Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Reitingai perskaičiuoti: 2020-10-26    Vieneto reitingas   Dvejeto reitingas  Mišraus dvejeto reitingas  ( TOP - 50 )
Filtras:   Suaug  U-19  U-17  U-15  U-13  U-11     35+  40+  45+  50+  55+  60+  65+  70+
 Vyrai  Moterys
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 1   Dominik Tankevič   U-11  1,458.00 (12)  121.50   1   Elzė Dindaitė   U-11  654.00 (12)  54.50 
 2   Daniel Tankevič   U-9  483.60 (12)  40.30   2   Uma Ivanauskaitė   U-11  301.80 (12)  25.15 
 3   Rokas Krūminas   U-11  342.80 (12)  28.57   3   Gabija Beržinskaitė   U-11  298.60 (12)  24.88 
 4   Ugnius Lygnugaris   U-11  234.70 (12)  19.56   4   Gretė Velykytė   U-11  276.10 (12)  23.01 
 5   Kostas Kudirka   U-11  172.30 (12)  14.36   5   Ūla Budrytė   U-9  160.50 (12)  13.38 
 6   Mykolas Jakštys   U-11  129.80 (7)  18.54   6   Augustė Klimaitė   U-11  155.30 (8)  19.41 
 7   Arnas Jarmalauskas   U-11  129.00 (9)  14.33   7   Miglė Žibūdaitė   U-11  75.40 (6)  12.57 
 8   Ignas Martyšius   U-9  106.50 (12)  8.88   8   Medeina Seniūnaitė   U-11  28.00 (1)  28.00 
 9   Jokūbas Sadauskas   U-11  78.10 (5)  15.62   9   Skaja Dapkutė   U-9  24.00 (1)  24.00 
 10   Tadas Rimkus   U-11  68.60 (7)  9.80   10   Tautė Baltakytė   U-11  12.00 (1)  12.00 
 11   Vakaris Puidokas   U-11  49.95 (4)  12.49   11   Milda Bočkutė   U-11  6.00 (1)  6.00 
 12   Kajus Ragaliauskas   U-11  28.50 (4)  7.13   12   Simona Repšytė   U-11  4.00 (1)  4.00 
 13   Aleksandras Kriauza   U-9  24.00 (4)  6.00   13   Guoda Viščinytė   U-11  3.00 (1)  3.00 
 14   Tautvydas Stanaitis   U-11  21.00 (3)  7.00   14   Ema Kolojanskaitė   U-11  3.00 (1)  3.00 
 15   Laurynas Bubulis   U-11  20.00 (4)  5.00   15   Atilė Vyblova   U-11  3.00 (1)  3.00 
 16   Vytautas Maciukevičius   U-11  20.00 (1)  20.00   16   Elija Sunkladaitė   U-11  3.00 (1)  3.00 
 17   Majus Braškys   U-11  16.00 (1)  16.00 
 18   Albertas Bašys   U-9  15.50 (3)  5.17 
 19   Jokūbas Altaravičius   U-11  6.00 (1)  6.00 
 20   Faustas Sabūnas   U-9  6.00 (1)  6.00 
 21   Motiejus Remeza   U-11  4.00 (1)  4.00 
 22   Aras Goberis   U-11  3.00 (1)  3.00 
 23   Gvidas Rutkauskas   U-11  2.00 (1)  2.00 
Klubai
   CBC
  Capital Badminton Club
[BWF-350][LBF-216417]
   Klaipėdos BK
  Klaipėdos badmintono klubas
[BWF-15776][LBF-162843.24]
   KNBA
  Kęstučio Navicko badmintono akademija
[BWF-5121][LBF-157426.55]
   JSO
  Kauno JSO
[LBF-153238.78]
   Panevėžio BK
  Panevėžio badmintono klubas
[BWF-360][LBF-64313.11]
   Smešas
  BK "Smešas"
[BWF-370][LBF-57297.21]
   Tauragės BK
  Tauragės badmintono klubas "Volanas"
[LBF-47352.33]
   Kretingos BK
  Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
[BWF-1270][LBF-45367.64]
   Setas
  Kauno SK "Setas"
[LBF-46470.16]
   Vilniaus BK
  Vilniaus badmintono klubas
[LBF-42906.28]
   SEB
  Badmintono akademija
[LBF-39961.25]
   Kauno BK
  Kauno badmintono klubas
[BWF-2590][LBF-35992.57]
   SBK LION
  Sostinės badmintono klubas "LION"
[LBF-37304.75]
   AKBK
  VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
[BWF-350][LBF-30034.87]
   BK "Svajonė"
  Badmintono klubas "Svajonė"
[LBF-29728.34]
   Šakių KISK
  Šakių kultūros ir sporto klubas
[LBF-27895.06]
   BK PLAY
  Badmintono klubas "PLAY"
[LBF-25021.41]
   Kelmės BK
  Kelmės badmintono klubas
[LBF-23801.36]
   Baltijos badmintonas
  VšĮ "Baltijos badmintonas"
[LBF-22529.2]
   Virus
  Badminton Virus
[LBF-20001.45]
   Kelmės BK "Gintaras"
  Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
[LBF-19403.7]
   Raseinių BK
  Raseinių badmintono klubas
[LBF-16772.2]
   Skrajukas
  Klaipėdos BK "Skrajukas"
[LBF-16151.91]
   Birštono BK
  Birštono BK
[LBF-10167.25]
   Prienų BSK
  Prienų badmintono sporto klubas
[LBF-9260.61]
   Marijampolės BK
  Marijampolės badmintono klubas
[LBF-134.25]
   Sūduva
  Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
[LBF-62.75]
   SM Gaja
  SM Gaja
[BWF-16098][LBF-35420.07]
   Prienų BK
  Prienų badmintono klubas
[LBF-19935.4]
   Biržų BK
  Biržų BK
[LBF-17563.1]
   Šiauliai
  Šiauliai
[LBF-12942.03]
   Ignalinos BK
  Ignalinos BK
[LBF-8902.4]
   Ukmergė
  Ukmergė
[LBF-3217.9]
   Viekšniai
  Viekšniai
[LBF-2436.4]
   GPT
  Golden Panda Team
[LBF-1340.07]
   Aura
  Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
[LBF-1337.5]
   Nėra
  _Klubas nepriskirtas
[LBF-1201.5]
   OSPREY
  OSPREY
[LBF-748.95]
   Kėdainiai
  Kėdainiai
[LBF-243.2]
   Šeduva
  Šeduvos sporto klubas
[LBF-150.3]
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.