Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai  


U17 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Vilius Bagdanavičius 2 20 1 24 0 5 14 58 1
2 Tomas Petrošius 1 24 0 3 17 4 15 56 2
3 Mamertas Noreika 3 17 0 2 20 3 17 54 3
4 Šarūnas Stumbra 0 0 1 24 2 20 44 4
5 Dovas Genys 0 5 14 5 14 8 11 39 5
6 Justas Balsys 6 13 4 15 8 11 10 9 39 6
7 Deinoras Gudavičius 9 10 7 12 10 9 11 8 31 7
8 Simas Skurdauskas 0 0 4 15 6 13 28 8
9 Simas Klioštoraitis 0 0 0 1 24 24 9
10 Matas Mackevičius 13 6 0 11 8 9 10 24 10
11 Rokas Jokubaitis 8 11 0 0 7 12 23 11
12 Justas Pocius 0 8 11 13 6 15 4 21 12
13 Roberts Miščenko 0 2 20 0 0 20 13
14 Vytautas Šukys 17 2 0 9 10 13 6 18 14
15 Arnas Juknevičius 0 3 17 0 0 17 15-16
16 Markas Gedrimas 14 5 0 7 12 0 17 15-16
17 Pijus Balaišis 4 15 0 0 0 15 17
18 Pijus Sutkaitis 20 1 11 8 0 14 5 14 18
19 Matas Vilinauskas 5 14 0 0 0 14 19
20 Jānis Iļjenko 0 6 13 0 0 13 20-21
21 Gustavs Brečs 0 0 6 13 0 13 20-21
22 Lukas Miliauskis 7 12 0 0 0 12 22
23 Matas Liorančas 12 7 0 0 15 4 11 23
24 Artūras Radavičius 19 1 10 9 0 0 10 24-26
25 Jonas Pociūnas 22 1 9 0 0 10 24-26
26 Deividas Paškevičius 0 9 10 0 0 10 24-26
27 Ignas Lukoševičius 10 9 0 0 0 9 27
28 Nojus Beitneris 0 12 7 0 18 1 8 28
29 Ramūnas Žilys 11 8 0 0 0 8 29
30 Jonas Maziliauskas 0 0 0 12 7 7 30
31 Anrijs Zakis 0 0 12 7 0 7 31
32 Kristupas Vingelis 0 14 5 0 19 1 6 32
33 Ignas Cirtautas 0 13 6 0 0 6 33
34 Ģirts Sermulis 0 0 14 5 0 5 34
35 Rokas Krasauskas 15 4 0 0 0 4 35
36 Ervinas Karišauskas 0 0 0 17 2 2 36
37 Adas Lečas 0 0 0 19 1 1 37
38 Matas Miliauskis 18 1 0 0 0 1 38-43
39 Kornelijus Daraškevičius 21 1 0 0 0 1 38-43
40 Dovydas Samoška 23 1 0 0 0 1 38-43
41 Domas Jucius 24 1 0 0 0 1 38-43
42 Dilanas Talmantas 25 1 0 0 0 1 38-43
43 Kristupas Čepulis 26 1 0 0 0 1 38-43
44 0 0 0 0 0 44
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Viltė Paulauskaitė 1 24 1 24 1 24 1 24 72 1
2 Evelina Karlikauskytė 0 3 17 2 20 4 15 52 2
3 Vykintė Trakšelytė 6 13 0 3 17 5 14 44 3
4 Kotryna Čyvaitė 0 4 15 5 14 7 12 41 4
5 Monika Sukackaitė 2 20 0 0 2 20 40 5
6 Justė Linkutė 0 12 7 4 15 8 11 33 6
7 Signė Borisenko 5 14 0 0 3 17 31 7
8 Fausta Gėdminaitė 11 8 9 10 0 6 13 31 8
9 Paulina Gečaitė 0 13 6 6 13 9 10 29 9
10 Oresta Ščerbakova 7 12 5 14 0 0 26 10
11 Vakarė Trakšelytė 8 11 6 13 0 0 24 11
12 Elija Saulėnaitė 0 14 5 8 11 12 7 23 12
13 Erika Ežerskaitė 0 8 11 0 10 9 20 13
14 Annemarija Lorena Priede 0 2 20 0 0 20 14
15 Gabija Jurkevičiūtė 9 10 10 9 0 0 19 15
16 Sofija Bagdonaitė 3 17 0 0 0 17 16
17 Greta Šukutytė 4 15 0 0 0 15 17
18 Megija Āboltiņā 0 7 12 0 0 12 18-19
19 Aistė Comaitė 0 0 7 12 0 12 18-19
20 Gabrielė Paškevičiūtė 0 0 9 10 0 10 20
21 Augustė Leimonaitė 10 9 0 0 0 9 21-22
22 Amelija Skeivytė 0 0 10 9 0 9 21-22
23 Laura Rafanavičiūtė 0 0 0 11 8 8 23
24 Eiprila Briede 0 11 8 0 0 8 24
25 Agnė Ralovecaitė 12 7 0 0 0 7 25
26 Milanta Sutkutė 13 6 0 0 0 6 26
27 Roneta Krasauskaitė 14 5 0 0 0 5 27
28 Saulė Mackevičiūtė 15 4 0 0 0 4 28-29
29 Lauryna Jocytė 0 15 4 0 0 4 28-29
30 0 0 0 0 0 30
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Tomas Petrošius 1 12 0 1 12 1 12 36 1-2
2 Mamertas Noreika 1 12 0 1 12 1 12 36 1-2
3 Deinoras Gudavičius 5 7 1 12 3 8,5 4 7,5 28 3-4
4 Dovas Genys 0 1 12 3 8,5 4 7,5 28 3-4
5 Vilius Bagdanavičius 4 7,5 2 10 0 2 10 27,5 5
6 Justas Balsys 7 6 2 10 4 7,5 6 6,5 24 6
7 Justas Pocius 0 4 7,5 4 7,5 6 6,5 21,5 7
8 Šarūnas Stumbra 0 0 2 10 2 10 20 8
9 Simas Skurdauskas 0 0 2 10 3 8,5 18,5 9
10 Vytautas Šukys 8 5,5 0 6 6,5 7 6 18 10
11 Matas Mackevičius 9 5 0 7 6 7 6 17 11
12 Artūras Radavičius 4 7,5 3 8,5 0 0 16 12
13 Rokas Jokubaitis 5 7 0 0 5 7 14 13
14 Matas Liorančas 7 6 0 0 5 7 13 14
15 Nojus Beitneris 0 5 7 0 9 5 12 15-16
16 Pijus Sutkaitis 0 5 7 0 9 5 12 15-16
17 Markas Gedrimas 8 5,5 0 6 6,5 0 12 17
18 Kristupas Vingelis 0 6 6,5 0 10 4,5 11 18
19 Lukas Miliauskis 2 10 0 0 0 10 19-20
20 Rokas Krasauskas 2 10 0 0 0 10 19-20
21 Simas Klioštoraitis 0 0 0 3 8,5 8,5 21
22 Pijus Balaišis 3 8,5 0 0 0 8,5 22-24
23 Ignas Lukoševičius 3 8,5 0 0 0 8,5 22-24
24 Arnas Juknevičius 0 3 8,5 0 0 8,5 22-24
25 Deividas Paškevičius 0 4 7,5 0 0 7,5 25
26 Gustavs Brečs 0 0 5 7 0 7 26-27
27 Anrijs Zakis 0 0 5 7 0 7 26-27
28 Matas Vilinauskas 6 6,5 0 0 0 6,5 28-30
29 Matas Miliauskis 6 6,5 0 0 0 6,5 28-30
30 Ignas Cirtautas 0 6 6,5 0 0 6,5 28-30
31 Ģirts Sermulis 0 0 7 6 0 6 31
32 Ervinas Karišauskas 0 0 0 8 5,5 5,5 32-33
33 Jonas Maziliauskas 0 0 0 8 5,5 5,5 32-33
34 Ramūnas Žilys 9 5 0 0 0 5 34
35 Adas Lečas 0 0 0 10 4,5 4,5 35
36 Kornelijus Daraškevičius 10 4,5 0 0 0 4,5 36-37
37 Jonas Pociūnas 10 4,5 0 0 0 4,5 36-37
38 Dilanas Talmantas 11 4 0 0 0 4 38-39
39 Kristupas Čepulis 11 4 0 0 0 4 38-39
40 0 0 0 0 0 40
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Viltė Paulauskaitė 0 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Vykintė Trakšelytė 3 8,5 6 6,5 1 12 2 10 30,5 2
3 Justė Linkutė 6 5 7 2 10 4 7,5 24,5 3-4
4 Evelina Karlikauskytė 5 5 7 2 10 4 7,5 24,5 3-4
5 Monika Sukackaitė 1 12 0 0 1 12 24 5-6
6 Signė Borisenko 1 12 0 0 1 12 24 5-6
7 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 6 6,5 0 3 8,5 23,5 7
8 Fausta Gėdminaitė 4 7,5 3 8,5 0 5 7 23 8
9 Elija Saulėnaitė 4 4 7,5 4 7,5 6 6,5 21,5 9
10 Paulina Gečaitė 3 4 7,5 4 7,5 0 18 10
11 Gabija Jurkevičiūtė 0 1 12 0 0 12 11
12 Annemarija Lorena Priede 1 2 10 0 0 11 12
13 Megija Āboltiņā 2 3 8,5 0 0 10,5 13
14 Oresta Ščerbakova 2 10 0 0 0 10 14-16
15 Sofija Bagdonaitė 2 10 0 0 0 10 14-16
16 Eiprila Briede 0 2 10 0 0 10 14-16
17 Kotryna Čyvaitė 0 0 0 3 8,5 8,5 17
18 Aistė Comaitė 0 0 3 8,5 0 8,5 18-19
19 Milana Leven 0 0 3 8,5 0 8,5 18-19
20 Greta Šukutytė 4 7,5 0 0 0 7,5 20
21 Laura Rafanavičiūtė 0 0 0 5 7 7 21
22 Agnė Ralovecaitė 5 7 0 0 0 7 22-25
23 Milanta Sutkutė 5 7 0 0 0 7 22-25
24 Gabrielė Paškevičiūtė 0 0 5 7 0 7 22-25
25 Amelija Skeivytė 0 0 5 7 0 7 22-25
26 Erika Ežerskaitė 0 0 0 6 6,5 6,5 26
27 Roneta Krasauskaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 27-28
28 Saulė Mackevičiūtė 6 6,5 0 0 0 6,5 27-28
29 0 0 0 0 0 29
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Deinoras Gudavičius 1 12 2 10 3 8,5 1 12 34 1
2 Dovas Genys 4 7,5 4 7,5 1 12 4 7,5 27 2
3 Justas Balsys 6 6,5 3 8,5 4 7,5 5 7 23 3
4 Tomas Petrošius 0 0 2 10 2 10 20 4
5 Justas Pocius 0 0 5 7 6 6,5 13,5 5
6 Roberts Miščenko 0 1 12 0 0 12 6
7 Pijus Sutkaitis 8 5,5 8 5,5 0 0 11 7-8
8 Matas Mackevičius 10 4,5 6 6,5 0 0 11 7-8
9 Kristupas Vingelis 0 10 4,5 0 8 5,5 10 9
10 Lukas Miliauskis 2 10 0 0 0 10 10
11 Matas Liorančas 0 0 0 3 8,5 8,5 11
12 Rokas Jokubaitis 3 8,5 0 0 0 8,5 12
13 Rokas Krasauskas 5 7 0 0 0 7 13-14
14 Jānis Iļjenko 0 5 7 0 0 7 13-14
15 Adas Lečas 0 0 0 7 6 6 15
16 Mamertas Noreika 7 6 0 0 0 6 16-17
17 Nojus Beitneris 0 7 6 0 0 6 16-17
18 Ignas Lukoševičius 9 5 0 0 0 5 18-19
19 Ignas Cirtautas 0 9 5 0 0 5 18-19
20 Ramūnas Žilys 11 4 0 0 0 4 20
21 0 0 0 0 0 21
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Viltė Paulauskaitė 1 12 2 10 3 8,5 1 12 34 1
2 Vykintė Trakšelytė 3 8,5 7 6 1 12 4 7,5 28 2
3 Kotryna Čyvaitė 0 6 6,5 2 10 2 10 26,5 3
4 Evelina Karlikauskytė 0 3 8,5 4 7,5 5 7 23 4
5 Vakarė Trakšelytė 4 7,5 8 5,5 0 3 8,5 21,5 5
6 Megija Āboltiņā 0 5 7 0 6 6,5 13,5 6
7 Gabija Jurkevičiūtė 8 5,5 4 7,5 0 0 13 7
8 Annemarija Lorena Priede 0 1 12 0 0 12 8
9 Paulina Gečaitė 0 10 4,5 0 7 6 10,5 9
10 Elija Saulėnaitė 0 9 5 0 8 5,5 10,5 10
11 Signė Borisenko 2 10 0 0 0 10 11
12 Oresta Ščerbakova 5 7 0 0 0 7 12-13
13 Justė Linkutė 0 0 5 7 0 7 12-13
14 Greta Šukutytė 6 6,5 0 0 0 6,5 14
15 Roneta Krasauskaitė 7 6 0 0 0 6 15
16 Augustė Leimonaitė 9 5 0 0 0 5 16
17 Fausta Gėdminaitė 10 4,5 0 0 0 4,5 17
18 Saulė Mackevičiūtė 11 4 0 0 0 4 18
19 0 0 0 0 0 19


U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 0 2 20 1 24 1 24 68 1
2 Domas Daugėla 3 17 1 24 0 2 20 61 2
3 Justas Žukauskas 2 20 3 17 0 3 17 54 3
4 Mykolas Grytė 0 4 15 0 4 15 30 4
5 Erikas Samoška 8 11 11 8 0 10 9 28 5
6 Evaldas Steponkus 7 12 0 0 7 12 24 6
7 Simonas Duoba 0 6 13 0 8 11 24 7
8 Kipras Sakalauskas 1 24 0 0 0 24 8
9 Ugnius Lygnugaris 0 13 6 4 15 0 21 9
10 Dinārs Bronka 0 0 2 20 0 20 10
11 Dainius Krūminas 0 10 9 0 9 10 19 11
12 Leonardo Golovčenko 0 0 3 17 0 17 12
13 Mantas Lukonas 4 15 0 0 0 15 13
14 Rokas Lesinskas 0 0 0 5 14 14 14
15 Rokas Krūminas 0 12 7 0 12 7 14 15
16 Daniil Vaičiulis 5 14 0 0 0 14 16-17
17 Matas Drukteinis 0 5 14 0 0 14 16-17
18 Rokas Dargis 0 0 0 6 13 13 18
19 Vilius Zaicas 6 13 0 0 0 13 19
20 Mikas Macijauskas 0 7 12 0 0 12 20
21 Arnas Pranevičius 0 8 11 0 0 11 21
22 Džiugas Jucius 9 10 0 0 0 10 22-23
23 Germantas Svidras 0 9 10 0 0 10 22-23
24 Paulius Alijošius 10 9 0 0 0 9 24
25 Jurgis Jatulis 0 0 0 11 8 8 25
26 Domantas Ausėjus 0 0 0 13 6 6 26
27 0 0 0 0 0 27
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Liepa Leonavičiūtė 1 24 3 17 1 24 1 24 72 1
2 Augustė Stankevičiūtė 2 20 7 12 2 20 3 17 57 2
3 Aina Ralytė 5 14 2 20 0 2 20 54 3
4 Vakarė Žilytė 9 10 1 24 0 4 15 49 4
5 Dangė Lygnugarytė 3 17 5 14 3 17 0 48 5
6 Atėnė Peleckytė 7 12 9 10 0 5 14 36 6
7 Marija Rimkutė 13 6 0 4 15 6 13 34 7
8 Smiltė Mauragytė 8 11 8 11 0 0 22 8-9
9 Agota Narvilaitė 10 9 6 13 0 0 22 8-9
10 Milana Leven 0 13 6 5 14 0 20 10
11 Barbora Cirtautaitė 0 12 7 0 8 11 18 11
12 Ugnė Drungilaitė 0 15 4 6 13 0 17 12
13 Saida Micevičiūtė 12 7 10 9 0 0 16 13
14 Milana Černiauskaitė 0 14 5 0 9 10 15 14
15 Rusnė Vitkauskaitė 4 15 0 0 0 15 15-17
16 Diana Bespalova 0 4 15 0 0 15 15-17
17 Erika Žiaušytė 0 16 3 7 12 0 15 15-17
18 Liepa Aleknavičiūtė 6 13 0 0 0 13 18-19
19 Amanda Vaišvilaitė 14 5 11 8 0 0 13 18-19
20 Meida Levickaitė 0 0 0 7 12 12 20
21 Astrėja Nutautaitė 0 19 1 0 10 9 10 21
22 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 0 0 11 8 8 22
23 Ula Kasparavičė 11 8 0 0 0 8 23
24 Aistė Jarutytė 0 0 0 12 7 7 24
25 Nomeda Seniūnaitė 0 0 0 13 6 6 25
26 Milita Zalevskytė 0 18 1 0 14 5 6 26
27 Dominyka Norgailaitė 15 4 17 2 0 0 6 27
28 Gustė Gedminaitė 0 0 0 15 4 4 28
29 Emilija Elzbergaitė 0 0 0 16 3 3 29
30 Loreta Radavičiūtė 0 0 0 17 2 2 30
31 Greta Mackevičiūtė 0 20 1 0 0 1 31-32
32 Roberta Neverauskaitė 0 21 1 0 0 1 31-32
33 0 0 0 0 0 33
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Domas Daugėla 1 12 1 12 0 2 10 34 1-2
2 Justas Žukauskas 1 12 1 12 0 2 10 34 1-2
3 Mykolas Grytė 0 2 10 0 1 12 22 3-4
4 Nojus Tenikaitis 0 2 10 0 1 12 22 3-4
5 Simonas Duoba 0 3 8,5 0 4 7,5 16 5
6 Daniil Vaičiulis 2 10 0 0 0 10 6-7
7 Mantas Lukonas 2 10 0 0 0 10 6-7
8 Evaldas Steponkus 0 0 0 3 8,5 8,5 8-9
9 Rokas Dargis 0 0 0 3 8,5 8,5 8-9
10 Kipras Sakalauskas 3 8,5 0 0 0 8,5 10-12
11 Vilius Zaicas 3 8,5 0 0 0 8,5 10-12
12 Matas Drukteinis 0 3 8,5 0 0 8,5 10-12
13 Erikas Samoška 0 0 0 4 7,5 7,5 `13
14 Mikas Macijauskas 0 4 7,5 0 0 7,5 14-15
15 Arnas Pranevičius 0 4 7,5 0 0 7,5 14-15
16 Germantas Svidras 0 5 7 0 0 7 16-17
17 Dainius Krūminas 0 5 7 0 0 7 16-17
18 0 0 0 0 0 18
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Aina Ralytė 2 10 1 12 0 1 12 34 1
2 Liepa Leonavičiūtė 1 12 2 10 1 12 2 10 34 2
3 Dangė Lygnugarytė 1 12 2 10 1 12 0 34 3
4 Vakarė Žilytė 3 8,5 1 12 0 1 12 32,5 4
5 Augustė Stankevičiūtė 5 7 3 8,5 2 10 2 10 28,5 5
