Turnyro rezultatai
Žemaitijos taurė (1 turas), Data: 2009-12-12, Vieta: Klaipeda, Burių 19  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Juras Šulcas 
 Gabija Narvilaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šulcas, G.Narvilaitė      
 16       ->      
   J.Šulcas, G.Narvilaitė    
 9  Mantas Rakovskis 
 Agnė Sileckytė 
    21:4  21:6 [17']    
 M.Kontrimas, V.Besanaitė      
 8  Marius Kontrimas 
 Valdonė Besanaitė 
  21:8  21:10 [18']      
     J.Šulcas, G.Narvilaitė  
 5  Mindaugas Turauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:9  17:21  21:19 [27']  
 M.Turauskas, G.Bilvardaitė      
 12       ->      
   P.Jaščemskas, U.Graužinytė    
 13         21:15  21:17 [17']    
 P.Jaščemskas, U.Graužinytė      
 4  Paulius Jaščemskas 
 Ugnė Graužinytė 
  ->       1-a vieta
      [59]  J.Šulcas, G.Narvilaitė
 3  Titas Kvederys 
 Dominyka Dragūnaitė 
        21:15  21:13 [20']
 T.Kvederys, D.Dragūnaitė      
 14       ->      
   T.Kvederys, D.Dragūnaitė    
 11         21:14  21:13 [13']    
 K.Reimeris, G.Palubinskytė      
 6  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
  ->      
     I.Zdanavičius, G.Janušonytė  
 7  Justas Pupius 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:17  21:13 [7']  
 J.Pupius, E.Gusarovaitė      
 10  Matas Jūrevičius 
 Veronika Keršytė 
  21:5  21:5 [15']      
   I.Zdanavičius, G.Janušonytė    
 15         21:10  21:12 [19']    
 I.Zdanavičius, G.Janušonytė      
 2  Ignas Zdanavičius 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    P.Jaščemskas, U.Graužinytė   3-a vieta
      [60]  T.Kvederys, D.Dragūnaitė
       T.Kvederys, D.Dragūnaitė   21:15  21:17 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kontrimas, V.Besanaitė    
     M.Turauskas, G.Bilvardaitė  
     M.Turauskas, G.Bilvardaitė   12:21  21:14  27:25 [32']   5-a vieta
      [61]  J.Pupius, E.Gusarovaitė
     K.Reimeris, G.Palubinskytė     19:21  21:16  21:10 [23']
     J.Pupius, E.Gusarovaitė  
     J.Pupius, E.Gusarovaitė   21:13  21:12 [18']  
         
         
       M.Kontrimas, V.Besanaitė   7-a vieta
      [62]  K.Reimeris, G.Palubinskytė
       K.Reimeris, G.Palubinskytė   19:21  21:15  21:11 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rakovskis, A.Sileckytė    
   M.Rakovskis, A.Sileckytė   ->    
     M.Rakovskis, A.Sileckytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [63]  M.Rakovskis, A.Sileckytė
        21:13  21:10 [17']
   .    
    ->    
     M.Jūrevičius, V.Keršytė  
   M.Jūrevičius, V.Keršytė     ->  
   M.Jūrevičius, V.Keršytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys