Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai  


U17 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 1 24 1 24 0 0 48 1
2 Deinoras Gudavičius 7 12 2 20 0 0 32 2
3 Pijus Sutkaitis 9 10 6 13 0 0 23 3
4 Lukas Miliauskis 2 20 0 0 0 20 4
5 Simas Skurdauskas 3 17 0 0 0 17 5-6
6 Jonas Maziliauskas 0 3 17 0 0 17 5-6
7 Markas Gedrimas 4 15 0 0 0 15 7-8
8 Rokas Lesinskas 0 4 15 0 0 15 7-8
9 Vytautas Šukys 5 14 0 0 0 14 9-12
10 Matas Miliauskis 5 14 0 0 0 14 9-12
11 Dainius Krūminas 15 4 9 10 0 0 14 9-12
12 Nedas Šimkus 0 5 14 0 0 14 9-12
13 Matas Mackevičius 7 12 0 0 0 12 13-14
14 Daugirdas Špakauskas 0 7 12 0 0 12 13-14
15 Ervinas Karišauskas 0 8 11 0 0 11 15
16 Edgaras Cirtautas 9 10 0 0 0 10 16
17 Paulius Pocius 11 8 0 0 0 8 17-18
18 Martynas Kaminskas 11 8 0 0 0 8 17-18
19 Julius Bartušis 13 6 0 0 0 6 19-20
20 Vilius Jankauskas 13 6 0 0 0 6 19-20
21 Mikas Macijauskas 15 4 0 0 0 4 21
22 0 0 0 0 0 22
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kristė Anciūtė 3 17 1 24 0 0 41 1
2 Milda Lekšaitė 9 10 3 17 0 0 27 2
3 Monika Sukackaitė 1 24 0 0 0 24 3
4 Signė Borisenko 2 20 0 0 0 20 4-5
5 Greta Šukutytė 0 2 20 0 0 20 4-5
6 Oresta Ščerbakova 4 15 0 0 0 15 6-7
7 Aina Ralytė 0 4 15 0 0 15 6-7
8 Liepa Leonavičiūtė 5 14 0 0 0 14 8-10
9 Augustė Stankevičiūtė 5 14 0 0 0 14 8-10
10 Justė Linkutė 0 5 14 0 0 14 8-10
11 Milanta Sutkutė 0 6 13 0 0 13 11
12 Kotryna Čyvaitė 7 12 0 0 0 12 12-14
13 Gabija Jurkevičiūtė 7 12 0 0 0 12 12-14
14 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 7 12 0 0 12 12-14
15 Rusnė Vitkauskaitė 9 10 0 0 0 10 15
16 Saida Micevičiūtė 11 8 0 0 0 8 16-17
17 Aistė Comaitė 11 8 0 0 0 8 16-17
18 Milita Zalevskytė 13 6 0 0 0 6 18-19
19 Austėja Reifonaitė 13 6 0 0 0 6 18-19
20 Austėja Pipiraitė 15 4 0 0 0 4 20
21 0 0 0 0 0 21
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Deinoras Gudavičius 1 12 1 12 0 0 24 1
2 Dovas Genys 1 12 1 12 0 0 24 2-3
3 Matas Mackevičius 2 10 0 0 0 10 2-3
4 Simas Skurdauskas 2 10 0 0 0 10 4
5 Jonas Maziliauskas 0 2 10 0 0 10 5
6 Nedas Šimkus 0 2 10 0 0 10 6
7 Markas Gedrimas 3 8,5 0 0 0 8,5 7
8 Vytautas Šukys 3 8,5 0 0 0 8,5 8
9 Pijus Sutkaitis 0 3 8,5 0 0 8,5 9-10
10 Daugirdas Špakauskas 0 3 8,5 0 0 8,5 9-10
11 Martynas Kaminskas 4 7,5 0 0 0 7,5 11
12 Paulius Pocius 4 7,5 0 0 0 7,5 12-15
13 Edgaras Cirtautas 5 7 0 0 0 7 12-15
14 Dainius Krūminas 5 7 0 0 0 7 12-15
15 Julius Bartušis 6 6,5 0 0 0 6,5 12-15
16 Vilius Jankauskas 6 6,5 0 0 0 6,5 16-18
17 0 0 0 0 0 16-18
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kristė Anciūtė 1 12 1 12 0 0 24 1-2
2 Milda Lekšaitė 1 12 1 12 0 0 24 1-2
3 Signė Borisenko 2 10 0 0 0 10 3-6
4 Oresta Ščerbakova 2 10 0 0 0 10 3-6
5 Justė Linkutė 0 2 10 0 0 10 3-6
