Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Humel lyga 2019-2020  

 

Taškai grupėse
VIETOS A B C D
1 88 44 22 11
2 80 40 20 10
3 72 36 18 9
4 64 32 16 8
5 60 30 15 7.5
6 56 28 14 7
7 52 26 13 6.5
8 48 24 12 6
 9-16 40 20 10 5
         
         
         
         
2019-2020 numatyti 8 turai, įskaitiniai 5    

 

MV

Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidejų 
  A  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA  
1 Fausta Gėdminaitė 44 1
2 Kotryna Janutaitė 44 2
3 Milanta Sutkutė 40 3
4 Evelina Keturakytė 40 4
5 Aldona Šimanskaitė 36 5
6 Laura Daunytė 36 6
7 Renata Bernotė 32 7
       
  B  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA  
1 Fausta Gėdminaitė 44 1
2 Kotryna Janutaitė 44 2
3 Milanta Sutkutė 40 3
4 Evelina Keturakytė 40 4
5 Aldona Šimanskaitė 36 5
6 Laura Daunytė 36 6
7 Renata Bernotė 32 7
       
  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA  
1 Milanta Sutkutė 40 1
2 Evelina Keturakytė 40 2
3 Aldona Šimanskaitė 36 3
4 Laura Daunytė 36 4
5 Renata Bernotė 32 5
       
  D  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA  
1 Evelina Keturakytė 40 1
2 Aldona Šimanskaitė 36 2
3 Laura Daunytė 36 3
4 Renata Bernotė 32 4
       
  E  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA  
1 Aldona Šimanskaitė 36 1
2 Renata Bernotė 32 2

MD

Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidejų     
  A  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Rasa Šulnienė 168 1
2 Aurelija Pakšytė 140 2
3 Indrė Petrulaitienė 124  3-4
4 Ramunė Petrošienė 124  3-4
5 Eglė Ramanauskaitė 116 5
6 Judita Vadeikienė 106 6
7 Justė Žibūdienė 104  7-8
8 Rugilė Gečaitė 104  7-8
9 Aušra Brikaitė 100 9
10 Sonata Zinkevičienė 96 10
       
  B  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Rasa Šulnienė 168 1
2 Aurelija Pakšytė 140 2
3 Indrė Petrulaitienė 124  3-4
4 Ramunė Petrošienė 124  3-4
5 Eglė Ramanauskaitė 116 5
6 Judita Vadeikienė 106 6
7 Justė Žibūdienė 104  7-8
8 Rugilė Gečaitė 104  7-8
9 Aušra Brikaitė 100 9
10 Sonata Zinkevičienė 96 10
       
  C  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Rasa Šulnienė 168 1
2 Aurelija Pakšytė 140 2
3 Indrė Petrulaitienė 124 3
4 Ramunė Petrošienė 124 4
5 Judita Vadeikienė 106 5
6 Justė Žibūdienė 104 6
7 Aušra Brikaitė 100 7
8 Sonata Zinkevičienė 96  8-9
9 Sandra Čečkauskienė 96  8-9
10 Giedrė Dapkuvienė 88  10-11
11 Jelena Ramaneckienė 88  10-11
       
  D  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Jūratė Paškevičienė 58 1
2 Skaistė Kliaubienė 46 2
3 Kristina Poškutė 43 3
4 Jolanta  Molienė 40  4-5
5 Giedrė Ūsienė 40  4-5
6 Diana Valantinaitė 37 6
7 Diana Lubė 36  7-8
8 Diana Darbutienė 36  7-8
9 Rasa Paurytė 32  9-10
10 Eglė Rekašiūtė 32  9-10
       
  E  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Jolanta  Molienė 29 1
2 Rasa Paurytė 20 2
3 Akvilė Kazlienė 18 3
4 Jurga Misiuvienė 16 4
5 Natalija Poškienė 15.5  5-6
6 Fausta Gedminaitė 15.5  5-6
7 Viktorija Rakejevaitė 12 7
8 Sandra Auzacalitaitė 11  8-10
9 Valentina Verbitskaya 11  8-10
10 Eglė Sovilovaitė-Rimžiuvienė 11  8-10

MXM

Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidejų     
  A  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Monika Plytnikaitė 208 1
2 Aurelija Pakšytė 158 2
3 Aušrinė Balazaitė 156 3
4 Rasa Šulnienė 145 4
5 Justė Žibūdienė 132  5-6
6 Dovilė Ruzvaltienė 132  5-6
7 Sonata Zinkevičienė 124 7
8 Eglė Ramanauskaitė 103 8
9 Aušra Brikaitė 100 9
10 Jorūnė Živatkauskaitė 84 10
       
