Turnyro rezultatai
Lithuanian U15, Data: 2021-10-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1  Domas Pakšys 
 Yegor Romaniuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, Y.Romaniuk      
 16       ->      
  [163] 12:00   D.Pakšys, Y.Romaniuk    
 9  Ahmet Arda Atak 
 Cengizhan Yazici 
    21:4  21:7 [13']    
[149] 11:00   A.Mažeika, J.Ivanauskas      
 8  Adomas Mažeika 
 Joris Ivanauskas 
  ->      
    [230] 17:30   D.Pakšys, Y.Romaniuk  
 5  Titas Žibūda 
 Benediktas Kamantauskas 
      21:6  21:11 [16']  
[150] 11:00   T.Žibūda, B.Kamantauskas      
 12  Leonardo Golovčenko 
 Aleksis Emiljans Kviesis 
  21:19  21:18 [20']      
  [164] 12:00   M.Grytė, N.Tenikaitis    
 13  Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
    21:17  21:19 [19']    
[151] 11:00   M.Grytė, N.Tenikaitis      
 4  Timofeii Kadiemin 
 Illa Vorobkalo 
  14:21  21:19  21:18 [36']       1-a vieta
      [242] 19:30   M.Seven, M.Can Töremiş
 3  Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
        21:16  21:13 [23']
[152] 11:00   D.Tankevič, D.Leonovič      
 14  Konstantin Apanovich 
 Niklas Huterer 
  21:11  21:10 [19']      
  [165] 12:00   G.Göl, M.Eren Bilgen    
 11  Jakub Dulemba 
 Bartosz Puńko 
    21:15  21:16 [24']    
[153] 11:00   G.Göl, M.Eren Bilgen      
 6  Gokay Göl 
 Muhammed Eren Bilgen 
  19:21  22:20  21:14 [35']      
    [231] 17:30   M.Seven, M.Can Töremiş  
 7  Martynas Plauška 
 Tautvydas Puišys 
      21:16  21:18 [24']  
[154] 11:00   M.Borisov, A.Ivanov      
 10  Maksim Borisov 
 Aleksei Ivanov 
  21:3  21:2 [13']      
  [166] 12:00   M.Seven, M.Can Töremiş    
 15         22:20  21:10 [28']    
 M.Seven, M.Can Töremiş      
 2  Mert Seven 
 Mehmet Can Töremiş 
  ->    M.Grytė, N.Tenikaitis   3-a vieta
     
       G.Göl, M.Eren Bilgen   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mažeika, J.Ivanauskas    
    [232] 17:30   T.Žibūda, B.Kamantauskas  
     T.Žibūda, B.Kamantauskas   21:17  21:18 [18']   5-a vieta
     
     D.Tankevič, D.Leonovič     ->
    [233] 17:30   M.Borisov, A.Ivanov  
     M.Borisov, A.Ivanov   21:14  21:9 [21']  
         
         
       A.Mažeika, J.Ivanauskas   7-a vieta
     
       D.Tankevič, D.Leonovič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Arda Atak, C.Yazici    
   A.Arda Atak, C.Yazici   ->    
    [234] 17:30   L.Golovčenko, A.Kviesis  
   L.Golovčenko, A.Kviesis     ->  
  [167] 12:30   L.Golovčenko, A.Kviesis    
   T.Kadiemin, I.Vorobkalo   21:19  20:22  21:13 [36']     9-a vieta
     
   K.Apanovich, N.Huterer       ->
  [168] 12:30   J.Dulemba, B.Puńko    
   J.Dulemba, B.Puńko   21:12  21:13 [21']    
    [235] 17:30   J.Dulemba, B.Puńko  
   M.Plauška, T.Puišys     21:16  23:21 [20']  
   M.Plauška, T.Puišys    
    ->    
         
       A.Arda Atak, C.Yazici   11-a vieta
     
       M.Plauška, T.Puišys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Kadiemin, I.Vorobkalo  
     T.Kadiemin, I.Vorobkalo   ->   13-a vieta
     
     K.Apanovich, N.Huterer     ->
     K.Apanovich, N.Huterer  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
Vyr.teisėjas: Ramūnas Kavaliauskas