Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Miras   Aitmagambetov   2020-0064   2003   U-19   157.60 [6]   226.40 [6]    
2       Marius   Akucevičius   2020-0048   1981   35+   2,616.00 [5]   1,128.00 [6]    
3       Alika   Babinceva   2020-0065   2003   U-19   24.00 [1]   27.00 [1]    
4       Laurynas   Bendoraitis   2020-0859   1998   Suaug          
5       Marija   Byčkova   2020-0028   2008   U-15   105.00 [6]   22.00 [2]    
6       Diana   Bumbulytė   2020-0862   2001   Suaug   28.80 [1]   60.00 [1]    
7       Povilas   Butkus   2020-0044   1940   70+          
8       Elena   Cibulskaitė   2020-0073   2006   U-17   16.00 [1]       
9       Dominykas   Cibulskas   2020-0050   1978   40+          
10       Elan   Delnik   2020-0091   2012   U-11          
11       Aaron   Delnik   2020-0867   2010   U-13          
12       Domantas   Džervus   2020-0068   2009   U-13          
13       Jurgita   Gaidytė   2020-0866   2008   U-15          
14       Lėja   Galkauskaitė   2020-0077   2006   U-17          
15       Daniel   Goldberg   2020-1067   1980   40+   574.00 [2]   117.60 [1]   132.00 [1] 
16       Artiom   Gomozov   2020-0084   2010   U-13          
17       Dovydas   Guja   2020-0029   2003   U-19   217.60 [7]   146.70 [6]    
18       Pavel   Gusev   2020-0039   1985   35+   1,208.80 [12]   730.40 [6]   128.00 [2] 
19       Jogilė   Imbrasaitė   2020-0076   2009   U-13          
20       Vaidas   Imbrasas   2020-0055   1980   40+          
21       Ramunė   Imbrasienė   2020-0060   1979   40+          
22       Irina   Jasiūnienė   2020-0057   1969   50+      194.40 [3]   190.00 [3] 
23       Paulius   Jaščemskas   2020-0860   1997   Suaug          
24       Židrūnas   Jaščemskas   2020-0054   1969   50+          
25       Dalia   Jaščemskienė   2020-0059   1970   50+          
26       Gediminas   Jauniškis   2020-0027   1978   40+   134.60 [5]   129.10 [8]   19.20 [1] 
27       Vesta   Juodonytė   2020-0030   2006   U-17   154.20 [6]   148.25 [7]    
28       Aistė   Karelina   2020-0078   2007   U-15          
29       Monika   Kasnauskaitė   2020-0074   2007   U-15          
30       Skaistė   Kasnauskaitė   2020-0075   2003   U-19          
31       Ričard   Kim   2020-0035   2003   U-19   675.60 [12]   494.40 [11]   22.20 [2] 
32       Deividas   Kim   2020-0067   2006   U-17          
33       Aistis   Klimavičius   2020-0063   2006   U-17   13.00 [2]   30.00 [1]    
34       Jelizaveta   Klimovskaja   2020-0080   2011   U-11          
35       Konstantin   Klimovskij   2020-0089   2012   U-11          
36       Sergejus   Korobovas   2020-0053   1965   55+      55.30 [3]   8.10 [1] 
37       Aleksandras   Kriauza   2020-0087   2012   U-11   24.00 [4]       
38       Jonas   Kryžanauskas   2020-0070   2009   U-13          
39       Nojus   Kubilas   2020-0062   2008   U-15          
40       Svetlana   Kuncienė   2020-0058   1963   55+          
41       Vytenis   Kurapka   2020-0863   1972   45+          
42       Ūla   Lasinskaitė   2020-0031   2005   U-17   207.80 [6]   109.35 [5]    
43       Tautvydas   Liorančas   2020-0857   1996   Suaug   144.00 [1]   1,208.00 [3]   128.00 [1] 
44       Ivan   Lozenko   2020-0868   2011   U-11          
45       Mykolas   Lukočius   2020-0032   2003   U-19   112.40 [4]   68.70 [3]    
46       Adelė   Lukočiūtė   2020-0072   2007   U-15          
47       Albert   Mackevič   2020-0086   2011   U-11          
48       Egidijus   Merkevičius   2020-0040   1980   40+   1,684.80 [7]   799.20 [8]   130.40 [4] 
49       Karolina   Merkevičiūtė   2020-0036   2003   U-19   87.60 [3]   237.80 [7]   152.60 [6] 
50       Sofija   Milner   2020-0079   2011   U-11          
51       Nikita   Miloš   2020-0090   2010   U-13          
52       Aušra   Montvydaitė   2020-0041   1987   Suaug      658.80 [12]   605.60 [12] 
53       Igor   Movšovič   2020-0047   1962   55+          
54       Vitalija   Movšovič   2020-0052   2001   Suaug   4,231.20 [9]   4,210.32 [12]   865.60 [6] 
55       Eldar   Musayev   2020-0066   2008   U-15          
56       Gintaras Rimas   Paravinskas   2020-0049   1963   55+   48.00 [1]   48.00 [1]    
57       Emilija   Petrauskaitė   2020-0758   1998   Suaug      12.60 [1]   56.90 [4] 
58       Genadijus   Plavinas   2020-0042   1954   65+          
59       Algimantas   Plytnikas   2020-0043   1955   65+   53.90 [2]   40.05 [3]    
60       Estera   Politova   2020-0768   1990   Suaug      22.40 [1]   22.05 [2] 
61       Gabriel   Radivonik   2020-0083   2011   U-11          
62       Kajus   Ragaliauskas   2020-0085   2011   U-11   28.50 [4]       
63       Simonas   Randis   2020-0088   2011   U-11          
64       Aleksandras   Ratko   2020-0864   2004   U-19          
65       Ernestas   Ratko   2020-0865   2009   U-13          
66       Motiejus   Remeza   2020-0082   2011   U-11   4.00 [1]       
67       Jokūbas   Sadukas   2020-0634   1995   Suaug   105.90 [3]   36.00 [4]    
68       Austėja   Siniūtė   2020-0038   2009   U-13   93.10 [7]   30.30 [2]   6.00 [1] 
69       Božena   Skorobogataja   2020-0045   1956   60+          
70       Sofija   Surgutskytė   2020-0056   2001   Suaug   1,156.00 [4]   835.12 [5]   64.00 [1] 
71       Rimas   Šlaustas   2020-0081   2011   U-11          
72       Danielius   Tarachovskis   2020-0051   2001   Suaug   1,711.19 [8]   1,232.40 [9]   85.84 [2] 
73       Vytautas   Trakimas   2020-0858   1984   35+          
74       Erika   Trifonovaitė   2020-0071   2003   U-19          
75       Naglis   Turūta   2020-0033   2009   U-13   37.15 [6]   3.75 [1]   6.00 [1] 
76       Arvydas   Vanagas   2020-0046   1965   55+   54.00 [1]   54.00 [1]   190.00 [3] 
77       Greta   Vedrickaitė   2020-0034   2007   U-15   829.20 [12]   628.30 [12]   245.00 [6] 
78       Rasuolė   Vinciūnaitė   2020-0037   2006   U-17   105.20 [6]   154.45 [7]    
79       Giedrius   Voveris   2020-0861   1972   45+          
80       Darija   Zacharova   2020-0061   1990   Suaug          
81       Matvei   Zakrevskij   2020-0069   2008   U-15          
Klubai
   
