Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [11] 10:20   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:8  21:11 [19']    
[1] 10:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
  21:13  21:8 [17']      
    [22] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
      21:8  19:21  21:19 [28']  
[2] 10:00   K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 12  Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:19  21:17 [26']      
  [12] 10:20   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
 13  Anta Marija Antanavičiūtė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    21:14  22:20 [26']    
[3] 10:00   A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 4  Jolanta Sereckienė 
 Agnė Stankutė 
  19:21  21:17  21:14 [32']       1-a vieta
      [32] 11:10   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė
 3  Gitana Krūminienė 
 Asta Mastavičiūtė 
        21:8  21:12 [21']
[4] 10:00   G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė      
 14  Rasa Lazauskaitė 
 Natalija Poškienė 
  21:7  21:14 [19']      
  [13] 10:20   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė    
 11  Inga Bankauskienė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    18:21  21:12  21:17 [36']    
[5] 10:00   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė      
 6  Viktorija Ivaščenkova 
 Rima Šidlauskienė 
  21:15  21:17 [26']      
    [23] 10:45   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė  
 7  Viltė Navardauskaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
      17:21  21:17  21:14 [37']  
[6] 10:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 10  Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
  21:18  18:21  21:18 [39']      
  [14] 10:20   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 15  Irma Achalaja 
 Gitana Jasėnienė 
    21:11  21:14 [20']    
[7] 10:00   I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 2  Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:9 [18']    K.Freimanaitė, J.Repšienė   3-a vieta
      [33] 11:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė
       Ž.Simonaitytė, A.Venslovė   26:24  21:10 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
    [24] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
     A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:12  21:19 [27']   5-a vieta
      [34] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė     21:16  21:15 [26']
    [25] 10:45   G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė  
     I.Peleckienė, D.Valantinaitė   21:19  12:21  21:14 [30']  
         
         
       A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   7-a vieta
     
       I.Peleckienė, D.Valantinaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Molienė, G.Ūsienė    
   J.Molienė, G.Ūsienė   ->    
    [26] 10:45   J.Molienė, G.Ūsienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė     21:18  23:21 [24']  
  [15] 10:20   J.Sereckienė, A.Stankutė    
   J.Sereckienė, A.Stankutė   21:14  21:18 [22']     9-a vieta
      [35] 11:10   J.Molienė, G.Ūsienė
   R.Lazauskaitė, N.Poškienė       21:19  10:21  22:20 [35']
  [16] 10:20   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė    
   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė   21:14  21:9 [19']    
    [27] 10:45   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė  
   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė     21:18  12:21  21:6 [34']  
  [17] 10:20   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė    
   I.Achalaja, G.Jasėnienė   21:7  21:7 [16']    
         
       J.Sereckienė, A.Stankutė   11-a vieta
     
       V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė   ->   13-a vieta
     
     R.Lazauskaitė, N.Poškienė     ->
     
     I.Achalaja, G.Jasėnienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF