Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Aivaras Kvedarauskas 
 Mindaugas Dagilis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kvedarauskas, M.Dagilis      
 16       ->      
  [112] 15:40   A.Kvedarauskas, M.Dagilis    
 9  Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
    21:14  21:16 [28']    
[96] 14:50   Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 8  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  21:10  21:9 [21']      
    [127] 16:30   V.Bagdanavičius, M.Šames  
 5  Benas Vaškevičius 
 Mantas Maulė 
      21:12  21:9 [26']  
 B.Vaškevičius, M.Maulė      
 12       ->      
  [113] 15:40   V.Bagdanavičius, M.Šames    
 13         21:15  21:12 [30']    
 V.Bagdanavičius, M.Šames      
 4  Vilius Bagdanavičius 
 Mark Šames 
  ->       1-a vieta
      [139] 17:20   I.Reznikas, J.Petkus
 3  Edgaras Slušnys 
 Mamertas Noreika 
        21:15  21:11 [27']
 E.Slušnys, M.Noreika      
 14       ->      
  [114] 15:40   E.Slušnys, M.Noreika    
 11  Gedmantas Čepkauskas 
 Andrius Montrimas 
    23:21  21:11 [33']    
[97] 14:50   L.Supronas, Š.Stumbra      
 6  Linas Supronas 
 Šarūnas Stumbra 
  21:15  13:21  21:16 [34']      
    [128] 16:30   I.Reznikas, J.Petkus  
 7  Mantas Palubinskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:11  21:11 [19']  
[98] 14:50   M.Palubinskas, V.Pratusevičius      
 10  Domas Pakšys 
 Rapolas Grigaliūnas 
  21:13  21:15 [25']      
  [115] 15:40   I.Reznikas, J.Petkus    
 15         21:12  21:10 [26']    
 I.Reznikas, J.Petkus      
 2  Ignas Reznikas 
 Jonas Petkus 
  ->    A.Kvedarauskas, M.Dagilis   3-a vieta
      [140] 17:20   E.Slušnys, M.Noreika
       E.Slušnys, M.Noreika   21:18  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka    
    [129] 16:30   B.Vaškevičius, M.Maulė  
     B.Vaškevičius, M.Maulė   21:16  21:17 [22']   5-a vieta
      [141] 17:20   B.Vaškevičius, M.Maulė
     L.Supronas, Š.Stumbra     21:17  21:15 [25']
    [130] 16:30   M.Palubinskas, V.Pratusevičius  
     M.Palubinskas, V.Pratusevičius   20:22  21:18  21:19 [40']  
         
         
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   7-a vieta
     
       L.Supronas, Š.Stumbra   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas   ->    
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [131] 16:30   G.Čepkauskas, A.Montrimas
        21:16  21:14 [25']
   G.Čepkauskas, A.Montrimas    
   G.Čepkauskas, A.Montrimas   ->    
    [116] 15:40   G.Čepkauskas, A.Montrimas  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas     19:21  21:15  23:21 [51']  
   D.Pakšys, R.Grigaliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas
       D.Pakšys, R.Grigaliūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF