Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šiauliai
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Agnė   Navickienė   2019-1114   1982   35+   16.00 [1]   62.90 [5]   8.45 [2] 
2       Aleksas   Tamašauskas   2019-0277   1975   40+   52.00 [3]   22.80 [2]   277.20 [12] 
3       Asta   Mažulienė   2019-0791   1981   35+      178.50 [8]   287.60 [6] 
4       Aušrinė   Mažulytė   2019-0794   2007   U-13      54.30 [3]    
5       Ernestas   Jarulaitis   2019-0974   1972   45+   127.80 [9]   62.70 [10]   7.20 [1] 
6       Jurgita   Sakalauskaitė   2019-0792   1983   35+      35.90 [2]    
7       Laura   Dapševičiūtė   2019-0975   1989   Suaug         80.80 [8] 
8       Mindaugas   Butautas   2019-0910   1983   35+   314.60 [7]   286.80 [9]   159.00 [6] 
9       Mindaugas   Macijauskas   2019-1113   1981   35+   4.80 [1]   13.90 [2]   8.45 [2] 
10       Modesta   Kožkuvienė   2019-0276   1984   Suaug   24.00 [1]   252.60 [12]   271.60 [12] 
11       Renata   Bernotė   2019-0150   1992   Suaug   51.80 [3]   126.80 [11]   264.50 [12] 
12       Ričardas   Jakimavičius   2019-1112   1958   60+   89.00 [5]   15.80 [2]    
13       Rolandas   Žiogas   2019-1115   1967   50+      7.00 [1]    
14       Tomas   Tiškus   2019-0793   1981   35+   3,524.80 [12]   2,384.00 [12]   2,449.84 [12] 
15       Ugnė   Tiškutė   2019-0104   2009   U-11   152.70 [9]   94.55 [7]   29.20 [2] 
16       Urtė   Tamašauskaitė   2019-0795   2008   U-13         21.00 [1] 
17       Viktoras   Pečiulis   2019-0128   1949   65+   16.80 [2]   32.20 [5]    
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   Kėdainiai
Kėdainiai
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.