Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Gediminas   Ausiukevičius      1984   35+      6.00 [1]    
2       Česlovas   Bankauskas   2020-0094   1977   40+   4.80 [1]   113.60 [8]   62.10 [5] 
3       Gediminas   Buntis      1981   35+   608.31 [9]   161.60 [5]   63.69 [3] 
4       Svetlana   Čalkina   2020-0123   1980   35+      1,026.69 [12]   1,550.76 [12] 
5       Vaida   Daugėlienė   2020-0095   1979   40+      378.70 [12]   350.40 [12] 
6       Eduard   Goss      1978   40+   356.85 [5]   177.90 [5]   38.40 [2] 
7       Milda   Gumbrevičiūtė      1990   Suaug      307.60 [12]   427.60 [12] 
8       Aivaras   Kvedarauskas   2020-0073   1974   45+   2,183.87 [8]   4,767.60 [13]   4,080.83 [12] 
9       Andrius   Leonavičius   2020-0096   0000         9.60 [2]    
10       Vytautas   Liutika   2020-0097   1966   50+   42.00 [1]   156.35 [12]   37.70 [4] 
11       Ričardas   Liutkus   2020-0099   1972   45+   100.50 [7]   112.00 [11]   28.20 [3] 
12       Algirdas   Matas      1989   Suaug      15.30 [3]   19.05 [3] 
13       Odeta   Merčaitienė      1984   35+      111.65 [10]   221.30 [12] 
14       Živilė   Mickevičienė   2020-0074   1989   Suaug      67.05 [6]   140.40 [12] 
15       Andrius   Mockus      1987   Suaug      426.40 [12]   387.20 [12] 
16       Žilvinas   Mordas      1973   45+      13.40 [3]    
17       Mindaugas   Narkus   2020-0098   1983   35+   9.80 [1]   267.05 [11]   300.85 [12] 
18       Laura   Paulauskaitė   2020-0100   1989   Suaug   19.60 [1]   670.27 [12]   308.65 [12] 
19       Tomas   Paulovitz      1983   35+      15.05 [3]   16.10 [2] 
20       Mažvydas   Petkevičius   2020-0075   0000         139.30 [6]   118.00 [5] 
21       Martynas   Puodžiukas      1982   35+      54.75 [7]   18.00 [1] 
22       Eglė   Rekašiūtė   2020-0101   1996   Suaug      255.85 [12]   272.80 [12] 
23       Kotryna   Remeikaitė   2020-0116   2002   U-19   184.20 [6]   1,016.80 [12]   697.20 [12] 
24       Antanas   Rimdžius      1983   35+   12.00 [1]   21.80 [5]    
25       Tadas   Staniulis   2020-0076   1988   Suaug      267.85 [11]   319.40 [12] 
26       Saulius   Stankus      1981   35+      31.35 [5]   31.60 [3] 
27       Rima   Šidlauskienė   2020-0080   1980   35+      390.75 [12]   282.95 [12] 
28       Vaidas   Šmitas   2020-0077   1976   40+      153.15 [12]   99.85 [11] 
29       Jolanta   Treinytė   2020-0102   1984   35+      1,041.13 [12]   952.80 [12] 
30       Aidas   Urbonas   2020-0078   1990   Suaug   15.60 [1]   26.60 [3]   16.80 [1] 
31       Ričardas   Vasilevskis   2020-0079   1962   55+      162.35 [12]   105.10 [11] 
32       Julius   Žitkauskas      1986   Suaug      64.65 [5]   69.35 [7] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   SEB
Badmintono akademija
   Setas
Kauno SK "Setas"
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.