Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Reitingai perskaičiuoti: 2020-01-20    Vieneto reitingas   Dvejeto reitingas  Mišraus dvejeto reitingas  ( TOP - 50 )
Filtras:   Suaug  U-19  U-17  U-15  U-13  U-11  35+  40+  45+  50+  55+  60+  65+  70+
 Vyrai  Moterys
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 1   Domas Pakšys   U-15  2,440.26 (12)  203.36   1   Urtė Rakštytė   U-19  3,082.40 (12)  256.87 
 2   Karolis Reimeris   Suaug  2,075.56 (12)  172.96   2   Jogailė Kelečiūtė   U-15  1,881.60 (12)  156.80 
 3   Artūras Olšauskas   35+  1,429.60 (12)  119.13   3   Kotryna Janutaitė   Suaug  393.60 (3)  131.20 
 4   Simas Kanapeckas   U-19  1,206.00 (12)  100.50   4   Elzė Dindaitė   U-11  372.80 (12)  31.07 
 5   Ramūnas Kavaliauskas   40+  1,119.97 (12)  93.33   5   Jorė Kavaliauskaitė   U-13  312.20 (12)  26.02 
 6   Mindaugas Danys   45+  979.64 (12)  81.64   6   Nikolė Puchovičiūtė   U-17  250.00 (11)  22.73 
 7   Aliaksandr Karpovich   40+  915.04 (7)  130.72   7   Elija Dindaitė   U-15  237.60 (12)  19.80 
 8   Kiryl Ashurkevich   35+  883.20 (8)  110.40   8   Liepa Budrytė   U-13  231.00 (12)  19.25 
 9   Mikalai Piatrushka   Suaug  807.20 (11)  73.38   9   Gabija Beržinskaitė   U-11  199.60 (12)  16.63 
 10   Marius Armonas   35+  655.40 (12)  54.62   10   Adelė Krutkytė   U-13  185.90 (12)  15.49 
 11   Nojus Budrikas   U-17  555.40 (12)  46.28   11   Erika Radiun   U-19  133.60 (2)  66.80 
 12   Mantas Šatkauskas   U-15  510.00 (12)  42.50   12   Kotryna Martinaitienė   40+  132.00 (2)  66.00 
 13   Mindaugas Dagilis   Suaug  494.40 (5)  98.88   13   Goda Gudaitė   U-15  110.50 (8)  13.81 
 14   Adas Kaminskas   U-17  482.80 (12)  40.23   14   Justina Gargasaitė   U-19  100.80 (1)  100.80 
 15   Uldis Lazdinš   45+  477.80 (10)  47.78   15   Emilija Kudirkaitė   U-13  83.70 (10)  8.37 
 16   Sergej Pavlov   Suaug  406.40 (10)  40.64   16   Deimantė Tracevičiūtė   U-15  60.90 (5)  12.18 
 17   Justinas Tomkevičius   U-17  356.40 (12)  29.70   17   Kotryna Ragalevičiūtė   Suaug  59.00 (3)  19.67 
 18   Mindaugas Butkus   U-19  355.80 (12)  29.65   18   Elžbieta Vilimaitė   U-13  57.00 (6)  9.50 
 19   Darius Sirvydis   35+  319.50 (3)  106.50   19   Lina Venckutė   Suaug  50.20 (3)  16.73 
 20   Dominykas Gabriūnas   U-17  296.00 (12)  24.67   20   Valdonė Šleiniūtė   U-13  48.50 (7)  6.93 
 21   Aurimas Jakutis   35+  284.50 (12)  23.71   21   Aldona Šimanskaitė   35+  37.80 (2)  18.90 
 22   Kęstutis Kučinskas   35+  282.00 (12)  23.50   22   Viktorija Kazlauskaitė   U-15  31.30 (3)  10.43 
 23   Deimantas Čekanauskas   40+  252.00 (2)  126.00   23   Dominyka Sitavičiūtė   Suaug  30.00 (1)  30.00 
 24   Rytis Vasiliauskas   50+  228.00 (5)  45.60   24   Uma Ivanauskaitė   U-11  28.40 (5)  5.68 
 25   Justas Peciukonis   U-15  207.40 (12)  17.28   25   Ūla Budrytė   U-9  26.50 (6)  4.42 
 26   Almantas Viruišis   55+  204.20 (8)  25.53   26   Grėtė Vyšniauskaitė   U-15  26.30 (3)  8.77 
 27   Valerij Vasilčenko   Suaug  201.10 (11)  18.28   27   Greta Milašienė   35+  18.00 (1)  18.00 
 28   Mikhail Volhin   Suaug  191.20 (4)  47.80   28   Indrė Gudelytė   35+  12.60 (1)  12.60 
 29   Ernestas Pocej   U-17  189.80 (8)  23.73   29   Monika Čiuželytė   U-11  11.00 (2)  5.50 
 30   Adomas Mažeika   U-13  188.60 (12)  15.72   30   Aušra Brikaitė   35+  6.15 (1)  6.15 
 31   Nerijus Kavaliauskas   40+  182.00 (2)  91.00 
 32   Vitali Lobach   Suaug  181.60 (3)  60.53 
 33   Albinas Zakarauskas   40+  168.90 (10)  16.89 
 34   Joringis Skirgaila   U-13  150.20 (12)  12.52 
 35   Karolis Šemeta   35+  148.80 (2)  74.40 
 36   Pijus Kovas   U-15  138.80 (12)  11.57 
 37   Benas Davidonis   Suaug  136.19 (1)  136.19 
 38   Rojus Ivanauskas   U-15  128.80 (10)  12.88 
 39   Ignas Smaliukas   U-17  118.20 (5)  23.64 
 40   Audrius Butkus   50+  108.00 (1)  108.00 
 41   Šarūnas Andriulionis   35+  101.20 (8)  12.65 
 42   Emilius Klarenbeek   U-17  92.60 (8)  11.58 
 43   Karolis Bužinskis   Suaug  89.10 (4)  22.28 
 44   Benas Drobavičius   U-11  81.10 (12)  6.76 
 45   Dainius Čeplinskas   40+  74.02 (1)  74.02 
 46   Jonas Venckus   U-15  66.70 (7)  9.53 
 47   Saulius Valasevicius   U-11  65.80 (9)  7.31 
 48   Aldas Maziliauskas   35+  57.00 (2)  28.50 
 49   Agnius Tamošaitis   35+  56.26 (2)  28.13 
 50   Tomas Lukoševičius   35+  52.00 (1)  52.00 
Klubai
   CBC
  Capital Badminton Club
[BWF-350][LBF-200065.1]
   Klaipėdos BK
  Klaipėdos badmintono klubas
[BWF-17649][LBF-148367.33]
   JSO
  Kauno JSO
[LBF-150408.58]
   KNBA
  Kęstučio Navicko badmintono akademija
[BWF-2165][LBF-140835.57]
   Kauno BK
  Kauno badmintono klubas
[BWF-21807][LBF-75000.41]
   Panevėžio BK
  Panevėžio badmintono klubas
[BWF-360][LBF-56840.43]
   Vilniaus BK
  Vilniaus badmintono klubas
[LBF-51772.02]
   Smešas
  BK "Smešas"
[BWF-360][LBF-50459.62]
   Kretingos BK
  Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
[BWF-1270][LBF-45133.46]
   Tauragės BK
  Tauragės badmintono klubas "Volanas"
[LBF-42345.94]
   Setas
  Kauno SK "Setas"
[LBF-40892.52]
   SEB
  Badmintono akademija
[LBF-40563.08]
   Šakių KISK
  Šakių kultūros ir sporto klubas
[LBF-30674.68]
   AKBK
  VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
[BWF-350][LBF-26686.95]
   Kelmės BK
  Kelmės badmintono klubas
[LBF-26041.24]
   BK PLAY
  Badmintono klubas "PLAY"
[LBF-25325.75]
   BK "Svajonė"
  Badmintono klubas "Svajonė"
[LBF-24586.94]
   Virus
  Badminton Virus
[LBF-21822.36]
   SBK LION
  Sostinės badmintono klubas "LION"
[LBF-21312.58]
   Kelmės BK "Gintaras"
  Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
[LBF-19408.25]
   Raseinių BK
  Raseinių badmintono klubas
[LBF-18549.8]
   Skrajukas
  Klaipėdos BK "Skrajukas"
[LBF-16245.36]
   Baltijos badmintonas
  VšĮ "Baltijos badmintonas"
[LBF-15714.95]
   Birštono BK
  Birštono BK
[LBF-8646.26]
   Prienų BSK
  Prienų badmintono sporto klubas
[LBF-5188.11]
   Viekšniai
  Viekšniai
[LBF-2860.9]
   Biržų BK
  Biržų BK
[LBF-17711.13]
   Prienų BK
  Prienų badmintono klubas
[LBF-12626.4]
   Ignalinos BK
  Ignalinos BK
[LBF-11687.59]
   Šiauliai
  Šiauliai
[LBF-11671.16]
   Ukmergė
  Ukmergė
[LBF-2530.75]
   GPT
  Golden Panda Team
[LBF-1488.97]
   OSPREY
  OSPREY
[LBF-748.95]
   Aura
  Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
[LBF-477.25]
   Kėdainiai
  Kėdainiai
[LBF-243.2]
   Šeduva
  Šeduvos sporto klubas
[LBF-140.9]
   Nėra
  _Klubas nepriskirtas
[LBF-43.2]
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.