Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai  
U17 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 1 24 1 24 1 24 0 72 1
2 Deinoras Gudavičius 7 12 2 20 2 20 0 52 2
3 Pijus Sutkaitis 9 10 6 13 5 14 0 37 3
4 Vytautas Šukys 5 14 0 3 17 0 31 4
5 Markas Gedrimas 4 15 0 4 15 0 30 5
6 Dainius Krūminas 15 4 9 10 8 11 0 25 6
7 Lukas Miliauskis 2 20 0 0 0 20 7
8 Simas Skurdauskas 3 17 0 0 0 17 8-9
9 Jonas Maziliauskas 0 3 17 0 0 17 8-9
10 Rokas Lesinskas 0 4 15 0 0 15 10
11 Matas Miliauskis 5 14 0 0 0 14 11-12
12 Nedas Šimkus 0 5 14 0 0 14 11-12
13 Pijus Povilonis 0 0 6 13 0 13 13
14 Matas Mackevičius 7 12 0 0 0 12 14-16
15 Daugirdas Špakauskas 0 7 12 0 0 12 14-16
16 Matas Stacevičius 0 0 7 12 0 12 14-16
17 Ervinas Karišauskas 0 8 11 0 0 11 17
18 Edgaras Cirtautas 9 10 0 0 0 10 18-19
19 Martynas Dikšaitis 0 0 9 10 0 10 18-19
20 Dovydas Urbšas 0 0 10 9 0 9 20
21 Paulius Pocius 11 8 0 0 0 8 21-22
22 Martynas Kaminskas 11 8 0 0 0 8 21-22
23 Julius Bartušis 13 6 0 0 0 6 23-24
24 Vilius Jankauskas 13 6 0 0 0 6 23-24
25 Mikas Macijauskas 15 4 0 0 0 4 25
26 0 0 0 0 0 26
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kristė Anciūtė 3 17 1 24 3 17 0 58 1
2 Monika Sukackaitė 1 24 0 1 24 0 48 2
3 Milda Lekšaitė 9 10 3 17 8 11 0 38 3
4 Signė Borisenko 2 20 0 4 15 0 35 4
5 Liepa Leonavičiūtė 5 14 0 5 14 0 28 5
6 Oresta Ščerbakova 4 15 0 7 12 0 27 6
7 Kotryna Čyvaitė 7 12 0 6 13 0 25 7
8 Gabija Jurkevičiūtė 7 12 0 9 10 0 22 8
9 Greta Šukutytė 0 2 20 0 0 20 9-10
10 Viltė Paulauskaitė 0 0 2 20 0 20 9-10
11 Aina Ralytė 0 4 15 0 0 15 11
12 Augustė Stankevičiūtė 5 14 0 0 0 14 12-13
13 Justė Linkutė 0 5 14 0 0 14 12-13
14 Milanta Sutkutė 0 6 13 0 0 13 14-15
15 Austėja Pipiraitė 15 4 0 10 9 0 13 14-15
16 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 7 12 0 0 12 16
17 Rusnė Vitkauskaitė 9 10 0 0 0 10 17
18 Saida Micevičiūtė 11 8 0 0 0 8 18-19
19 Aistė Comaitė 11 8 0 0 0 8 18-19
20 Milita Zalevskytė 13 6 0 0 0 6 20-21
21 Austėja Reifonaitė 13 6 0 0 0 6 20-21
22 0 0 0 0 0 22
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Deinoras Gudavičius 1 12 1 12 1 12 0 36 1-2
2 Dovas Genys 1 12 1 12 1 12 0 36 1-2
3 Markas Gedrimas 3 8,5 0 2 10 0 18,5 3-4
4 Vytautas Šukys 3 8,5 0 2 10 0 18,5 3-4
5 Matas Mackevičius 2 10 0 0 0 10 5-8
6 Simas Skurdauskas 2 10 0 0 0 10 5-8
7 Jonas Maziliauskas 0 2 10 0 0 10 5-8
8 Nedas Šimkus 0 2 10 0 0 10 5-8
9 Pijus Sutkaitis 0 3 8,5 0 0 8,5 9-12
10 Daugirdas Špakauskas 0 3 8,5 0 0 8,5 9-12
11 Pijus Povilonis 0 0 3 8,5 0 8,5 9-12
12 Matas Stacevičius 0 0 3 8,5 0 8,5 9-12
13 Martynas Kaminskas 4 7,5 0 0 0 7,5 13-14
14 Paulius Pocius 4 7,5 0 0 0 7,5 13-14
15 Edgaras Cirtautas 5 7 0 0 0 7 15-16
16 Dainius Krūminas 5 7 0 0 0 7 15-16
17 Julius Bartušis 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
18 Vilius Jankauskas 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
19 0 0 0 0 0 19
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kristė Anciūtė 1 12 1 12 4 7,5 0 31,5 1-2
2 Milda Lekšaitė 1 12 1 12 4 7,5 0 31,5 1-2
3 Signė Borisenko 2 10 0 2 10 0 20 3-4
4 Oresta Ščerbakova 2 10 0 2 10 0 20 3-4
5 Liepa Leonavičiūtė 4 7,5 0 1 12 0 19,5 5
6 Gabija Jurkevičiūtė 3 8,5 0 3 8,5 0 17 6
7 Monika Sukackaitė 0 0 1 12 0 12 7
8 Justė Linkutė 0 2 10 0 0 10 8-9
9 Greta Šukutytė 0 2 10 0 0 10 8-9
10 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 10-13
11 Milanta Sutkutė 0 3 8,5 0 0 8,5 10-13
12 Vakarė Žilytė 0 3 8,5 0 0 8,5 10-13
13 Viltė Paulauskaitė 0 0 3 8,5 0 8,5 10-13
14 Augustė Stankevičiūtė 4 7,5 0 0 0 7,5 14-16
15 Augustė Leimonaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 14-16
16 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 14-16
17 Saida Micevičiūtė 5 7 0 0 0 7 17-20
18 Rusnė Vitkauskaitė 5 7 0 0 0 7 17-20
19 Kotryna Čyvaitė 0 0 5 7 0 7 17-20
20 Austėja Pipiraitė 0 0 5 7 0 7 17-20
21 Aistė Comaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 21-22
22 Milana Leven 6 6,5 0 0 0 6,5 21-22
23 Austėja Reifonaitė 7 6 0 0 0 6 23-24
24 Milita Zalevskytė 7 6 0 0 0 6 23-24
25 0 0 0 0 0 25
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 3 8,5 1 12 1 12 0 32,5 1
2 Pijus Sutkaitis 6 6,5 0 4 7,5 0 14 2
3 Lukas Miliauskis 1 12 0 0 0 12 3
4 Matas Miliauskis 2 10 0 0 0 10 4-6
5 Jonas Maziliauskas 0 2 10 0 0 10 4-6
6 Markas Gedrimas 0 0 2 10 0 10 4-6
7 Nedas Šimkus 0 3 8,5 0 0 8,5 7-8
8 Vytautas Šukys 0 0 3 8,5 0 8,5 7-8
9 Simas Skurdauskas 4 7,5 0 0 0 7,5 9-10
10 Ervinas Karišauskas 0 4 7,5 0 0 7,5 9-10
11 Markas Gedrimas 5 7 0 0 0 7 11-12
12 Dovydas Urbšas 0 0 5 7 0 7 11-12
13 Edgaras Cirtautas 7 6 0 0 0 6 13-14
14 Mikas Macijauskas 7 6 0 0 0 6 13-14
15 0 0 0 0 0 15
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Monika Sukackaitė 1 12 0 2 10 0 22 1
2 Signė Borisenko 2 10 0 3 8,5 0 18,5 2
3 Gabija Jurkevičiūtė 6 6,5 0 4 7,5 0 14 3
4 Austėja Pipiraitė 7 6 0 5 7 0 13 4
5 Aina Ralytė 0 1 12 0 0 12 5-6
6 Viltė Paulauskaitė 0 0 1 12 0 12 5-6
7 Milanta Sutkutė 0 2 10 0 0 10 7
8 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-9
9 Augustė Leimonaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 8-9
10 Kotryna Čyvaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 10-11
11 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 10-11
12 Oresta Ščerbakova 5 7 0 0 0 7 12
13 Milana Leven 7 6 0 0 0 6 13
14 0 0 0 0 0 14


U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 3 17 2 20 3 17 0 54 1
2 Rokas Lesinskas 1 24 0 1 24 0 48 2
3 Rokas Dargis 5 14 3 17 8 11 0 42 3
4 Kipras Sakalauskas 0 2 20 4 15 0 35 4
5 Rokas Krūminas 9 10 8 11 11 8 0 29 5-6
6 Titas Žibūda 2 20 0 10 9 0 29 5-6
7 Mantas Lukonas 5 14 0 6 13 0 27 7
8 Ugnius Lygnugaris 7 12 10 9 15 4 0 25 8
9 Jokūbas Kazlauskas 7 12 0 9 10 0 22 9
10 Nojus Alijauskas 13 6 5 14 0 0 20 10-11
11 Emilis Jonkus 0 0 2 20 0 20 10-11
12 Gabrielius Ostrovskis 15 4 7 12 0 0 16 12-14
13 Nojus Šiaulys 16 3 6 13 0 0 16 12-14
14 Arnas Krasauskas 9 10 0 13 6 0 16 12-14
15 Mykolas Grytė 4 15 0 0 0 15 15-16
16 Arnas Jokimčius 0 4 15 0 0 15 15-16
17 Vilius Kontrimas 13 6 11 8 0 0 14 17-18
18 Dominik Tankevič 0 0 5 14 0 14 17-18
19 Benediktas Kamantauskas 0 0 7 12 0 12 19
20 Arijus Pocius 0 9 10 0 0 10 20
21 Domantas Ausiejus 11 8 0 18 1 0 9 21-22
22 Mikas Kropaitis 11 8 0 21 1 0 9 21-22
23 Jurgis Jatulis 0 0 11 8 0 8 23
24 Robertas Bartkus 0 12 7 0 0 7 24-26
25 Jogaila Altaravičius 0 13 6 19 1 0 7 24-26
26 Paulius Jarašiūnas 0 14 5 17 2 0 7 24-26
27 Adomas Mažeika 0 0 13 6 0 6 27
28 Eimantas Reuka 0 15 4 0 0 4 28-29
29 Paulius Alijošius 0 0 15 4 0 4 28-29
30 Armandas Kazlauskas 0 16 3 0 0 3 30-31
31 Kasparas Andrijauskas 0 17 2 25 1 0 3 30-31
32 Kornelijus Paulauskis 17 2 0 0 0 2 32
33 Gabrielius Armonas Starkutis 18 1 0 0 0 1 33-38
34 Džiugas Jucius 0 0 19 1 0 1 33-38
35 Augustas Dikšaitis 0 0 21 1 0 1 33-38
36 Ignas Jurkevičius 0 0 21 1 0 1 33-38
37 Pijus Bambalas 0 0 21 1 0 1 33-38
38 Emilis Drazdas 0 0 25 1 0 1 33-38
39 0 0 0 0 0 39
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dangė Lygnugarytė 1 24 1 24 2 20 0 68 1
2 Liepa Aleknavičiūtė 2 20 2 20 1 24 0 64 2
3 Nomeda Seniūnaitė 5 14 4 15 4 15 0 44 3
4 Atėnė Peleckytė 0 3 17 3 17 0 34 4
5 Marija Rimkutė 4 15 0 5 14 0 29 5
6 Astrėja Nutautaitė 9 10 9 10 11 8 0 28 6
7 Aurelija Ramaneckaitė 7 12 0 6 13 0 25 7
8 Aistė Jarutytė 7 12 0 7 12 0 24 8
9 Erika Žiaušytė 11 8 7 12 0 0 20 9
10 Viktorija Bernotaitė 0 5 14 15 4 0 18 10
11 Agota Narvilaitė 3 17 0 0 0 17 11-12
12 Ugnė Drungilaitė 11 8 10 9 0 0 17 11-12
13 Emilija Elzbergaitė 13 6 11 8 21 1 0 15 13
14 Amanda Vaišvilaitė 5 14 0 0 0 14 14-16
15 Ugnė Tiškutė 18 1 6 13 0 0 14 14-16
16 Gustė Gedminaitė 0 8 11 16 3 0 14 14-16
17 Dominyka Norgailaitė 9 10 0 18 1 0 11 17-18
18 Meida Levickaitė 0 0 8 11 0 11 17-18
19 Goda Vancevičiūtė 0 0 9 10 0 10 19
20 Elija Dindaitė 0 0 10 9 0 9 20
21 Roberta Neverauskaitė 17 2 13 6 0 0 8 21-22
22 Loreta Radavičiūtė 21 1 12 7 0 0 8 21-22
23 Elzė Dindaitė 0 0 12 7 0 7 23
24 Barbora Cirtautaitė 13 6 0 0 0 6 24-26
25 Urtė Mackevičiūtė 0 14 5 21 1 0 6 24-26
26 Urtė Gatelytė 0 0 13 6 0 6 24-26
27 Marija Kolojanskaitė 0 15 4 19 1 0 5 27-28
28 Rusnė Vidzėnaitė 0 0 14 5 0 5 27-28
29 Augustė Butkutė 15 4 0 0 0 4 29-30
30 Gabrielė Paulikaitė 15 4 0 0 0 4 29-30
31 Mėta Monkevičiūtė 0 16 3 0 0 3 31-32
32 Viltė Žakaitytė 19 1 18 1 25 1 0 3 31-32
33 Ema Pocevičiūtė 0 17 2 0 0 2 33-34
34 Grėtė Velykytė 0 0 17 2 0 2 33-34
35 Meda Narvilaitė 19 1 0 0 0 1 35-39
36 Marija Zinčenko 0 0 19 1 0 1 35-39
37 Giedra Velykytė 0 0 21 1 0 1 35-39
38 Ieva Paškevičiūtė 0 0 21 1 0 1 35-39
39 Mėta Kibildaitė 0 0 25 1 0 1 35-39
40 0 0 0 0 0 40
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 2 10 2 10 1 12 0 32 1
2 Rokas Lesinskas 1 12 1 12 0 0 24 2
3 Titas Žibūda 1 12 0 2 10 0 22 3-4
4 Rokas Dargis 0 2 10 1 12 0 22 3-4
5 Ugnius Lygnugaris 4 7,5 4 7,5 6 6,5 0 21,5 5
6 Rokas Krūminas 5 7 4 7,5 6 6,5 0 21 6
7 Kipras Sakalauskas 0 1 12 4 7,5 0 19,5 7
8 Paulius Jarašiūnas 0 3 8,5 4 7,5 0 16 8-9
9 Jokūbas Kazlauskas 4 7,5 0 3 8,5 0 16 8-9
10 Domantas Ausiejus 3 8,5 0 5 7 0 15,5 10
11 Arnas Krasauskas 5 7 0 5 7 0 14 11
12 Nojus Alijauskas 6 6,5 7 6 0 0 12,5 12-15
13 Gabrielius Ostrovskis 8 5,5 5 7 0 0 12,5 12-15
14 Nojus Šiaulys 8 5,5 5 7 0 0 12,5 12-15
