 12 7 18 12
13 Marijus Stankevičius 4 15 0 0 15 13
14 Ignas Vaivada 7 12 0 0 12 14
15 Ramūnas Kavaliauskas 0 0 8 11 11 15
16 Valentinas Bagdonavičius 0 0 10 9 9 16
17 Mindaugas Loveikis 11 8 0 0 8 17-18
18 Vygantas Garmus 0 0 11 8 8 17-18
19 Jaronimas Sazanskis 12 7 0 0 7 19
20 Antanas Šadbaras 0 0 13 6 6 20
21 Gintaras Zubrys 0 0 14 5 5 21
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Regina Narijauskaitė 1 24 0 1 24 48 1
2 Irina Jasiūnienė 2 20 0 0 20 2-3
3 Deima Barakauskaitė 0 0 2 20 20 2-3
4 Rasa Balčiūnaitė 3 17 0 0 17 4-5
5 Aurelija Pakšytė 0 0 3 17 17 4-5
6 Milda Pranckevičiūtė 4 15 0 0 15 6-7
7 Tanita Urbonienė 0 0 4 15 15 6-7
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rimas Lavrukaitis 3 8,5 2 10 2 10 28,5 1-2
2 Valentinas Golubevas 3 8,5 2 10 2 10 28,5 1-2
3 Arūnas Morkūnas 5 7 4 7,5 1 12 26,5 3
4 Kęstutis Vaitonis 2 10 5 7 5 7 24 4-5
5 Valentinas Bagdonavičius 2 10 5 7 5 7 24 4-5
6 Ramūnas Kavaliauskas 7 6 3 8,5 3 8,5 23 6
7 Aidas Poderys 4 7,5 6 6,5 4 7,5 21,5 7-8
8 Kęstutis Adomaitis 4 7,5 6 6,5 4 7,5 21,5 7-8
9 Laimonas Vaškevičius 5 7 0 1 12 19 9
10 Vygantas Garmus 10 4,5 4 7,5 7 6 18 10
11 Vytautas Trakimas 11 4 9 5 6 6,5 15,5 11
12 Arūnas Vizgirda 8 5,5 11 4 11 4 13,5 12-13
13 Dainius Grincevičius 8 5,5 11 4 11 4 13,5 12-13
14 Ignas Vaivada 6 6,5 7 6 0 12,5 14-15
15 Aurimas Misius 0 11 4 3 8,5 12,5 14-15
16 Juozas Špelveris 1 12 0 0 12 16-21
17 Kęstutis Lukoševičius 1 12 0 0 12 16-21
18 Arnoldas Slušnys 0 1 12 0 12 16-21
19 Rolandas Juknevičius 0 1 12 0 12 16-21
20 Audrius Šadbaras 6 6,5 0 8 5,5 12 16-21
21 Vidas Bradūnas 0 7 6 7 6 12 16-21
22 Viktoras Jasiūnas 0 9 5 6 6,5 11,5 22
23 Jonas Pocius 7 6 10 4,5 0 10,5 23
24 Alvydas Žekevičius 10 4,5 0 10 4,5 9 24-25
25 Salvijus Stravinskas 0 10 4,5 10 4,5 9 24-25
26 Artūras Michejenko 0 3 8,5 0 8,5 26
27 Marius Šlaustas 11 4 11 4 0 8 27
28 Audrius Kepežinskas 0 7 6 0 6 28-29
29 Mindaugas Loveikis 0 7 6 0 6 28-29
30 Antanas Šadbaras 0 0 8 5,5 5,5 30
31 Marijus Stankevičius 9 5 0 0 5 31-34
32 Jaronimas Sazanskis 9 5 0 0 5 31-34
33 Arūnas Liočas 0 0 9 5 5 31-34
34 Gintaras Zubrys 0 0 9 5 5 31-34
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Regina Narijauskaitė 2 10 1 12 3 8,5 30,5 1-3
2 Aldona Pikčilingienė 1 12 3 8,5 2 10 30,5 1-3
3 Diana Vizgirdienė 1 12 3 8,5 2 10 30,5 1-3
4 Irina Jasiūnienė 3 8,5 2 10 4 7,5 26 4-5
5 Diana Nikitina 3 8,5 2 10 4 7,5 26 4-5
6 Rasita Grincevičienė 4 7,5 5 7 5 7 21,5 6-7
7 Vaida Gečienė 4 7,5 5 7 5 7 21,5 6-7
8 Aurelija Pakšytė 0 4 7,5 1 12 19,5 8
9 Laima Patašienė 2 10 0 3 8,5 18,5 9
10 Angelė Liepuonienė 0 1 12 0 12 10-11
11 Deima Barakauskaitė 0 0 1 12 12 10-11
12 Eglė Ratkutė 0 4 7,5 0 7,5 12
13 Inga Stankevičienė 5 7 0 0 7 13-14
14 Živilė Stanaitienė 5 7 0 0 7 13-14
15 Rasa Balčiūnaitė 6 6,5 0 0 6,5 15-18
16 Milda Pranckevičiūtė 6 6,5 0 0 6,5 15-18
17 Toma Rakauskaitė 0 6 6,5 0 6,5 15-18
18 Tanita Urbonienė 0 6 6,5 0 6,5 15-18
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Arūnas Morkūnas 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Valentinas Golubevas 5 7 2 10 3 8,5 25,5 2
3 Kęstutis Adomaitis 2 10 6 6,5 6 6,5 23 3
4 Dainius Grincevičius 3 8,5 7 6 4 7,5 22 4
5 Arūnas Vizgirda 7 6 5 7 10 4,5 17,5 5-6
6 Aidas Poderys 6 6,5 7 6 9 5 17,5 5-6
7 Rimas Lavrukaitis 4 7,5 4 7,5 0 15 7
8 Laimonas Vaškevičius 0 0 1 12 12 8
9 Ramūnas Kavaliauskas 0 9 5 8 5,5 10,5 9-10
10 Jonas Pocius 0 10 4,5 7 6 10,5 9-10
11 Artūras Michejenko 0 3 8,5 0 8,5 11
12 Marius Šlaustas 12 3,5 11 4 0 7,5 12
13 Aurimas Misius 0 0 5 7 7 13
14 Audrius Šadbaras 8 5,5 0 0 5,5 14
15 Marijus Stankevičius 9 5 0 0 5 15
16 Kęstutis Vaitonis 10 4,5 0 0 4,5 16
17 Vytautas Trakimas 11 4 0 0 4 17-18
18 Vygantas Garmus 0 11 4 0 4 17-18
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Regina Narijauskaitė 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Irina Jasiūnienė 4 7,5 4 7,5 1 12 27 2
3 Diana Nikitina 5 7 2 10 3 8,5 25,5 3
4 Aldona Pikčilingienė 2 10 6 6,5 6 6,5 23 4
5 Rasita Grincevičienė 3 8,5 7 6 4 7,5 22 5
6 Diana Vizgirdienė 7 6 5 7 10 4,5 17,5 6-7
7 Vaida Gečienė 6 6,5 7 6 9 5 17,5 6-7
8 Aurelija Pakšytė 0 3 8,5 5 7 15,5 8
9 Tanita Urbonienė 0 10 4,5 7 6 10,5 9
10 Laima Patašienė 8 5,5 0 0 5,5 10-11
11 Deima Barakauskaitė 0 0 8 5,5 5,5 10-11
12 Inga Stankevičienė 9 5 0 0 5 12-13
13 Eglė Ratkutė 0 9 5 0 5 12-13
14 Živilė Stanaitienė 10 4,5 0 0 4,5 14
15 Rasa Balčiūnaitė 11 4 0 0 4 15-17
16 Toma Rakauskaitė 0 11 4 0 4 15-17
17 Angelė Liepuonienė 0 11 4 0 4 15-17
18 Milda Pranckevičiūtė 12 3,5 0 0 3,5 18


Cj Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Renaldas Šileris 1 24 2 20 3 17 61 1
2 Michailas Golubevas 7 12 1 24 1 24 60 2
3 Lukas Genutis 2 20 5 14 10 9 43 3
4 Stanislovas Grincevičius 9 10 3 17 5 14 41 4
5 Laurynas Sparnauskis 5 14 11 8 7 12 34 5
6 Giedrius Dima 13 6 4 15 7 12 33 6
7 Algirdas Spurga 6 13 7 12 0 25 7
8 Karolis Narkevičius 8 11 6 13 0 24 8-9
9 Ernestas Dima 0 10 9 4 15 24 8-9
10 Evaldas Bradūnas 0 9 10 6 13 23 10
11 Aidas Vizgirda 11 8 7 12 0 20 11-12
12 Mykolas Šermukšnis 0 0 2 20 20 11-12
13 Tomas Vaškevičius 3 17 0 0 17 13-14
14 Gytis Bernotas 10 9 17 2 13 6 17 13-14
15 Deividas Dzenys 15 4 13 6 13 6 16 15-16
16 Nedas Bičkovas 0 11 8 11 8 16 15-16
17 Vaidotas Prevelis 4 15 0 0 15 17
18 Robertas Andrijauskas 14 5 13 6 0 11 18
19 Mantas Šatrauskas 0 0 9 10 10 19
20 Edgaras Gusarovas 17 2 13 6 0 8 20-22
21 Ernestas Žalandauskas 19 1 19 1 13 6 8 20-22
22 Aurimas Kurapka 0 0 11 8 8 20-22
23 Lukas Kavaliauskas 12 7 0 0 7 23
24 Modestas Norušis 0 13 6 0 6 24-25
25 Matas Kavaliauskas 0 0 13 6 6 24-25
26 Taurius Petraitis 16 3 0 0 3 26
27 Pranciškus Gečas 18 1 19 1 0 2 27-38
