Turnyro rezultatai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 32       ->        
  [59] 12:35   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 17  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
    25:23  21:12 [25']      
[41] 11:45   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė        
 16  Aidas Urbonas 
 Kristina Freimanaitė 
  21:8  21:18 [18']        
    [79] 14:00   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 9  Ričardas Vasilevskis 
 Irena Peleckienė 
      21:13  21:11 [21']    
[42] 11:45   R.Vasilevskis, I.Peleckienė        
 24  Rolandas Čepulis 
 Rasa Lazauskaitė 
  21:18  21:18 [24']        
  [60] 12:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 25  Gražvydas Vilčinskas 
 Laura Aleknavičiūtė 
    21:15  21:18 [17']      
[43] 11:45   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė        
 8  Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
  21:14  21:11 [25']        
      [101] 14:50   A.Fedenko, A.Stankutė  
 5  Dainius Mazėtis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
        21:15  21:16 [20']  
 D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė        
 28       ->        
  [61] 12:35   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 21  Pavel Šavareiko 
 Viktorija Ivaščenkova 
    21:16  14:21  27:25 [31']      
[44] 11:45   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė        
 12  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  22:20  22:20 [26']        
    [80] 14:00   A.Fedenko, A.Stankutė    
 13  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
      14:21  22:20  21:13 [42']    
[45] 11:45   A.Fedenko, A.Stankutė        
 20  Alfredas Fedenko 
 Agnė Stankutė 
  21:4  21:13 [19']        
  [62] 12:35   A.Fedenko, A.Stankutė      
 29         21:17  21:18 [24']      
 T.Paliulis, J.Sereckienė        
 4  Tautvydas Paliulis 
 Jolanta Sereckienė 
  ->         1-a vieta
        [119] 15:40   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė
 3  Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
          21:15  19:21  21:19 [46']
 T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė        
 30       ->        
  [63] 12:35   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė      
 19  Vidmantas Galiauskas 
 Jurita Repšienė 
    22:20  13:21  21:15 [31']      
[46] 11:45   M.Augustaitis, I.Bankauskienė        
 14  Marius Augustaitis 
 Inga Bankauskienė 
  21:14  21:10 [21']        
    [81] 14:00   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė    
 11  Aleksėj Borisenko 
 Jolanta Molienė 
      21:17  21:18 [24']    
[47] 12:10   A.Borisenko, J.Molienė        
 22  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:14  21:14 [26']        
  [64] 12:35   D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė      
 27  Dainius Mitrulevičius 
 Jurgita Ravinskienė 
    21:15  21:13 [21']      
[48] 12:10   D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė        
 6  Darius Sirvydis 
 Živilė Simonaitytė 
  21:10  21:11 [25']        
      [102] 14:50   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė  
 7  Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:14  21:12 [22']  
[49] 12:10   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė        
 26  Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
  21:5  21:9 [23']        
  [65] 13:00   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 23  Vytautas Liutika 
 Rima Januškienė 
    19:21  21:14  21:13 [42']      
[50] 12:10   R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 10  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:19  21:6 [27']        
    [82] 14:00   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė    
 15  Ramūnas Ražanauskas 
 Viltė Navardauskaitė 
      21:13  21:14 [25']    
[51] 12:10   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė        
 18  Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
  21:17  21:19 [23']      K.Krūminas, G.Krūminienė   3-a vieta
  [66] 13:00   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė   [120] 15:40   R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė
 31         21:19  21:15 [24']    R.Ražanauskas, V.Navardauskaitė   24:22  21:14 [28']
 G.Strumila, D.Valantinaitė        
 2  Giedrius Strumila 
 Diana Valantinaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
      [103] 14:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:0   5-a vieta
       
       D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė     ->
      [104] 14:50   D.Sirvydis, Ž.Simonaitytė  
       M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė   21:8  21:5 [18']  
           
           
         M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   7-a vieta
       
         M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
    [83] 14:00   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
     R.Vasilevskis, I.Peleckienė   17:21  21:15  21:15 [34']    
      [105] 15:15   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
     D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė     21:15  21:18 [21']  
    [84] 14:00   T.Paliulis, J.Sereckienė    
     T.Paliulis, J.Sereckienė   21:18  21:19 [24']     9-a vieta
       
     M.Augustaitis, I.Bankauskienė       ->
    [85] 14:00   M.Augustaitis, I.Bankauskienė    
     A.Borisenko, J.Molienė   21:16  21:18 [22']    
      [106] 15:15   M.Augustaitis, I.Bankauskienė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė     20:22  21:19  21:13 [35']  
    [86] 14:00   G.Strumila, D.Valantinaitė    
     G.Strumila, D.Valantinaitė   21:18  21:8 [21']    
           
         T.Paliulis, J.Sereckienė   11-a vieta
       
         G.Strumila, D.Valantinaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Vasilevskis, I.Peleckienė    
       
       D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė   ->   13-a vieta
       
       A.Borisenko, J.Molienė     ->
       
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Urbonas, K.Freimanaitė      
   A.Urbonas, K.Freimanaitė   ->      
    [87] 14:00   A.Urbonas, K.Freimanaitė    
   R.Čepulis, R.Lazauskaitė     21:17  21:14 [23']    
  [67] 13:00   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė      
   G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė   21:12  21:18 [26']      
      [107] 15:15   A.Urbonas, K.Freimanaitė  
        21:6  22:20 [21']  
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova      
   P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   ->      
    [88] 14:25   N.Molis, G.Ūsienė    
   N.Molis, G.Ūsienė     21:0    
   N.Molis, G.Ūsienė      
    ->       17-a vieta
        [121] 16:05   A.Urbonas, K.Freimanaitė
          22:20  21:18 [40']
   V.Galiauskas, J.Repšienė      
   V.Galiauskas, J.Repšienė   ->      
    [89] 14:25   V.Galiauskas, J.Repšienė    
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     16:21  21:19  21:11 [31']    
  [68] 13:00   D.Mitrulevičius, J.Ravinskienė      
   D.Mitrulevičius, J.Ravinskienė   17:21  21:10  21:13 [30']      
      [108] 15:15   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė       21:9  21:16 [29']  
  [69] 13:00   M.Pacevičius, R.Pacevičienė      
   V.Liutika, R.Januškienė   16:21  21:17  21:19 [40']      
    [90] 14:25   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė     21:12  21:18 [25']    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
    ->    N.Molis, G.Ūsienė   19-a vieta
       
         V.Galiauskas, J.Repšienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Vilčinskas, L.Aleknavičiūtė    
       
       P.Šavareiko, V.Ivaščenkova   ->   21-a vieta
       
       D.Mitrulevičius, J.Ravinskienė     ->
       
       M.Pacevičius, R.Pacevičienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Čepulis, R.Lazauskaitė    
     R.Čepulis, R.Lazauskaitė   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė   ->    
       
     V.Liutika, R.Januškienė     ->  
     V.Liutika, R.Januškienė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF