Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  5-osios Žemaitijos taurės rezultatai  


U15 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Paulius Bertašius 1 24 1 24 1 24 1 24 72 1
2 Mindaugas Turauskas 2 20 4 15 2 20 0 55 2
3 Ailantas Sutkus 4 15 3 17 3 17 3 17 51 3
4 Gediminas Ruginis 7 12 7 12 4 15 2 20 47 4
5 Aringas Trimakas 6 13 2 20 0 0 33 5-6
6 Aironas Andrulis 10 9 9 10 5 14 0 33 5-6
7 Gytis Valaitis 3 17 6 13 0 0 30 7
8 Paulius Viederis 7 12 5 14 0 0 26 8
9 Ignotas Vaseris 17 2 0 12 7 5 14 23 9
10 Mykolas Kaidalovas 0 8 11 8 11 0 22 10-12
11 Lukas Puišys 9 10 0 7 12 0 22 10-12
12 Rokas Klioštoraitis 19 1 13 6 0 4 15 22 10-12
13 Patrikas Rovbutas 13 6 0 6 13 0 19 13
14 Aidas Taučas 11 8 0 9 10 0 18 14
15 Kristupas Trakšelis 0 11 8 10 9 0 17 15
16 Mantas Buikys 13 6 10 9 0 0 15 16
17 Benas Davidonis 5 14 0 0 0 14 17
18 Ugnius Jankūnas 13 6 14 5 0 0 11 18
19 Vidas Buivydas 0 15 4 13 6 0 10 19
20 Žygimantas Kontrimas 13 6 16 3 0 0 9 20
21 Vytautas Savarauskas 11 8 0 0 0 8 21-23
22 Rimantas Cemnalianskis 18 1 12 7 0 0 8 21-23
23 Justas Akudovičius 0 0 11 8 0 8 21-23
24 Valdas Kiminius 19 1 0 0 0 1 24
25 0 0 0 0 0 25
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gineta Turauskaitė 1 24 1 24 1 24 2 20 72 1
2 Ieva Kinaitė 2 20 0 4 15 5 14 49 2
3 Gabrielė Paškevičiūtė 5 14 3 17 5 14 4 15 46 3
4 Ugnė Sakalauskaitė 3 17 0 2 20 0 37 4
5 Aurėja Stanislovaitytė 7 12 9 10 6 13 0 35 5
6 Veronika Michailova 0 0 3 17 3 17 34 6
7 Katserina Zablotskaja 0 0 0 1 24 24 7
8 Austėja Blandytė 0 2 20 0 0 20 8
9 Karolina Šadbaraitė 4 15 0 0 0 15 9-10
10 Sofija Orlovaitė 0 4 15 0 0 15 9-10
11 Ugnė Masilionytė 0 5 14 0 0 14 11
12 Darya Nikitsina 0 0 0 6 13 13 12-14
13 Milda Butkutė 6 13 0 0 0 13 12-14
14 Dovilė Butvydaitė 0 6 13 0 0 13 12-14
15 Rosita Plauškaitė 7 12 0 0 0 12 15-16
16 Vesta Garbačenokaitė 0 7 12 0 0 12 15-16
17 Ieva Juozapaitytė 0 8 11 0 0 11 17
18 Aistė Karbauskytė 0 10 9 0 0 9 18
19 0 0 0 0 0 19
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Paulius Bertašius 1 12 1 12 2 10 1 12 36 1
2 Ailantas Sutkus 2 10 2 10 1 12 2 10 32 2
3 Mindaugas Turauskas 2 10 2 10 1 12 0 32 3
4 Gediminas Ruginis 7 6 4 7,5 3 8,5 2 10 26 4
5 Rokas Klioštoraitis 8 5,5 6 6,5 0 1 12 24 5-6
6 Aringas Trimakas 1 12 1 12 0 0 24 5-6
7 Aironas Andrulis 4 7,5 4 7,5 3 8,5 0 23,5 7
8 Mykolas Kaidalovas 0 3 8,5 2 10 0 18,5 8
9 Lukas Puišys 3 8,5 0 4 7,5 0 16 9
10 Gytis Valaitis 3 8,5 5 7 0 0 15,5 10
11 Kristupas Trakšelis 0 5 7 4 7,5 0 14,5 11
12 Paulius Viederis 8 5,5 3 8,5 0 0 14 12
13 Mantas Buikys 4 7,5 7 6 0 0 13,5 13
14 Aidas Taučas 6 6,5 0 6 6,5 0 13 14
15 Žygimantas Kontrimas 7 6 6 6,5 0 0 12,5 15-16
16 Vidas Buivydas 0 7 6 6 6,5 0 12,5 15-16
17 Patrikas Rovbutas 9 5 0 5 7 0 12 17
18 Rimantas Cemnalianskis 10 4,5 8 5,5 0 0 10 18
19 Benas Davidonis 5 7 0 0 0 7 19-21
20 Vytautas Savarauskas 5 7 0 0 0 7 19-21
21 Justas Akudovičius 0 0 5 7 0 7 19-21
22 Ignotas Vaseris 6 6,5 0 0 0 6,5 22
23 Ugnius Jankūnas 0 8 5,5 0 0 5,5 23
24 Vykintas Masiliauskas 9 5 0 0 0 5 24
25 Valdas Kiminius 10 4,5 0 0 0 4,5 25
26 0 0 0 0 0 26
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gineta Turauskaitė 1 12 1 12 1 12 0 36 1
2 Gabrielė Paškevičiūtė 3 8,5 2 10 3 8,5 3 8,5 27 2
3 Ugnė Sakalauskaitė 1 12 0 1 12 0 24 3
4 Ieva Kinaitė 2 10 0 2 10 0 20 4
5 Veronika Michailova 0 0 3 8,5 3 8,5 17 5
6 Aurėja Stanislovaitytė 3 8,5 5 7 0 0 15,5 6
7 Ana Bondarenko 0 0 0 1 12 12 7-9
8 Elizaveta Kaminskaya 0 0 0 1 12 12 7-9
9 Dovilė Butvydaitė 0 1 12 0 0 12 7-9
10 Katserina Zablotskaja 0 0 0 2 10 10 10-14
11 Darya Nikitsina 0 0 0 2 10 10 10-14
12 Karolina Šadbaraitė 2 10 0 0 0 10 10-14
13 Sofija Bagdonaitė 0 2 10 0 0 10 10-14
14 Dominyka Rimkutė 0 0 2 10 0 10 10-14
15 Austėja Blandytė 0 3 8,5 0 0 8,5 15-16
16 Livija Tubytė 0 3 8,5 0 0 8,5 15-16
17 Milda Butkutė 4 7,5 0 0 0 7,5 17-20
18 Rosita Plauškaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 17-20
19 Ugnė Masilionytė 0 4 7,5 0 0 7,5 17-20
20 Sofija Orlovaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 17-20
21 Augustė Margytė 0 5 7 0 0 7 21
22 Vesta Garbačenokaitė 0 6 6,5 0 0 6,5 22-23
23 Ieva Juozapaitytė 0 6 6,5 0 0 6,5 22-23
24 0 0 0 0 0 24
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Paulius Bertašius 1 12 1 12 1 12 1 12 36 1
2 Džiugas Girulis 3 8,5 2 10 2 10 2 10 30 2
3 Danielius Beržanskis 5 7 0 3 8,5 4 7,5 23 3
4 Simas Klioštoraitis 10 4,5 0 7 6 6 6,5 17 4
5 Laurynas Borusas 6 6,5 3 8,5 0 0 15 5
6 Jonas Petkus 0 0 4 7,5 5 7 14,5 6-7
7 Mindaugas Turauskas 4 7,5 0 5 7 0 14,5 6-7
8 Ugnius Jankūnas 11 4 6 6,5 0 0 10,5 8
9 Aringas Trimakas 2 10 0 0 0 10 9
10 Ailantas Sutkus 0 0 0 3 8,5 8,5 10
11 Mantas Buikys 0 4 7,5 0 0 7,5 11
12 Rimantas Cemnalianskis 0 5 7 0 0 7 12
13 Mykolas Kaidalovas 0 0 6 6,5 0 6,5 13
14 Rokas Klioštoraitis 0 0 0 7 6 6 14-15
15 Gytis Valaitis 7 6 0 0 0 6 14-15
16 Aleksandr Aleksandrovich 0 0 0 8 5,5 5,5 16-17
17 Lukas Puišys 8 5,5 0 0 0 5,5 16-17
18 Gerardas Armonaitis 9 5 0 0 0 5 18
19 Gustavs Davids Brečs 12 3,5 0 0 0 3,5 19
20 0 0 0 0 0 20
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Gabrielė Paškevičiūtė 1 12 1 12 1 12 1 12 36 1
2 Gineta Turauskaitė 3 8,5 2 10 2 10 2 10 30 2
3 Sofija Bagdonaitė 6 6,5 3 8,5 3 8,5 4 7,5 24,5 3
4 Ieva Kinaitė 4 7,5 0 5 7 3 8,5 23 4
5 Patricija Levinskaitė 5 7 0 7 6 6 6,5 19,5 5
6 Veronika Michailova 0 0 6 6,5 7 6 12,5 6
7 Gabija Mockutė 2 10 0 0 0 10 7
8 Dominyka Rimkutė 0 0 4 8,5 0 8,5 8
9 Dovilė Butvydaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 9
10 Darya Nikitsina 0 0 0 5 7 7 10-11
11 Vesta Garbačenokaitė 0 5 7 0 0 7 10-11
12 Ieva Juozapaitytė 0 6 6,5 0 0 6,5 12
13 Rosita Plauškaitė 7 6 0 0 0 6 13
14 Katserina Zablotskaja 0 0 0 8 5,5 5,5 14-15
15 Milda Butkutė 8 5,5 0 0 0 5,5 14-15
16 Margarita Paškovaitė 9 5 0 0 0 5 16
17 Augustė Margytė 10 4,5 0 0 0 4,5 17
18 Aurėja Stanislovaitytė 11 4 0 0 0 4 18
19 Katrine Buša 12 3,5 0 0 0 3,5 19
20 0 0 0 0 0 20


U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Džiugas Girulis 2 20 1 24 2 20 1 24 68 1
2 Danielius Beržanskis 3 18 2 20 1 24 2 20 64 2
3 Laurynas Borusas 1 24 3 17 0 4 15 56 3
4 Jonas Petkus 7 12 6 13 3 17 3 17 47 4
5 Ardas Valantiejus 4 15 4 15 4 15 5 14 45 5
6 Mantas Užandenis 17 2 5 14 6 13 7 12 39 6
7 Simas Klioštoraitis 18 1 7 12 7 12 6 13 37 7
8 Dovydas Bertašius 0 8 11 8 11 12 7 29 8-9
9 Rolandas Bružas 10 9 9 10 9 10 0 29 8-9
10 Šarūnas Stumbra 25 1 10 9 11 8 9 10 27 10-11
11 Danielius Tarachovskis 6 13 0 5 14 0 27 10-11
12 Tomas Petrošius 11 8 11 8 11 8 11 8 24 12
13 Lukas Danauskas 13 6 13 6 0 10 9 21 13
14 Gustavs Davids Brečs 11 8 0 13 6 14 5 19 14-15
15 Rimas Pauliukevičius 9 10 0 10 9 0 19 14-15
16 Justas Zybartas 13 6 12 7 14 5 15 4 18 16
17 Gerardas Armonaitis 5 14 0 0 0 14 17
18 Vykintas Masiliauskas 7 12 0 0 0 12 18
19 Aleksandr Aleksandrovich 0 0 0 8 11 11 19
20 Mamertas Noreika 13 6 15 4 0 0 10 20
21 Artis Granovskis 21 1 0 17 2 13 6 9 21
22 Jokūbas Trakšelis 0 14 5 15 4 0 9 22
23 Rokas Jokubaitis 0 16 3 15 4 0 7 23
24 Markas Slavinskas 13 6 0 0 0 6 24
25 Simas Skurdauskas 19 1 18 1 19 1 16 3 5 25
26 Kristijonas Kilčauskas 21 1 0 0 17 2 3 26-31
27 Kirils Dušinskis 19 1 0 22 1 19 1 3 26-31
28 Benas Klioštoraitis 25 1 19 1 19 1 20 1 3 26-31
29 Matas Mackevičius 25 1 22 1 29 1 23 1 3 26-31
30 Simonas Venclovas 33 1 0 27 1 25 1 3 26-31
31 Rytis Mackevičius 21 1 26 1 23 1 0 3 26-31
32 Kristijonas Klimas 21 1 0 0 18 1 2 32-40
33 Mantas Vičas 33 1 0 0 21 1 2 32-40
34 Arnas Juknevičius 0 0 25 1 22 1 2 32-40
35 Rokas Šebelskis 25 1 0 0 24 1 2 32-40
36 Artūras Radavičius 0 0 26 1 26 1 2 32-40
37 Matas Liorančas 0 20 1 21 1 0 2 32-40