28 Mantas Palubinskas 19 1 21 1 0 2 27-38
29 Paulius Ivanauskas 0 17 2 0 2 27-38
30 Lukas Andriūšis 0 0 17 2 2 27-38
31 Benas Vaškevičius 0 0 17 2 2 27-38
32 Linas Kondrackis 0 0 17 2 2 27-38
33 Giedrius Stravinskas 0 0 17 2 2 27-38
34 Eitvydas Seilius 0 0 17 2 2 27-38
35 Tautvydas Garmus 0 0 17 2 2 27-38
36 Paulius Dovydavičius 0 0 17 2 2 27-38
37 Laurynas Megelinskas 0 0 17 2 2 27-38
38 Jonas Kneita 0 0 17 2 2 27-38
39 Eimantas Zdanavičius 21 1 0 0 1 39-41
40 Mantvydas Dapšys 0 21 1 0 1 39-41
41 Deividas Valiulis 0 21 1 0 1 39-41
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dominyka Dragūnaitė 7 12 1 24 6 13 49 1
2 Goda Krivonosovaitė 5 14 4 15 4 15 44 2
3 Gabrielė Janušonytė 9 10 3 17 5 14 41 3
4 Justina Jaščemskaitė 0 9 10 1 24 34 4
5 Evelina Šiušytė 4 15 10 9 13 6 30 5
6 Justė Krančiukaitė 19 1 7 12 7 12 25 6
7 Rebeka Aleksevičiūtė 1 24 0 0 24 7
8 Gabija Narvilaitė 2 20 0 0 20 8-11
9 Greta Bertauskaitė 0 2 20 0 20 8-11
10 Erika Štrimaitytė 17 2 13 6 7 12 20 8-11
11 Miglė Kubiliūtė 0 0 2 20 20 8-11
12 Emilija Letinauskaitė 6 13 13 6 0 19 12-13
13 Lilija Genutytė 10 9 21 1 10 9 19 12-13
14 Eimantė Samuilytė 11 8 11 8 17 2 18 14
15 Gintarė Bilvardaitė 3 17 0 0 17 15-16
16 Neringa Žvirblytė 0 0 3 17 17 15-16
17 Samanta Drungilaitė 0 5 14 0 14 17-18
18 Adelė Markevičiūtė 8 11 18 1 17 2 14 17-18
19 Loreta Bagdonaitė 12 7 13 6 0 13 19-21
20 Urtė Gečaitė 21 1 7 12 0 13 19-21
21 Ugnė Graužinytė 0 6 13 0 13 19-21
22 Milda Krančiukaitė 14 5 19 1 13 6 12 22
23 Saulina Norgailaitė 0 0 9 10 10 23
24 Deimantė Ubytė 0 11 8 0 8 24-27
25 Greta Urbonaitė 18 1 21 1 13 6 8 24-27
26 Valdonė Besanaitė 0 0 11 8 8 24-27
27 Ugnė Bernotaitė 0 0 11 8 8 24-27
28 Emilija Rentauskaitė 19 1 13 6 0 7 28
29 Brigita Ravinkaitė 13 6 0 0 6 29-30
30 Viktorija Boiko 0 0 13 6 6 29-30
31 Neringa Gaižutytė 15 4 0 0 4 31
32 Gita Venckutė 16 3 0 0 3 32
33 Ieva Banionytė 21 1 21 1 0 2 33-36
34 Ugnė Janušauskaitė 0 17 2 0 2 33-36
35 Vytautė Fomkinaitė 0 0 17 2 2 33-36
36 Aušrinė Kaulickytė 0 0 17 2 2 33-36
37 Monika Ruzgailaitė 21 1 0 0 1 37
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Renaldas Šileris 1 12 1 12 2 10 34 1-2
2 Laurynas Sparnauskis 1 12 1 12 2 10 34 1-2
3 Stanislovas Grincevičius 3 8,5 2 10 1 12 30,5 3
4 Giedrius Dima 5 7 4 7,5 5 7 21,5 4
5 Lukas Genutis 4 7,5 5 7 6 6,5 21 5-6
6 Gytis Bernotas 4 7,5 5 7 6 6,5 21 5-6
7 Evaldas Bradūnas 0 3 8,5 1 12 20,5 7
8 Ernestas Žalandauskas 6 6,5 6 6,5 7 6 19 8
9 Aidas Vizgirda 3 8,5 2 10 0 18,5 9
10 Deividas Dzenys 7 6 7 6 7 6 18 10
11 Michailas Golubevas 5 7 0 3 8,5 15,5 11
12 Ernestas Dima 0 4 7,5 5 7 14,5 12
13 Karolis Narkevičius 8 5,5 3 8,5 0 14 13
14 Edgaras Gusarovas 7 6 7 6 0 12 14
15 Tomas Vaškevičius 2 10 0 0 10 15-16
16 Vaidotas Prevelis 2 10 0 0 10 15-16
17 Pranciškus Gečas 10 4,5 9 5 0 9,5 17
18 Mykolas Šermukšnis 0 0 3 8,5 8,5 18
19 Mantas Šatrauskas 0 0 4 7,5 7,5 19-20
20 Aurimas Kurapka 0 0 4 7,5 7,5 19-20
21 Robertas Andrijauskas 6 6,5 0 0 6,5 21-22
22 Paulius Ivanauskas 0 6 6,5 0 6,5 21-22
23 Algirdas Spurga 0 7 6 0 6 23-26
24 Modestas Norušis 0 7 6 0 6 23-26
25 Lukas Andriūšis 0 0 7 6 6 23-26
26 Jonas Kneita 0 0 7 6 6 23-26
27 Taurius Petraitis 8 5,5 0 0 5,5 27
28 Lukas Kavaliauskas 9 5 0 0 5 28-32
29 Eimantas Zdanavičius 9 5 0 0 5 28-32
30 Robertas Andrijauskas 0 9 5 0 5 28-32
31 Matas Kavaliauskas 0 0 9 5 5 28-32
32 Eitvydas Seilius 0 0 9 5 5 28-32
33 Mantas Palubinskas 10 4,5 0 0 4,5 33-37
34 Mantvydas Dapšys 0 10 4,5 0 4,5 33-37
35 Deividas Valiulis 0 10 4,5 0 4,5 33-37
36 Tadas Galminas 0 0 10 4,5 4,5 33-37
37 Domas Urniežius 0 0 10 4,5 4,5 33-37
38 Linas Kondrackis 0 0 11 4 4 38-41
39 Paulius Dovydavičius 0 0 11 4 4 38-41
40 Tautvydas Garmus 0 0 11 4 4 38-41
41 Benas Vaškevičius 0 0 11 4 4 38-41
42 Giedrius Stravinskas 0 0 13 3 3 42-43
43 Laurynas Megelinskas 0 0 13 3 3 42-43
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dominyka Dragūnaitė 2 10 5 7 1 12 29 1-2
2 Gabrielė Janušonytė 2 10 5 7 1 12 29 1-2
3 Eimantė Samuilytė 6 6,5 1 12 2 10 28,5 3-4
4 Evelina Šiušytė 6 6,5 1 12 2 10 28,5 3-4
5 Lilija Genutytė 3 8,5 6 6,5 5 7 22 5
6 Goda Krivonosovaitė 5 7 6 6,5 5 7 20,5 6
7 Erika Štrimaitytė 4 7,5 7 6 6 6,5 20 7
8 Justina Jaščemskaitė 0 2 10 3 8,5 18,5 8
9 Justė Krančiukaitė 11 4 9 5 7 6 15 9-10
10 Milda Krančiukaitė 11 4 9 5 7 6 15 9-10
11 Urtė Gečaitė 4 7,5 7 6 0 13,5 11
12 Rebeka Aleksevičiūtė 1 12 0 0 12 12-14
13 Gabija Narvilaitė 1 12 0 0 12 12-14
14 Loreta Bagdonaitė 7 6 7 6 0 12 12-14
15 Ieva Banionytė 10 4,5 7 6 0 10,5 15
16 Emilija Letinauskaitė 8 5,5 10 4,5 0 10 16-18
17 Emilija Rentauskaitė 8 5,5 10 4,5 0 10 16-18
18 Ugnė Janušauskaitė 0 2 10 0 10 16-18
19 Greta Urbonaitė 9 5 0 10 4,5 9,5 19
20 Gintarė Bilvardaitė 3 8,5 0 0 8,5 20-23
21 Greta Bertauskaitė 0 3 8,5 0 8,5 20-23
22 Ugnė Graužinytė 0 3 8,5 0 8,5 20-23
23 Miglė Kubiliūtė 0 0 3 8,5 8,5 20-23
24 Samanta Drungilaitė 0 4 7,5 0 7,5 24-27
25 Deimantė Ubytė 0 4 7,5 0 7,5 24-27
26 Rytė Kurapkaitė 0 0 4 7,5 7,5 24-27
27 Neringa Žvirblytė 0 0 4 7,5 7,5 24-27
28 Brigita Ravinkaitė 5 7 0 0 7 28
29 Vytautė Fomkinaitė 0 0 6 6,5 6,5 29
30 Gita Venckutė 7 6 0 0 6 30-32
31 Valdonė Besanaitė 0 0 7 6 6 30-32
32 Aušrinė Kaulickytė 0 0 7 6 6 30-32
33 Adelė Markevičiūtė 9 5 0 0 5 33-35
34 Ugnė Bernotaitė 0 0 9 5 5 33-35
35 Saulina Norgailaitė 0 0 9 5 5 33-35
36 Neringa Gaižutytė 10 4,5 0 0 4,5 36-37
37 Viktorija Boiko 0 0 10 4,5 4,5 36-37
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Renaldas Šileris 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Laurynas Sparnauskis 2 10 2 10 5 7 27 2
3 Stanislovas Grincevičius 5 7 4 7,5 1 12 26,5 3
4 Lukas Genutis 3 8,5 3 8,5 6 6,5 23,5 4
