Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Raseinių badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Aistė   Valantinaitė   2019-0082   2004   U-17   398.00 [8]   375.20 [7]   4.00 [1] 
2       Arnas   Juknevičius   2019-0079   2004   U-17   992.00 [12]   816.40 [12]   7.60 [2] 
3       Artūras   Radavičius   2019-0068   2004   U-17   467.60 [12]   541.00 [12]    
4       Astrėja   Nutautaitė   2019-0073   2007   U-13   170.00 [9]   101.30 [8]   10.40 [2] 
5       Aurimas   Tekorius   2019-1072   1992   Suaug      5.40 [1]    
6       Austėja   Reifonaitė   2019-0065   2004   U-17   60.00 [3]   46.60 [3]    
7       Deividas   Paškevičius   2019-0067   2002   U-19   724.80 [9]   519.60 [9]   4.00 [1] 
8       Diana   Valantinaitė   2019-0913   1998   Suaug   78.00 [3]   265.30 [9]   144.00 [6] 
9       Eividas   Vaitkus   2019-0083   2002   U-19   46.40 [2]   164.00 [2]    
10       Emilija   Elzbergaitė   2019-0080   2007   U-13   68.60 [6]   85.60 [6]   7.20 [1] 
11       Evelina   Karlikauskytė   2019-0089   2004   U-17   942.80 [12]   547.80 [12]   68.60 [5] 
12       Greta   Šukutytė   2019-0084   2003   U-17   617.00 [9]   91.00 [4]   581.00 [7] 
13       Grėtė   Stanaitytė   2019-0944   1991   Suaug      58.10 [3]   41.80 [2] 
14       Ignas   Račas   2019-0066   2001   U-19   377.60 [9]   534.20 [9]   4.00 [1] 
15       Justas   Zybartas   2019-0087   2002   U-19   408.00 [8]   610.00 [7]   3.60 [1] 
16       Justas   Balsys   2019-0071   2002   U-19   1,008.80 [12]   915.60 [12]   431.00 [9] 
17       Justas   Pocius   2019-0081   2002   U-19   447.20 [11]   423.40 [10]   32.60 [3] 
18       Justė   Linkutė   2019-0072   2003   U-17   438.00 [12]   333.60 [12]   100.60 [5] 
19       Klaudijus   Stoškevičius   2019-0085   2004   U-17   41.20 [3]   6.30 [1]    
20       Loreta   Radavičiūtė   2019-0086   2008   U-13   83.80 [7]   79.20 [7]   7.20 [1] 
21       Lukas   Puišys   2019-0069   2000   Suaug   1,235.20 [10]   506.00 [7]   374.00 [5] 
22       Mikas   Kropaitis   2019-0088   2008   U-13   28.20 [3]   36.05 [3]   7.20 [1] 
23       Milita   Zalevskytė   2019-0078   2006   U-15   34.80 [5]   58.50 [5]    
24       Nojus   Alijauskas   2019-0070   2007   U-13   38.20 [5]   29.35 [4]   21.60 [3] 
25       Rokas   Ladyga   2019-0075   2007   U-13          
26       Rusnė   Vitkauskaitė   2019-0506   2006   U-15   471.60 [12]   380.20 [12]   14.80 [2] 
27       Saida   Micevičiūtė   2019-0074   2006   U-15   225.60 [12]   278.60 [11]    
28       Smiltė   Mauragytė   2019-0077   2006   U-15   282.00 [11]   213.40 [10]    
29       Tomas   Petrauskas   2019-1027   1993   Suaug      66.60 [6]   90.60 [5] 
30       Vidas   Buivydas   2019-0076   2000   Suaug   36.00 [1]   72.00 [1]    
31       Viltė   Žakaitytė   2019-0507   2007   U-13   40.00 [4]   45.40 [4]    
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Virus
Badminton Virus
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Birštono BK
Birštono BK
   Viekšniai
Viekšniai
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Biržų BK
Biržų BK
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   GPT
Golden Panda Team
   Ukmergė
Ukmergė
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.