Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BK "Smešas"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1      Benediktas  Andrijaitis  2022-0530  2010  U-13  3.00 [1]  4.50 [1]   
2      Ridas  Andrijauskas    1972  45+    64.25 [7]  34.20 [4] 
3      Sandra  Bikutė  2022-0236  1996  Suaug    64.10 [4]  83.20 [7] 
4      Smiltė  Bistrovaitė  2022-0531  2009  U-15       
5      Aleksėj  Borisenko  2022-0149  1977  40+    403.40 [12]  434.80 [12] 
6      Sigita  Bučienė    1961  60+    38.23 [5]  70.80 [5] 
7      Virgilijus  Bučius    1960  60+    36.35 [6]  61.80 [6] 
8      Jolanta  Burškaitienė    1967  50+       
9      Mantas  Butkevičius  2022-0536  2008  U-15  3.00 [1]  6.00 [1]   
10      Vaiga  Butkienė    1989  Suaug    8.64 [2]  20.00 [2] 
11      Giedrius  Butkus    1989  Suaug    3.50 [1]   
12      Gustė  Butkutė  2022-0564  2010  U-13  10.50 [2]  6.00 [1]   
13      Sandra  Čečkauskienė  2022-0332  1979  40+    649.40 [12]  785.40 [12] 
14      Vilija  Čiplienė    1960  60+       
15      Albinas  Čiplys    1955  65+       
16      Giedrius  Dima    1996  Suaug  2,956.00 [10]  3,904.61 [12]  2,808.86 [10] 
17      Kasparas  Draukšas  2022-0551  2011  U-13  19.00 [2]  20.00 [2]   
18      Ugnė  Drungilaitė    2007  U-17  89.20 [3]  71.20 [4]  33.60 [1] 
19      Vygantas  Farafonovas    1983  35+    27.15 [4]  14.40 [1] 
20      Kristina  Freimanaitė    1977  40+    319.50 [12]  311.50 [12] 
21      Liucija  Gaudutė  2022-0529  2010  U-13  3.00 [1]  1.50 [1]   
22      Žilvinas  Gelžinis    1984  35+    25.60 [1]  43.00 [3] 
23      Alfredas  Jakštas    1983  35+  78.00 [2]  24.15 [4]   
24      Edvinas  Jakubauskas    1991  Suaug    507.80 [7]  472.40 [7] 
25      Snieguolė  Jankauskienė    1972  45+    25.60 [4]   
26      Arnas  Januška    1982  35+    54.00 [1]  99.00 [2] 
27      Ieva  Januškienė    1988  Suaug    202.40 [5]  261.00 [4] 
28      Rima  Januškienė    1961  60+    33.54 [4]  68.00 [7] 
29      Agnė  Jockutė-Čyvienė    1980  40+    19.79 [3]  58.80 [3] 
30      Mindaugas  Juodvalkis    1976  45+    226.70 [12]  662.20 [12] 
31      Kotryna  Kasnauskytė  2022-0662  2011  U-13       
32      Ditė  Kontrimaitė  2022-0627  2011  U-13       
33      Virginijus  Korsakas    1975  45+  10.40 [1]  35.95 [4]  21.00 [1] 
34      Kęstutis  Krūminas  2022-0124  1975  45+    688.60 [12]  963.80 [12] 
35      Gitana  Krūminienė  2022-0125  1977  40+    689.20 [12]  963.80 [12] 
36      Marius  Kungys    1986  35+    3.75 [1]   
37      Žilvinas  Kunigėlis    1970  50+    3.50 [1]   
38      Matas  Lingaitis  2022-0552  2009  U-15  6.00 [2]  28.50 [2]   
39      Ieva  Lukaitytė    1979  40+       
40      Liepa  Murauskaitė  2022-0618  2011  U-13       
41      Roberta  Neverauskaitė    2007  U-17  92.80 [4]  83.60 [4]   
42      Emilijus  Noreika  2022-0549  2011  U-13  23.00 [2]  20.00 [2]   
43      Toma  Noreikaitė  2022-0550  2009  U-15  48.20 [4]  108.60 [5]   
44      Giedrė  Noreikienė    1975  45+    56.82 [7]  76.70 [6] 
45      Simonas  Paulauskas    1983  35+    127.60 [6]  95.40 [6] 
46      Arturas  Petkevicius    1969  50+       
47      Edmundas  Petrošius  2022-0154  1972  45+    370.00 [12]  446.20 [12] 
48      Ema  Purmalytė    2003  Suaug  96.00 [2]  384.00 [2]  400.00 [2] 
49      Robertas  Ražauskas    1982  35+  71.20 [2]  42.45 [6]  50.70 [4] 
50      Jurita  Repšienė    1974  45+    218.40 [9]  95.00 [7] 
51      Simona  Repšytė    2011  U-13  4.00 [1]  11.00 [1]  8.00 [1] 
52      Martynas  Sipavičius  2022-0235  1982  35+    50.25 [5]  83.20 [7] 
53      Vaida  Slušnienė    1993  Suaug  1,800.06 [4]  3,619.40 [12]  4,768.00 [13] 
54      Violeta  Slušnienė  2022-0261  1965  55+    500.60 [12]  468.60 [12] 
55      Edgaras  Slušnys    1991  Suaug  4,310.64 [10]  4,610.71 [13]  4,704.15 [13] 
56      Loreta  Stainytė    1986  35+       
57      Ruslanas  Suskovas    1982  35+       
58      Indraja  Šernauskaitė  2022-0628  2013  U-11       
59      Gintautas  Šiaučiūnas    1965  55+    634.33 [12]  224.80 [6] 
60      Loreta  Šiaučiūnienė    1966  55+    401.60 [12]  399.00 [12] 
61      Tomas  Šnepeta    1973  45+    114.20 [4]  58.60 [3] 
62      Marta  Ulskytė    2008  U-15  34.00 [2]  23.00 [2]   
63      Kazys  Urbonas    1975  45+      9.00 [1] 
64      Gintarė  Urbonienė    1982  35+    55.45 [5]  24.60 [3] 
65      Karolis  Urinavičius  2022-0632  2007  U-17  3.00 [1]  6.00 [1]   
66      Oskaras  Urinavičius  2022-0633  2009  U-15  3.00 [1]  4.50 [1]   
67      Beatričė  Užomeckaitė  2022-0625  2013  U-11       
68      Jorė  Vadeikytė    2009  U-15  88.40 [5]  90.90 [5]   
69      Aušra  Vaitkutė    1975  45+    63.75 [6]  12.00 [2] 
70      Matas  Valiūnas  2022-0598  2010  U-13  3.00 [1]  6.00 [1]   
71      Nerijus  Valuckas    1969  50+    315.60 [8]  179.80 [5] 
72      Viktoras  Večerskis    1970  50+    7.75 [2]  12.80 [1] 
73      Eimantas  Venslovas    1980  40+    18.75 [4]  20.00 [2] 
74      Eglė  Želvytė    1986  35+       
75      Erika  Žiaušytė    2007  U-17  416.80 [9]  720.44 [12]  631.80 [9] 
Klubai
    KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ
    Klaipėdos BK
Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas
    CBC
VŠĮ "Capital Badminton Club"
    Kauno JSO
Asocijacija JSO badmintono sporto klubas
    Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
    421
VšĮ Badmintono centras
    Smešas
BK "Smešas"
    LION
VšĮ Sostinės badmintono klubas
    Volanas
Tauragės SK Volanas
    Setas
Kauno sporto klubas "Setas"
    Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
    AKBK
Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
    Kauno BK
VšĮ Kauno badmintono klubas
    BK Svajonė
Badminton klubas "Svajonė"
    SEB akademija
VšĮ „Vilniaus teniso akademija“
    Prienų BK
Prienų BK
    Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
    PLAY
PLAY
    Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
    Virus BK
VšĮ "Kultūros ir sporto projektai"
    Šakių KiSK
Šakių kultūros ir sporto klubas
    Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
    Vilniaus BK
Vilniaus Badmintono klubas
    Birštono BK
VšĮ Birštono badmintono klubas
    Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
    Kelmės BK Gintaras
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
    Skrajukas
Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas"
    Marijampolės BK
VšĮ Marijampolės badmintono klubas
    BK Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
    Gaja
Kauno sporto mokykla GAJA
    Šiauliai
Šiauliai
    Biržų BK
Biržų BK
    Ignalinos BK
Ignalinos badmintono klubas
    Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“
    Ukmergė
Ukmergė
    Viekšnių gimnazija
Mažeikių r. Viekšnių gimnazija
    GPT BK
Golden Panda Team
    Šeduvos SK
Šeduvos sporto klubas
    OSPREY
OSPREY
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.