6 Greta Šukutytė 0 2 10 0 0 10 3-6
7 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 7-10
8 Gabija Jurkevičiūtė 3 8,5 0 0 0 8,5 7-10
9 Milanta Sutkutė 0 3 8,5 0 0 8,5 7-10
10 Vakarė Žilytė 0 3 8,5 0 0 8,5 7-10
11 Liepa Leonavičiūtė 4 7,5 0 0 0 7,5 11-14
12 Augustė Stankevičiūtė 4 7,5 0 0 0 7,5 11-14
13 Augustė Leimonaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 11-14
14 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 11-14
15 Saida Micevičiūtė 5 7 0 0 0 7 15-16
16 Rusnė Vitkauskaitė 5 7 0 0 0 7 15-16
17 Aistė Comaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
18 Milana Leven 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
19 Austėja Reifonaitė 7 6 0 0 0 6 19-20
20 Milita Zalevskytė 7 6 0 0 0 6 19-20
21 0 0 0 0 0 21
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 3 8,5 1 12 0 0 20,5 1
2 Lukas Miliauskis 1 12 0 0 0 12 2
3 Matas Miliauskis 2 10 0 0 0 10 3-4
4 Jonas Maziliauskas 0 2 10 0 0 10 3-4
5 Nedas Šimkus 0 3 8,5 0 0 8,5 5
6 Simas Skurdauskas 4 7,5 0 0 0 7,5 6-7
7 Ervinas Karišauskas 0 4 7,5 0 0 7,5 6-7
8 Markas Gedrimas 5 7 0 0 0 7 8
9 Pijus Sutkaitis 6 6,5 0 0 0 6,5 9
10 Edgaras Cirtautas 7 6 0 0 0 6 10-11
11 Mikas Macijauskas 7 6 0 0 0 6 10-11
12 0 0 0 0 0 12
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Monika Sukackaitė 1 12 0 0 0 12 1-2
2 Aina Ralytė 0 1 12 0 0 12 1-2
3 Signė Borisenko 2 10 0 0 0 10 3-4
4 Milanta Sutkutė 0 2 10 0 0 10 3-4
5 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 5-6
6 Augustė Leimonaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 5-6
7 Kotryna Čyvaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 7-8
8 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 7-8
9 Oresta Ščerbakova 5 7 0 0 0 7 9
10 Gabija Jurkevičiūtė 6 6,5 0 0 0 6,5 10
11 Milana Leven 7 6 0 0 0 6 11-12
12 Austėja Pipiraitė 7 6 0 0 0 6 11-12
13 0 0 0 0 0 13


U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 3 17 2 20 0 0 37 1
2 Rokas Dargis 5 14 3 17 0 0 31 2
3 Rokas Lesinskas 1 24 0 0 0 24 3
4 Ugnius Lygnugaris 7 12 10 9 0 0 21 4-5
5 Rokas Krūminas 9 10 8 11 0 0 21 4-5
6 Titas Žibūda 2 20 0 0 0 20 6-8
7 Nojus Alijauskas 13 6 5 14 0 0 20 6-8
8 Kipras Sakalauskas 0 2 20 0 0 20 6-8
9 Gabrielius Ostrovskis 15 4 7 12 0 0 16 9-10
10 Nojus Šiaulys 16 3 6 13 0 0 16 9-10
11 Mykolas Grytė 4 15 0 0 0 15 11-12
12 Arnas Jokimčius 0 4 15 0 0 15 11-12
13 Mantas Lukonas 5 14 0 0 0 14 13-14
14 Vilius Kontrimas 13 6 11 8 0 0 14 13-14
15 Jokūbas Kazlauskas 7 12 0 0 0 12 15
16 Arnas Krasauskas 9 10 0 0 0 10 16-17
17 Arijus Pocius 0 9 10 0 0 10 16-17
18 Domantas Ausėjus 11 8 0 0 0 8 18-19
19 Mikas Kropaitis 11 8 0 0 0 8 18-19
20 Robertas Bartkus 0 12 7 0 0 7 20
21 Jogaila Altaravičius 0 13 6 0 0 6 21
22 Paulius Jarašiūnas 0 14 5 0 0 5 22
23 Eimantas Reuka 0 15 4 0 0 4 23
24 Armandas Kazlauskas 0 16 3 0 0 3 24
25 Kornelijus Paulauskis 17 2 0 0 0 2 25-26
26 Kasparas Andrijauskas 0 17 2 0 0 2 25-26
27 Gabrielius Armonas Starkutis 18 1 0 0 0 1 27
28 0 0 0 0 0 28
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dangė Lygnugarytė 1 24 1 24 0 0 48 1
2 Liepa Aleknavičiūtė 2 20 2 20 0 0 40 2
3 Nomeda Seniūnaitė 5 14 4 15 0 0 29 3
4 Astrėja Nutautaitė 9 10 9 10 0 0 20 4-5
5 Erika Žiaušytė 11 8 7 12 0 0 20 4-5
6 Agota Narvilaitė 3 17 0 0 0 17 6-8
7 Ugnė Drungilaitė 11 8 10 9 0 0 17 6-8
8 Atėnė Peleckytė 0 3 17 0 0 17 6-8
9 Marija Rimkutė 4 15 0 0 0 15 9
10 Amanda Vaišvilaitė 5 14 0 0 0 14 10-13
11 Emilija Elzbergaitė 13 6 11 8 0 0 14 10-13
12 Ugnė Tiškutė 18 1 6 13 0 0 14 10-13
13 Viktorija Bernotaitė 0 5 14 0 0 14 10-13
14 Aurelija Ramaneckaitė 7 12 0 0 0 12 14-15
15 Aistė Jarutytė 7 12 0 0 0 12 14-15
16 Gustė Gedminaitė 0 8 11 0 0 11 16
17 Dominyka Norgailaitė 9 10 0 0 0 10 17
18 Roberta Neverauskaitė 17 2 13 6 0 0 8 18-19
19 Loreta Radavičiūtė 21 1 12 7 0 0 8 18-19
20 Barbora Cirtautaitė 13 6 0 0 0 6 20
21 Urtė Mackevičiūtė 0 14 5 0 0 5 21
22 Augustė Butkutė 15 4 0 0 0 4 22-24
23 Gabrielė Paulikaitė 15 4 0 0 0 4 22-24
24 Marija Kolojanskaitė 0 15 4 0 0 4 22-24
25 Mėta Monkevičiūtė 0 16 3 0 0 3 25
26 Viltė Žakaitytė 19 1 18 1 0 0 2 26-27
27 Ema Pocevičiūtė 0 17 2 0 0 2 26-27
28 Meda Narvilaitė 19 1 0 0 0 1 28
29 0 0 0 0 0 29
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rokas Lesinskas 1 12 1 12 0 0 24 1
2 Nojus Tenikaitis 2 10 2 10 0 0 20 2
3 Ugnius Lygnugaris 4 7,5 4 7,5 0 0 15 3
4 Rokas Krūminas 5 7 4 7,5 0 0 14,5 4
5 Nojus Alijauskas 6 6,5 7 6 0 0 12,5 5-7
6 Gabrielius Ostrovskis 8 5,5 5 7 0 0 12,5 5-7
7 Nojus Šiaulys 8 5,5 5 7 0 0 12,5 5-7
8 Titas Žibūda 1 12 0 0 0 12 8-9
9 Kipras Sakalauskas 0 1 12 0 0 12 8-9
10 Vilius Kontrimas 7 6 9 5 0 0 11 10
11 Mykolas Grytė 2 10 0 0 0 10 11-12
12 Rokas Dargis 0 2 10 0 0 10 11-12
13 Domantas Ausėjus 3 8,5 0 0 0 8,5 13-16
14 Mantas Lukonas 3 8,5 0 0 0 8,5 13-16
15 Paulius Jarašiūnas 0 3 8,5 0 0 8,5 13-16
16 Arnas Jokimčius 0 3 8,5 0 0 8,5 13-16
17 Jokūbas Kazlauskas 4 7,5 0 0 0 7,5 17
18 Arnas Krasauskas 5 7 0 0 0 7 18
19 Mikas Kropaitis 6 6,5 0 0 0 6,5 19-21
20 Armandas Kazlauskas 0 6 6,5 0 0 6,5 19-21
21 Arijus Pocius 0 6 6,5 0 0 6,5 19-21
22 Mikas Macijauskas 7 6 0 0 0 6 22-23
23 Eimantas Reuka 0 7 6 0 0 6 22-23
24 Jogaila Altaravičius 0 8 5,5 0 0 5,5 24-25
25 Kasparas Andrijauskas 0 8 5,5 0 0 5,5 24-25
26 Kornelijus Paulauskis 9 5 0 0 0 5 26-28
27 Gabrielius Armonas Starkutis 9 5 0 0 0 5 26-28
28 Robertas Bartkus 0 9 5 0 0 5 26-28
29 0 0 0 0 0 29
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dangė Lygnugarytė 1 12 1 12 0 0 24 1
2 Liepa Aleknavičiūtė 2 10 1 12 0 0 22 2
3 Emilija Elzbergaitė 5 7 4 7,5 0 0 14,5 3-4
4 Astrėja Nutautaitė 5 7 4 7,5 0 0 14,5 3-4
5 Roberta Neverauskaitė 8 5,5 3 8,5 0 0 14 5
6 Ugnė Drungilaitė 6 6,5 5 7 0 0 13,5 6-7
7 Erika Žiaušytė 6 6,5 5 7 0 0 13,5 6-7
8 Marija Rimkutė 1 12 0 0 0 12 8
9 Agota Narvilaitė 2 10 0 0 0 10 9-13
10 Loreta Radavičiūtė 9 5 9 5 0 0 10 9-13
11 Viltė Žakaitytė 9 5 9 5 0 0 10 9-13
12 Viktorija Bernotaitė 0 2 10 0 0 10 9-13
13 Atėnė Peleckytė 0 2 10 0 0 10 9-13
14 Aistė Jarutytė 3 8,5 0 0 0 8,5 14-16
15 Aurelija Ramaneckaitė 3 8,5 0 0 0 8,5 14-16
16 Nomeda Seniūnaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 14-16
17 Amanda Vaišvilaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 17-18
18 Dominyka Norgailaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 17-18
19 Gustė Gedminaitė 0 6 6,5 0 0 6,5 19-20
20 Marija Kolojanskaitė 0 6 6,5 0 0 6,5 19-20
21 Augustė Butkutė 7 6 0 0 0 6 21-24
22 Gabrielė Paulikaitė 7 6 0 0 0 6 21-24
23 Urtė Mackevičiūtė 0 7 6 0 0 6 21-24
24 Ugnė Tiškutė 0 7 6 0 0 6 21-24
25 Meda Narvilaitė 8 5,5 0 0 0 5,5 25-27
26 Mėta Monkevičiūtė 0 8 5,5 0 0 5,5 25-27
27 Ema Pocevičiūtė 0 8 5,5 0 0 5,5 25-27
28 0 0 0 0 0 28
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 2 10 1 12 0 0 22 1
2 Rokas Dargis 7 6 2 10 0 0 16 2
3 Rokas Lesinskas 1 12 0 0 0 12 3
4 Titas Žibūda 3 8,5 0 0 0 8,5 4-5
5 Ugnius Lygnugaris 0 3 8,5 0 0 8,5 4-5
6 Mykolas Grytė 4 7,5 0 0 0 7,5 6-7
7 Arnas Jokimčius 0 4 7,5 0 0 7,5 6-7
8 Mantas Lukonas 5 7 0 0 0 7 8-9
9 Robertas Bartkus 0 5 7 0 0 7 8-9
10 Nojus Šiaulys 6 6,5 0 0 0 6,5 10
11 Mikas Kropaitis 7 6 0 0 0 6 11
12 Nojus Alijauskas 9 5 0 0 0 5 12
13 0 0 0 0 0 13
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Nomeda Seniūnaitė 3 8,5 2 10 0 0 18,5 1
2 Aurelija Ramaneckaitė 1 12 0 0 0 12 2-3
3 Atėnė Peleckytė 0 1 12 0 0 12 2-3
4 Amanda Vaišvilaitė 2 10 0 0 0 10 4
5 Dangė Lygnugarytė 0 3 8,5 0 0 8,5 5
6 Dominyka Norgailaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 6-7
7 Gustė Gedminaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 6-7
8 Aistė Jarutytė 5 7 0 0 0 7 8-9
9 Urtė Mackevičiūtė 0 5 7 0 0 7 8-9
10 Barbora Cirtautaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 10
11 Loreta Radavičiūtė 7 6 0 0 0 6 11-12
12 Emilija Elzbergaitė 7 6 0 0 0 6 11-12
13 Astrėja Nutautaitė 9 5 0 0 0 5 13
14 0 0 0 0 0 14

2019-01-21 10:30

 Žemaitijos taurė
2018-05-13 22:02
Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai
2017-09-24 08:23
Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
5-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2019 Rugpjūtis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.