Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Reitingai perskaičiuoti: 2019-02-18    Vieneto reitingas   Dvejeto reitingas  Mišraus dvejeto reitingas  ( TOP - 50 )
Filtras:   Suaug  U-19  U-17  U-15  U-13     U-11  35+  40+  45+  50+  55+  60+  65+  70+
 Vyrai  Moterys
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 1   Domas Pakšys   U-13  1,797.06 (12)  149.76   1   Liepa Leonavičiūtė   U-13  838.00 (12)  69.83 
 2   Mykolas Grytė   U-13  487.50 (12)  40.63   2   Dangė Lygnugarytė   U-13  499.80 (12)  41.65 
 3   Nojus Tenikaitis   U-13  482.70 (12)  40.23   3   Liepa Aleknavičiūtė   U-13  458.60 (12)  38.22 
 4   Dominik Tankevič   U-11  361.80 (12)  30.15   4   Augustė Stankevičiūtė   U-13  371.60 (12)  30.97 
 5   Kipras Sakalauskas   U-13  344.50 (12)  28.71   5   Jorūnė Šalnaitė   U-13  348.90 (12)  29.08 
 6   Rokas Lesinskas   U-13  297.30 (12)  24.78   6   Taja Leonovič   U-13  265.80 (12)  22.15 
 7   Rokas Dargis   U-13  277.70 (11)  25.25   7   Greta Vedrickaitė   U-13  238.60 (12)  19.88 
 8   Emilis Jonkus   U-13  251.00 (12)  20.92   8   Agota Narvilaitė   U-13  235.30 (12)  19.61 
 9   Titas Žibūda   U-13  246.95 (12)  20.58   9   Aurelija Ramaneckaitė   U-13  198.90 (12)  16.58 
 10   Mantas Lukonas   U-13  223.00 (12)  18.58   10   Marija Rimkutė   U-13  174.40 (12)  14.53 
 11   Matas Stravinskas   U-13  220.70 (12)  18.39   11   Amanda Vaišvilaitė   U-13  169.10 (11)  15.37 
 12   Daniel Leonovič   U-11  214.70 (12)  17.89   12   Barbora Cirtautaitė   U-11  161.70 (12)  13.48 
 13   Tautvydas Puišys   U-13  212.20 (12)  17.68   13   Elzė Dindaitė   U-11  140.60 (12)  11.72 
 14   Adomas Mažeika   U-11  205.40 (12)  17.12   14   Elija Dindaitė   U-13  139.80 (12)  11.65 
 15   Pijus Kovas   U-13  166.70 (12)  13.89   15   Nomeda Seniūnaitė   U-11  137.40 (12)  11.45 
 16   Adomas Zavackas   U-13  162.10 (12)  13.51   16   Jorė Kavaliauskaitė   U-11  133.45 (12)  11.12 
 17   Rojus Ivanauskas   U-13  143.80 (12)  11.98   17   Dominyka Norgailaitė   U-13  117.30 (9)  13.03 
 18   Benediktas Kamantauskas   U-13  135.00 (12)  11.25   18   Marija Byčkova   U-13  116.70 (10)  11.67 
 19   Evaldas Steponkus   U-13  134.90 (11)  12.26   19   Aistė Jarutytė   U-13  100.40 (9)  11.16 
 20   Daniel Tankevič   U-9  109.85 (12)  9.15   20   Meida Levickaitė   U-13  86.70 (6)  14.45 
 21   Benas Markevičius   U-13  100.60 (12)  8.38   21   Ugnė Drungilaitė   U-13  86.10 (8)  10.76 
 22   Rokas Krūminas   U-11  100.40 (11)  9.13   22   Adelė Krutkytė   U-11  84.90 (11)  7.72 
 23   Jurgis Jatulis   U-13  74.50 (9)  8.28   23   Urtė Gatelytė   U-11  71.60 (8)  8.95 
 24   Dmitrij Izbitskij   U-13  72.60 (9)  8.07   24   Erika Žiaušytė   U-13  70.60 (8)  8.83 
 25   Jokūbas Kazlauskas   U-13  72.50 (9)  8.06   25   Gabija Beržinskaitė   U-11  64.40 (7)  9.20 
 26   Arijus Baranauskas   U-13  71.10 (8)  8.89   26   Emilija Kudirkaitė   U-13  61.30 (9)  6.81 
 27   Joringis Skirgaila   U-11  62.90 (6)  10.48   27   Mila Leonovič   U-11  49.00 (6)  8.17 
 28   Ugnius Lygnugaris   U-11  60.10 (7)  8.59   28   Gabrielė Paulikaitė   U-13  44.60 (3)  14.87 
 29   Rokas Daugėla   U-11  39.30 (4)  9.83   29   Astrėja Nutautaitė   U-13  42.60 (5)  8.52 
 30   Domantas Ausėjus   U-11  38.90 (4)  9.73   30   Goda Vancevičiūtė   U-11  41.90 (4)  10.48 
 31   Dominykas Puchovičius   U-13  36.60 (8)  4.58   31   Ieva Paškevičiūtė   U-11  40.30 (5)  8.06 
 32   Arnas Krasauskas   U-13  35.40 (3)  11.80   32   Gustė Gedminaitė   U-13  38.70 (6)  6.45 
 33   Vilius Kontrimas   U-13  32.60 (4)  8.15   33   Rusnė Vidzėnaitė   U-11  30.30 (4)  7.58 
 34   Gustas Čekavičius   U-11  30.70 (4)  7.68   34   Ugnė Tiškutė   U-11  26.20 (3)  8.73 
 35   Matas Špakauskas   U-11  30.60 (4)  7.65   35   Emilija Elzbergaitė   U-13  26.00 (4)  6.50 
 36   Gabrielius Ostrovskis   U-13  29.90 (4)  7.48   36   Valdonė Šleiniūtė   U-11  26.00 (4)  6.50 
 37   Mikas Kropaitis   U-13  22.20 (3)  7.40   37   Izabelė Giedrytė   U-13  21.40 (3)  7.13 
 38   Saulius Valasevicius   U-11  22.20 (4)  5.55   38   Amelija Klimaitė   U-13  20.10 (2)  10.05 
 39   Nojus Šiaulys   U-13  21.50 (4)  5.38   39   Marija Kolojanskaitė   U-11  18.40 (2)  9.20 
 40   Nojus Alijauskas   U-13  19.20 (3)  6.40   40   Urtė Mackevičiūtė   U-11  14.40 (2)  7.20 
 41   Mykolas Jakštys   U-9  18.30 (3)  6.10   41   Anastasija Smirnova   U-13  13.50 (2)  6.75 
 42   Benas Drobavičius   U-11  17.00 (4)  4.25   42   Ugnė Januškevičiūtė   U-11  12.80 (3)  4.27 
 43   Gintaras Day-Sirrat   U-11  16.90 (4)  4.23   43   Loreta Radavičiūtė   U-13  11.60 (3)  3.87 
 44   Ignas Martyšius   U-9  15.80 (4)  3.95   44   Roberta Neverauskaitė   U-13  11.40 (4)  2.85 
 45   Danielius Sukanka   U-11  15.30 (3)  5.10   45   Smiltė Marija Sabakonytė   U-13  11.20 (1)  11.20 
 46   Kostas Kudirka   U-9  14.50 (4)  3.63   46   Eliza Greckaitė   U-13  10.00 (2)  5.00 
 47   Paulius Alijošius   U-11  13.00 (2)  6.50   47   Paulina Šukliavičiūtė   U-13  7.20 (1)  7.20 
 48   Tadas Rimkus   U-9  12.60 (1)  12.60   48   Vėjūnė Tuminauskaitė   U-13  7.20 (1)  7.20 
 49   Robertas Bartkus   U-13  11.70 (1)  11.70   49   Liepa Budrytė   U-13  7.20 (1)  7.20 
 50   Kipras Nugaras   U-13  11.40 (3)  3.80   50   Evelina Ketvirtytė   U-11  6.00 (1)  6.00 
Klubai
   CBC
  Capital Badminton Club
[BWF-120][LBF-232716.91]
   Klaipėdos BK
  Klaipėdos badmintono klubas
[BWF-22830][LBF-152343.58]
   JSO
  Kauno JSO
[BWF-270][LBF-159149.85]
   Kauno BK
  Kauno badmintono klubas
[BWF-31015][LBF-100845.57]
   KNBA
  Kęstučio Navicko badmintono akademija
[BWF-260][LBF-97083.19]
   Vilniaus BK
  Vilniaus badmintono klubas
[BWF-150][LBF-56353.24]
   Smešas
  BK "Smešas"
[BWF-510][LBF-52366.74]
   Kelmės BK
  Kelmės badmintono klubas
[LBF-46612.33]
   Panevėžio BK
  Panevėžio badmintono klubas
[BWF-10][LBF-43151.48]
   Šakių KISK
  Šakių kultūros ir sporto klubas
[LBF-42960.26]
   Kretingos BK
  Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
[LBF-40558.15]
   Virus
  Badminton Virus
[LBF-38253.5]
   Setas
  Kauno SK "Setas"
[LBF-36713.33]
   Tauragės BK
  Tauragės badmintono klubas "Volanas"
[LBF-35979.72]
   SEB
  Badmintono akademija
[LBF-27507.9]
   BK PLAY
  Badmintono klubas "PLAY"
[LBF-23198.69]
   Raseinių BK
  Raseinių badmintono klubas
[LBF-19864.8]
   BK "Svajonė"
  Badmintono klubas "Svajonė"
[LBF-18939.4]
   Skrajukas
  Klaipėdos BK "Skrajukas"
[LBF-15636.84]
   Viekšniai
  Viekšniai
[LBF-5440.4]
   Prienų BSK
  Prienų badmintono sporto klubas
   Biržų BK
  Biržų BK
[LBF-18275.09]
   Ignalinos BK
  Ignalinos BK
[LBF-15248.04]
   Prienų BK
  Prienų badmintono klubas
[LBF-9814.3]
   Šiauliai
  Šiauliai
[LBF-9389.34]
   Baltijos badmintonas
  Baltijos badmintonas
[LBF-8406.6]
   Birštono BK
  Birštono BK
[LBF-7124.98]
   GPT
  Golden Panda Team
[LBF-2061.2]
   Ukmergė
  Ukmergė
[LBF-1538.6]
   OSPREY
  OSPREY LT
[LBF-558.45]
   Vilniaus r.
  Vilniaus r.
[LBF-198.8]
   Šeduva
  Šeduvos sporto klubas
[LBF-197.2]
   Memelis
  Memelio sportas
[LBF-178.4]
   Kauno r.
  Kauno r.
[LBF-73.6]
   Visaginas
  Visaginas
[LBF-8.4]
   Nėra
  _Klubas nepriskirtas
2019 Vasaris
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.