Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1      Virginijus  Abromas    1973  45+       
2      Evelina  Biržienė    1983  35+       
3      Aistė  Comaitė    2004  U-19    81.30 [4]  101.80 [5] 
4      Dovydas  Dukas    2008  U-15       
5      Erika  Ežerskaitė    2003  Suaug       
6      Paulina  Gečaitė    2005  U-19       
7      Agnė  Gečaitė    2005  U-19       
8      Lukas  Gedbudas    2006  U-17       
9      Andrej  Glazacev    2009  U-15       
10      Ernesta  Grigeliūnienė  2022-0001  1976  45+    539.20 [12]  581.20 [12] 
11      Viktoras  Grigorjevas    1991  Suaug       
12      Gytis  Gudas    2010  U-13       
13      Emilė  Jakštaitė    2006  U-17       
14      Irmantas  Jankauskas    2006  U-17       
15      Feliksas  Joneikis    1986  35+    9.60 [1]   
16      Tomas  Jonkus    1992  Suaug       
17      Kristina  Kozlovienė    1976  45+    257.60 [12]  102.20 [7] 
18      Adas  Lečas    2004  U-19    16.20 [1]  36.00 [1] 
19      Atas  Lečas    2007  U-17       
20      Viktorija  Liubivijienė    1984  35+       
21      Giedrius  Lukošius    1993  Suaug    76.00 [4]  86.40 [3] 
22      Aistė  Mickevičiūtė    1998  Suaug    42.00 [1]  30.00 [1] 
23      Austėja  Nedzveckaitė    2009  U-15       
24      Gabrielius  Ostrovskis    2007  U-17       
25      Tautvydas  Paliulis    1992  Suaug  224.20 [5]  437.60 [8]  61.80 [3] 
26      Mantas  Papuška    1989  Suaug       
27      Nerijus  Petrikis    1975  45+       
28      Paulina  Petrovaitė    2007  U-17       
29      Faustas  Pocius    2005  U-19       
30      Lilija  Pociūtė    2004  U-19    40.00 [1]  36.00 [1] 
31      Salomėja  Pociūtė    2008  U-15       
32      Julija  Pociūtė    2005  U-19       
33      Saulė  Prankevičiūtė    2007  U-17       
34      Aleksandra  Proškina    2005  U-19       
35      Eimantas  Reuka    2007  U-17       
36      Kasparas  Ruškys    2010  U-13       
37      Karolina  Slanytė    2004  U-19       
38      Henrikas  Smilgevičius  2022-0391  1981  40+  12.00 [1]  191.70 [9]  184.70 [8] 
39      Renata  Staupelienė  2022-0279  1975  45+    526.00 [12]  589.20 [12] 
40      Benas  Šiaučiūnas    1988  Suaug    8.40 [1]   
41      Nojus  Šiaulys    2007  U-17       
42      Vytis  Šiaulys    1981  40+       
43      Salvinija  Tarvydaitė    1967  50+    90.00 [2]   
44      Egidijus  Ukrinas    2008  U-15       
45      Vanesa  Velavičiute    2007  U-17       
46      Ugnė  Vilčinskytė    2001  Suaug       
47      Vaiva  Vilčinskytė    2006  U-17       
48      Gabrielius  Viskontas    2007  U-17       
49      Liepa  Zorytė  2022-0221  2006  U-17       
50      Emilija  Žėkaitė    2000  Suaug       
51      Artūras  Žvilauskas    1997  Suaug  40.00 [1]  132.60 [3]  89.60 [2] 
Klubai
    KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ
    Klaipėdos BK
Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas
    CBC
VŠĮ "Capital Badminton Club"
    Kauno JSO
Asocijacija JSO badmintono sporto klubas
    Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
    421
VšĮ Badmintono centras
    Smešas
BK "Smešas"
    LION
VšĮ Sostinės badmintono klubas
    Volanas
Tauragės SK Volanas
    Setas
Kauno sporto klubas "Setas"
    Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
    AKBK
Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
    Kauno BK
VšĮ Kauno badmintono klubas
    BK Svajonė
Badminton klubas "Svajonė"
    SEB akademija
VšĮ „Vilniaus teniso akademija“
    Prienų BK
Prienų BK
    Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
    PLAY
PLAY
    Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
    Virus BK
VšĮ "Kultūros ir sporto projektai"
    Šakių KiSK
Šakių kultūros ir sporto klubas
    Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
    Vilniaus BK
Vilniaus Badmintono klubas
    Birštono BK
VšĮ Birštono badmintono klubas
    Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
    Kelmės BK Gintaras
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
    Skrajukas
Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas"
    Marijampolės BK
VšĮ Marijampolės badmintono klubas
    BK Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
    Gaja
Kauno sporto mokykla GAJA
    Šiauliai
Šiauliai
    Biržų BK
Biržų BK
    Ignalinos BK
Ignalinos badmintono klubas
    Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“
    Ukmergė
Ukmergė
    Viekšnių gimnazija
Mažeikių r. Viekšnių gimnazija
    GPT BK
Golden Panda Team
    Šeduvos SK
Šeduvos sporto klubas
    OSPREY
OSPREY
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.