Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VšĮ "Baltijos badmintonas"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Žanas   Sabulis   2019-0544   1974   40+      423.60 [12]   436.20 [9] 
2       Jonas   Sabulis   2019-0797   1999   Suaug   12.80 [1]   65.00 [3]    
3       Vidmantas   Viederis   2019-0545   1972   45+   89.60 [4]   16.90 [2]   70.00 [3] 
4       Judita   Vadeikienė   2019-0136   1977   40+      1,244.90 [12]   1,632.00 [12] 
5       Monika   Petreikytė   2019-0543   1984   Suaug   19.20 [1]   182.65 [11]   416.00 [12] 
6       Vidas   Martinkus   2019-0182   1972   45+   38.90 [2]   1,399.20 [12]   1,626.40 [12] 
7       Vitalij   Krasovskij   2019-0278   1978   40+      342.80 [12]   314.30 [12] 
8       Saulius   Lukonas   2019-0796   1979   35+   16.00 [1]   34.20 [3]   47.80 [3] 
9       Ieva   Ketvirtienė   2019-0668   1982   35+      14.40 [1]   51.40 [3] 
10       Artūras   Pičiacha   2019-0667   1979   35+      57.60 [4]   112.40 [4] 
11       Vaida   Martinkienė   2019-0542   1973   45+      277.90 [12]   430.20 [12] 
12       Skaistė   Kliaubienė   2019-0669   1968   50+      204.50 [12]   271.80 [12] 
13       Jolita   Zabitienė   2019-1222   1969   45+      52.05 [4]   4.80 [1] 
14       Diana   Darbutienė   2019-0854   1968   50+      173.70 [12]   148.90 [11] 
15       Povilas   Jefišovas      1948   70+          
16       Gabrielius   Vaičiulis   2019-0183   1992   Suaug      1,080.80 [12]   993.40 [12] 
17       Romas   Vaitiekūnas   2019-1147   1953   65+         11.20 [1] 
18       Paulius   Liutikas   2019-0848   1987   Suaug   28.80 [1]   386.40 [12]   294.40 [9] 
19       Paulius   Bareika   2019-0541   1981   35+   9.60 [1]   159.10 [12]   180.80 [10] 
20       Renata   Mileškienė   2019-0662   1977   40+      82.00 [6]   60.70 [8] 
21       Devender   Kumar   2019-0666   1984   Suaug   75.00 [1]   473.00 [12]   606.00 [11] 
22       Erlandas   Roličius   2019-0670   1989   Suaug   32.70 [2]   23.80 [3]   14.40 [1] 
23       Tadas   Skurdelis   2019-0663   1981   35+          
24       Marius   Mitkus   2019-0665   1980   35+          
25       Eglė   Žakevičiūtė   2019-0664   1981   35+      58.60 [4]   25.00 [3] 
26       Laura   Špogienė   2019-1118   1977   40+      24.60 [3]   17.00 [3] 
27       Dainius   Martyšius   2019-1117   1967   50+   28.00 [1]   14.70 [2]   16.10 [3] 
28       Darja   Liutikė   2019-1141   1990   Suaug      9.10 [1]   140.00 [6] 
29       Stasys   Kubiliūnas   2019-1140   1975   40+      66.35 [7]   52.70 [8] 
30       Agnė   Stankutė   2019-1178   1984   Suaug      33.80 [4]   29.40 [3] 
31       Renata   Stulgienė   2019-1179   1975   40+      10.40 [1]   18.60 [2] 
32       Rasa   Džervė   2019-1180   1990   Suaug      3.75 [1]   7.50 [1] 
33       Daiva   Paulauskienė      1979   35+      11.20 [1]   4.00 [1] 
34       Sonata   Ščerbakova      1973   45+      13.55 [2]   13.50 [2] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   Kėdainiai
Kėdainiai
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.