VŠĮ "Capital Badminton Club"
   
Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ
   
Asocijacija JSO badmintono sporto klubas
   
Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas
   
Panevėžio badmintono klubas
   
BK "Smešas"
   
Kauno sporto klubas "Setas"
   
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   
Tauragės SK Volanas
   
Vilniaus Badmintono klubas
   
VšĮ Sostinės badmintono klubas
   
VšĮ „Vilniaus teniso akademija“
   
Badminton klubas "Svajonė"
   
Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   
VšĮ Kauno badmintono klubas
   
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   
Šis tas, VšĮ
   
Šakių kultūros ir sporto klubas
   
Kelmės badmintono klubas
   
Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas"
   
Prienų badmintono sporto klubas
   
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   
VšĮ Birštono badmintono klubas
   
VšĮ "Kultūros ir sporto projektai"
   
Raseinių badmintono klubas
   
VšĮ Marijampolės badmintono klubas
   
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
   
Kauno sporto mokykla GAJA
   
Prienų BK
   
Biržų BK
   
Tomas Tiškus
   
Ignalinos badmintono klubas
   
Ukmergė
   
Mažeikių r. Viekšnių gimnazija
   
Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“
   
Golden Panda Team
   
Šeduvos sporto klubas
   
OSPREY
2021 Vasaris
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.