15 Mikas Kropaitis 6 6,5 0 7 6 0 12,5 12-15
16 Jogaila Altaravičius 0 8 5,5 7 6 0 11,5 16
17 Vilius Kontrimas 7 6 9 5 0 0 11 17
18 Mykolas Grytė 2 10 0 0 0 10 18-20
19 Kasparas Andrijauskas 0 8 5,5 10 4,5 0 10 18-20
20 Benediktas Kamantauskas 0 0 2 10 0 10 18-20
21 Mantas Lukonas 3 8,5 0 0 0 8,5 21-23
22 Arnas Jokimčius 0 3 8,5 0 0 8,5 21-23
23 Jurgis Jatulis 0 0 3 8,5 0 8,5 21-23
24 Armandas Kazlauskas 0 6 6,5 0 0 6,5 24-25
25 Arijus Pocius 0 6 6,5 0 0 6,5 24-25
26 Mikas Macijauskas 7 6 0 0 0 6 26-29
27 Eimantas Reuka 0 7 6 0 0 6 26-29
28 Adomas Mažeika 0 0 7 6 0 6 26-29
29 Paulius Alijošius 0 0 7 6 0 6 26-29
30 Kornelijus Paulauskis 9 5 0 0 0 5 30-34
31 Gabrielius Armonas Starkutis 9 5 0 0 0 5 30-34
32 Robertas Bartkus 0 9 5 0 0 5 30-34
33 Pijus Bambalas 0 0 9 5 0 5 30-34
34 Džiugas Jucius 0 0 9 5 0 5 30-34
35 Augustas Dikšaitis 0 0 10 4,5 0 4,5 35
36 0 0 0 0 0 36
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dangė Lygnugarytė 1 12 1 12 2 10 0 34 1-2
2 Liepa Aleknavičiūtė 2 10 1 12 1 12 0 34 1-2
3 Marija Rimkutė 1 12 0 2 10 0 22 3-4
4 Agota Narvilaitė 2 10 0 1 12 0 22 3-4
5 Emilija Elzbergaitė 5 7 4 7,5 9 5 0 19,5 5-6
6 Astrėja Nutautaitė 5 7 4 7,5 9 5 0 19,5 5-6
7 Viktorija Bernotaitė 0 2 10 4 7,5 0 17,5 7-8
8 Atėnė Peleckytė 0 2 10 4 7,5 0 17,5 7-8
9 Nomeda Seniūnaitė 0 3 8,5 3 8,5 0 17 9
10 Aistė Jarutytė 3 8,5 0 7 6 0 14,5 10
11 Roberta Neverauskaitė 8 5,5 3 8,5 0 0 14 11-12
12 Viltė Žakaitytė 9 5 9 5 11 4 0 14 11-12
13 Ugnė Drungilaitė 6 6,5 5 7 0 0 13,5 13-14
14 Erika Žiaušytė 6 6,5 5 7 0 0 13,5 13-14
15 Gustė Gedminaitė 0 6 6,5 7 6 0 12,5 15
16 Marija Kolojanskaitė 0 6 6,5 10 4,5 0 11 16
17 Loreta Radavičiūtė 9 5 9 5 0 0 10 17-18
18 Urtė Mackevičiūtė 0 7 6 11 4 0 10 17-18
19 Aurelija Ramaneckaitė 3 8,5 0 0 0 8,5 19-20
20 Goda Vancevičiūtė 0 0 3 8,5 0 8,5 19-20
21 Amanda Vaišvilaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 21-22
22 Dominyka Norgailaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 21-22
23 Elija Dindaitė 0 0 5 7 0 7 23-24
24 Elzė Dindaitė 0 0 5 7 0 7 23-24
25 Urtė Gatelytė 0 0 6 6,5 0 6,5 25-26
26 Ieva Paškevičiūtė 0 0 6 6,5 0 6,5 25-26
27 Augustė Butkutė 7 6 0 0 0 6 27-31
28 Gabrielė Paulikaitė 7 6 0 0 0 6 27-31
29 Ugnė Tiškutė 0 7 6 0 0 6 27-31
30 Marija Zinčenko 0 0 7 6 0 6 27-31
31 Meida Levickaitė 0 0 7 6 0 6 27-31
32 Meda Narvilaitė 8 5,5 0 0 0 5,5 32-34
33 Mėta Monkevičiūtė 0 8 5,5 0 0 5,5 32-34
34 Ema Pocevičiūtė 0 8 5,5 0 0 5,5 32-34
35 Grėtė Velykytė 0 0 10 4,5 0 4,5 35
36 Giedra Velykytė 0 0 11 4 0 4 36-37
37 Mėta Kibildaitė 0 0 11 4 0 4 36-37
38 0 0 0 0 0 38
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 2 10 1 12 3 8,5 0 30,5 1
2 Rokas Dargis 7 6 2 10 10 4,5 0 20,5 2
3 Rokas Lesinskas 1 12 0 4 7,5 0 19,5 3
4 Titas Žibūda 3 8,5 0 6 6,5 0 15 4
5 Mantas Lukonas 5 7 0 5 7 0 14 5
6 Ugnius Lygnugaris 0 3 8,5 11 4 0 12,5 6
7 Dominik Tankevič 0 0 1 12 0 12 7
8 Emilis Jonkus 0 0 2 10 0 10 8
9 Mykolas Grytė 4 7,5 0 0 0 7,5 9-10
10 Arnas Jokimčius 0 4 7,5 0 0 7,5 9-10
11 Robertas Bartkus 0 5 7 0 0 7 11
12 Nojus Šiaulys 6 6,5 0 0 0 6,5 12
13 Mikas Kropaitis 7 6 0 0 0 6 13-15
14 Benediktas Kamantauskas 0 0 7 6 0 6 13-15
15 Adomas Mažeika 0 0 7 6 0 6 13-15
16 Nojus Alijauskas 9 5 0 0 0 5 16-17
17 Kipras Sakalauskas 0 0 9 5 0 5 16-17
18 Jurgis Jatulis 0 0 11 4 0 4 18
19 Paulius Jarašiūnas 0 0 13 3 0 3 19-20
20 Emilis Drazdas 0 0 13 3 0 3 19-20
21 0 0 0 0 0 21
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Nomeda Seniūnaitė 3 8,5 2 10 6 6,5 0 25 1
2 Atėnė Peleckytė 0 1 12 3 8,5 0 20,5 2
3 Aurelija Ramaneckaitė 1 12 0 4 7,5 0 19,5 3
4 Dangė Lygnugarytė 0 3 8,5 11 4 0 12,5 4
5 Dominyka Norgailaitė 4 7,5 0 10 4,5 0 12 5-6
6 Goda Vancevičiūtė 0 0 1 12 0 12 5-6
7 Amanda Vaišvilaitė 2 10 0 0 0 10 7-9
8 Urtė Mackevičiūtė 0 5 7 13 3 0 10 7-9
9 Rusnė Vidzėnaitė 0 0 2 10 0 10 7-9
10 Gustė Gedminaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 10
11 Aistė Jarutytė 5 7 0 0 0 7 11-12
12 Marija Rimkutė 0 0 5 7 0 7 11-12
13 Barbora Cirtautaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 13
14 Loreta Radavičiūtė 7 6 0 0 0 6 14-17
15 Emilija Elzbergaitė 7 6 0 0 0 6 14-17
16 Ieva Paškevičiūtė 0 0 7 6 0 6 14-17
17 Elzė Dindaitė 0 0 7 6 0 6 14-17
18 Astrėja Nutautaitė 9 5 0 0 0 5 18-19
19 Giedra Velykytė 0 0 9 5 0 5 18-19
20 Urtė Gatelytė 0 0 11 4 0 4 20
21 Grėtė Velykytė 0 0 13 3 0 3 21
22 0 0 0 0 0 22

2019-01-21 10:30

 Žemaitijos taurė
2018-05-13 22:02
Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai
2017-09-24 08:23
Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
5-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.