Turnyro rezultatai
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės), Data: 2010-02-13, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug Cj, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14 2010-02-14  
 1  Gabrielė Janušonytė 
 Dominyka Dragūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Janušonytė, D.Dragūnaitė      
 16       ->      
  [309] 09:50   G.Bertauskaitė, U.Graužinytė    
 9  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
    24:22  15:21  21:12 [34']    
[298] 09:00   G.Bertauskaitė, U.Graužinytė      
 8  Greta Bertauskaitė 
 Ugnė Graužinytė 
  21:15  21:8 [25']      
    [325] 10:40   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė  
 5  Justina Jaščemskaitė 
 Ugnė Janušauskaitė 
      21:16  21:16 [25']  
 J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė      
 12       ->      
  [310] 09:50   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė    
 13         21:14  21:18 [28']    
 U.Gečaitė, E.Valuckienė      
 4  Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
  ->       1-a vieta
      [344] 12:20   E.Samuilytė, E.Šiušytė
 3  Samanta Drungilaitė 
 Deimantė Ubytė 
        21:14  18:21  21:14 [11']
 S.Drungilaitė, D.Ubytė      
 14       ->      
  [311] 09:50   S.Drungilaitė, D.Ubytė    
 11         21:14  21:6 [16']    
 L.Bagdonaitė, I.Banionytė      
 6  Loreta Bagdonaitė 
 Ieva Banionytė 
  ->      
    [326] 10:40   E.Samuilytė, E.Šiušytė  
 7  Emilija Letinauskaitė 
 Emilija Rentauskaitė 
      16:21  22:20  21:15 [38']  
[299] 09:00   E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 10  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:5  21:12 [25']      
  [312] 09:50   E.Samuilytė, E.Šiušytė    
 15         14:21  21:17  22:20 [33']    
 L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 2  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->    G.Bertauskaitė, U.Graužinytė   3-a vieta
      [345] 12:20   G.Bertauskaitė, U.Graužinytė
       S.Drungilaitė, D.Ubytė   21:16  19:21  21:17 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Janušonytė, D.Dragūnaitė    
    [327] 11:05   G.Janušonytė, D.Dragūnaitė  
     U.Gečaitė, E.Valuckienė   21:19  21:16 [27']   5-a vieta
      [346] 12:20   G.Janušonytė, D.Dragūnaitė
     L.Bagdonaitė, I.Banionytė     21:18  15:21  21:15 [27']
    [328] 11:05   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė  
     L.Genutytė, G.Krivonosovaitė   21:12  21:11 [16']  
         
         
       U.Gečaitė, E.Valuckienė   7-a vieta
     
       L.Bagdonaitė, I.Banionytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   ->    
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [347] 12:20   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
        21:12  15:21  21:11 [33']
   .    
    ->    
     E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė  
   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė     ->  
   E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys