Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Agnė   Kirdeikytė   2019-0958   1993   Suaug      79.00 [5]   70.00 [6] 
2       Andrius   Surinovas   2019-0961   1976   40+      18.80 [3]    
3       Antanas   Gelažėlis   2019-0957   1993   Suaug   7.20 [1]   10.80 [2]   5.60 [2] 
4       Artūras   Sirbikė   2019-0244   1977   40+   53.55 [6]   41.85 [6]   59.00 [4] 
5       Arūnas   Smalskis   2019-0782   1969   45+   606.00 [3]   236.40 [6]   30.00 [2] 
6       Augustas   Janušonis   2019-0259   2004   U-17   316.00 [12]   400.85 [11]   91.80 [6] 
7       Aurelijus   Umantas   2019-0249   1968   50+   2,039.20 [12]   814.80 [12]   493.20 [10] 
8       Aurimas   Meškinis   2019-0918   1986   Suaug   1,871.20 [12]   1,006.00 [12]   150.00 [7] 
9       Ąžuolas   Galiauskas   2019-0258   2001   U-19   176.00 [12]   231.79 [11]   35.99 [6] 
10       Bronislovas   Matelis   2019-0241   1961   55+   578.20 [10]   321.53 [8]   104.40 [2] 
11       Darius   Kubilius   2019-0238   1979   35+   200.40 [10]   89.30 [8]   3.94 [1] 
12       Dominykas   Paulauskas   2019-0242   1986   Suaug   307.07 [12]   210.60 [12]   105.00 [6] 
13       Donatas   Varžgalys   2019-0962   1985   Suaug   32.00 [2]   59.90 [5]    
14       Dovilė   Ruzvaltienė   2019-0710   1987   Suaug   229.29 [5]   809.51 [12]   1,784.80 [12] 
15       Dovilė   Jonkuvienė   2019-0237   1983   35+   2.70 [1]   348.58 [12]   707.89 [12] 
16       Edmundas   Mackevičius   2019-0239   1974   40+   721.00 [12]   216.75 [12]   91.40 [4] 
17       Eimantas   Liaudanskas   2019-1071   1986   Suaug   17.20 [2]   5.40 [1]   2.00 [1] 
18       Elmoras   Adakauskas   2019-0229   1973   45+   1,891.60 [12]   949.20 [12]   44.00 [2] 
19       Emilis   Jonkus   2019-0228   2007   U-13   474.40 [12]   239.45 [12]   132.00 [4] 
20       Gediminas   Vaitkevičius   2019-0250   1972   45+   179.60 [8]   82.20 [7]   8.40 [1] 
21       Gintarė   Zajarskienė   2019-0963   1990   Suaug      49.00 [4]   30.80 [4] 
22       Gitana   Pšibilskienė   2019-0243   1966   50+      19.40 [2]   20.40 [2] 
23       Goda   Giedrikaitė   2019-0254   2000   Suaug   4.80 [1]   78.40 [6]   62.60 [6] 
24       Ieva   Vidzėnienė   2019-0227   1983   35+      329.85 [12]   899.60 [12] 
25       Kamilė   Rutkauskaitė   2019-0260   2003   U-17   66.80 [3]   80.66 [6]   42.35 [4] 
26       Kęstas   Supronas   2019-0124   1954   60+   78.00 [3]   297.00 [12]   109.00 [8] 
27       Kęstutis   Povilonis   2019-0781   1971   45+      6.00 [1]    
28       Kornelija   Norkevičiūtė   2019-0959   1987   Suaug      8.10 [1]   7.00 [2] 
29       Laimonas   Bečalis   2019-0233   1983   35+   216.40 [10]   60.90 [5]   13.00 [2] 
30       Liepa   Grubinskaitė   2019-1004   2002   U-19   4.80 [1]   27.71 [3]   2.09 [2] 
31       Linas   Supronas   2019-0247   1986   Suaug   5,147.20 [13]   3,636.40 [13]   1,911.20 [12] 
32       Linas   Zavadskis   2019-0252   1992   Suaug   1,974.56 [12]   1,507.53 [12]   656.67 [9] 
33       Mangirdas   Demenkovas   2019-1074   2003   U-17   30.80 [3]   29.40 [2]    
34       Mantas   Smalskis   2019-0245   2000   Suaug   508.14 [12]   304.90 [12]   168.75 [11] 
35       Martynas   Jonkus   2019-0236   1983   35+   13.00 [2]   44.95 [6]   38.20 [3] 
36       Matas   Stacevičius   2019-1075   2005   U-15   15.80 [2]   18.80 [2]    
37       Miglė   Riaubaitė   2019-0255   1996   Suaug      53.04 [5]   64.70 [5] 
38       Paulius   Umantas   2019-0784   1994   Suaug   234.06 [4]   489.62 [11]   670.35 [10] 
39       Paulius   Žostautas   2019-0253   1977   40+   374.80 [12]   201.33 [12]   109.05 [5] 
40       Pavel   Šavareiko   2019-0737   1982   35+   38.80 [3]   62.60 [7]   31.60 [5] 
41       Pijus   Povilonis   2019-0783   2006   U-15   75.80 [8]   42.50 [6]   4.20 [1] 
42       Raimondas   Banelis   2019-0231   1981   35+   332.60 [10]   120.45 [10]   73.80 [3] 
43       Raimondas   Stakionis   2019-0246   1981   35+   235.20 [12]   195.80 [12]   10.38 [3] 
44       Ramūnas   Mackevičius   2019-0240   1985   Suaug   61.80 [3]   73.40 [6]   47.90 [4] 
45       Rokas   Čekauskas   2019-1073   2009   U-11   5.25 [1]   7.20 [1]    
46       Rolandas   Žaldokas   2019-1126   1980   35+   347.60 [7]   34.40 [5]   76.50 [2] 
47       Rusnė   Vidzėnaitė   2019-0672   2009   U-11   54.40 [7]   48.28 [6]   5.00 [1] 
48       Rūta   Krikščiūnaitė   2019-1070   1991   Suaug      8.10 [1]   1.60 [1] 
49       Sigita   Bartkienė   2019-0232   1982   35+      93.20 [6]   69.08 [7] 
50       Sigita   Grigaravičienė   2019-0235   1982   35+      91.20 [6]   62.30 [6] 
51       Tadas   Supronas   2019-0248   1984   Suaug   3,564.80 [12]   2,046.33 [12]   934.73 [9] 
52       Tomas   Grigas   2019-0230   1980   35+   738.00 [12]   401.40 [12]   23.65 [2] 
53       Tomas   Vareika   2019-0251   1984   Suaug   78.20 [6]   64.15 [5]   14.40 [2] 
54       Vadimas   Pipinė   2019-0960   1979   35+   10.80 [1]       
55       Vaidas   Čepas   2019-0956   1974   40+      45.90 [3]   8.40 [1] 
56       Vaidas   Aglinskas   2019-0985   1983   35+         4.80 [1] 
57       Vidmantas   Galiauskas   2019-0234   1974   40+   40.00 [2]   100.70 [10]   98.50 [9] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Virus
Badminton Virus
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Birštono BK
Birštono BK
   Viekšniai
Viekšniai
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Biržų BK
Biržų BK
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   GPT
Golden Panda Team
   Ukmergė
Ukmergė
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.