5 Gytis Bernotas 7 6 7 6 13 3 15 5
6 Deividas Dzenys 10 4,5 6 6,5 13 3 14 6
7 Evaldas Bradūnas 0 5 7 7 6 13 7
8 Edgaras Gusarovas 4 7,5 10 4,5 0 12 8
9 Giedrius Dima 19 0,5 13 3 4 7,5 11 9
10 Ernestas Dima 0 9 5 11 4 9 10-11
11 Ernestas Žalandauskas 0 11 4 9 5 9 10-11
12 Michailas Golubevas 0 0 3 8,5 8,5 12
13 Aidas Vizgirda 17 1 7 6 0 7 13
14 Lukas Kavaliauskas 6 6,5 0 0 6,5 14
15 Mykolas Šermukšnis 0 0 7 6 6 15
16 Dominykas Juškys 8 5,5 0 0 5,5 16
17 Tomas Vaškevičius 9 5 0 0 5 17-19
18 Karolis Narkevičius 15 2 13 3 0 5 17-19
19 Aurimas Kurapka 0 0 9 5 5 17-19
20 Robertas Andrijauskas 11 4 0 0 4 20-23
21 Pranciškus Gečas 13 3 17 1 0 4 20-23
22 Paulius Ivanauskas 0 11 4 0 4 20-23
23 Mantas Šatrauskas 0 0 11 4 4 20-23
24 Algirdas Spurga 12 3,5 0 0 3,5 24-25
25 Mantas Palubinskas 21 0,5 13 3 0 3,5 24-25
26 Robertas Andrijauskas 0 13 3 0 3 26-28
27 Nedas Bičkovas 0 0 13 3 3 26-28
28 Lukas Andriūšis 0 0 13 3 3 26-28
29 Eimantas Zdanavičius 14 2,5 0 0 2,5 29-30
30 Eimantas Zdanavičius 14 2,5 0 0 2,5 29-30
31 Vaidotas Prevelis 16 1,5 0 0 1,5 31
32 Tadas Galminas 0 0 17 1 1 32-34
33 Jonas Kneita 0 0 17 1 1 32-34
34 Domas Urniežius 0 0 17 1 1 32-34
35 Taurius Petraitis 18 0,5 0 0 0,5 35-38
36 Domantas Orentas 19 0,5 0 0 0,5 35-38
37 Deividas Valiulis 0 18 0,5 0 0,5 35-38
38 Mantvydas Dapšys 0 19 0,5 0 0,5 35-38
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Gabrielė Janušonytė 3 8,5 1 12 2 10 30,5 1
2 Goda Krivonosovaitė 2 10 2 10 5 7 27 2
3 Erika Štrimaitytė 5 7 4 7,5 1 12 26,5 3
4 Eimantė Samuilytė 4 7,5 10 4,5 9 5 17 4
5 Lilija Genutytė 6 6,5 7 6 13 3 15,5 5
6 Dominyka Dragūnaitė 0 3 8,5 6 6,5 15 6
7 Evelina Šiušytė 10 4,5 6 6,5 13 3 14 7
8 Justina Jaščemskaitė 0 11 4 3 8,5 12,5 8
9 Rebeka Aleksevičiūtė 1 12 0 0 12 9
10 Justė Krančiukaitė 15 2 5 7 17 1 10 10
11 Milda Krančiukaitė 18 0,5 13 3 7 6 9,5 11
12 Emilija Letinauskaitė 13 3 9 5 0 8 12
13 Aušrinė Kaulickytė 0 0 4 7,5 7,5 13
14 Urtė Gečaitė 17 1 7 6 0 7 14
15 Brigita Ravinkaitė 7 6 0 0 6 15-16
16 Miglė Kubiliūtė 0 0 7 6 6 15-16
17 Gintarė Bilvardaitė 8 5,5 0 0 5,5 17
18 Neringa Gaižutytė 9 5 0 0 5 18-19
19 Neringa Žvirblytė 0 0 9 5 5 18-19
20 Ieva Banionytė 16 1,5 13 3 0 4,5 20
21 Gabija Narvilaitė 11 4 0 0 4 21-24
22 Ugnė Janušauskaitė 0 11 4 0 4 21-24
23 Rytė Kurapkaitė 0 0 11 4 4 21-24
24 Ugnė Bernotaitė 0 0 11 4 4 21-24
25 Gita Venckutė 12 3,5 0 0 3,5 25-26
26 Emilija Rentauskaitė 21 0,5 13 3 0 3,5 25-26
27 Greta Bertauskaitė 0 13 3 0 3 27-29
28 Saulina Norgailaitė 0 0 13 3 3 27-29
29 Greta Urbonaitė 0 0 13 3 3 27-29
30 Loreta Bagdonaitė 19 0,5 17 1 0 1,5 30
31 Vytautė Fomkinaitė 0 0 17 1 1 31-32
32 Viktorija Boiko 0 0 17 1 1 31-32
33 Monika Ruzgailaitė 19 0,5 0 0 0,5 33-35
34 Deimantė Ubytė 0 18 0,5 0 0,5 33-35
35 Samanta Drungilaitė 0 19 0,5 0 0,5 33-35


D Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Martynas Pikčilingis 10 9 2 20 2 20 49 1
2 Laurynas Liepuonius 2 20 9 10 3 17 47 2
3 Laurynas Raišis 1 24 0 4 15 39 3-4
4 Karolis Reimeris 7 12 4 15 7 12 39 3-4
5 Simas Viskontas 3 17 18 1 5 14 32 5-7
6 Dominykas Juškys 6 13 13 6 6 13 32 5-7
7 Justas Pupius 8 11 7 12 10 9 32 5-7
8 Mantas Dudoravičius 0 6 13 7 12 25 8-9
9 Domantas Orentas 13 6 10 9 9 10 25 8-9
10 Karolis Eimutaitis 0 0 1 24 24 10-11
11 Vaidas Giedraitis 0 1 24 0 24 10-11
12 Juras Šulcas 0 3 17 0 17 12
13 Domas Urniežius 11 8 0 11 8 16 13
14 Markas Šames 21 1 13 6 11 8 15 14-15
15 Andrėj Medvedev 4 15 0 0 15 14-15
16 Gedmantas Čepkauskas 0 11 8 13 6 14 16-18
17 Emilis Prelgauskas 5 14 0 0 14 16-18
18 Paulius Jaščemskas 0 5 14 0 14 16-18
19 Mantas Papuška 0 7 12 0 12 19
20 Martynas Gaidjurgis 9 10 0 0 10 20
21 Tadas Galminas 0 17 2 13 6 8 21-22
22 Augustinas Vegys 0 11 8 0 8 21-22
23 Lukas Žebrauskas 0 13 6 19 1 7 23-25
24 Karolis Statauskas 12 7 0 0 7 23-25
25 Marius Kontrimas 21 1 13 6 0 7 23-25
26 Tomas Kelertas 0 0 13 6 6 26-27
27 Adomas Lingevičius 0 0 13 6 6 26-27
28 Titas Kvederys 16 3 25 1 21 1 5 28-30
29 Arnoldas Mockus 14 5 0 0 5 28-30
30 Gvidas Pielikis 15 4 25 1 0 5 28-30
31 Džiugas Girulis 21 1 25 1 25 1 3 31
32 Denis Lamincev 0 0 17 2 2 32-37
33 Ignas Strimaitis 0 19 1 18 1 2 32-37
34 Rytis Vizgirda 0 21 1 21 1 2 32-37
35 Šarūnas Poderys 0 21 1 21 1 2 32-37
36 Mindaugas Turauskas 0 25 1 25 1 2 32-37
37 Linas Kondrackis 17 2 0 0 2 32-37
38 Jonas Malinauskas 0 0 19 1 1 38-59
39 Karolis Labanauskas 0 0 21 1 1 38-59
40 Eimantas Mačys 0 0 25 1 1 38-59
41 Saulius Sinkevičius 0 0 25 1 1 38-59
42 Edgaras Bartkus 0 0 25 1 1 38-59
43 Eimantas Kiaunė 0 0 25 1 1 38-59
44 Andrius Bendoraitis 0 0 25 1 1 38-59
45 Povilas Vasiliauskas 0 0 25 1 1 38-59
46 Airidas Racevičius 0 0 33 1 1 38-59
47 Giedrius Trakimas 18 1 0 0 1 38-59
48 Mindaugas Jonušys 19 1 0 0 1 38-59
49 Titas Urbšas 19 1 0 0 1 38-59
50 Modestas Jakubauskas 21 1 0 0 1 38-59
51 Benas Davidonis 25 1 0 0 1 38-59
52 Dominykas Leipus 25 1 0 0 1 38-59
53 Laurynas Megelinskas 25 1 0 0 1 38-59
54 Ignas Zdanavičius 0 19 1 0 1 38-59
55 Vincentas Vitkus 0 21 1 0 1 38-59
56 Paulius Dovydavičius 0 21 1 0 1 38-59
57 Rūtenis Naugžemis 0 25 1 0 1 38-59
58 Benas Vaškevičius 0 25 1 0 1 38-59
59 Šarūnas Baltuška 0 25 1 0 1 38-59
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Greta Palubinskytė 9 10 1 24 2 20 54 1
2 Edvina Gusarovaitė 4 15 2 20 4 15 50 2
3 Saulina Norgailaitė 10 9 6 13 1 24 46 3
4 Valdonė Besanaitė 3 17 7 12 5 14 43 4
5 Aušrinė Kaulickytė 7 12 5 14 7 12 38 5
6 Ugnė Bernotaitė 11 8 9 10 3 17 35 6
7 Gintarė Vaitkutė 5 14 10 9 11 8 31 7
8 Karolina Šadbaraitė 13 6 7 12 7 12 30 8-9
9 Deimantė Adomaitytė 6 13 11 8 10 9 30 8-9
10 Samanta Drungilaitė 1 24 0 0 24 10
11 Deimantė Ubytė 2 20 0 0 20 11
12 Gintarė Povilaitytė 8 11 13 6 19 1 18 12-13
13 Vytautė Fomkinaitė 21 1 3 17 0 18 12-13
14 Monika Kalinauskaitė 0 4 15 0 15 14
15 Karolina Talmontaitė 17 2 13 6 13 6 14 15
16 Adelė Mažeikaitė 0 0 6 13 13 16-17
17 Simona Narbutaitė 12 7 0 13 6 13 16-17
18 Minija Masaitytė 0 0 9 10 10 18-19
19 Greta Juozonytė 15 4 13 6 0 10 18-19
20 Gineta Turauskaitė 0 11 8 19 1 9 20
21 Dominyka Rimkutė 0 0 11 8 8 21
22 Gintarė Plečkaitytė 0 18 1 13 6 7 22
23 Inga Siderevičiūtė 0 0 13 6 6 23-24
24 Ieva Kinaitė 0 13 6 0 6 23-24
25 Ugnė Trakimaitė 14 5 0 0 5 25
26 Gerda Vedegytė 0 21 1 17 2 3 26-27
27 Gintarė Beniušytė 16 3 0 0 3 26-27
28 Vaidotė Vaitkevičiūtė 21 1 0 21 1 2 28-30
29 Dovilė Butvydaitė 0 19 1 21 1 2 28-30
30 Kornelija Cylikaitė 0 17 2 0 2 28-30
31 Inesa Radavičiūtė 0 0 18 1 1 31-38
32 Monika Viliūnaitė 0 0 21 1 1 31-38
33 Deimantė Gedvilaitė 18 1 0 0 1 31-38
34 Odeta Rastenytė 19 1 0 0 1 31-38
35 Eivina Radzevičiūtė 19 1 0 0 1 31-38
36 Giedrė Budrevičiūtė 21 1 0 0 1 31-38
37 Brigita Bertauskaitė 21 1 0 0 1 31-38
38 Goda Venskaitytė 0 19 1 0 1 31-38
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Laurynas Liepuonius 5 7 1 12 1 12 31 1-2
2 Martynas Pikčilingis 5 7 1 12 1 12 31 1-2
3 Dominykas Juškys 3 8,5 4 7,5 2 10 26 3-4
4 Domantas Orentas 3 8,5 4 7,5 2 10 26 3-4
5 Simas Viskontas 4 7,5 3 8,5 3 8,5 24,5 5
6 Laurynas Raišis 1 12 0 3 8,5 20,5 6
7 Justas Pupius 6 6,5 11 4 6 6,5 17 7-8
8 Karolis Reimeris 6 6,5 11 4 6 6,5 17 7-8
9 Rytis Vizgirda 0 2 10 9 5 15 9
10 Gedmantas Čepkauskas 0 7 6 5 7 13 10-11
11 Džiugas Girulis 11 4 11 4 9 5 13 10-11
12 Tadas Galminas 0 7 6 7 6 12 12-14
13 Titas Kvederys 11 4 13 3 9 5 12 12-14
14 Martynas Gaidjurgis 1 12 0 0 12 12-14
15 Domas Urniežius 8 5,5 0 7 6 11,5 15-17
16 Šarūnas Poderys 0 6 6,5 9 5 11,5 15-17
17 Ignas Strimaitis 0 6 6,5 9 5 11,5 15-17
18 Markas Šames 12 3,5 0 5 7 10,5 18
19 Karolis Statauskas 2 10 0 0 10 19-21
20 Andrėj Medvedev 2 10 0 0 10 19-21
21 Vaidas Giedraitis 0 2 10 0 10 19-21
22 Gvidas Pielikis 10 4,5 11 4 0 8,5 22-23
23 Marius Kontrimas 0 3 8,5 0 8,5 22-23
24 Mantas Dudoravičius 0 0 4 7,5 7,5 24-26
25 Karolis Eimutaitis 0 0 4 7,5 7,5 24-26
26 Titas Urbšas 4 7,5 0 0 7,5 24-26
27 Paulius Jaščemskas 0 5 7 0 7 27-28
28 Juras Šulcas 0 5 7 0 7 27-28
29 Adomas Lingevičius 0 0 7 6 6 29-34
30 Tomas Kelertas 0 0 7 6 6 29-34
31 Giedrius Trakimas 7 6 0 0 6 29-34
32 Emilis Prelgauskas 7 6 0 0 6 29-34
33 Benas Vaškevičius 0 7 6 0 6 29-34
34 Markas Šames 0 7 6 0 6 29-34
35 Linas Kondrackis 8 5,5 0 0 5,5 35
36 Edgaras Bartkus 0 0 9 5 5 36-50
37 Lukas Žebrauskas 0 0 9 5 5 36-50
38 Mindaugas Turauskas 0 0 9 5 5 36-50
39 Jonas Malinauskas 0 0 9 5 5 36-50
40 Eimantas Mačys 0 0 9 5 5 36-50
41 Karolis Labanauskas 0 0 9 5 5 36-50
42 Saulius Sinkevičius 0 0 9 5 5 36-50
43 Denis Lamincev 0 0 9 5 5 36-50
44 Povilas Vasiliauskas 0 0 9 5 5 36-50
45 Eimantas Kiaunė 0 0 9 5 5 36-50
46 Airidas Racevičius 0 0 9 5 5 36-50
47 Modestas Jakubauskas 9 5 0 0 5 36-50
48 Mindaugas Jonušys 9 5 0 0 5 36-50
49 Mantas Papuška 0 9 5 0 5 36-50
50 Augustinas Vegys 0 9 5 0 5 36-50
51 Arnoldas Mockus 10 4,5 0 0 4,5 51-53
52 Šarūnas Baltuška 0 10 4,5 0 4,5 51-53
53 Paulius Dovydavičius 0 10 4,5 0 4,5 51-53
54 Laurynas Megelinskas 12 3,5 0 0 3,5 54
55 Benas Davidonis 13 3 0 0 3 55-59
56 Dominykas Leipus 13 3 0 0 3 55-59
57 Ignas Zdanavičius 0 13 3 0 3 55-59
58 Rūtenis Naugžemis 0 13 3 0 3 55-59
59 Vincentas Vitkus 0 13 3 0 3 55-59
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Aušrinė Kaulickytė 2 10 4 7,5 1 12 29,5 1
2 Edvina Gusarovaitė 5 7 2 10 2 10 27 2-3
3 Greta Palubinskytė 5 7 2 10 2 10 27 2-3
4 Ugnė Bernotaitė 6 6,5 6 6,5 1 12 25 4
5 Valdonė Besanaitė 2 10 4 7,5 7 6 23,5 5
6 Karolina Šadbaraitė 7 6 3 8,5 4 7,5 22 6-9
7 Saulina Norgailaitė 7 6 3 8,5 4 7,5 22 6-9
8 Gintarė Vaitkutė 3 8,5 5 7 6 6,5 22 6-9
9 Deimantė Adomaitytė 3 8,5 5 7 6 6,5 22 6-9
10 Karolina Talmontaitė 4 7,5 7 6 5 7 20,5 10
11 Gintarė Povilaitytė 8 5,5 7 6 7 6 17,5 11
12 Vytautė Fomkinaitė 12 3,5 1 12 0 15,5 12
13 Simona Narbutaitė 4 7,5 0 5 7 14,5 13
14 Deimantė Ubytė 1 12 0 0 12 14-16
15 Samanta Drungilaitė 1 12 0 0 12 14-16
16 Monika Kalinauskaitė 0 1 12 0 12 14-16
17 Gineta Turauskaitė 0 9 5 7 6 11 17-20
18 Gintarė Plečkaitytė 0 7 6 9 5 11 17-20
19 Gerda Vedegytė 0 7 6 9 5 11 17-20
20 Greta Juozonytė 6 6,5 10 4,5 0 11 17-20
21 Vaidotė Vaitkevičiūtė 11 4 0 7 6 10 21
22 Dovilė Butvydaitė 0 10 4,5 9 5 9,5 22
23 Adelė Mažeikaitė 0 0 3 8,5 8,5 23-24
24 Minija Masaitytė 0 0 3 8,5 8,5 23-24
25 Goda Venskaitytė 0 6 6,5 0 6,5 25
26 Eivina Radzevičiūtė 8 5,5 0 0 5,5 26
27 Dominyka Rimkutė 0 0 9 5 5 27-32
28 Inesa Radavičiūtė 0 0 9 5 5 27-32
29 Monika Viliūnaitė 0 0 9 5 5 27-32
30 Deimantė Gedvilaitė 9 5 0 0 5 27-32
31 Ugnė Trakimaitė 9 5 0 0 5 27-32
32 Ieva Kinaitė 0 9 5 0 5 27-32
33 Gintarė Beniušytė 10 4,5 0 0 4,5 33-34
34 Giedrė Budrevičiūtė 10 4,5 0 0 4,5 33-34
35 Odeta Rastenytė 11 4 0 0 4 35
36 Brigita Bertauskaitė 12 3,5 0 0 3,5 36

2013-11-02 21:15

 Lietuvos taurė
2018-12-16 15:52
Nuostatai 2019 metamas
2017-12-20 20:41
13-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2016-12-23 22:39
12-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2015-09-27 22:38
11-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2014-12-16 19:51
10-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2013-11-02 21:14
9-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
8-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
7-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
6-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:16
4-oji Lietuvos taurė . Rezultatai
2019 Birželis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.