6 Atėnė Peleckytė 2 10 5 7 0 3 8,5 25,5 6
7 Marija Rimkutė 5 7 0 2 10 4 7,5 24,5 7
8 Smiltė Mauragytė 3 8,5 4 7,5 0 0 16 8
9 Saida Micevičiūtė 4 7,5 4 7,5 0 0 15 9-10
10 Agota Narvilaitė 6 6,5 3 8,5 0 0 15 9-10
11 Ugnė Drungilaitė 0 8 5,5 3 8,5 0 14 11-12
12 Erika Žiaušytė 0 8 5,5 3 8,5 0 14 11-12
13 Barbora Cirtautaitė 0 6 6,5 0 5 7 13,5 13
14 Amanda Vaišvilaitė 7 6 7 6 0 0 12 14-15
15 Dominyka Norgailaitė 7 6 7 6 0 0 12 14-15
16 Milita Zalevskytė 0 9 5 0 7 6 11 16
17 Astrėja Nutautaitė 0 9 5 0 8 5,5 10,5 17
18 Eglė Smilginaitė 0 0 0 3 8,5 8,5 18
19 Aistė Jarutytė 0 0 0 4 7,5 7,5 19-20
20 Rusnė Vitkauskaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 19-20
21 Milana Černiauskaitė 0 0 0 5 7 7 21
22 Diana Bespalova 0 5 7 0 0 7 22
23 Gustė Gedminaitė 0 0 0 6 6,5 6,5 23-24
24 Meida Levickaitė 0 0 0 6 6,5 6,5 23-24
25 Liepa Aleknavičiūtė 6 6,5 0 0 0 6,5 25-26
26 Milana Leven 0 6 6,5 0 0 6,5 25-26
27 Loreta Radavičiūtė 0 0 0 7 6 6 27
28 Emilija Elzbergaitė 0 0 0 8 5,5 5,5 28
29 Greta Mackevičiūtė 0 10 4,5 0 0 4,5 29-30
30 Roberta Neverauskaitė 0 10 4,5 0 0 4,5 29-30
31 0 0 0 0 0 31
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 0 1 12 1 12 4 7,5 31,5 1
2 Mykolas Grytė 0 3 8,5 0 1 12 20,5 2
3 Evaldas Steponkus 1 12 0 0 3 8,5 20,5 3
4 Rokas Dargis 0 0 0 2 10 10 4
5 Vilius Zaicas 2 10 0 0 0 10 5-7
6 Matas Drukteinis 0 2 10 0 0 10 5-7
7 Dinārs Bronka 0 0 2 10 0 10 5-7
8 Paulius Alijošius 3 8,5 0 0 0 8,5 8-9
9 Leonardo Golovčenko 0 0 3 8,5 0 8,5 8-9
10 0 0 0 0 0 10
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Dominyka Norgailaitė 1 12 3 8,5 0 4 7,5 28 1
2 Vakarė Žilytė 0 1 12 0 1 12 24 2
3 Amanda Vaišvilaitė 2 10 2 10 0 0 20 3
4 Milana Leven 0 0 1 12 0 12 4
5 Aina Ralytė 0 0 0 2 10 10 5
6 Ugnė Drungilaitė 0 0 2 10 0 10 6
7 Atėnė Peleckytė 0 0 0 3 8,5 8,5 7
8 Ula Kasparavičė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-9
9 Erika Žiaušytė 0 0 3 8,5 0 8,5 8-9
10 0 0 0 0 0 10

2018-05-13 22:02

 Žemaitijos taurė
2019-01-21 10:30
Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai
2017-09-24 08:23
Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
5-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2019 Gegužė
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.