Turnyro rezultatai
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Viltė Paulauskaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [9] 09:20   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė    
 9  Evelina Šiušytė 
 Lorena Valantiejienė 
    21:11  21:13 [21']    
[1] 09:00   E.Šiušytė, L.Valantiejienė      
 8  Dovilė Butvydaitė 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  20:22  22:20  21:19 [39']      
    [17] 09:45   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė  
 5  Evelina Keturakytė 
 Roberta Milašauskaitė 
      21:7  21:9 [17']  
[2] 09:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 12  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
  18:21  21:17  21:13 [35']      
  [10] 09:25   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 13         21:17  14:21  21:15 [33']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 4  Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->       1-a vieta
      [26] 10:35   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė
 3  Veronika Michailova 
 Agnė Stankutė 
        21:6  21:8 [15']
 V.Michailova, A.Stankutė      
 14       ->      
  [11] 09:25   J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė    
 11  Vaiva Kelečienė 
 Rasa Džervė 
    13:21  21:18  21:14 [38']    
[3] 09:00   J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė      
 6  Justė Kazakauskaitė 
 Saulina Norgailaitė 
  21:6  21:6 [21']      
    [18] 09:45   T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė  
 7  Jurgita Bilienė 
 Aina Ralytė 
      21:15  21:13 [23']  
[4] 09:00   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė      
 10  Dominyka Dragūnaitė 
 Ugnė Sakalauskaitė 
  21:8  21:12 [20']      
  [12] 09:25   T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė    
 15         11:21  21:10  21:14 [31']    
 T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė      
 2  Toma Rakauskaitė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   3-a vieta
      [27] 10:35   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
       J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė   21:17  21:16 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Šiušytė, L.Valantiejienė    
    [19] 10:10   E.Šiušytė, L.Valantiejienė  
     M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   21:23  21:17  21:16 [31']   5-a vieta
      [28] 10:35   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė
     V.Michailova, A.Stankutė     21:16  21:11 [25']
    [20] 10:10   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė  
     D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė   21:14  21:7 [21']  
         
         
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   7-a vieta
     
       V.Michailova, A.Stankutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė    
   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   ->    
    [21] 10:10   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė  
   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė     13:21  21:16  23:21 [47']  
   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [29] 10:35   V.Kelečienė, R.Džervė
        16:21  21:18  21:13 [38']
   V.Kelečienė, R.Džervė    
   V.Kelečienė, R.Džervė   ->    
    [22] 10:10   V.Kelečienė, R.Džervė  
   J.Bilienė, A.Ralytė     21:16  21:17 [29']  
   J.Bilienė, A.Ralytė    
    ->    
         
       D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   11-a vieta
     
       J.Bilienė, A.Ralytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Mindaugas Loveikis