Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono klubas "PLAY"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Aleksandra   Baltrukonienė   2020-0058   1985   Suaug      8.10 [1]   18.80 [2] 
2       Donat   Bartoševič      1999   Suaug      72.00 [2]    
3       Jurgita   Bazytė   2020-0050   1985   Suaug   70.40 [2]   742.00 [12]   236.92 [7] 
4       Valerijus   Budiak      1972   45+         4.20 [1] 
5       Rolandas   Budrikas   2020-0052   1974   45+   80.40 [7]   292.20 [12]   63.60 [6] 
6       Dovilė   Girlevičiūtė   2020-0053   1987   Suaug      43.05 [4]   30.50 [4] 
7       Jekaterina   Goriainova   2020-0185   1982   35+      37.10 [3]   28.60 [4] 
8       Laima   Grigienė      1986   Suaug      7.20 [1]    
9       Justas   Gudonis   2020-0054   1993   Suaug   202.40 [3]   948.35 [11]   193.84 [3] 
10       Jurgita   Ivanauskaitė      1990   Suaug      173.10 [8]   112.10 [8] 
11       Deimantė   Jonulionytė      1984   35+          
12       Jurgita   Karalienė      1981   35+      11.25 [1]   5.00 [2] 
13       Rokas   Kinderevičius   2020-0051   2000   Suaug      10.50 [2]    
14       Aleksandr   Kovaliov      1987   Suaug   228.00 [2]   277.60 [4]    
15       Rokas   Kubilius   2020-0046   1988   Suaug      47.75 [5]   64.10 [4] 
16       Andrius   Latviūnas   2020-0055   1976   40+      142.00 [5]   156.00 [3] 
17       Laisvydas   Liaudanskas      1987   Suaug   175.20 [6]   157.70 [10]   35.00 [2] 
18       Jolanta   Lukoic      1980   35+   504.00 [2]      308.60 [4] 
19       Andžej   Mackevič   2020-0043   1976   40+      1,920.00 [12]   2,724.00 [12] 
20       Andžej   Mackevič (jr)   2020-0044   1998   Suaug      1,070.40 [12]   751.20 [5] 
21       Povilas   Marčiukaitis   2020-0060   1984   35+      31.60 [4]   26.00 [2] 
22       Andrius   Mikelionis   2020-0056   1978   40+      26.55 [3]   32.60 [3] 
23       Jolanta   Molienė   2020-0047   1979   40+      334.90 [12]   225.50 [12] 
24       Nerijus   Molis   2020-0048   1978   40+   315.25 [11]   357.40 [12]   263.70 [12] 
25       Edvinas   Naraškevičius      1987   Suaug      7.20 [1]   4.20 [1] 
26       Vytautas   Peciukonis   2020-0057   1985   Suaug      5.60 [1]   9.00 [1] 
27       Valdemaras   Ragaliauskas   2020-0049   1979   40+   63.00 [1]   25.80 [3]   9.80 [1] 
28       Jelena   Ramaneckienė   2020-0042   1980   35+   148.76 [1]   4,744.67 [12]   3,647.20 [12] 
29       Jovita   Razbadauskė      1979   40+      12.60 [1]   15.80 [2] 
30       Romualdas   Ripkauskas      1974   45+      295.40 [9]    
31       Neringa   Sinė      1979   40+      12.60 [1]    
32       Dominykas   Sribikė   2020-0081   1996   Suaug      11.20 [1]    
33       Ričardas   Šleinius      1974   45+      6.30 [1]   11.20 [1] 
34       Giedrė   Ūsienė   2020-0045   1980   35+      198.45 [12]   162.30 [10] 
35       Indrė   Venslavičienė      1991   Suaug      9.60 [1]   7.20 [1] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   SEB
Badmintono akademija
   Setas
Kauno SK "Setas"
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Virus
Badminton Virus
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   SM Gaja
SM Gaja
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
   Marijampolės BK
Marijampolės badmintono klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.