Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Vitalija   Movšovič   2020-0052   2001   Suaug   7,439.39 [12]   5,169.60 [12]   1,540.81 [12] 
2       Marius   Akucevičius   2020-0048   1981   35+   3,683.45 [12]   1,606.89 [12]   274.70 [4] 
3       Martynas   Povilaitis   2020-0026   1980   35+   2,514.40 [12]   930.80 [12]   1,432.00 [12] 
4       Danielius   Tarachovskis   2020-0051   2001   Suaug   2,075.99 [11]   1,379.60 [11]   85.84 [2] 
5       Egidijus   Merkevičius   2020-0040   1980   35+   1,807.12 [10]   779.20 [9]   82.40 [3] 
6       Sofija   Surgutskytė   2020-0056   2001   Suaug   1,587.20 [7]   1,226.42 [10]   64.00 [1] 
7       Pavel   Gusev   2020-0039   1985   Suaug   1,239.20 [12]   1,030.80 [12]   128.00 [2] 
8       Ričard   Kim   2020-0035   2003   U-19   676.40 [12]   498.40 [12]   42.80 [4] 
9       Greta   Vedrickaitė   2020-0034   2007   U-15   649.20 [12]   554.80 [12]   233.00 [6] 
10       Dovydas   Guja   2020-0029   2003   U-19   364.80 [12]   205.90 [10]    
11       Artiom   Nikitin      1990   Suaug   307.20 [4]   570.00 [11]   24.00 [1] 
12       Ūla   Lasinskaitė   2020-0031   2005   U-17   298.00 [10]   148.95 [9]    
13       Miras   Aitmagambetov   2020-0064   2003   U-19   213.60 [8]   259.40 [8]    
14       Giang   Nguyen Thi Thu      2002   U-19   178.00 [3]   208.20 [4]   14.40 [1] 
15       Marija   Byčkova   2020-0028   2008   U-13   168.60 [10]   53.95 [4]    
16       Tautvydas   Liorančas   2020-0059   1996   Suaug   144.00 [1]   824.00 [2]   235.21 [2] 
17       Arvydas   Vanagas   2020-0046   1965   50+   129.00 [2]   54.00 [1]   540.00 [7] 
18       Mykolas   Lukočius   2020-0032   2003   U-19   112.40 [4]   68.70 [3]    
19       Jokūbas   Sadukas   2020-0624   1995   Suaug   105.90 [3]   36.00 [4]    
20       Algimantas   Plytnikas   2020-0043   1955   60+   96.90 [4]   168.55 [8]   43.20 [1] 
21       Gintaras Rimas   Paravinskas   2020-0049   1963   55+   96.00 [2]   102.00 [2]    
22       Karolina   Merkevičiūtė   2020-0036   2003   U-19   87.60 [3]   226.70 [7]   106.00 [6] 
23       Vesta   Juodonytė   2020-0030   2006   U-15   82.00 [4]   53.80 [4]    
24       Gediminas   Jauniškis   2020-0027   1978   40+   76.40 [5]   196.00 [12]   53.20 [5] 
25       Rasuolė   Vinciūnaitė   2020-0037   2006   U-15   46.80 [3]   60.00 [4]    
26       Alika   Babinceva   2020-0065   2003   U-19   46.00 [2]   46.20 [2]    
27       Igor   Movšovič   2020-0047   1962   55+   45.00 [1]   87.60 [2]   64.80 [1] 
28       Dmitrij   Rogalskij      2003   U-19   35.20 [1]   24.00 [1]    
29       Austėja   Siniūtė   2020-0038   2009   U-13   34.50 [4]   10.80 [1]    
30       Naglis   Turūta   2020-0033   2009   U-13   33.40 [5]   3.75 [1]    
31       Rugilė   Jauniškytė      2007   U-15   29.20 [2]   35.40 [2]    
32       Diana   Bumbulytė   2020-0064   2001   Suaug   28.80 [1]   60.00 [1]    
33       Aistis   Klimavičius   2020-0063   2006   U-15   22.60 [3]   35.60 [2]    
34       Kajus   Ragaliauskas   2020-0085   2011   U-11   20.50 [3]       
35       Dmitrij   Izbitskij      2008   U-13   19.30 [3]   23.60 [2]    
36       Aleksandras   Kriauza   2020-0087   2012   U-9   17.00 [3]       
37       Elena   Cibulskaitė   2020-0073   2006   U-15   16.00 [1]       
38       Viltė   Vinckutė      2006   U-15   15.40 [1]   8.40 [1]    
39       Motiejus   Remeza   2020-0082   2011   U-11   4.00 [1]       
40       Titas   Kučauskas      2007   U-15   3.00 [1]   3.75 [1]    
41       Estera   Politova   2020-0758   1990   Suaug      22.40 [1]   11.25 [1] 
42       Božena   Skorobogataja   2020-0045   1956   60+          
43       Povilas   Butkus   2020-0044   1940   70+          
44       Sergejus   Korobovas   2020-0053   1965   50+      11.20 [1]    
45       Rita   Plytnikienė      1955   60+          
46       Irina   Jasiūnienė   2020-0057   1969   50+      353.00 [6]   583.20 [8] 
47       Paulius   Jaščemskas   2020-0062   1997   Suaug          
48       Arkadij   Demantas      1955   60+          
49       Genadijus   Plavinas   2020-0042   1954   65+          
