Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badminton Virus
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Aurelijus   Andreliūnas   2019-0388   1982   35+   78.00 [3]   252.25 [12]   266.20 [12] 
2       Jonas   Bartkus   2019-0389   1974   40+   1,490.40 [12]   1,277.19 [12]   1,146.40 [12] 
3       Natalija   Beketova   2019-0566   1979   35+      1,381.77 [12]   670.68 [11] 
4       Andrius   Bičiūnas   2019-0637   1983   35+      45.00 [5]   52.80 [7] 
5       Laura   Bičiūnienė   2019-0950   1984   Suaug      46.45 [4]   49.60 [5] 
6       Valerijus   Budiak   2019-0970   1972   45+         4.20 [1] 
7       Andrius   Dubrovskis   2019-0919   1980   35+   48.00 [1]   86.80 [2]   4.20 [1] 
8       Marius   Eidenas   2019-1157   0000         8.40 [1]    
9       Evaldas   Giedraitis   2019-0971   1982   35+      202.01 [7]   267.28 [7] 
10       Jurgita   Girdiušaitė   2019-0393   1983   35+      168.00 [12]   98.79 [10] 
11       Romualdas   Kanapeckas   2019-0920   1967   50+      194.10 [5]   14.70 [1] 
12       Jurgita   Karalienė   2019-0972   1981   35+      11.25 [1]   5.00 [2] 
13       Tadas   Karkalas   2019-0568   1978   40+      347.20 [5]    
14       Virginija   Karpovičiūtė   2019-0535   0000         18.00 [1]   16.80 [1] 
15       Tomas   Kaubrys   2019-0638   1988   Suaug      75.35 [5]   18.40 [2] 
16       Sergėjus   Klodt   2019-0987   1971   45+   62.00 [2]   172.10 [5]   183.20 [5] 
17       Diana   Lubė   2019-0390   1987   Suaug      209.29 [12]   236.50 [12] 
18       Eglė   Mačiulytė   2019-0536   1988   Suaug      450.31 [12]   634.75 [12] 
19       Tomas   Meškutavičius   2019-0537   1980   35+      219.36 [10]   307.07 [12] 
20       Urtė   Padaigaitė   2019-0569   1989   Suaug      1,432.17 [12]   717.05 [11] 
21       Ramunė   Pečiukaitienė   2019-0538   0000         12.00 [1]   5.60 [1] 
22       Mantas   Petkevičius   2019-0841   1980   35+      1,038.17 [12]   877.28 [12] 
23       Orestas   Renevis   2019-0567   1967   50+      83.60 [4]   55.00 [2] 
24       Živilė   Simonaitytė   2019-0539   1986   Suaug      220.00 [12]   444.90 [12] 
25       Rolandas   Stražinskas   2019-0639   1986   Suaug      18.50 [2]    
26       Saulius   Šaltmeris   2019-0392   1990   Suaug   2,012.65 [6]   1,985.23 [6]    
27       Robertas   Šerėnas   2019-0641   1978   40+      15.60 [2]    
28       Vasilij   Tolstoj   2019-1210   1951   65+          
29       Tomas   Trusovas   2019-0394   1975   40+      15.60 [3]   14.00 [1] 
30       Paulius   Vaišneideris   2019-0642   1970   45+      148.80 [11]   47.90 [4] 
31       Ieva   Vaitekūnienė   2019-0395   1987   Suaug      58.19 [6]   66.50 [4] 
32       Vidas   Venckus   2019-0640   1972   45+      1,022.40 [12]   484.00 [11] 
33       Jurgita   Venckuvienė   2019-0643   1974   40+      437.20 [8]   472.00 [10] 
34       Andrius   Ziuzevičius   2019-0570   0000         12.00 [1]    
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Virus
Badminton Virus
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   Kėdainiai
Kėdainiai
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.