Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šakių kultūros ir sporto klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Giedrius   Arbačiauskas   2019-0546   1989   Suaug      257.80 [10]   98.00 [4] 
2       Marius   Augustaitis   2019-0172   1985   Suaug   42.00 [1]   544.80 [12]   326.00 [9] 
3       Valentinas   Bagdanavičius   2019-0547   1976   40+      1,424.00 [12]   979.20 [11] 
4       Inga   Bankauskienė   2019-1054   1985   Suaug      155.00 [5]   142.40 [4] 
5       Jonas   Daugėla   2019-0173   1974   40+      164.40 [12]   174.30 [12] 
6       Domas   Daugėla   2019-0790   2006   U-15   471.10 [12]   414.00 [12]   22.00 [2] 
7       Rokas   Daugėla   2019-0673   2009   U-11   140.80 [8]   86.40 [8]   12.00 [1] 
8       Simonas   Duoba   2019-1202   2006   U-15   148.40 [12]   207.40 [10]    
9       Urtė   Gečaitė   2019-0548   1995   Suaug   274.21 [3]   2,580.54 [12]   1,671.20 [12] 
10       Vaida   Gečienė   2019-0549   1968   50+      153.00 [5]   96.80 [3] 
11       Milda   Geršvaltaitytė   2019-0550   1999   Suaug      291.60 [10]   522.80 [12] 
12       Mykolas   Jakštys   2019-0674   2011   U-9   93.80 [6]   72.20 [6]    
13       Justa   Maksvytytė   2019-0857   2002   U-19   55.20 [2]      108.00 [1] 
14       Jonas   Malinauskas   2019-0840   1995   Suaug   324.80 [3]   136.40 [3]    
15       Raimundas   Masevičius   2019-0175   1961   55+   183.60 [7]   288.70 [12]   103.40 [8] 
16       Arūnas   Masteika   2019-0551   1965   50+      120.10 [12]   33.80 [4] 
17       Povilas   Palubinskas   2019-0373   1996   Suaug   3,332.80 [12]   2,054.40 [12]   496.00 [4] 
18       Irena   Peleckienė   2019-0177   1970   45+      429.00 [12]   683.60 [12] 
19       Egidijus   Peleckis   2019-0176   1967   50+      554.20 [12]   583.20 [12] 
20       Aldona   Pikčilingienė   2019-1055   1960   55+      286.00 [9]   242.10 [6] 
21       Aidas   Poderys   2019-0554   1967   50+      437.20 [11]   249.20 [9] 
22       Šarūnas   Poderys   2019-0553   1994   Suaug      529.40 [11]   451.20 [11] 
23       Eimantas   Puidokas   2019-0883   2008   U-13   164.90 [11]   84.55 [8]    
24       Vakaris   Puidokas   2019-1207   2011   U-9   19.95 [3]   28.30 [3]    
25       Jokūbas   Sadauskas   2019-1187   2011   U-9   50.10 [4]   21.30 [2]    
26       Arūnas   Vizgirda   2019-0556   1966   50+      486.80 [12]   737.20 [12] 
27       Rytis   Vizgirda   2019-0306   1996   Suaug   337.60 [5]   864.60 [12]   506.30 [12] 
28       Gytis   Vizgirda   2019-0178   1999   Suaug   280.00 [2]   864.40 [12]   545.10 [9] 
29       Diana   Vizgirdienė   2019-0557   1967   50+      487.20 [12]   666.40 [12] 
30       Justas   Žukauskas   2019-0858   2006   U-15   525.00 [12]   333.00 [12]   108.00 [1] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Virus
Badminton Virus
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   Kėdainiai
Kėdainiai
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.