38 Mantas Jokubaitis 0 23 1 23 1 0 2 32-40
39 Domas Rasevičius 25 1 0 27 1 0 2 32-40
40 Ginas Petraitis 0 17 2 0 0 2 32-40
41 Mindaugas Markauskas 0 0 18 1 0 1 41-48
42 Joris Dautartas 0 0 29 1 0 1 41-48
43 Erikas Stankus 25 1 0 0 0 1 41-48
44 Edvinas Paulauskas 25 1 0 0 0 1 41-48
45 Justas Ladyga 25 1 0 0 0 1 41-48
46 Audrius Bujanauskas 0 21 1 0 0 1 41-48
47 Jurgis Adomaitis 0 25 1 0 0 1 41-48
48 Dovas Genys 0 27 1 0 0 1 41-48
49 0 0 0 0 0 49
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dominyka Rimkutė 1 24 1 24 1 24 0 72 1
2 Sofija Bagdonaitė 2 20 2 20 2 20 2 20 60 2
3 Patricija Levinskaitė 3 17 0 3 17 3 17 51 3
4 Margarita Paškovaitė 6 13 5 14 4 15 0 42 4
5 Greta Šukutytė 11 8 8 11 8 11 4 15 37 5
6 Emilija Kunigiškytė 9 10 7 12 0 5 14 36 6
7 Rugilė Gaidjurgytė 11 8 11 8 11 8 6 13 29 7-8
8 Augustė Margytė 5 14 4 15 0 0 29 7-8
9 Sofija Dabrovolskytė 17 2 6 13 6 13 0 28 9
10 Augustė Petrauskaitė 7 12 0 5 14 0 26 10
11 Elizaveta Kaminskaya 0 0 0 1 24 24 11
12 Viltė Paulauskaitė 0 9 10 9 10 0 20 12
13 Monika Sukackaitė 0 0 12 7 7 12 19 13-14
14 Gerda Dembskytė 9 10 0 10 9 0 19 13-14
15 Austėja Kuzmarskytė 18 1 12 7 0 9 10 18 15
16 Livija Tubytė 0 3 17 0 0 17 16
17 Urtė Matutytė 0 0 15 4 8 11 15 17-18
18 Gabija Mockutė 4 15 0 0 0 15 17-18
19 Asta Vaičiulytė 0 0 7 12 0 12 19-20
20 Katrine Buša 7 12 0 0 0 12 19-20
21 Kamilija Krakytė 0 10 9 0 0 9 21
22 Oreta Urbonavičiūtė 0 0 13 6 0 6 22-27
23 Klaudija Valinskaitė 13 6 0 0 0 6 22-27
24 Kamilė Šimkutė 13 6 0 0 0 6 22-27
25 Miglė Kaupaitytė 13 6 0 0 0 6 22-27
26 Saulė Mackevičiūtė 13 6 0 0 0 6 22-27
27 Lilija Pociūtė 0 13 6 0 0 6 22-27
28 Alvita Giedraitė 0 0 14 5 0 5 28
29 0 0 0 0 0 29
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Danielius Beržanskis 1 12 2 10 3 8,5 1 12 34 1-2
2 Laurynas Borusas 1 12 2 10 0 1 12 34 1-2
3 Džiugas Girulis 2 10 1 12 1 12 2 10 34 3-4
4 Ardas Valantiejus 2 10 1 12 1 12 2 10 34 3-4
5 Simas Klioštoraitis 4 7,5 3 8,5 3 8,5 5 7 24,5 5
6 Jonas Petkus 5 7 6 6,5 2 10 6 6,5 23,5 6
7 Mantas Užandenis 5 7 4 7,5 5 7 3 8,5 23 7-8
8 Dovydas Bertašius 0 3 8,5 4 7,5 5 7 23 7-8
9 Šarūnas Stumbra 9 5 6 6,5 5 7 3 8,5 22 9
10 Tomas Petrošius 9 5 5 7 6 6,5 4 7,5 21 10
11 Rolandas Bružas 6 6,5 5 7 6 6,5 0 20 11
12 Danielius Tarachovskis 3 8,5 0 2 10 0 18,5 12
13 Lukas Danauskas 7 6 8 5,5 0 6 6,5 18 13-14
14 Justas Zybartas 11 4 7 6 7 6 7 6 18 13-14
15 Gustavs Davids Brečs 7 6 0 9 5 7 6 17 15
16 Rimas Pauliukevičius 3 8,5 0 4 7,5 0 16 16
17 Kirils Dušinskis 7 6 0 9 5 11 4 15 17
18 Artis Granovskis 11 4 0 10 4,5 7 6 14,5 18
19 Mamertas Noreika 6 6,5 4 7,5 0 0 14 19
20 Simas Skurdauskas 0 9 5 11 4 10 4,5 13,5 20
21 Benas Klioštoraitis 13 3 11 4 10 4,5 11 4 12,5 21
22 Jokūbas Trakšelis 0 7 6 7 6 0 12 22
23 Matas Mackevičius 0 12 3,5 11 4 11 4 11,5 23
24 Rokas Jokubaitis 0 9 5 7 6 0 11 24
25 Kristijonas Kilčauskas 10 4,5 0 0 9 5 9,5 25-26
26 Kristijonas Klimas 10 4,5 0 0 9 5 9,5 25-26
27 Mantas Vičas 13 3 0 0 7 6 9 27-28
28 Matas Liorančas 0 13 3 7 6 0 9 27-28
29 Simonas Venclovas 0 0 11 4 10 4,5 8,5 29
30 Rokas Šebelskis 11 4 0 0 11 4 8 30-31
31 Rytis Mackevičius 0 11 4 11 4 0 8 30-31
32 Aleksandr Aleksandrovich 0 0 0 4 7,5 7,5 32-34
33 Mantas Jokubaitis 0 10 4,5 13 3 0 7,5 32-34
34 Gerardas Armonaitis 4 7,5 0 0 0 7,5 32-34
35 Arnas Juknevičius 0 0 13 3 13 3 6 35-38
36 Artūras Radavičius 0 0 13 3 13 3 6 35-38
37 Domas Rasevičius 13 3 0 13 3 0 6 35-38
38 Markas Slavinskas 7 6 0 0 0 6 35-38
39 Ginas Petraitis 0 8 5,5 0 0 5,5 39
40 Audrius Bujanauskas 0 10 4,5 0 0 4,5 40
41 Erikas Stankus 11 4 0 0 0 4 41
42 Jurgis Adomaitis 0 12 3,5 0 0 3,5 42
43 Joris Dautartas 0 0 13 3 0 3 43-46
44 Mindaugas Markauskas 0 0 13 3 0 3 43-46
45 Justas Ladyga 13 3 0 0 0 3 43-46
46 Dovas Genys 0 13 3 0 0 3 43-46
47 0 0 0 0 0 47
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Patricija Levinskaitė 1 12 0 1 12 2 10 34 1
2 Sofija Bagdonaitė 2 10 0 1 12 2 10 32 2
3 Margarita Paškovaitė 4 7,5 1 12 2 10 0 29,5 3
4 Sofija Dabrovolskytė 5 7 1 12 2 10 0 29 4
5 Greta Šukutytė 6 6,5 2 10 4 7,5 3 8,5 26 5
6 Emilija Kunigiškytė 6 6,5 2 10 0 3 8,5 25 6
7 Rugilė Gaidjurgytė 7 6 4 7,5 4 7,5 4 7,5 22,5 7
8 Austėja Kuzmarskytė 8 5,5 4 7,5 0 4 7,5 20,5 8
9 Gerda Dembskytė 3 8,5 0 3 8,5 0 17 9
10 Elizaveta Kaminskaya 0 0 0 1 12 12 10-12
11 Ana Bondarenko 0 0 0 1 12 12 10-12
12 Augustė Margytė 1 12 0 0 0 12 10-12
13 Gabija Mockutė 2 10 0 0 0 10 13
14 Asta Vaičiulytė 0 0 3 8,5 0 8,5 14-17
15 Dominyka Rimkutė 3 8,5 0 0 0 8,5 14-17
16 Viltė Paulauskaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 14-17
17 Lilija Pociūtė 0 3 8,5 0 0 8,5 14-17
18 Augustė Petrauskaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 18
19 Katrine Buša 5 7 0 0 0 7 19
20 Miglė Kaupaitytė 7 6 0 0 0 6 20
21 Kamilė Šimkutė 8 5,5 0 0 0 5,5 21
22 0 0 0 0 0 22

2013-11-02 21:21

 Žemaitijos taurė
2019-01-21 10:30
Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai
2018-05-13 22:02
Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai
2017-09-24 08:23
Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2019 Gegužė
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.