Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [70] 13:00   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė    
 9  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    18:21  21:17  22:20 [34']    
[52] 12:10   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė      
 8  Algirdas Kepežinskas 
 Asta Bačkaitienė 
  21:13  21:16 [22']      
    [91] 14:25   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė  
 5  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      16:21  21:19  22:20 [33']  
[53] 12:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 12  Artūras Jonuškis 
 Dalia Sunklodė 
  21:13  21:6 [25']      
  [71] 13:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 13         21:18  23:21 [28']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 4  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->       1-a vieta
      [109] 15:15   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė
 3  Rolandas Juknevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        22:20  21:14 [25']
 R.Juknevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [72] 13:00   R.Juknevičius, S.Zinkevičienė    
 11  Žilvinas Tamošiūnas 
 Beata Rakštytė 
    21:16  21:18 [24']    
[54] 12:10   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė      
 6  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:14  21:15 [22']      
    [92] 14:25   A.Morkūnas, R.Ambrasienė  
 7  Mantas Zinkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
      19:21  22:20  21:18 [35']  
[55] 12:10   M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė      
 10  Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
  21:11  21:19 [26']      
  [73] 13:00   A.Morkūnas, R.Ambrasienė    
 15         21:11  21:14 [21']    
 A.Morkūnas, R.Ambrasienė      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    A.Petkevičius, O.Radzevičienė   3-a vieta
      [110] 15:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
       R.Juknevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, R.Petrošienė    
    [93] 14:25   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:12  21:14 [28']   5-a vieta
      [111] 15:15   A.Slušnys, R.Petrošienė
     Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė     17:21  21:16  21:7 [33']
    [94] 14:25   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė  
     M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   21:18  21:18 [26']  
         
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   7-a vieta
     
       M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->    
    [74] 13:25   A.Jonuškis, D.Sunklodė  
   A.Jonuškis, D.Sunklodė     21:17  21:14 [26']  
   A.Jonuškis, D.Sunklodė    
    ->     9-a vieta
      [95] 14:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
        21:9  21:10 [22']
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->    
    [75] 13:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
   D.Likas, R.Žigienė     21:18  21:19 [24']  
   D.Likas, R.Žigienė    
    ->    
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
     
       D.Likas, R.Žigienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF