Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Augustas   Girnius      2010   U-11          
2       Gretė   Velykytė      2010   U-11   63.10 [7]   87.75 [6]   2.80 [1] 
3       Guoda   Viščinytė      2010   U-11         8.80 [2] 
4       Marija   Kolojanskaitė      2009   U-13   88.80 [8]   86.60 [8]    
5       Emilija   Vanckavičiūtė      2009   U-13          
6       Dovilė   Greibutė      2009   U-13          
7       Kipras   Sakalauskas      2008   U-13   752.40 [12]   517.90 [12]   12.20 [2] 
8       Vėjūnė   Tuminauskaitė      2008   U-13   7.20 [1]   7.50 [1]    
9       Skaistė   Liutkutė      2008   U-13   75.20 [6]   46.00 [4]   13.00 [2] 
10       Giedra   Velykytė      2008   U-13   111.80 [6]   72.15 [5]   7.70 [1] 
11       Paulius   Jarašiūnas      2008   U-13   59.80 [8]   127.00 [9]   2.80 [1] 
12       Liepa   Girevičiūtė      2007   U-15          
13       Adomas   Venslovas      2006   U-15   30.00 [1]   22.50 [1]    
14       Karolis   Kimantas      2006   U-15          
15       Aina   Urbaitė      2006   U-15   26.00 [1]   16.00 [1]    
16       Dovilė   Milenytė      2006   U-15          
17       Gustė   Stankutė      2006   U-15          
18       Domantas   Jankauskas      2005   U-17   1.60 [1]   5.60 [1]    
19       Monika    Birietaitė      2005   U-17   13.20 [1]   9.00 [1]    
20       Jonas   Mažonavičius      2005   U-17          
21       Merkys   Viščinis      2005   U-17   3.20 [1]   27.60 [2]    
22       Kasparas   Sinkevičius      2005   U-17          
23       Mantas   Sacevičius      2005   U-17          
24       Dominykas   Vigricas      2005   U-17          
25       Darija   Andrušaitytė      2004   U-17   32.00 [2]   27.00 [2]    
26       Justė   Mankevičiūtė      2004   U-17   26.40 [3]   44.70 [2]    
27       Emilė   Miežlaiškytė      2004   U-17   33.60 [2]   24.00 [2]    
28       Nedas   Šimkus   2020-0011   2004   U-17   474.60 [12]   490.70 [12]   185.50 [7] 
29       Neringa   Reišytė      2004   U-17          
30       Jokūbas   Griežė      2004   U-17   58.80 [2]   32.90 [2]    
31       Meda   Gelažiūtė      2003   U-19          
32       Ramutė   Olbutaitė      2003   U-19          
33       Rugilė   Rankauskaitė      2003   U-19          
34       Gintarė   Eidukaitytė      2003   U-19          
35       Augustė   Leimonaitė      2003   U-19   574.80 [12]   445.70 [10]   274.30 [9] 
36       Greta   Pangonytė      2002   U-19          
37       Pijus   Balaišis      2002   U-19   1,353.20 [12]   832.40 [12]   114.40 [2] 
38       Paulius   Levickas      2002   U-19   609.60 [12]   1,024.60 [12]   97.60 [4] 
39       Danielė   Švelnytė      2000   Suaug   469.00 [3]   256.00 [1]   539.20 [4] 
40       Mark   Šames   2020-0009   1999   Suaug   11,868.31 [19]   4,566.00 [15]   5,522.63 [11] 
41       Anant   Thapliyal      1999   Suaug   1,880.80 [10]   1,357.60 [10]   533.60 [4] 
42       Vytautė   Fomkinaitė      1997   Suaug   5,683.89 [17]   8,806.60 [13]   4,243.54 [8] 
43       Gedmantas   Čepkauskas   2020-0010   1997   Suaug   5,065.60 [12]   43.20 [1]   344.00 [3] 
44       Andrius   Montrimas   2020-0067   1996   Suaug   2,452.80 [12]   1,834.40 [12]   183.20 [4] 
45       Ieva   Gaidė      1996   Suaug   64.00 [1]   4,298.19 [12]   4,397.16 [12] 
46       Akvilė   Stapušaitytė      1986   Suaug          
47       Audrius   Brazauskas      1985   Suaug      988.83 [11]   1,639.09 [12] 
48       Neringa   Brazauskienė   2020-0070   1983   35+      1,439.19 [12]   2,180.78 [12] 
49       Luidži   Pakula   2020-0068   1973   45+      585.60 [12]   180.90 [6] 
50       Mikas   Viščinis      1971   45+   137.00 [10]   22.40 [1]   25.20 [4] 
51       Virgilijus   Balaišis      1968   50+   88.60 [3]   171.60 [4]    
52       Arūnas   Jašinskas      1967   50+          
53       Česlovas   Ramanauskas   2020-0069   1960   55+   944.40 [12]   625.00 [12]   262.90 [7] 
54       Juozas   Špelveris      1955   60+          
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   SEB
Badmintono akademija
   Setas
Kauno SK "Setas"
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   Kėdainiai
Kėdainiai
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.