Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Humel lyga 2019-2020  
https://conversiontools.io />

Hummel lyga 2019-2020








Taškai grupėse


VIETOS A B C D
1 88 44 22 11
2 80 40 20 10
3 72 36 18 9
4 64 32 16 8
5 60 30 15 7.5
6 56 28 14 7
7 52 26 13 6.5
8 48 24 12 6
9-16 40 20 10 5











2019-2020 numatyti 8 turai, įskaitiniai 6








MV





Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų



A GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evelina Keturakytė 84 1
2 Laura Daunytė 76 2
3 Fausta Gėdminaitė 44 3-5
4 Kotryna Janutaitė 44 3-5
5 Signė Borisenko 44 3-5
6 Oresta Ščerbakova 40 6-7
7 Milanta Sutkutė 40 6-7
8 Viktorija Suško 36 8-9
9 Aldona Šimanskaitė 36 8-9
10 Renata Bernotė 32 10






B GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evelina Keturakytė 84 1
2 Laura Daunytė 76 2
3 Fausta Gėdminaitė 44 3-5
4 Kotryna Janutaitė 44 3-5
5 Signė Borisenko 44 3-5
6 Oresta Ščerbakova 40 6-7
7 Milanta Sutkutė 40 6-7
8 Viktorija Suško 36 8-9
9 Aldona Šimanskaitė 36 8-9
10 Renata Bernotė 32 10






C GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evelina Keturakytė 84 1
2 Laura Daunytė 76 2
3 Milanta Sutkutė 40 3
4 Aldona Šimanskaitė 36 4
5 Renata Bernotė 32 5






D GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evelina Keturakytė 84 1
2 Laura Daunytė 76 2
3 Aldona Šimanskaitė 36 3
4 Renata Bernotė 32 4






E GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Aldona Šimanskaitė 36 1
2 Renata Bernotė 32 2












MD






Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų



A GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Rugilė Gečaitė 264 1
2 Aurelija Pakšytė 256 2-4
3 Rasa Šulnienė 256 2-4
4 Giedrė Dapkuvienė 256 2-4
5 Aušrinė Balazaitė 214 5
6 Sonata Zinkevičienė 184 6
7 Aušra Brikaitė 180 7
8 Justė Žibūdienė 176 8
9 Monika Plytnikaitė 172 9
10 Vaida Žitlinskaitė 168 10-11
11 Jelena Ramaneckienė 168 10-11






B GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Rugilė Gečaitė 264 1
2 Aurelija Pakšytė 256 2-4
3 Rasa Šulnienė 256 2-4
4 Giedrė Dapkuvienė 256 2-4
5 Aušrinė Balazaitė 214 5
6 Sonata Zinkevičienė 184 6
7 Aušra Brikaitė 180 7
8 Justė Žibūdienė 176 8
9 Vaida Žitlinskaitė 168 9-10
10 Jelena Ramaneckienė 168 9-10






C GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Aurelija Pakšytė 256 1-3
2 Rasa Šulnienė 256 1-3
3 Giedrė Dapkuvienė 256 1-3
4 Sonata Zinkevičienė 184 4
5 Aušra Brikaitė 180 5
6 Justė Žibūdienė 176 6
7 Jelena Ramaneckienė 168 7
8 Judita Vadeikienė 146 8
9 Indrė Petrulaitienė 124 9-10
10 Ramunė Petrošienė 124 9-10






D GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evelina Keturakytė 87 1
2 Diana Lubė 83 2
3 Jūratė Paškevičienė 58 3
4 lIna Venckutė 54 4
5 Eglė Rekašiūtė 52 5-6
6 Diana Valantinaitė 52 5-6
7 Giedrė Ūsienė 50 7
8 Skaistė Kliaubienė 46 8
9 Živilė Nečejauskaitė 44 9-10
10 Rūta Žigienė 44 9-10






E GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Jolanta Molienė 40 1
2 Natalija Poškienė 35 2
3 Rasa Paurytė 32 3
4 Svetlana Zamara 30 4-5
5 Laima Liutkienė 30 4-5
6 Akvilė Kazlienė 28 6-8
7 Estera Politova 28 6-8
8 Lyda Mikenienė 28 6-8
9 Kristina Kiseliūtė 27 9
10 Jurga Misiuvienė 25 10-11
11 Laura Aleknavičiūtė 25 10-11












MXM






Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų



A GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Aurelija Pakšytė 318 1
2 Aušrinė Balazaitė 296 2-3
3 Monika Plytnikaitė 296 2-3
4 Sonata Zinkevičienė 248 4
5 Justė Žibūdienė 204 5
6 Neringa Brazauskienė 194 6
7 Dovilė Rutkauskaitė 192 7
8 Rasa Šulnienė 185 8
9 Giedrė Dapkuvienė 176 9
10 Aušra Brikaitė 156 10






B GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Aurelija Pakšytė 318 1
2 Aušrinė Balazaitė 296 2
3 Sonata Zinkevičienė 248 3
4 Justė Žibūdienė 204 4
5 Neringa Brazauskienė 194 5
6 Dovilė Rutkauskaitė 192 6
7 Rasa Šulnienė 185 7
8 Giedrė Dapkuvienė 176 8
9 Aušra Brikaitė 156 9
10 Asta Bačkaitienė 132 10






C GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Aurelija Pakšytė 318 1
2 Sonata Zinkevičienė 248 2
3 Justė Žibūdienė 204 3
4 Rasa Šulnienė 185 4
5 Giedrė Dapkuvienė 176 5
6 Aušra Brikaitė 156 6
7 Asta Bačkaitienė 132 7
8 Jorūnė Živatkauskaitė 116 8
9 Evelina Keturakytė 110 9
10 Jelena Ramaneckienė 100 10






D GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evelina Keturakytė 110 1
2 Rasa Ambrasienė 94 2
3 Diana Lubė 71 3
4 lIna Venckutė 70 4
5 Kristina Poškutė 64 5-6
6 Danyu Zhong 64 5-6
7 Asta Mažulienė 56 7
8 Kristina Kiseliūtė 46 8
9 Jūratė Paškevičienė 41 9
10 Oksana Radzevičienė 40 10






E GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Kristina Kiseliūtė 46 1
2 Jolanta Molienė 30 2
3 Diana Daugerd 28 3
4 Vaiva Ivanauskaitė 26 4
5 Natalija Poškienė 24.5 5
6 Živilė Mickevičienė 23 6
7 Odeta Merčaitienė 20 7-8
8 Gitana Krūminienė 20 7-8
9 Anta Marija Antanavičiūtė 19 9
10 Akvilė Kazlienė 18 10












VV






Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų



A GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Benas Vaškevičius 232 1
2 Mantas Maulė 212 2
3 Juozas Adomaitis 126 3
4 Mantas Palubinskas 124 4
5 Linas Supronas 116 5
6 Gytis Celencevičius 110 6
7 Gedmantas Čepkauskas 108 7-9
8 Albertas Rimkus 108 7-9
9 Giedrius Dima 108 7-9
10 Andrius Montrimas 96 10






B GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Juozas Adomaitis 126 1
2 Gytis Celencevičius 110 2
3 Albertas Rimkus 108 3
4 Ramūnas Bilius 88 4
5 Kasparas Vilkevičius 80 5
6 Audrius Vilčinskas 73 6-7
7 Dalius Juodsnukis 73 6-7
8 Pavel Gusev 68 8
9 Danielius Tarachovskis 60 9
10 Steponas Januška 56 10-11
11 Mindaugas Danys 56 10-11






C GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Albertas Rimkus 108 1
2 Ramūnas Bilius 88 2
3 Audrius Vilčinskas 73 3
4 Steponas Januška 56 4-5
5 Mindaugas Danys 56 4-5
6 Nerijus Molis 51 6
7 Tomas Grigas 46 7
8 Česlovas Ramanauskas 45 8
9 Gediminas Buntis 44 9-11
10 Ričardas Liutkus 44 9-11
11 Karolis Narkevičius 44 9-11






D GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Nerijus Molis 51 1
2 Česlovas Ramanauskas 45 2
3 Karolis Narkevičius 44 3
4 Karolis Bužinskas 33 4
5 Kęstutis Kučinskas 31 5
6 Benas Šemeta 29 6
7 Donatas Juršys 28 7
8 Romutis Juodsnukis 25 8
9 Ramūnas Mackevičius 24 9-10
10 Ramūnas Ražanauskas 24 9-10






E GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Donatas Juršys 28 1
2 Romutis Juodsnukis 25 2
3 Jokūbas Sadukas 15 3
4 Laimonas Bačelis 14 4
5 Robertas Lapinskas 9 5-6
6 Ernestas Jarulaitis 9 5-6
7 Saulius Venslovas 8 7
8 Žilvinas Rėklaitis 6.5 8
9 Gražvydas Petrauskas 5 9-12
10 Airijus Baranauskas 5 9-12
11 Martynas Krisiukas 5 9-12
12 Ramūnas Galvanauskas 5 9-12












VD






Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų



A GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evaldas Bradūnas 304 1
2 Benas Vaškevičius 240 2-3
3 Mantas Maulė 240 2-3
4 Linas Supronas 224 4
5 Andrius Kordušas 222 5-6
6 Marijus Stankevičius 222 5-6
7 Gediminas Fridricas 202 7
8 Ramūnas Kavaliauskas 196 8
9 Mantas Zinkevičius 188 9
10 Vidas Martinkus 176 10






B GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Andrius Kordušas 222 1-2
2 Marijus Stankevičius 222 1-2
3 Gediminas Fridricas 202 3
4 Ramūnas Kavaliauskas 196 4
5 Mantas Zinkevičius 188 5
6 Vidas Martinkus 176 6
7 Salvijus Stravinskas 174 7
8 Laimonas Vaškevičius 172 8
9 Arūnas Morkūnas 144 9
10 Pranciškus Gečas 120 10-11
11 Vygantas Garmus 120 10-11






C GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Andrius Kordušas 222 1-2
2 Marijus Stankevičius 222 1-2
3 Ramūnas Kavaliauskas 196 3
4 Mantas Zinkevičius 188 4
5 Vidas Martinkus 176 5
6 Salvijus Stravinskas 174 6
7 Laimonas Vaškevičius 172 7
8 Arūnas Morkūnas 144 8
9 Vygantas Garmus 120 9
10 Paulius Jūras 112 10






D GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Laimis Fiodorovas 88 1
2 Ramūnas Paškevičius 81 2
3 Vilimas Šimkus 78 3
4 Valdas Jankauskas 73 4
5 Žilvinas Tamošiūnas 70 5
6 Borisas Lozinskis 64 6
7 Karolis Narkevičius 51 7
8 Marius Tamošiūnas 50 8
9 Sigitas Galentas 46 9
10 Darius Likas 45 10-11
11 Donatas Sirvydis 45 10-11






E GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Donatas Sirvydis 45 1
2 Rimas Sinius 36 2
3 Romutis Juodsnukis 35 3
4 Artūras Liutkus 33.5 4
5 Augustinas Stankevičius 30 5-6
6 Saulius Venslovas 30 5-6
7 Aleksej Borisenko 29.5 7
8 Gediminas Jauniškis 28 8
9 Žaimantas Vaitiekūnas 26 9-11
10 Olegas Kurganovas 26 9-11
11 Donatas Akelis 26 9-11












MXV






Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų



A GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Evaldas Bradūnas 290 1
2 Laimonas Vaškevičius 256 2
3 Ramūnas Kavaliauskas 204 3
4 Benas Vaškevičius 200 4
5 Andrius Kordušas 196 5
6 Linas Supronas 176 6
7 Aivaras Kvedarauskas 160 7
8 Salvijus Stravinskas 153 8
9 Arūnas Morkūnas 152 9
10 Simas Malakauskas 135 10






B GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Laimonas Vaškevičius 256 1
2 Ramūnas Kavaliauskas 204 2
3 Andrius Kordušas 196 3
4 Aivaras Kvedarauskas 160 4
5 Salvijus Stravinskas 153 5
6 Arūnas Morkūnas 152 6
7 Simas Malakauskas 135 7
8 Marijus Stankevičius 126 8
9 Valentas Stončius 125 9
10 Pranciškus Gečas 120 10-11
11 Vidas Salietis 120 10-11






C GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Laimonas Vaškevičius 256 1
2 Ramūnas Kavaliauskas 204 2
3 Andrius Kordušas 196 3
4 Aivaras Kvedarauskas 160 4
5 Salvijus Stravinskas 153 5
6 Arūnas Morkūnas 152 6
7 Marijus Stankevičius 126 7
8 Andžej Mackevič 100 8
9 Vygantas Garmus 94 9
10 Karolis Šemeta 88 10-11
11 Evaldas Čižinauskas 88 10-11






D GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Žilvinas Tamošiūnas 76 1
2 Audrius Ambrasas 64 2
3 Nerijus Molis 40.5 3
4 Ramūnas Paškevičius 38 4
5 Aleksej Borisenko 31 5
6 Mindaugas Juodvalkis 30 6
7 Aleksas Tamašauskas 29 7-8
8 Remigijus Šimonis 29 7-8
9 Darius Likas 27 9
10 Marius Tamošiūnas 20 10-12
11 Olegas Kurganovas 20 10-12
12 Kęstutis Krūminas 20 10-12






E GRUPĖ
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 7 TURŲ VIETA
1 Aleksej Borisenko 31 1
2 Aleksas Tamašauskas 29 2
3 Olegas Kurganovas 20 3-4
4 Kęstutis Krūminas 20 3-4
5 Dalius Martinaitis 18 5
6 Artūras Liutkus 15.5 6-7
7 Vidmanatas Galiauskas 15.5 6-7
8 Gediminas Jauniškis 12 8
9 Donatas Akelis 11 9-11
10 Donatas Ferensas 11 9-11
11 Mažvydas Petkevičius 11 9-11

2020-02-06 15:45

 Hummel lyga
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.