50       Dalia   Jaščemskienė   2020-0059   1970   45+          
51       Emilija   Petrauskaitė   2020-0748   1998   Suaug      12.60 [1]   56.90 [4] 
52       Vytautas   Trakimas   2020-0060   1984   35+          
53       Svetlana   Kuncienė   2020-0058   1963   55+          
54       Dominykas   Cibulskas   2020-0050   1978   40+          
55       Židrūnas   Jaščemskas   2020-0054   1969   50+          
56       Augustė   Rakštytė   2020-0013-V   1993   Suaug      32.00 [1]    
57       Rimas Eugenijus   Paravinskas      1942   70+          
58       Algirdas   Sysas      1954   65+          
59       Irina   Lapucko      1998   Suaug          
60       Alsu   Rubinskaya      2001   Suaug          
61       Laurynas   Bendoraitis   2020-0061   1998   Suaug          
62       Estera   Reches      2006   U-15          
63       Aleksandras   Ratko   2020-0066   2004   U-17          
64       Ernestas   Ratko   2020-0067   2009   U-13          
65       Emilija   Botyriūtė      1984   35+      9.10 [1]   66.60 [2] 
66       Adelė   Lukočiūtė   2020-0072   2007   U-15          
67       Izabelė   Radvinauskaitė      2008   U-13          
68       Jurga   Bražiūnienė      1977   40+          
69       Aušra   Montvydaitė   2020-0041   1987   Suaug      842.40 [12]   672.00 [12] 
70       Anastasija   Smirnova      2008   U-13          
71       Eliza   Greckaitė      2007   U-15          
72       Artiom   Gomozov   2020-0084   2010   U-11          
73       Gleb   Izbitskij      2010   U-11          
74       Tomas   Bačiulis      2008   U-13          
75       Nojus   Kubilas   2020-0062   2008   U-13          
76       Aistė   Karelina   2020-0078   2007   U-15          
77       Giedrius   Voveris   2020-0063   1972   45+          
78       Dovydas   Vaitiekūnas      2009   U-13          
79       Simas   Utkevičius      2002   U-19          
80       Smiltė   Cicėnaitė      2005   U-17          
81       Monika   Kasnauskaitė   2020-0074   2007   U-15          
82       Erika   Trifonovaitė   2020-0071   2003   U-19          
83       Albert   Mackevič   2020-0086   2011   U-11          
84       Mindaugas   Baltrukonis      2011   U-11          
85       Jurij   Beloziorov      2010   U-11          
86       Juozas   Augutis      2001   Suaug          
87       Elžbieta   Žukaitė      2001   Suaug          
88       Vaidas   Imbrasas   2020-0055   1980   35+          
89       Ramunė   Imbrasienė   2020-0060   1979   40+          
90       Darija   Zacharova   2020-0061   1990   Suaug          
91       Eldar   Musayev   2020-0066   2008   U-13          
92       Deividas   Kim   2020-0067   2006   U-15          
93       Domantas   Džervus   2020-0068   2009   U-13          
94       Matvei   Zakrevskij   2020-0069   2008   U-13          
95       Jonas   Kryžanauskas   2020-0070   2009   U-13          
96       Skaistė   Kasnauskaitė   2020-0075   2003   U-19          
97       Jogilė   Imbrasaitė   2020-0076   2009   U-13          
98       Lėja   Galkauskaitė   2020-0077   2006   U-15          
99       Sofija   Milner   2020-0079   2011   U-11          
100       Jelizaveta   Klimovskaja   2020-0080   2011   U-11          
101       Gabriel   Radivonik   2020-0083   2011   U-11          
102       Simonas   Randis   2020-0088   2011   U-11          
103       Konstantin   Klimovskij   2020-0089   2012   U-9          
104       Nikita   Miloš   2020-0090   2010   U-11          
105       Elan   Delnik   2020-0091   2012   U-9          
106       Vytenis   Kurapka   2020-0065   1972   45+          
107       Jurgita   Gaidytė   2020-0068   2008   U-13          
108       Aaron   Delnik   2020-0069   2010   U-11          
109       Ivan   Lozenko   2020-0070   2011   U-11          
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Virus
Badminton Virus
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   SM Gaja
SM Gaja
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Marijampolės BK
Marijampolės badmintono klubas
   Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.