Turnyro rezultatai
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės), Data: 2009-02-07, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07  
 1  Rolandas Juknevičius    Dėl 1-16 vietos        
20:45   R.Juknevičius        
 32       ->        
  [308] 21:45   R.Juknevičius      
 17  Alexandre Torresan      21:19  21:19 [15']      
[293] 20:45   A.Torresan        
 16  Kęstutis Supronas      B/Ž        
    [318] 22:15   L.Vaškevičius    
 9  Laimonas Vaškevičius        21:19  15:21  23:21 [39']    
[294] 20:45   L.Vaškevičius        
 24  Edvardas Mažeikis    21:5  21:8 [7']        
  [309] 21:45   L.Vaškevičius      
 25         21:18  6:1 [14']      
20:45   M.Dagilis        
 8  Mindaugas Dagilis    ->        
      [330] 22:45   L.Vaškevičius  
 5  Giedrius Miestauskas          21:15  11:21  21:13 [33']  
20:45   G.Miestauskas        
 28       ->        
  [310] 21:45   G.Miestauskas      
 21  Artūras Michejenko      10:21  19:18  1:0 [30']      
[295] 20:45   A.Michejenko        
 12  Gediminas Gresevičius    21:7  21:14 [24']        
    [319] 22:15   P.Rakauskas    
 13  Ramūnas Kavaliauskas        21:10  21:18 [13']    
[296] 21:00   V.Bagdanavičius        
 20  Valentinas Bagdanavičius    21:15  21:16 [22']        
  [311] 21:45   P.Rakauskas      
 29         21:11  21:7 [13']      
21:00   P.Rakauskas        
 4  Paulius Rakauskas    ->         1-a vieta
        [343] 23:15   R.Antipenkov
 3  Rimas Lavrukaitis            21:18  21:9 [17']
21:00   R.Lavrukaitis        
 30       ->        
  [312] 22:00   R.Lavrukaitis      
 19  Julius Masaitis      21:15  21:14 [24']      
[297] 21:00   A.Šadbaras        
 14  Audrius Šadbaras    21:19  21:19 [28']        
    [320] 22:15   R.Lavrukaitis    
 11  Jaronimas Sazanskis        17:21  21:17  22:20 [37']    
[298] 21:00   J.Sazanskis        
 22  Aurelijus Umantas      B/Ž        
  [313] 22:00   V.Golubevas      
 27         21:23  21:8  21:17 [31']      
21:00   V.Golubevas        
 6  Valentinas Golubevas    ->        
      [331] 22:45   R.Antipenkov  
 7  Mindaugas Loveikis          11:3 [7']  
21:15   M.Loveikis        
 26       ->        
  [314] 22:00   I.Vaivada      
 23  Gulli Anders      13:21  21:11  22:20 [40']      
[299] 21:15   I.Vaivada        
 10  Ignas Vaivada      B/Ž        
    [321] 22:15   R.Antipenkov    
 15  Roman Antipenkov        21:8  21:10 [20']    
[300] 21:15   R.Antipenkov        
 18  Kęstutis Vaitonis    21:7  21:12 [15']      P.Rakauskas   3-a vieta
  [315] 22:00   R.Antipenkov   [344] 23:15   P.Rakauskas
 31         21:17  16:21  21:14 [39']    R.Lavrukaitis     B/Ž
21:15   V.Pratusevičius        
 2  Vilmantas Pratusevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Juknevičius    
      [332] 22:45   G.Miestauskas  
       G.Miestauskas   21:11  21:15 [17']   5-a vieta
        [345] 23:15   G.Miestauskas
       V.Golubevas     26:24  21:11 [20']
      [333] 22:45   I.Vaivada  
       I.Vaivada   21:18  19:21  21:14 [31']  
           
           
         R.Juknevičius   7-a vieta
        [346] 23:15   R.Juknevičius
         V.Golubevas   21:8  18:21  21:13 [32']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Torresan      
    [322] 22:15   A.Torresan    
     M.Dagilis     B/Ž    
      [334] 22:45   A.Torresan  
     A.Michejenko     21:18  21:9 [10']  
    [323] 22:15   V.Bagdanavičius    
     V.Bagdanavičius     B/Ž     9-a vieta
        [347] 23:15   V.Pratusevičius
     A.Šadbaras       21:9  21:18 [9']
    [324] 22:30   J.Sazanskis    
     J.Sazanskis   20:22  21:13  21:16 [45']    
      [335] 22:45   V.Pratusevičius  
     M.Loveikis     21:19  21:11 [20']  
    [325] 22:30   V.Pratusevičius    
     V.Pratusevičius   21:14  21:17 [21']    
           
         V.Bagdanavičius   11-a vieta
        [348] 23:30   J.Sazanskis
         J.Sazanskis     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Dagilis    
      [336] 23:00   M.Dagilis  
       A.Michejenko     B/Ž   13-a vieta
        [349] 23:30   M.Loveikis
       A.Šadbaras       B/Ž
      [337] 23:00   M.Loveikis  
       M.Loveikis   21:15  21:13 [12']  
           
           
         A.Michejenko   15-a vieta
        [350] 23:30   A.Šadbaras
    Dėl 17-32 vietos      A.Šadbaras     B/Ž
         
   K.Supronas      
   K.Supronas   ->      
    [326] 22:30   E.Mažeikis    
   E.Mažeikis       B/Ž    
   E.Mažeikis      
    ->      
      [338] 23:00   G.Gresevičius  
        21:2  21:8 [13']  
   G.Gresevičius      
   G.Gresevičius   ->      
    [327] 22:30   G.Gresevičius    
   R.Kavaliauskas     21:18  21:12 [23']    
   R.Kavaliauskas      
    ->       17-a vieta
        [351] 23:30   G.Gresevičius
            B/Ž
   J.Masaitis      
   J.Masaitis   ->      
    [328] 22:30   J.Masaitis    
   A.Umantas       B/Ž    
   A.Umantas      
    ->      
      [339] 23:00   K.Vaitonis  
        21:14  18:21  21:5 [27']  
   G.Anders      
   G.Anders   ->      
    [329] 22:30   K.Vaitonis    
   K.Vaitonis       B/Ž    
   K.Vaitonis      
    ->    E.Mažeikis   19-a vieta
         J.Masaitis
         J.Masaitis   21:18  21:18 [16']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Supronas    
       R.Kavaliauskas  
       R.Kavaliauskas     B/Ž   21-a vieta
         R.Kavaliauskas
       A.Umantas       B/Ž
       A.Umantas  
       G.Anders     B/Ž  
           
           
         K.Supronas   23-a vieta
         G.Anders
         G.Anders     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys