Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
  2019 m. 
Savaitė  Data   Pavadinimas   Vieta   Grupės       
2019  Sausis
01  2019-01-05   JSO Nr.1  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas  Suaug, Suaug B, Suaug C    
 2019-01-05   CBC Junior (N4) paskutinis etapas  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-16, U-14, U-12    
02  2019-01-12   DELFI Badmintono turnyras  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
03  2019-01-19   Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės  Nevėžio sporto centras, Taikos alėja 11, Panevėžys  Suaug, Suaug B, Suaug C    
 2019-01-19   Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-17, U-13    
04  2019-01-26   Zanavyko taurė (3 etapas)  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai  Mėgėjai, Mėgėjai B    
 2019-01-26   Mūsų viltys  Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda  U-15, U-12    
 2019-01-26   The Power of Double and MIX  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C, Suaug D    
2019  Vasaris
05  2019-02-02   PBL (5 Etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
06  2019-02-09   Palangos stinta 2019  Palangos sporto centras, Ganyklų 18, Palanga  Suaug B, Suaug D, Suaug E    
 2019-02-09   Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-02-09   CBC JUNIOR 2019 (N1)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-15, U-13, U-11    
07  2019-02-16   Vienetų turnyras  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-02-16   Šeimų turnyras 2019  Kanes arena, Išradėjų g. 14, Šiauliai  Mėgėjai, Mėgėjai B, Mėgėjai C, Mėgėjai D    
08  2019-02-23   14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj grupė   Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-19 C  
 2019-02-23    14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-19 B, U-19 D  
 2019-02-23   Hummel Badmintono Lyga  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-02-23   „Badmintono maratonas“  Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda  Suaug B, Suaug D    
2019  Kovas
09  2019-03-02    CBC JUNIOR 2019 (N2)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-15, U-13, U-11    
10  2019-03-09    14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  Suaug D, Suaug E  
 2019-03-09    14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C  
 2019-03-09    14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)   Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda  Suaug  
11  2019-03-16   Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė . Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-19    
 2019-03-16   PBL (6 etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
 2019-03-16   Kavos banko Entuziastų turnyras  Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas  Suaug C, Suaug D    
 2019-03-16   „Žalgirio“ asmeninis čempionatas  Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda  Suaug B, Suaug D    
12  2019-03-23/24   Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-15    
 2019-03-23   Panevėžio badmintono klubo gimtadienis  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227  Suaug B, Suaug C, Suaug D    
13  2019-03-29/31   YONEX Latvia U17 International 2019  Siguldas Sporta centrs, Ata Kronvalda 7a, Sigulda, LV-2150    
 2019-03-30   Hummel Badmintono Lyga  Kauno sporto halė, Perkūno al. 5, Kaunas  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D, Suaug E    
 2019-03-30   N badminton Taurė  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius  U-15, U-11    
 2019-03-30   CBC vienetų turnyras  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C, Suaug D    
2019  Balandis
14  2019-04-05/07   RSL Open International Youth Badminton Tournament  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-15, U-13    
 2019-04-06   Lietuvos B lygos komandinis čempionatas  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227     
 2019-04-06   Lietuvos C lygos komandinis čempionatas  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227     
15  2019-04-13/14   RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-13    
 2019-04-13   Kavos banko Entuziastų turnyras  Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūdos sporto centras, S.Daukanto g. 19  Suaug C, Suaug D    
16  2019-04-20   Velykinis "Volano" badmintono turnyras  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  Suaug B, Suaug D    
17  2019-04-27   Open CBC International Badminton Tournament  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C    
 2019-04-27   Zanavyko taurė (4 etapas)  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai  Mėgėjai, Mėgėjai B    
2019  Gegužė
18  2019-05-04   PBL (7 etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
 2019-05-04   Mūsų viltys  Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda  U-15, U-12    
 2019-05-04   Kavos eros taurė  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227  Suaug B, Suaug D, U-15, U-11    
 2019-05-04   Badmintono akademijos vaikų taurė  SEB arena, Ąžuolyno g. 7, LT-07196 Vilnius  U-17, U-13    
 2019-05-04   Prienų taurė  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
19  2019-05-11/12   RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug    
20  2019-05-17/18   SELL studentų žaidynės  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas  Suaug    
 2019-05-18   Balsiai - 2019  Balsių poilsiavietė, Balsių poilsiavietė,   Suaug B, Suaug D    
 2019-05-18   Hummel Badmintono Lyga  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D, Suaug E    
 2019-05-18    14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-19 B, U-19 D  
 2019-05-18    14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)   N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius  U-19 C  
 2019-05-19/26   BWF Sudirman Cup  Nanning, Nanning    
21  2019-05-25    14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)   Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227  Suaug, Suaug D, Suaug E  
 2019-05-25    14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)   Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20  Suaug B, Suaug C  
 2019-05-25   CBC Junior 2019 (N3)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-15, U-13, U-11    
 2019-05-25   Sportas visiems   V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Kretingos g. 21, Palanga  Mėgėjai B, Mėgėjai D    
22  2019-05-29/02   YONEX Latvia International 2018  Jelgava city sport hall, Matera 44a, Jelgava, Latvia    
2019  Birželis
22  2019-06-01   PBL (8 etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
 2019-06-01   „Žemaitijos taurė“ (2 turas)  Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F  U-17, U-13    
23  2019-06-06/09   RSL Lithuanian International 2019   Panevėžio CIDO arena, Parko g. 12  Suaug    
 2019-06-08   CBC Junior 2019 (N4)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-15, U-13, U-11    
24  2019-06-15   Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas   Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20 . Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7  35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+    
25  2019-06-22   Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga  Suaug B, Suaug D    
26  2019-06-24/30   Europos žaidynės  Prospekt Pobeditelei 111B, Minskas    
 2019-06-26/30   EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019  Salzburg, Salzburg    
 2019-06-29   Hummel Badmintono Lyga  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
2019  Liepa
29  2019-07-20   Atviras Pajūrio badmintono čempionatas  Palangos Baltijos pagrindinė mokykla, Sodų g. 50, Palanga  Suaug B, Suaug D    
 2019-07-20   Summer in the City  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
30  2019-07-27   Vasara Prienuose  Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7  Suaug B, Suaug C, Suaug D    
2019  Rugpjūtis
31  2019-08-04/11   BWF World Seniors Championships   . Katowice, Katowice      
33  2019-08-15/18   RSL Lithuanian Junior 2019   "NEPTŪNO" sporto salė, Taikos pr. 61A, Klaipėda  U-19      
 2019-08-17   RIO taurė  RIO arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas  Suaug B, Suaug C    
34  2019-08-24   IKI Sezoninis badmintono turnyras  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
 2019-08-25   Palangos vasara 2019  Palangos Baltijos pagrindinė mokykla, Sodų g. 50, Palanga  Suaug B, Suaug D    
35  2019-08-30/02   2019 European U17 Championships  Nenustatyta,    
2019  Rugsėjis
36  2019-09-07   Kelmė International  Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F  Suaug, Suaug B, Suaug D    
 2019-09-07   ☼ PBL [SE7.EP1]  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
37  2019-09-14   Turnyras skirtas K.Žiliui atminti  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga  Suaug B, Suaug D    
 2019-09-14   Zanavyko taurė (1 etapas)  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai  Mėgėjai, Mėgėjai B, Mėgėjai C    
 2019-09-14   CBC Junior (N1)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-15, U-13, U-11    
38  2019-09-21   N Sports vaikų turnyras  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius  U-17, U-13, U-11    
 2019-09-21    14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug E  
 2019-09-21    14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  Suaug D  
 2019-09-21    14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)   Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20  Suaug, Suaug C  
39  2019-09-28   Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)  RIO arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-09-28/29    Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-17, U-11    
40  2019-09-30/02   World Junior Championships 2019   . Kazanė, Kazanė    
2019  Spalis
40  2019-10-04/06   RSL Lithuanian U-17 2019    Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-17    
 2019-10-05   N badminton mėgėjų turnyras  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius  Mėgėjai C    
41  2019-10-12   PBK sezono atidarymas  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-10-12   Power of Doubles and MIX  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C, Suaug D    
42  2019-10-19    14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)   Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F  U-19 B, U-19 D  
 2019-10-19   14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)   Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė  U-19 C  
 2019-10-19   Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)  RIO arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
43  2019-10-26   FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C    
2019  Lapkritis
44  2019-11-02/03   Baltic Youth Championship  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-16, U-14    
 2019-11-02   Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)  Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-11-03   Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras   Siemens Arena, Vilnius  Suaug, Suaug B, U-17, Mėgėjai    
45  2019-11-09   Čegmiros taurė  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20  Suaug, Suaug B, Suaug C    
 2019-11-09   Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)  Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-13    
 2019-11-09   Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)  Žalgirių gimnazija, Moksleivių alėja, 14, Tauragė  U-17, U-13  
46  2019-11-16    14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)   Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227  Suaug, Suaug C, Suaug D  
 2019-11-16    14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug E  
47  2019-11-23   Zanavyko taurė (2 etapas)  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai  Mėgėjai, Mėgėjai B, Mėgėjai C    
 2019-11-23    14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)   Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-19 D  
 2019-11-23    14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)   Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-19 B, U-19 C  
 2019-11-23   ☼ PBL [SE7.EP2]  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
48  2019-11-30   Kazlų Rūdos badmintono turnyras  Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūdos sporto centras, S.Daukanto g. 19  Suaug D, Suaug E    
 2019-11-30/01   Lithuanian International Youth (U15/U13)   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-15, U-13    
 2019-11-30   RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227       
2019  Gruodis
49  2019-12-05/08   YONEX Estonian U17 International 2019   A.Le Coq Sport Hall, Ihaste tee 7   U-17  
 2019-12-07   Lietuvos veteranų čempionatas   RIO arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas  35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+    
 2019-12-07   CBC JUNIOR (N2)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-15, U-13, U-11    
50  2019-12-14   Hummel Badmintono Lyga  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-12-14   Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-12-14   Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)  Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-17, U-13    
51  2019-12-21   CBC Kalėdinis turnyras  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C, Suaug D    
 2019-12-21   JSO kalėdinis turnyras  RIO arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas  Suaug, Suaug B, Suaug C    
 2019-12-21   Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras  Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda  Suaug B, Suaug D    
52  2019-12-28   ☼ PBL [SE7.EP3]  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, Suaug C    
 2019-12-28   Turnyras "Šventės Prienuose"  Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7  Suaug B    
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.