Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Reitingai perskaičiuoti: 2020-07-06    Vieneto reitingas   Dvejeto reitingas  Mišraus dvejeto reitingas  ( TOP - 50 )
Filtras:   Suaug  U-19  U-17  U-15  U-13     U-11  35+  40+  45+  50+  55+  60+  65+  70+
 Vyrai  Moterys
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 1   Dominik Tankevič   U-11  999.20 (12)  83.27   1   Jorūnė Šalnaitė   U-13  1,150.80 (12)  95.90 
 2   Rokas Lesinskas   U-13  993.40 (12)  82.78   2   Elzė Dindaitė   U-11  472.20 (12)  39.35 
 3   Kipras Sakalauskas   U-13  787.40 (12)  65.62   3   Aurelija Ramaneckaitė   U-13  395.00 (12)  32.92 
 4   Nojus Tenikaitis   U-13  650.50 (12)  54.21   4   Meida Levickaitė   U-13  362.70 (9)  40.30 
 5   Daniel Leonovič   U-13  516.20 (12)  43.02   5   Liepa Budrytė   U-13  351.00 (12)  29.25 
 6   Tautvydas Puišys   U-13  351.20 (12)  29.27   6   Amelija Klimaitė   U-13  337.90 (12)  28.16 
 7   Daniel Tankevič   U-9  317.00 (12)  26.42   7   Jorė Kavaliauskaitė   U-13  325.20 (12)  27.10 
 8   Adomas Zavackas   U-13  290.80 (12)  24.23   8   Gustė Gedminaitė   U-13  313.00 (12)  26.08 
 9   Matas Stravinskas   U-13  250.90 (12)  20.91   9   Adelė Krutkytė   U-13  260.50 (12)  21.71 
 10   Rokas Krūminas   U-11  210.90 (12)  17.58   10   Gabija Beržinskaitė   U-11  228.90 (12)  19.08 
 11   Paulius Alijošius   U-13  194.40 (8)  24.30   11   Giedra Velykytė   U-13  227.80 (9)  25.31 
 12   Adomas Mažeika   U-13  176.50 (12)  14.71   12   Urtė Gatelytė   U-13  227.70 (12)  18.98 
 13   Ugnius Lygnugaris   U-11  175.50 (12)  14.63   13   Mila Leonovič   U-13  182.90 (12)  15.24 
 14   Joringis Skirgaila   U-13  158.90 (12)  13.24   14   Urtė Mackevičiūtė   U-13  175.80 (9)  19.53 
 15   Gustas Čekavičius   U-13  156.55 (10)  15.66   15   Rusnė Vidzėnaitė   U-13  165.00 (12)  13.75 
 16   Rokas Daugėla   U-13  140.80 (8)  17.60   16   Ugnė Tiškutė   U-13  152.70 (9)  16.97 
 17   Jogaila Altaravičius   U-13  114.90 (9)  12.77   17   Gretė Velykytė   U-11  148.30 (10)  14.83 
 18   Danielius Sukanka   U-13  90.00 (10)  9.00   18   Marija Byčkova   U-13  130.20 (8)  16.28 
 19   Domantas Ausiejus   U-13  86.35 (9)  9.59   19   Smiltė Marija Sabakonytė   U-13  107.60 (8)  13.45 
 20   Paulius Jarašiūnas   U-13  85.00 (10)  8.50   20   Uma Ivanauskaitė   U-11  99.80 (8)  12.48 
 21   Ignas Martyšius   U-9  73.60 (11)  6.69   21   Marija Kolojanskaitė   U-13  95.00 (8)  11.88 
 22   Kostas Kudirka   U-11  71.10 (10)  7.11   22   Ieva Paškevičiūtė   U-13  94.90 (9)  10.54 
 23   Saulius Valasevicius   U-11  65.80 (9)  7.31   23   Loreta Radavičiūtė   U-13  91.00 (9)  10.11 
 24   Arnas Jarmalauskas   U-11  63.00 (5)  12.60   24   Skaistė Liutkutė   U-13  87.20 (7)  12.46 
 25   Vaidas Voroneckis   U-13  56.35 (8)  7.04   25   Elžbieta Vilimaitė   U-13  85.00 (8)  10.63 
 26   Žygimantas Molis   U-13  54.00 (1)  54.00   26   Valdonė Šleiniūtė   U-13  60.90 (8)  7.61 
 27   Naglis Turūta   U-13  33.40 (5)  6.68   27   Miglė Žibūdaitė   U-11  57.40 (5)  11.48 
 28   Mikas Kropaitis   U-13  29.80 (4)  7.45   28   Augustė Klimaitė   U-11  57.30 (5)  11.46 
 29   Rokas Čekauskas   U-13  28.05 (6)  4.68   29   Mėta Monkevičiūtė   U-13  56.60 (4)  14.15 
 30   Rojus Vaitkevičius   U-13  27.00 (4)  6.75   30   Ūla Budrytė   U-9  55.90 (9)  6.21 
 31   Patrikas Taura   U-13  24.90 (4)  6.23   31   Mėta Kibildaitė   U-13  54.20 (4)  13.55 
 32   Emanuelis Vnek   U-13  23.20 (3)  7.73   32   Austėja Siniūtė   U-13  34.50 (4)  8.63 
 33   Kajus Ragaliauskas   U-11  20.50 (3)  6.83   33   Danielė Grybytė   U-13  24.00 (1)  24.00 
 34   Aleksandras Kriauza   U-9  17.00 (3)  5.67   34   Luknė Rozenbergaitė   U-13  17.00 (2)  8.50 
 35   Airidas Baltrušaitis   U-13  12.00 (1)  12.00   35   Barbora Martyna Kisieliūtė   U-13  12.00 (1)  12.00 
 36   Kasparas Andrijauskas   U-13  11.60 (5)  2.32   36   Daniela Žilionytė   U-13  9.75 (2)  4.88 
 37   Laurynas Bubulis   U-11  9.50 (2)  4.75   37   Emilija Liutkutė   U-13  9.00 (1)  9.00 
 38   Tautvydas Bočkus   U-13  8.00 (2)  4.00   38   Fausta Ramažauskaitė   U-13  7.00 (1)  7.00 
 39   Patrikas Žilinskas   U-13  7.00 (1)  7.00   39   Viltė Bareišytė   U-13  6.00 (1)  6.00 
 40   Albertas Bašys   U-9  6.00 (1)  6.00   40   Vytė Kukanauzaitė   U-13  3.00 (1)  3.00 
 41   Jokūbas Altaravičius   U-11  6.00 (1)  6.00 
 42   Motiejus Remeza   U-11  4.00 (1)  4.00 
 43   Benas Paškauskas   U-13  3.00 (1)  3.00 
 44   Domas Pauliukonis   U-13  3.00 (1)  3.00 
 45   Gvidas Rutkauskas   U-11  2.00 (1)  2.00 
Klubai
   CBC
  Capital Badminton Club
[BWF-350][LBF-191632.96]
   Klaipėdos BK
  Klaipėdos badmintono klubas
[BWF-14924][LBF-130637.18]
   JSO
  Kauno JSO
[LBF-143834.36]
   KNBA
  Kęstučio Navicko badmintono akademija
[BWF-2151][LBF-134363.01]
   Panevėžio BK
  Panevėžio badmintono klubas
[BWF-360][LBF-55071.21]
   Vilniaus BK
  Vilniaus badmintono klubas
[LBF-45636.16]
   Smešas
  BK "Smešas"
[BWF-370][LBF-44796.47]
   Setas
  Kauno SK "Setas"
[LBF-42075.33]
   Tauragės BK
  Tauragės badmintono klubas "Volanas"
[LBF-41115.37]
   Kretingos BK
  Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
[BWF-1270][LBF-38164.78]
   SEB
  Badmintono akademija
[LBF-37866.8]
   Kauno BK
  Kauno badmintono klubas
[BWF-2590][LBF-31039.32]
   AKBK
  VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
[BWF-350][LBF-26920.07]
   Šakių KISK
  Šakių kultūros ir sporto klubas
[LBF-26014.36]
   BK PLAY
  Badmintono klubas "PLAY"
[LBF-22854.66]
   BK "Svajonė"
  Badmintono klubas "Svajonė"
[LBF-22409.64]
   Kelmės BK
  Kelmės badmintono klubas
[LBF-21915.54]
   Baltijos badmintonas
  VšĮ "Baltijos badmintonas"
[LBF-19434.5]
   SBK LION
  Sostinės badmintono klubas "LION"
[LBF-19106.85]
   Virus
  Badminton Virus
[LBF-18921.65]
   Kelmės BK "Gintaras"
  Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
[LBF-17632.2]
   Raseinių BK
  Raseinių badmintono klubas
[LBF-15744.2]
   Skrajukas
  Klaipėdos BK "Skrajukas"
[LBF-15459.91]
   Birštono BK
  Birštono BK
[LBF-9077.3]
   Prienų BSK
  Prienų badmintono sporto klubas
[LBF-6281.31]
   Viekšniai
  Viekšniai
[LBF-2245.2]
   SM Gaja
  SM Gaja
[BWF-15178][LBF-31947.63]
   Biržų BK
  Biržų BK
[LBF-16536.7]
   Prienų BK
  Prienų badmintono klubas
[LBF-15404.7]
   Šiauliai
  Šiauliai
[LBF-10988.47]
   Ignalinos BK
  Ignalinos BK
[LBF-8491]
   Ukmergė
  Ukmergė
[LBF-2927.1]
   GPT
  Golden Panda Team
[LBF-1305.67]
   OSPREY
  OSPREY
[LBF-748.95]
   Aura
  Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
[LBF-741.5]
   Kėdainiai
  Kėdainiai
[LBF-243.2]
   Šeduva
  Šeduvos sporto klubas
[LBF-150.3]
   Marijampolės BK
  Marijampolės badmintono klubas
[LBF-134.25]
   Sūduva
  Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
[LBF-62.75]
   Nėra
  _Klubas nepriskirtas
[LBF-52.7]
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.