Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Miras   Aitmagambetov   2020-0023   2003   U-19   213.60 [8]   259.40 [8]    
2       Marius   Akucevičius   2020-0007   1981   35+   3,359.73 [12]   1,466.09 [12]   396.30 [6] 
3       Juozas   Augutis      2001   Suaug          
4       Alika   Babinceva   2020-0024   2003   U-19   46.00 [2]   46.20 [2]    
5       Tomas   Bačiulis      2008   U-13          
6       Mindaugas   Baltrukonis      2011   U-11          
7       Jurij   Beloziorov      2010   U-11          
8       Marija   Byčkova   2020-0007   2008   U-13   181.20 [11]   53.95 [4]   3.50 [1] 
9       Emilija   Botyriūtė      1984   35+      9.10 [1]   66.60 [2] 
10       Jurga   Bražiūnienė      1977   40+          
11       Povilas   Butkus   2020-0003   1940   70+          
12       Elena   Cibulskaitė   2020-0032   2006   U-15   16.00 [1]       
13       Dominykas   Cibulskas   2020-0009   1978   40+          
14       Smiltė   Cicėnaitė      2005   U-17          
15       Elan   Delnik   2020-0050   2012   U-9          
16       Arkadij   Demantas      1955   60+          
17       Domantas   Džervus   2020-0027   2009   U-13          
18       Lėja   Galkauskaitė   2020-0036   2006   U-15          
19       Artiom   Gomozov   2020-0043   2010   U-11          
20       Eliza   Greckaitė      2007   U-15          
21       Dovydas   Guja   2020-0008   2003   U-19   364.80 [12]   205.90 [10]    
22       Pavel   Gusev   2020-0005   1985   Suaug   979.20 [12]   1,030.80 [12]   32.00 [1] 
23       Jogilė   Imbrasaitė   2020-0035   2009   U-13          
24       Vaidas   Imbrasas   2020-0014   1980   35+          
25       Ramunė   Imbrasienė   2020-0019   1979   40+          
26       Dmitrij   Izbitskij      2008   U-13   39.30 [4]   37.60 [3]    
27       Gleb   Izbitskij      2010   U-11          
28       Irina   Jasiūnienė   2020-0016   1969   50+      305.00 [5]   583.20 [8] 
29       Židrūnas   Jaščemskas   2020-0013   1969   50+          
30       Dalia   Jaščemskienė   2020-0018   1970   45+          
31       Gediminas   Jauniškis   2020-0014   1978   40+   76.40 [5]   192.00 [12]   60.20 [6] 
32       Rugilė   Jauniškytė      2007   U-15   40.40 [3]   43.80 [3]    
33       Vesta   Juodonytė   2020-0009   2006   U-15   82.00 [4]   53.80 [4]    
34       Aistė   Karelina   2020-0037   2007   U-15          
35       Monika   Kasnauskaitė   2020-0033   2007   U-15          
36       Skaistė   Kasnauskaitė   2020-0034   2003   U-19          
37       Ričard   Kim   2020-0001   2003   U-19   676.40 [12]   498.40 [12]   42.80 [4] 
38       Deividas   Kim   2020-0026   2006   U-15          
39       Aistis   Klimavičius   2020-0022   2006   U-15   30.60 [4]   42.80 [3]    
40       Jelizaveta   Klimovskaja   2020-0039   2011   U-11          
41       Konstantin   Klimovskij   2020-0048   2012   U-9          
42       Sergejus   Korobovas   2020-0012   1965   50+          
43       Aleksandras   Kriauza   2020-0046   2012   U-9   17.00 [3]       
44       Jonas   Kryžanauskas   2020-0029   2009   U-13          
45       Nojus   Kubilas   2020-0021   2008   U-13          
46       Titas   Kučauskas      2007   U-15   3.00 [1]   3.75 [1]    
47       Svetlana   Kuncienė   2020-0017   1963   55+          
48       Irina   Lapucko      1998   Suaug          
49       Ūla   Lasinskaitė   2020-0010   2005   U-17   317.60 [11]   158.55 [10]   25.00 [1] 
50       Tautvydas   Liorančas      1996   Suaug      512.00 [1]   235.21 [2] 
51       Mykolas   Lukočius   2020-0011   2003   U-19   112.40 [4]   68.70 [3]    
52       Adelė   Lukočiūtė   2020-0031   2007   U-15          
53       Albert   Mackevič   2020-0045   2011   U-11          
54       Egidijus   Merkevičius   2020-0006   1980   35+   1,639.12 [11]   888.00 [11]   70.40 [2] 
