Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Vakarė   Bolskytė   2020-0050   2006   U-15   18.00 [1]   28.50 [2]    
2       Laura   Daunytė   2020-0684   1997   Suaug   301.20 [4]   45.00 [2]   101.20 [3] 
3       Fausta   Gedminaitė   2020-0716   2002   U-19   770.40 [12]   637.00 [12]   464.00 [12] 
4       Gustė   Gedminaitė   2020-0046   2008   U-13   313.00 [12]   254.90 [12]   32.20 [3] 
5       Ervinas   Karišauskas   2020-0047   2005   U-17   292.80 [7]   300.40 [6]   106.40 [3] 
6       Meida   Levickaitė   2020-0048   2008   U-13   362.70 [9]   189.75 [9]    
7       Urtė   Linkevičiūtė   2020-0051   2007   U-15   27.00 [1]   24.00 [1]    
8       Jonas   Maziliauskas   2020-0715   2003   U-19   589.50 [10]   259.10 [6]   714.40 [11] 
9       Mėta   Monkevičiūtė   2020-0052   2008   U-13   56.60 [4]   61.70 [4]    
10       Atėnė   Peleckytė   2020-0054   2007   U-15   506.20 [12]   480.00 [12]   186.10 [7] 
11       Aina   Ralytė   2020-0053   2006   U-15   589.20 [11]   627.80 [9]   178.85 [4] 
12       Milanta   Sutkutė   2020-0041   2004   U-17   172.40 [7]   407.40 [7]   185.00 [6] 
13       Vėjūnė   Vasiliauskaitė   2020-0049   2006   U-15   89.80 [3]   100.00 [2]   102.80 [2] 
14       Gustė   Žalandauskaitė   2020-0045   2006   U-15   18.00 [1]   19.50 [1]    
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   SEB
Badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Virus
Badminton Virus
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   SM Gaja
SM Gaja
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Marijampolės BK
Marijampolės badmintono klubas
   Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.