Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

  MANO KLASĖ ŽAIDŽIA BADMINTONĄ  
Kūno kultūros mokytojau, ši žinutė skirta Tau!

Lietuvos badmintono federacija pradeda projektą „Mano klasė žaidžia badmintoną“, kurio tikslas – padėti mokykloms atrasti naują neįtikėtinai įtraukiančią sporto šaką – badmintoną ir kartu su kūno kultūros mokytojais ugdyti mokyklose naujus badmintono talentus.

Kartu su projekto ambasadoriumi aktoriumi ir dideliu badmintono gerbėju Giedriumi Savicku kviečiame visus mokytojus jungtis prie iniciatyvos ir, kas žino, galbūt vienas jūsų taps pirmuoju ateities olimpiečio treneriu!

- Ką reikia daryti? Jei esate kūno kultūros mokytojas, iki š.m. gruodžio 12 d. registruokitės į projektą čia
(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIsZzWjKFSxSIUr7a7ehCmYJlwtHxsz17hYms3tkrNZ8wgAA/viewform).

Šiuo metu projektas organizuojamas Vilniaus mokykloms, tačiau kitąmet jį planuojama plėsti ir į kitus šalies miestus.

- Kaip viskas vyks? LBF treneriai užsiregistravusiems mokytojams surengs mokymus, kurių metu mokytojai įgis tiek teorinių, tiek praktinių žinių, taip pat esant poreikiui mokyklose bus surengtos pristatomosios badmintono pamokos.

- Ar tai sudėtinga? Badmintono patrauklumas ir yra tame, kad jį žaisti gali visi, o išmokti šio sporto technikos nėra sudėtinga. LBF rengiamų mokymų trukmė mokytojams yra 4 akademinės valandos, po kurių mokytojai iš karto galės pradėti vesti badmintono užsiėmimus savo mokiniams pamokų ar užklasinės veiklos metu.

- Iš kur gauti inventorių? Pirmosioms mokykloms, užsiregistravusioms į projektą „Mano klasė žaidžia badmintoną“, LBF padovanos badmintono inventoriaus komplektus, tad suskubkite registruotis!

- Kas po to? Dar gruodį mokyklose bus surengti tarpklasiniai badmintono turnyrai, o 2022 m. vasarį pakviesime mokyklas ir į nacionalinį mokyklų turnyrą.

Projekto partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus švietimo pažangos centras

TARPMOKYKLINIO BADMINTONO TURNYRO NUOSTATAI

Organizatorius: Lietuvos badmintono federacija
Partneriai: Vilniaus m. savivaldybė, Vilniaus švietimo pažangos centras.

Bendra informacija: Turnyras vyksta dviem etapais.
Pirmas etapas — kvalifikacinis, tarpklasinis. Jis vyksta mokyklose, kūno kultūros pamokų metu, arba kitukūno kultūros mokytojo savo nuožiūra paskirtu laiku.
Šio etapo tikslas — atrinkti geriausiai badmintoną žaidžiančius 3-4 mokinius (komandą), kurie atstovaus mokyklai antro, tarpmokyklinio etapo metu.
Atrankos kriterijus nustato kūno kultūros mokytojas savo nuožiūra, pagal tai, kiek badmintono infrastruktūros yra mokyklos sporto salėje. Jei yra aikštelės ir tinklai, gali būti vykdomas įprastas turnyras pagal galiojančias badmintono taisykles.
Jei aikštelių ir tinklų nėra, galima taikyti kitus kriterijus savo nuožiūra, pavyzdžiui, kuri pora plunksninuką vienas kitam atmuš daugiausiai kartų, arba taikliausiai pataikys į taikinį, ir pan.
Mokytojai bus pakankamai kvalifikuoti nuspręsti dėl kriterijų dėl to, kad bus sudalyvavę mokymuose apie badmintono teoriją ir praktiką.
Esant reikalui, galima atrinkti daugiau nei vieną komandą.

Vieta: Pirmas etapas vykdomas dalyvaujančių projekte mokyklų sporto salėse. Apie antro etapo vietą bus pranešta atskirai.

Data, laikas: Pirmas etapas vykdomas 2021.12.16 – 2021.12.23. Apie antro etapo datą ir laiką bus pranešta atskirai.

Dalyviai: 1–5-ų klasių moksleiviai

Registracija: Registracija į antrąjį, tarpmokyklinį etapą, vykdoma el. paštu info@badminton.lt iki 2022 m. vasario 1 d. Registruojantis nurodyti komandos vadovo vardą, pavardę, el. paštą ir telefono numerį, taip pa tdalyvių vardus/pavardes, klases, komandos kapitono vardą ir pavardę.

Starto mokestis: Nėra

Licencijos: Licencijų nereikia.

Antro etapo varžybų formatas: Žaidžiama kategorija — dvejetas. T.y. vienoje komandoje gali būti du vaikinai, arba vaikinas ir mergina, arba dvi merginos . Keisti žaidėjuskomanda gali tik tarp susitikimų.
Vienas susitikimas žaidžiamas iki 21 taško. Pirmajai komandai surinkus 11 taškų, komandos keičiasi aikštelės pusėmis.
Žaidimo formatas (vienas minusas, du minusai, aiškinamos visos vietos, lentelė, ir t.t.) priklausys nuo dalyvių skaičiaus.
Žaidžiama pagal galiojančias badmintono taisykles: http://www.badminton.lt/index.php?m=17&turid=42&nuo=0

Teisėjai: Antro etapo metu aikštelėse teisėjaus Lietuvos badmintono federacijos paskirti teisėjai.

Įranga, kamuoliukai: Dalyviai esant norui gali žaisti savo raketėmis. Jei rakečių neturi, jas suteiks organizatoriai. Plastikinius kamuoliukus suteiks organizatoriai.

Nuostatai: Bet kokia šių nuostatų dalis esant būtinybei gali būti pakeista. Turnyro metu kilus neaiškumams, galutinį sprendimą priima vyr. teisėjas.

Finansavimas: Žaidėjų kelionės, maitinimo ir kt. išlaidas apmoka komandiruojančios organizacijos arba apmoka patys dalyviai.

Apdovanojimai: Diplomai ir/arba medaliai ir/arba prizai už 1-3 vietas.Laukiame!

2021-10-13 18:55

 Mokykloms
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.