55       Karolina   Merkevičiūtė   2020-0002   2003   U-19   87.60 [3]   178.70 [6]   94.00 [5] 
56       Sofija   Milner   2020-0038   2011   U-11          
57       Nikita   Miloš   2020-0049   2010   U-11          
58       Aušra   Montvydaitė   2020-0007   1987   Suaug      838.76 [12]   708.05 [12] 
59       Igor   Movšovič   2020-0006   1962   55+   45.00 [1]   87.60 [2]   96.80 [2] 
60       Vitalija   Movšovič   2020-0011   2001   Suaug   8,059.39 [12]   5,377.60 [12]   1,809.61 [12] 
61       Eldar   Musayev   2020-0025   2008   U-13          
62       Giang   Nguyen Thi Thu      2002   U-19   698.00 [6]   676.20 [7]   14.40 [1] 
63       Artiom   Nikitin      1990   Suaug   307.20 [4]   605.20 [12]   24.00 [1] 
64       Rimas Eugenijus   Paravinskas      1942   70+          
65       Gintaras Rimas   Paravinskas   2020-0008   1963   55+   96.00 [2]   102.00 [2]    
66       Emilija   Petrauskaitė      1998   Suaug      12.60 [1]   35.90 [3] 
67       Genadijus   Plavinas   2020-0001   1954   65+          
68       Algimantas   Plytnikas   2020-0002   1955   60+   96.90 [4]   217.75 [10]   57.20 [2] 
69       Rita   Plytnikienė      1955   60+          
70       Estera   Politova      1990   Suaug          
71       Martynas   Povilaitis   2020-0013   1980   35+   2,460.00 [12]   940.00 [12]   1,397.51 [12] 
72       Gabriel   Radivonik   2020-0042   2011   U-11          
73       Izabelė   Radvinauskaitė      2008   U-13          
74       Kajus   Ragaliauskas   2020-0044   2011   U-11   20.50 [3]       
75       Simonas   Randis   2020-0047   2011   U-11          
76       Aleksandras   Ratko      2004   U-17          
77       Ernestas   Ratko      2009   U-13          
78       Estera   Reches      2006   U-15          
79       Motiejus   Remeza   2020-0041   2011   U-11   4.00 [1]       
80       Dmitrij   Rogalskij      2003   U-19   35.20 [1]   24.00 [1]    
81       Alsu   Rubinskaya      2001   Suaug          
82       Jokūbas   Sadukas   2020-0039   1995   Suaug   32.40 [1]   4.50 [1]    
83       Austėja   Siniūtė   2020-0004   2009   U-13   34.50 [4]   10.80 [1]    
84       Algirdas   Sysas      1954   65+          
85       Božena   Skorobogataja   2020-0004   1956   60+          
86       Anastasija   Smirnova      2008   U-13          
87       Sofija   Surgutskytė   2020-0015   2001   Suaug   2,057.60 [9]   1,550.42 [12]   288.00 [2] 
88       Danielius   Tarachovskis   2020-0010   2001   Suaug   1,947.99 [11]   1,067.60 [10]   277.84 [3] 
89       Erika   Trifonovaitė   2020-0030   2003   U-19          
90       Naglis   Turūta   2020-0012   2009   U-13   33.40 [5]   3.75 [1]    
91       Simas   Utkevičius      2002   U-19          
92       Dovydas   Vaitiekūnas      2009   U-13          
93       Arvydas   Vanagas   2020-0005   1965   50+   129.00 [2]   54.00 [1]   540.00 [7] 
94       Greta   Vedrickaitė   2020-0013   2007   U-15   649.20 [12]   554.80 [12]   233.00 [6] 
95       Rasuolė   Vinciūnaitė   2020-0003   2006   U-15   46.80 [3]   60.00 [4]    
96       Viltė   Vinckutė      2006   U-15   15.40 [1]   8.40 [1]    
97       Giedrius   Voveris      1972   45+          
98       Darija   Zacharova   2020-0020   1990   Suaug          
99       Matvei   Zakrevskij   2020-0028   2008   U-13          
100       Elžbieta   Žukaitė      2001   Suaug          
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   SEB
Badmintono akademija
   Setas
Kauno SK "Setas"
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Virus
Badminton Virus
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   SM Gaja
SM Gaja
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
   Marijampolės BK
Marijampolės badmintono klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.