  B  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Aurelija Pakšytė 158 1
2 Aušrinė Balazaitė 156 2
3 Rasa Šulnienė 145 3
4 Justė Žibūdienė 132 4
5 Dovilė Ruzvaltienė 132 5
6 Sonata Zinkevičienė 124 6
7 Eglė Ramanauskaitė 103 7
8 Aušra Brikaitė 100 8
9 Jorūnė Živatkauskaitė 84 9
10 Neringa Brazauskienė 80 10
       
  C  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Aurelija Pakšytė 158 1
2 Rasa Šulnienė 145 2
3 Justė Žibūdienė 132 3
4 Sonata Zinkevičienė 124 4
5 Aušra Brikaitė 100 5
6 Jorūnė Živatkauskaitė 84 6
7 Ramunė Petrošienė 74 7
8 Judita Vadeikienė 72 8
9 Kristina Poškutė 64  9-10
10 Danyu Zhong 64  9-10
       
  D  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Kristina Poškutė 64  1-2
2 Danyu Zhong 64  1-2
3 lIna Venckutė 52 3
4 Evelina Keturakytė 44 4
5 Jūratė Paškevičienė 41 5
6 Skaistė Kliaubienė 37 6
7 Kristina Kiseliūtė 36  7-8
8 Asta Mažulienė 36  7-8
9 Jolanta  Molienė 30  9-10
10 Diana Lubė 30  9-10
       
  E  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Kristina Kiseliūtė 36 1
2 Jolanta  Molienė 30 2
3 Vaiva Ivanauskaitė 26 3
4 Odeta Merčaitienė 20 4
5 Živilė Mickevičienė 18  5-7
6 Akvilė Kazlienė 18  5-7
7 Natalija Poškienė 18  5-7
8 Jurga Misiuvienė 17.5 8
9 Eglė Savilovaite-Rimdžiuvienė 15 9
10 Renata Mileškienė 13 10

VV

Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidejų     
  A  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA  
1 Benas Vaškevičius 232 1
2 Mantas Maulė 212 2
3 Juozas Adomaitis 126 3
4 Mantas Palubinskas 124 4
5 Linas Supronas 116 5
6 Gedmantas Čepkauskas 108 6
7 Giedrius Dima 108 7
8 Andrius Montrimas 96 8
9 Mindaugas Dabašinskas 88 9
10 Ramūnas Bilius 88 10
       
  B GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Juozas Adomaitis 126 1
2 Ramūnas Bilius 88 2
3 Kasparas Vilkevičius 80 3
4 Gytis Celencevičius 80 4
5 Albertas Rimkus 76 5
6 Audrius Vilčinskas 73 6
7 Danielius Tarachovskis 60 7
8 Česlovas Ramanauskas 45 8
9 Jonas Malinauskas 44 9
10 Ervan Joly-Testault 44 10
       
  C GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Ramūnas Bilius 88 1
2 Albertas Rimkus 76 2
3 Audrius Vilčinskas 73 3
4 Česlovas Ramanauskas 45 4
5 Gediminas Buntis 44 5
6 Edmundas Mackevičius 40 6
7 Aliaksandr Karpovich 36 7
8 Marius Armonas 36 8
9 Karolis Bužinskas 33 9
10 Kęstutis Kučinskas 31 10
       
  D GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Česlovas Ramanauskas 45 1
2 Karolis Bužinskas 33 2
3 Kęstutis Kučinskas 31 3
4 Nerijus Molis 31 4
5 Benas  Šemeta 29 5
6 Ramūnas Mackevičius 24 6
7 Rapolas Vedrickas 20 7
8 Mantas Smalskis 20 8
9 Mindaugas Butautas 20 9
10 Laurynas Mitrulevičius 20 10
       
  E GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Ernestas Jarulaitis 9 1
2 Robertas Lapinskas 9 2
3 Saulius Venslovas 8 3
4 Žilvinas Rėklaitis 6.5 4
5 Gražvydas Petrauskas 5 5
6 Airijus Baranauskas 5 6
7 Romutis Juodsnukis 5 7
8 Martynas Krisiukas 5 8
9 Ramūnas Galvanauskas 5 9

 

VD

Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidejų     
  A  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Evaldas Bradūnas 304 1
2 Benas Vaškevičius 240  2-3
3 Mantas Maulė 240  2-3
4 Linas Supronas 224 4
5 Andrius Kordušas 192  5-6
6 Marijus Stankevičius 192  5-6
7 Giedrius Dima 160 7
8 Ramūnas Kavaliauskas 152 8
9 Salvijus Stravinskas 146 9
10 Vidas Martinkus 144 10
       
  B  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Andrius Kordušas 192  1-2
2 Marijus Stankevičius 192  1-2
3 Ramūnas Kavaliauskas 152 3
4 Salvijus Stravinskas 146 4
5 Vidas Martinkus 144 5
6 Gediminas Fridricas 140 6
7 Danielius Tarachovskis 109 7
8 Mantas Zinkevičius 108 8
9 Giedrius Stasiulis 104  9-10
10 Tomas Tiškus 104  9-10
       
  C  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Andrius Kordušas 192  1-2
2 Marijus Stankevičius 192  1-2
3 Ramūnas Kavaliauskas 152 3
4 Salvijus Stravinskas 146 4
5 Vidas Martinkus 144 5
6 Mantas Zinkevičius 108 6
7 Tomas Tiškus 104  7-8
8 Arūnas Morkūnas 104  7-8
9 Laimonas Vaškevičius 92 9
10 Donatas Rumšys 88 10
       
  D  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Ramūnas Paškevičius 81 1
2 Borisas Lozinskis 64 2
3 Vilimas Šimkus 56 3
4 Marius Tamošiūnas 50 4
5 Laimis Fiodorovas 48 5
6 Sigitas Galentas 46 6
7 Darius Likas 45 7
8 Valdas Jankauskas 44 8
9 Haroldas Nevidauskas 36 9
10 Darius Srvydis 35 10
       
  E  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Valdas Jankauskas 44 1
2 Darius Srvydis 35 2
3 Saulius Venslovas 30 3
4 Gediminas Jauniškis 28 4
5 Olegas Kurganovas 26 5
6 Žaimantas Vaitiekūnas 26 6
7 Donatas Akelis 26 7
8 Artūras Liutkus 25.5 8
9 Kęstas Supronas 24.5 9
10 Donatas Sirvydis 22 10

MXV

Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidejų   
  A  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Evaldas Bradūnas 290 1
2 Benas Vaškevičius 200 2
3 Linas Supronas 176 3
4 Laimonas Vaškevičius 160 4
5 Ramūnas Kavaliauskas 132 5
6 Salvijus Stravinskas 125 6
7 Andrius Kordušas 116   7-8
8 Mantas Palubinskas 116  7-8
9 Simas Malakauskas 103 9
10 Andžej Mackevič 100 10
       
  B  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Laimonas Vaškevičius 160 1
2 Ramūnas Kavaliauskas 132 2
3 Salvijus Stravinskas 125 3
4 Andrius Kordušas 116 4
5 Simas Malakauskas 103 5
6 Andžej Mackevič 100 6
7 Arūnas Morkūnas 88  7-9
8 Karolis Šemeta 88  7-9
9 Evaldas Čižinauskas 88  7-9
10 Marijus Stankevičius 78 10
       
  C  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Laimonas Vaškevičius 160 1
2 Ramūnas Kavaliauskas 132 2
3 Salvijus Stravinskas 125 3
4 Andrius Kordušas 116 4
5 Andžej Mackevič 100 5
6 Arūnas Morkūnas 88  6-8
7 Karolis Šemeta 88  6-8
8 Evaldas Čižinauskas 88  6-8
9 Marijus Stankevičius 78 9
10 Aivaras Kvedarauskas 72 10
       
  D  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Audrius Ambrasas 42 1
2 Ramūnas Paškevičius 38 2
3 Mindaugas Juodvalkis 30 3
4 Aleksas  Tamašauskas 29  4-5
5 Remigijus Šimonis 29  4-5
6 Žilvinas Tamošiūnas 28 6
7 Darius Likas 27 7
8 Nerijus Molis 20.5 8
9 Marius Tamošiūnas 20  9-10
10 Olegas Kurganovas 20  9-10
       
  E  GRUPĖ
Eil.nr Vardas pavarde VISO TAŠKŲ PO 5 TURŲ VIETA
1 Aleksas  Tamašauskas 29 1
2 Olegas Kurganovas 20 2
3 Dalius  Martinaitis 18 3
4 Valdas Jankauskas 16 4
5 Artūras Liutkus 15.5  5-6
6 Vidmanatas Galiauskas 15.5  5-6
7 Gediminas Jauniškis 12 7
8 Donatas Akelis 11  8-10
9 Mažvydas Petkevičius 11  8-10
10 Aleksej Borisenko 11  8-10

2020-02-06 15:45

 Hummel lyga
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.