Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  4-oji Lietuvos taurė . Rezultatai  
A Grupė
Vyrų vienetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Klaudijus Kašinskis 2 20 2 20 2 20 60 1
2 Ramūnas Stapušaitis 1 24 1 24 0 48 2
3 Ramūnas Bilius 6 13 3 17 6 13 43 3
4 Kazimieras Dauskurtas 7 12 7 12 3 17 41 4
5 Tomas Dovydaitis 10 9 4 15 5 14 38 5
6 Sergej Leonovič 9 10 5 14 7 12 36 6
7 Edgaras Slušnys 5 14 0 4 15 29 7
8 Kęstutis Navickas 0 0 1 24 24 8
9 Donatas Narvilas 3 17 0 0 17 9
10 Philip Perlov 4 15 0 0 15 10
11 Šarūnas Bilius 0 6 13 0 13 11
12 Aurimas Mizgiris 8 11 0 0 11 12
Moterų vienetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gerda Voitechovskaja 1 24 2 20 2 20 64 1
2 Oksana Jaciuk 2 20 3 17 3 17 54 2
3 Kristina Dovydaitytė 0 1 24 1 24 48 3
4 Ieva Linkutė 4 15 6 13 4 15 43 4
5 Indrė Starevičiutė 3 17 4 15 0 32 5
6 Emilija Liočaitė 5 14 7 12 0 26 6
7 Erika Noreikaitė 0 5 14 0 14 7
8 Daina Kairytė 6 13 0 0 13 8
Vyrų dvejetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Edgaras Slušnys 1 12 1 12 3 8,5 32,5 1
2 Donatas Narvilas 2 10 2 10 2 10 30 2
3 Sergej Leonovič 4 7,5 2 10 2 10 27,5 3
4 Ramūnas Bilius 4 7,5 3 8,5 3 8,5 24,5 4
5 Ramūnas Stapušaitis 1 12 1 12 0 24 5
6 Tomas Dovydaitis 5 7 4 7,5 4 7,5 22 6-7
7 Kazimieras Dauskurtas 5 7 4 7,5 4 7,5 22 6-7
8 Klaudijus Kašinskis 3 8,5 0 1 12 20,5 8
9 Kęstutis Navickas 0 0 1 12 12 9
10 Aurimas Mizgiris 2 10 0 0 10 10
11 Philip Perlov 3 8,5 0 0 8,5 11-12
12 Šarūnas Bilius 0 3 8,5 0 8,5 11-12
Moterų dvejetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gerda Voitechovskaja 3 8,5 1 12 2 10 30,5 1
2 Oksana Jaciuk 2 10 1 12 3 8,5 30,5 2
3 Ieva Linkutė 3 8,5 2 10 2 10 28,5 3
4 Indrė Starevičiutė 1 12 3 8,5 0 20,5 4
5 Daina Kairytė 2 10 0 3 8,5 18,5 5
6 Emilija Liočaitė 4 7,5 3 8,5 0 16 6
7 Kristina Dovydaitytė 0 0 1 12 12 7-8
8 Emilija Mateikaitė 0 0 1 12 12 7-8
9 Ligita Žukauskaitė 1 12 0 0 12 9
10 Erika Noreikaitė 0 2 10 0 10 10
11 Rasa Šulnienė 4 7,5 0 0 7,5 11
Mišrus dvejetas 1 - turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Sergej Leonovič 3 8,5 5 7 2 10 25,5 1
2 Edgaras Slušnys 4 7,5 3 8,5 3 8,5 24,5 2
3 Ramūnas Stapušaitis 1 12 1 12 0 24 3
4 Kazimieras Dauskurtas 0 6 6,5 4 7,5 14 4
5 Donatas Narvilas 0 0 1 12 12 5
6 Philip Perlov 2 10 0 0 10 6-7
7 Klaudijus Kašinskis 0 2 10 0 10 6-7
8 Šarūnas Bilius 0 4 7,5 0 7,5 8
9 Tomas Dovydaitis 0 7 6 0 6 9
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Oksana Jaciuk 1 12 4 7,5 2 10 29,5 1
2 Gerda Voitechovskaja 0 3 8,5 1 12 20,5 2
3 Emilija Liočaitė 3 8,5 2 10 0 18,5 3
4 Indrė Starevičiutė 2 10 5 7 0 17 4
5 Daina Kairytė 4 7,5 0 3 8,5 16 5
6 Emilija Mateikaitė 0 6 6,5 4 7,5 14 6
7 Kristina Dovydaitytė 0 1 12 0 12 7
8 Viktorija Novik 0 7 6 0 6 8


B Grupė
Vyrų vienetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Alanas Plavinas 1 24 1 24 1 24 72 1
2 Darius Čepauskas 3 17 9 10 6 13 40 2
3 Povilas Bartušis 2 20 2 20 0 40 3
4 Jonas Kačerauskas 0 3 17 3 17 34 4
5 Edvinas Jakubauskas 8 11 8 11 9 10 32 5
6 Saulius Šaltmeris 4 15 6 13 0 28 6
7 Aleksandras Kovaliovas 6 13 0 5 14 27 7
8 Martynas Prevelis 9 10 0 4 15 25 8
9 Arnoldas Slušnys 7 12 0 7 12 24 9
10 Lukas Litvinas 0 0 2 20 20 10
11 Alvydas Jockus 13 6 7 12 0 18 11
12 Linas Zavadskis 10 9 11 8 0 17 12
13 Vaidas Sutkaitis 0 4 15 0 15 13
14 Joris Markūnas 14 5 10 9 0 14 14
15 Gediminas Zaborskis 5 14 0 0 14 15
16 Mantas Gresevičius 0 5 14 0 14 16
17 Ignas Reznikas 0 0 8 11 11 17
18 Lukas Kontrimas 0 0 10 9 9 18
19 Karolis Bartoševičius 11 8 0 0 8 19
20 Augustinas Narkis 12 7 0 0 7 20
21 Daumantas Vitkauskas 0 12 7 0 7 21
22 Aidanas Janavičius 15 4 0 0 4 22
Moterų vienetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Viktorija Novik 0 2 20 1 24 44 1
2 Emilija Mateikaitė 0 1 24 2 20 44 2
3 Erika Noreikaitė 1 24 0 0 24 3
4 Gintarė Markevičiūtė 2 20 0 0 20 4
5 Agnė Kupliauskaitė 0 0 3 17 17 5
6 Justina Dimšaitė 3 17 0 0 17 6
7 Amanda Meirytė 0 3 17 0 17 7
8 Dominyka Bortnikaitė 0 0 4 15 15 8
9 Rugilė Gečaitė 4 15 0 0 15 9
10 Vaida Špelverytė 0 4 15 0 15 10
11 Lauryna Šidlauskaitė 5 14 0 0 14 11
12 Irina Jasiūnienė 0 5 14 0 14 12
13 Gintautė Railaitė 6 13 0 0 13 13
Vyrų dvejetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Alanas Plavinas 2 10 1 12 1 12 34 1
2 Darius Čepauskas 1 12 3 8,5 1 12 32,5 2
3 Arnoldas Slušnys 3 8,5 2 10 4 7,5 26 3
4 Edvinas Jakubauskas 5 7 4 7,5 4 7,5 22 4
5 Povilas Bartušis 2 10 1 12 0 22 5
6 Saulius Šaltmeris 3 8,5 2 10 0 18,5 6
7 Martynas Prevelis 4 7,5 0 2 10 17,5 7
8 Aleksandras Kovaliovas 4 7,5 0 3 8,5 16 8
9 Alvydas Jockus 5 7 4 7,5 0 14,5 9
10 Linas Zavadskis 7 6 6 6,5 0 12,5 10
11 Gediminas Zaborskis 1 12 0 0 12 11
12 Lukas Litvinas 0 0 2 10 10 12
13 Jonas Kačerauskas 0 0 3 8,5 8,5 13
14 Vaidas Sutkaitis 0 3 8,5 0 8,5 14
15 Lukas Kontrimas 0 0 5 7 7 15-18
16 Ignas Reznikas 0 0 5 7 7 15-18
17 Mantas Gresevičius 0 5 7 0 7 15-18
18 Joris Markūnas 0 5 7 0 7 15-18
19 Karolis Bartoševičius 6 6,5 0 0 6,5 19-21
20 Augustinas Narkis 6 6,5 0 0 6,5 19-21
21 Daumantas Vitkauskas 0 6 6,5 0 6,5 19-21
22 Aidanas Janavičius 7 6 0 0 6 22
Moterų dvejetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Vaida Špelverytė 2 10 1 12 3 8,5 30,5 1
2 Gintarė Markevičiūtė 1 12 1 12 0 24 2
3 Emilija Mateikaitė 0 2 10 2 10 20 3-4
4 Viktorija Novik 0 2 10 2 10 20 3-4
5 Deimantė Janavičiūtė 2 10 0 3 8,5 18,5 5
6 Agnė Kupliauskaitė 0 0 1 12 12 6-7
7 Dominyka Bortnikaitė 0 0 1 12 12 6-7
8 Erika Noreikaitė 1 12 0 0 12 8
9 Lauryna Šidlauskaitė 3 8,5 0 0 8,5 9-12
10 Rugilė Gečaitė 3 8,5 0 0 8,5 9-12
11 Amanda Meirytė 0 3 8,5 0 8,5 9-12
12 Irina Jasiūnienė 0 3 8,5 0 8,5 9-12
13 Justina Dimšaitė 4 7,5 0 0 7,5 13-14
14 Gintautė Railaitė 4 7,5 0 0 7,5 13-14
Mišrus dvejetas 1- turas 2- turas 3- turas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Martynas Prevelis 3 8,5 0 1 12 20,5 1
2 Jonas Kačerauskas 0 3 8,5 3 8,5 17 2
3 Joris Markūnas 4 7,5 4 7,5 0 15 3
4 Saulius Šaltmeris 1 12 0 0 12 4-5
5 Povilas Bartušis 0 1 12 0 12 4-5
6 Lukas Litvinas 0 0 2 10 10 6-8
7 Gediminas Zaborskis 2 10 0 0 10 6-8
8 Mantas Gresevičius 0 2 10 0 10 6-8
9 Ignas Reznikas 0 0 4 7,5 7,5 9
10 Lukas Kontrimas 0 0 5 7 7 10-11
11 Edvinas Jakubauskas 5 7 0 0 7 10-11
12 Alvydas Jockus 6 6,5 0 0 6,5 12
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Deimantė Janavičiūtė 1 12 0 1 12 24 1
2 Vaida Špelverytė 0 2 10 2 10 20 2
3 Gintarė Markevičiūtė 2 10 4 7,5 0 17,5 3
4 Amanda Meirytė 0 1 12 0 12 4
5 Viktorija Novik 0 0 3 8,5 8,5 5-7
6 Erika Noreikaitė 3 8,5 0 0 8,5 5-7
7 Irina Jasiūnienė 0 3 8,5 0 8,5 5-7
8 Dominyka Bortnikaitė 0 0 4 7,5 7,5 8-9
9 Gintautė Railaitė 4 7,5 0 0 7,5 8-9
10 Agnė Kupliauskaitė 0 0 5 7 7 10-11
11 Justina Dimšaitė 5 7 0 0 7 10-11
12 Lauryna Šidlauskaitė 6 6,5 0 0 6,5 12


Cs Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Giedrius Miestauskas 9 10 5 14 2 20 44 1
2 Paulius Rakauskas 0 3 17 1 24 41 2
3 Valentinas Golubevas 3 17 8 11 7 12 40 3
4 Rimas Lavrukaitis 5 14 4 15 8 11 40 4
5 Roman Antipenkov 0 1 24 5 14 38 5
6 Laimonas Vaškevičius 0 2 20 6 13 33 6
7 Rolandas Juknevičius 2 20 7 12 0 32 7
8 Ignas Vaivada 11 8 6 13 12 7 28 8
9 Vilmantas Pratusevičius 6 13 9 10 15 4 27 9
10 Jonas Kačerauskas 1 24 0 0 24 10
11 Arūnas Morkūnas 0 0 3 17 17 11
12 Laimonas Šileris 0 0 4 15 15 12
13 Daumantas Vitkauskas 4 15 0 0 15 13
14 Mindaugas Dagilis 10 9 14 5 0 14 14
15 Ramūnas Kavaliauskas 12 7 21 1 14 5 13 15
16 Gediminas Gresevičius 0 17 2 9 10 12 16
17 Audrius Šadbaras 0 15 4 11 8 12 17
18 Linas Supronas 7 12 0 0 12 18
19 Mindaugas Loveikis 13 6 13 6 0 12 19
20 Tadas Supronas 8 11 0 0 11 20
21 Jonas Pocius 0 0 10 9 9 21
22 Alexandre Torresan 0 10 9 0 9 22
23 Jaronimas Sazanskis 0 11 8 0 8 23
24 Valentinas Bagdonavičius 0 12 7 0 7 24
25 Igor Urazov 0 0 13 6 6 25
26 Ramūnas Vaitkus 14 5 0 0 5 26
27 Kęstas Supronas 15 4 0 0 4 27
28 Artūras Michejenko 0 16 3 0 3 28
29 Mindaugas Šereiva 0 0 17 2 2 29
30 Karolis Poškus 0 0 18 1 1 30
31 Aivaras Jasiulis 0 0 19 1 1 31
32 Mantas Papuška 0 0 20 1 1 32
33 Remigijus Gataveckas 0 0 21 1 1 33
34 Kęstutis Vaitonis 0 18 1 0 1 34
34 Julius Masaitis 0 19 1 0 1 35
35 Edvardas Mažeikis 0 20 1 0 1 36
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Eglė Jurkevičienė 0 2 20 2 20 40 1
2 Eglė Ratkutė 0 3 17 3 17 34 2
3 Diana Nikitina 0 4 15 4 15 30 3
4 Regina Narijauskaitė 0 0 1 24 24 4
5 Deima Barakauskaitė 0 1 24 0 24 5
6 Tanita Urbonienė 0 5 14 10 9 23 6
7 Eglė Rakauskaitė 0 0 5 14 14 7
8 Austėja Brasiūnaitė 0 0 6 13 13 8
9 Gintė Pačkauskaitė 0 0 7 12 12 9
10 Toma Rakauskaitė 0 0 8 11 11 10
11 Aneta Radzevič 0 0 9 10 10 11
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Juozas Špelveris 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Arūnas Petkevičius 1 12 1 12 7 6 30 2
3 Rimas Lavrukaitis 4 7,5 4 7,5 1 12 27 3
4 Arūnas Morkūnas 2 10 3 8,5 3 8,5 27 4-5
5 Laimonas Vaškevičius 2 10 3 8,5 3 8,5 27 4-5
6 Paulius Rakauskas 0 2 10 1 12 22 6
7 Mindaugas Dagilis 9 5 5 7 4 7,5 19,5 7-8
8 Giedrius Miestauskas 9 5 5 7 4 7,5 19,5 7-8
9 Aidas Poderys 3 8,5 8 5,5 8 5,5 19,5 9
10 Vilmantas Pratusevičius 7 6 6 6,5 6 6,5 19 10-11
11 Ramūnas Kavaliauskas 7 6 6 6,5 6 6,5 19 10-11
12 Valentinas Golubevas 5 7 7 6 9 5 18 12
13 Rolandas Juknevičius 4 7,5 4 7,5 0 15 13
14 Ignas Vaivada 8 5,5 7 6 13 3 14,5 14
15 Gediminas Gresevičius 0 9 5 5 7 12 15
16 Algimantas Plytnikas 5 7 0 11 4 11 16
17 Arūnas Vizgirda 12 3,5 8 5,5 15 2 11 17
18 Kęstutis Lukoševičius 0 0 2 10 10 18
19 Mindaugas Loveikis 8 5,5 10 4,5 0 10 19
20 Artūras Michejenko 0 2 10 0 10 20
21 Audrius Šadbaras 0 10 4,5 10 4,5 9 21
22 Kęstutis Vaitonis 13 3 13 3 14 2,5 8,5 22-23
23 Valentinas Bagdonavičius 13 3 13 3 14 2,5 8,5 22-23
24 Kęstutis Adomaitis 3 8,5 0 0 8,5 24
25 Roman Antipenkov 0 11 4 12 3,5 7,5 25
26 Šarūnas Atkočiūnas 0 0 5 7 7 26
27 Jonas Kačerauskas 6 6,5 0 0 6,5 27-28
28 Daumantas Vitkauskas 6 6,5 0 0 6,5 27-28
29 Audrius Pačkauskas 0 0 7 6 6 29
30 Gintaras Zubrys 0 0 8 5,5 5,5 30
31 Dainius Grincevičius 12 3,5 0 15 2 5,5 31
32 Arvydas Vanagas 0 0 9 5 5 32
33 Borisas Lozinskis 0 9 5 0 5 33
34 Laimonas Šileris 0 0 10 4,5 4,5 34
35 Linas Supronas 10 4,5 0 0 4,5 35-36
36 Tadas Supronas 10 4,5 0 0 4,5 35-36
37 Vytautas Trakimas 0 0 11 4 4 37
38 Valdas Paulauskas 11 4 0 0 4 38-40
39 Arkadij Maksimenko 11 4 0 0 4 38-40
40 Julius Masaitis 0 11 4 0 4 38-40
41 Jonas Pocius 0 0 12 3,5 3,5 41
42 Edvardas Mažeikis 0 12 3,5 0 3,5 42-43
43 Alexandre Torresan 0 12 3,5 0 3,5 42-43
44 Igor Urazov 0 0 13 3 3 44
45 Kęstas Supronas 14 2,5 0 0 2,5 45-46
46 Ramūnas Vaitkus 14 2,5 0 0 2,5 45-46
47 Jaronimas Sazanskis 0 14 2,5 0 2,5 47-48
48 Gulli Anders 0 14 2,5 0 2,5 47-48
49 Mindaugas Šereiva 0 0 16 1,5 1,5 49-50
50 Karolis Poškus 0 0 16 1,5 1,5 49-50
51 Remigijus Gataveckas 0 0 17 1 1 51-52
52 Aivaras Jasiulis 0 0 17 1 1 51-52
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Laima Patašienė 1 12 1 12 1 12 36 1-2
2 Regina Narijauskaitė 1 12 1 12 1 12 36 1-2
3 Angelė Liepuonienė 2 10 2 10 2 10 30 3-4
4 Aldona Pikčilingienė 2 10 2 10 2 10 30 3-4
5 Rasita Grincevičienė 4 7,5 4 7,5 3 8,5 23,5 5
6 Vida Lenktienė 3 8,5 5 7 4 7,5 23 6-7
7 Diana Vizgirdienė 3 8,5 5 7 4 7,5 23 6-7
8 Diana Nikitina 5 7 4 7,5 6 6,5 21 8
9 Vaida Gečienė 4 7,5 0 3 8,5 16 9
10 Eglė Jurkevičienė 0 3 8,5 8 5,5 14 10
11 Eglė Ratkutė 0 6 6,5 5 7 13,5 11
12 Rita Plytnikienė 5 7 0 6 6,5 13,5 12
13 Tanita Urbonienė 0 6 6,5 7 6 12,5 13
14 Deima Barakauskaitė 0 3 8,5 0 8,5 14
15 Eglė Rakauskaitė 0 0 5 7 7 15
16 Toma Rakauskaitė 0 0 7 6 6 16
17 Reda Dumčiutė 0 0 8 5,5 5,5 17
18 Austėja Brasiūnaitė 0 0 9 5 5 18-19
19 Aneta Radzevič 0 0 9 5 5 18-19
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Arūnas Morkūnas 1 12 2 10 2 10 32 1
2 Vilmantas Pratusevičius 3 8,5 6 6,5 3 8,5 23,5 2
3 Mindaugas Dagilis 7 6 3 8,5 6 6,5 21 3
4 Aidas Poderys 5 7 8 5,5 4 7,5 20 4
5 Arūnas Petkevičius 2 10 5 7 0 17 5
6 Paulius Rakauskas 0 1 12 11 4 16 6
7 Arūnas Vizgirda 9 5 9 5 10 4,5 14,5 7
8 Laimonas Šileris 0 0 1 12 12 8
9 Roman Antipenkov 0 10 4,5 5 7 11,5 9
10 Valentinas Golubevas 8 5,5 7 6 0 11,5 10
11 Dainius Grincevičius 6 6,5 0 13 3 9,5 11
12 Kęstutis Adomaitis 4 7,5 0 0 7,5 12
13 Rimas Lavrukaitis 0 4 7,5 0 7,5 13
14 Algimantas Plytnikas 10 4,5 0 15 2 6,5 14
15 Giedrius Miestauskas 0 0 7 6 6 15
16 Šarūnas Atkočiūnas 0 0 8 5,5 5,5 16
17 Ramūnas Kavaliauskas 0 11 4 16 1,5 5,5 17
18 Arvydas Vanagas 0 0 9 5 5 18
19 Jonas Pocius 0 0 12 3,5 3,5 19
20 Julius Masaitis 0 12 3,5 0 3,5 20
21 Mindaugas Šereiva 0 0 14 2,5 2,5 21
22 Aivaras Jasiulis 0 0 17 1 1 22
23 Karolis Poškus 0 0 18 0,5 0,5 23
24 Remigijus Gataveckas 0 0 19 0,5 0,5 24
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Regina Narijauskaitė 1 12 2 10 2 10 32 1
2 Vida Lenktienė 3 8,5 6 6,5 3 8,5 23,5 2
3 Laima Patašienė 2 10 5 7 8 5,5 22,5 3
4 Aldona Pikčilingienė 4 7,5 4 7,5 7 6 21 4
5 Angelė Liepuonienė 5 7 8 5,5 4 7,5 20 5
6 Rasita Grincevičienė 6 6,5 3 8,5 13 3 18 6
7 Diana Nikitina 8 5,5 7 6 9 5 16,5 7
8 Diana Vizgirdienė 9 5 9 5 10 4,5 14,5 8
9 Vaida Gečienė 7 6 0 6 6,5 12,5 9
10 Gintė Pačkauskaitė 0 0 1 12 12 10
11 Deima Barakauskaitė 0 1 12 0 12 11
12 Eglė Jurkevičienė 0 10 4,5 5 7 11,5 12
13 Eglė Ratkutė 0 11 4 12 3,5 7,5 13
14 Rita Plytnikienė 10 4,5 0 15 2 6,5 14
15 Tanita Urbonienė 0 12 3,5 16 1,5 5 15
16 Toma Rakauskaitė 0 0 11 4 4 16
17 Eglė Rakauskaitė 0 0 14 2,5 2,5 17
18 Austėja Brasiūnaitė 0 0 17 1 1 18
19 Reda Dumčiutė 0 0 18 0,5 0,5 19
20 Aneta Radzevič 0 0 19 0,5 0,5 20


Cj Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Lukas Kontrimas 3 17 3 17 3 17 51 1
2 Tautvydas Liorančas 1 24 0 1 24 48 2
3 Ignas Reznikas 6 13 2 20 4 15 48 3
4 Lukas Rimkus 2 20 1 24 0 44 4
5 Renaldas Šileris 4 15 4 15 8 11 41 5
6 Lukas Bartusevičius 5 14 5 14 7 12 40 6
7 Michailas Golubevas 9 10 7 12 5 14 36 7
8 Laurynas Sparnauskis 8 11 8 11 6 13 35 8
9 Tomas Vaškevičius 11 8 10 9 9 10 27 9
10 Martynas Atkočaitis 7 12 6 13 0 25 10
11 Tautvydas Raila 0 0 2 20 20 11
12 Nedas Bičkovas 10 9 0 14 5 14 12
13 Gytis Bernotas 0 11 8 15 4 12 13
14 Vaidotas Prevelis 0 9 10 0 10 14
15 Stanislovas Grincevičius 0 0 10 9 9 15
16 Lukas Genutis 0 0 11 8 8 16
17 Aidas Vizgirda 0 0 12 7 7 17
18 Rokas Adomaitis 0 0 13 6 6 18
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dominyka Bortnikaitė 1 24 1 24 1 24 72 1
2 Ramunė Ričkutė 2 20 4 15 3 17 52 2
3 Ernesta Pakulnytė 3 17 3 17 4 15 49 3
4 Agnė Kupliauskaitė 0 2 20 2 20 40 4
5 Emilija Skrupskytė 4 15 0 0 15 5
6 Raimonda Jocytė 0 5 14 0 14 6
7 Gita Venckutė 0 6 13 0 13 7
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Lukas Kontrimas 1 12 1 12 2 10 34 1-2
2 Ignas Reznikas 1 12 1 12 2 10 34 1-2
3 Renaldas Šileris 2 10 3 8,5 1 12 30,5 3
4 Laurynas Sparnauskis 3 8,5 2 10 3 8,5 27 4
5 Lukas Bartusevičius 4 7,5 3 8,5 4 7,5 23,5 5
6 Tautvydas Liorančas 2 10 0 1 12 22 6
7 Tomas Vaškevičius 5 7 4 7,5 5 7 21,5 7
8 Lukas Rimkus 3 8,5 2 10 0 18,5 8
9 Michailas Golubevas 5 7 0 3 8,5 15,5 9
10 Nedas Bičkovas 4 7,5 0 6 6,5 14 10
11 Lukas Genutis 0 0 4 7,5 7,5 11
12 Vaidotas Prevelis 0 4 7,5 0 7,5 12
13 Tautvydas Raila 0 0 5 7 7 13
14 Gytis Bernotas 0 0 6 6,5 6,5 14
15 Aidas Vizgirda 0 0 7 6 6 15-16
16 Stanislovas Grincevičius 0 0 7 6 6 15-16
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dominyka Bortnikaitė 1 12 1 12 1 12 36 1-2
2 Agnė Kupliauskaitė 1 12 1 12 1 12 36 1-2
3 Ramunė Ričkutė 2 10 3 8,5 2 10 28,5 3
4 Ernesta Pakulnytė 0 2 10 2 10 20 4
5 Raimonda Jocytė 0 2 10 0 10 5
6 Emilija Skrupskytė 2 10 0 0 10 6
7 Gita Venckutė 0 3 8,5 0 8,5 7
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Lukas Kontrimas 3 8,5 1 12 2 10 30,5 1
2 Ignas Reznikas 2 10 3 8,5 3 8,5 27 2
3 Tautvydas Liorančas 1 12 0 1 12 24 3
4 Lukas Rimkus 0 2 10 0 10 4
5 Laurynas Sparnauskis 0 0 4 7,5 7,5 5
6 Renaldas Šileris 0 4 7,5 0 7,5 6
7 Tomas Vaškevičius 4 7,5 0 0 7,5 7
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Ramunė Ričkutė 1 12 2 10 1 12 34 1
2 Ernesta Pakulnytė 2 10 3 8,5 4 7,5 26 2
3 Agnė Kupliauskaitė 0 1 12 2 10 22 3
4 Dominyka Bortnikaitė 3 8,5 0 3 8,5 17 4
5 Gita Venckutė 0 4 7,5 0 7,5 5
6 Emilija Skrupskytė 4 7,5 0 0 7,5 6


D Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kęstas Katkauskas 2 20 1 24 1 24 68 1
2 Karolis Narkevičius 1 24 3 17 5 14 55 2
3 Paulius Ivanauskas 3 17 4 15 3 17 49 3
4 Deividas Dzenys 5 14 6 13 7 12 39 4
5 Ernestas Dima 11 8 10 9 2 20 37 5
6 Edgaras Gusarovas 9 10 7 12 4 15 37 6
7 Dominykas Juškys 0 8 11 8 11 22 7
8 Giedrius Dima 12 7 14 5 10 9 21 8
9 Algirdas Spurga 0 9 10 9 10 20 9
10 Lukas Kavaliauskas 0 2 20 0 20 10
11 Martynas Gaidjurgis 7 12 0 12 7 19 11
12 Simas Viskontas 14 5 11 8 15 4 17 12
13 Petras Bartušis 4 15 0 0 15 13
14 Evaldas Bradūnas 0 5 14 0 14 14
15 Tomas Randis 0 0 6 13 13 15
16 Domantas Bartušis 6 13 0 0 13 16
17 Taurius Petraitis 8 11 0 0 11 17
18 Žygimantas Ančerys 10 9 21 1 0 10 18
19 Mantas Šatrauskas 0 0 11 8 8 19
20 Mantvydas Dapšys 15 4 15 4 0 8 20
21 Karolis Reimeris 0 12 7 0 7 21
22 Aurimas Kurapka 0 0 13 6 6 22
23 Eimantas Zdanavičius 0 18 1 14 5 6 23
24 Audrius Muižininkas 0 13 6 0 6 24
25 Gražvydas Eglinas 13 6 0 0 6 25
26 Justinas Pupius 16 3 21 1 0 4 26
27 Tomas Stankus 0 0 16 3 3 27
28 Tadas Minetas 0 16 3 0 3 28
29 Mantas Dudoravičius 0 0 17 2 2 29
30 Karolis Eimutaitis 0 25 1 18 1 2 30
31 Linas Kondrackis 0 21 1 19 1 2 31
32 Ignas Zdanavičius 0 25 1 20 1 2 32
33 Domantas Orentas 0 25 1 22 1 2 33
34 Ernestas Žalandauskas 0 17 2 0 2 34
35 Vitalijus Plotnikovas 17 2 0 0 2 35
36 Laurynas Raišis 0 0 21 1 1 36
37 Matas Kavaliauskas 0 0 23 1 1 37
38 Markas Vičiulis 0 0 24 1 1 38
39 Modestas Paulauskas 0 0 25 1 1 39
40 Vytas Bujanauskas 0 0 26 1 1 40
41 Robertas Andrijauskas 0 19 1 0 1 41
42 Tomas Žukauskas 0 19 1 0 1 42
43 Erikas Michejenko 0 21 1 0 1 43
44 Tomas Čiursinas 0 25 1 0 1 44
45 Karolis Labanauskas 0 29 1 0 1 45
46 Titas Kvėderys 0 29 1 0 1 46
47 Džiugas Girulis 0 29 1 0 1 47
48 Gvidas Pielikis 0 29 1 0 1 48
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ieva Sendžikaitė 3 17 1 24 1 24 65 1
2 Rusnė Petraitytė 1 24 5 14 6 13 51 2
3 Emilija Letinauskaitė 2 20 2 20 13 6 46 3
4 Goda Krivonosovaitė 5 14 3 17 9 10 41 4
5 Gabrielė Janušonytė 4 15 4 15 11 8 38 5
6 Gintarė Bilvardaitė 6 13 11 8 4 15 36 6
7 Dominyka Dragūnaitė 9 10 8 11 5 14 35 7
8 Brigita Ravinkaitė 0 7 12 3 17 29 8
9 Loreta Bagdonaitė 11 8 10 9 7 12 29 9
10 Neringa Žvirblytė 0 0 2 20 20 10
11 Gerda Obelieniutė 0 9 10 10 9 19 11
12 Monika Ruzgailaitė 10 9 13 6 0 15 12
13 Laura Daunytė 7 12 25 1 27 1 14 13
14 Rebeka Aleksevičiūtė 0 6 13 0 13 14
15 Aistė Dainiūtė 0 0 8 11 11 15
16 Gabrielė Gečaitė 8 11 0 0 11 16
17 Emilija Rentauskaitė 12 7 19 1 22 1 9 17
18 Rita Šidlauskytė 0 0 12 7 7 18
19 Toma Kisieliūtė 0 17 2 14 5 7 19
20 Vakarė Šiukštaitė 13 6 29 1 0 7 20
21 Gabija Narvilaitė 0 12 7 0 7 21
22 Karolina Šadbaraitė 0 25 1 15 4 5 22
23 Monika Juškytė 0 15 4 19 1 5 23
24 Aušra Driezaitė 14 5 0 0 5 24
25 Monika Augustaitytė 15 4 21 1 0 5 25
26 Kristina Žalandauskaitė 0 14 5 0 5 26
27 Justė Kranciukaitė 0 41 1 16 3 4 27
28 Deimantė Ubytė 16 3 29 1 0 4 28
29 Erika Balskutė 0 16 3 0 3 29
30 Laura Kupstaitė 0 0 17 2 2 30
31 Greta Urbonaitė 0 18 1 18 1 2 31
32 Lilija Genutytė 0 37 1 20 1 2 32
33 Milda Kranciukaitė 0 36 1 24 1 2 33
34 Greta Palubinskytė 0 21 1 25 1 2 34
35 Neringa Gaižutytė 0 33 1 26 1 2 35
36 Ugnė Bernotaitė 0 29 1 28 1 2 36
37 Aušra Vaičiulytė 0 19 1 29 1 2 37
38 Valdonė Besanaitė 0 37 1 31 1 2 38
39 Gintarė Povilaitytė 0 39 1 37 1 2 39
40 Deimantė Adomaitytė 0 21 1 38 1 2 40
41 Aistė Gudenkaitė 17 2 0 0 2 41
42 Lina Pilipavičiūtė 0 0 21 1 1 42
43 Aurelija Janušytė 0 0 23 1 1 43
44 Viktorija Baltutytė 0 0 30 1 1 44
45 Eglė Jūraitė 0 0 32 1 1 45
46 Adelė Markevičiūtė 0 0 33 1 1 46
47 Aistė Kurapkaitė 0 0 34 1 1 47
48 Loreta Pilipavičiūtė 0 0 35 1 1 48
49 Simona Endriužytė 0 0 36 1 1 49
50 Joana Milašiūtė 0 0 39 1 1 50
51 Aušrinė Kaulickytė 0 0 40 1 1 51
52 Odeta Rastenytė 0 0 41 1 1 52
53 Gintarė Vaitkutė 0 21 1 0 1 53
54 Edvina Gusarovaitė 0 25 1 0 1 54
55 Karolina Talmontaitė 0 25 1 0 1 55
56 Greta Juozonytė 0 29 1 0 1 56
57 Simona Narbutaitė 0 34 1 0 1 57
58 Samanta Drungilaitė 0 35 1 0 1 58
59 Eivina Radzevičiūtė 0 39 1 0 1 59
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kęstas Katkauskas 1 12 6 6,5 1 12 30,5 1-2
2 Paulius Ivanauskas 1 12 6 6,5 1 12 30,5 1-2
3 Deividas Dzenys 4 7,5 1 12 6 6,5 26 3-4
4 Edgaras Gusarovas 4 7,5 1 12 6 6,5 26 3-4
5 Simas Viskontas 6 6,5 2 10 3 8,5 25 5
6 Ernestas Dima 5 7 2 10 5 7 24 6
7 Karolis Narkevičius 3 8,5 5 7 4 7,5 23 7
8 Algirdas Spurga 0 3 8,5 2 10 18,5 8-9
9 Karolis Eimutaitis 0 3 8,5 2 10 18,5 8-9
10 Martynas Gaidjurgis 2 10 0 3 8,5 18,5 10
11 Giedrius Dima 5 7 0 5 7 14 11
12 Dominykas Juškys 0 4 7,5 8 5,5 13 12
13 Eimantas Zdanavičius 0 4 7,5 11 4 11,5 13
14 Mantvydas Dapšys 7 6 8 5,5 0 11,5 14
15 Petras Bartušis 2 10 0 0 10 15
16 Domantas Orentas 0 11 4 8 5,5 9,5 16
17 Taurius Petraitis 3 8,5 0 0 8,5 17
18 Ignas Zdanavičius 0 11 4 11 4 8 18
19 Linas Kondrackis 0 0 4 7,5 7,5 19
20 Evaldas Bradūnas 0 5 7 0 7 20
21 Gražvydas Eglinas 6 6,5 0 0 6,5 21
22 Tomas Randis 0 0 7 6 6 22-23
23 Mantas Šatrauskas 0 0 7 6 6 22-23
24 Domantas Bartušis 7 6 0 0 6 24
25 Lukas Kavaliauskas 0 7 6 0 6 25-26
26 Gvidas Pielikis 0 7 6 0 6 25-26
27 Audrius Muižininkas 0 8 5,5 0 5,5 27
28 Aurimas Kurapka 0 0 9 5 5 28-29
29 Matas Kavaliauskas 0 0 9 5 5 28-29
30 Žygimantas Ančerys 0 9 5 0 5 30-31
31 Tomas Žukauskas 0 9 5 0 5 30-31
32 Laurynas Raišis 0 0 10 4,5 4,5 32-33
33 Tomas Stankus 0 0 10 4,5 4,5 32-33
34 Tomas Čiursinas 0 10 4,5 0 4,5 34-35
35 Erikas Michejenko 0 10 4,5 0 4,5 34-35
36 Mantas Dudoravičius 0 0 12 3,5 3,5 36-37
37 Markas Vičiulis 0 0 12 3,5 3,5 36-37
38 Džiugas Girulis 0 12 3,5 0 3,5 38-39
39 Titas Kvėderys 0 12 3,5 0 3,5 38-39
40 Modestas Paulauskas 0 0 13 3 3 40-41
41 Vytas Bujanauskas 0 0 13 3 3 40-41
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rusnė Petraitytė 1 12 1 12 3 8,5 32,5 1-2
2 Ieva Sendžikaitė 1 12 1 12 3 8,5 32,5 1-2
3 Gintarė Bilvardaitė 2 10 2 10 1 12 32 3-4
4 Goda Krivonosovaitė 2 10 2 10 1 12 32 3-4
5 Gabrielė Janušonytė 3 8,5 3 8,5 1 12 29 5
6 Dominyka Dragūnaitė 4 7,5 3 8,5 1 12 28 6
7 Emilija Letinauskaitė 5 7 7 6 7 6 19 7-8
8 Emilija Rentauskaitė 5 7 7 6 7 6 19 7-8
9 Laura Daunytė 6 6,5 6 6,5 13 3 16 9
10 Monika Juškytė 0 4 7,5 4 7,5 15 10-11
11 Brigita Ravinkaitė 0 4 7,5 4 7,5 15 10-11
12 Loreta Bagdonaitė 3 8,5 0 7 6 14,5 12
13 Neringa Gaižutytė 0 5 7 9 5 12 13-14
14 Gerda Obelieniutė 0 5 7 9 5 12 13-14
15 Monika Ruzgailaitė 6 6,5 8 5,5 0 12 15
16 Ugnė Bernotaitė 0 10 4,5 7 6 10,5 16
17 Karolina Šadbaraitė 0 13 3 6 6,5 9,5 17
18 Monika Augustaitytė 8 5,5 12 3,5 0 9 18
19 Milda Kranciukaitė 0 11 4 10 4,5 8,5 19-20
20 Justė Kranciukaitė 0 11 4 10 4,5 8,5 19-20
21 Valdonė Besanaitė 0 8 5,5 13 3 8,5 21
22 Gabrielė Gečaitė 4 7,5 0 0 7,5 22
23 Deimantė Ubytė 7 6 16 1,5 0 7,5 23
24 Neringa Žvirblytė 0 0 5 7 7 24-25
25 Aistė Kurapkaitė 0 0 5 7 7 24-25
26 Vakarė Šiukštaitė 8 5,5 16 1,5 0 7 26
27 Laura Kupstaitė 0 0 6 6,5 6,5 27
28 Kristina Žalandauskaitė 0 6 6,5 0 6,5 28
29 Toma Kisieliūtė 0 15 2 11 4 6 29-30
30 Aušra Vaičiulytė 0 15 2 11 4 6 29-30
31 Aušra Driezaitė 7 6 0 0 6 31
32 Greta Palubinskytė 0 14 2,5 13 3 5,5 32-33
33 Greta Urbonaitė 0 14 2,5 13 3 5,5 32-33
34 Rebeka Aleksevičiūtė 0 9 5 0 5 34-35
35 Gabija Narvilaitė 0 9 5 0 5 34-35
36 Lilija Genutytė 0 10 4,5 0 4,5 36
37 Lina Pilipavičiūtė 0 0 11 4 4 37-38
38 Loreta Pilipavičiūtė 0 0 11 4 4 37-38
39 Samanta Drungilaitė 0 12 3,5 0 3,5 39
40 Aušrinė Kaulickytė 0 0 13 3 3 40-43
41 Adelė Markevičiūtė 0 0 13 3 3 40-43
42 Aurelija Janušytė 0 0 13 3 3 40-43
43 Odeta Rastenytė 0 0 13 3 3 40-43
44 Greta Juozonytė 0 13 3 0 3 44
45 Deimantė Adomaitytė 0 0 17 1 1 45-46
46 Gintarė Povilaitytė 0 0 17 1 1 45-46
47 Simona Endriužytė 0 0 18 0,5 0,5 47-48
48 Joana Milašiūtė 0 0 18 0,5 0,5 47-48

2013-11-02 21:16

 Lietuvos taurė
2018-12-16 15:52
Nuostatai 2019 metamas
2019-06-18 15:30
14-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2017-12-20 20:41
13-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2016-12-23 22:39
12-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2015-09-27 22:38
11-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2014-12-16 19:51
10-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2013-11-02 21:14
9-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
8-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
7-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
6-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.