Turnyro rezultatai
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris    Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris        
 32       ->        
   A.Mizgiris      
 17   Linas Zavadskis      15:4  15:6      
 L.Zavadskis        
 16   Tautvydas Liorančas    15:1  15:0        
     A.Mizgiris    
 9   Saulius Šaltmeris        15:3  15:0    
 S.Šaltmeris        
 24   Gytis Bernotas    15:0  15:0        
   S.Šaltmeris      
 25   Paulius Žvinklys      15:12  15:11      
 L.Litvinas        
 8   Lukas Litvinas    15:0  15:0        
       A.Mizgiris  
 5   Edgaras Slušnys          15:1  15:4  
 E.Slušnys        
 28   Georgij Pancyrev    15:0  15:0        
   E.Slušnys      
 21   Marius Paulauskas      15:2  15:1      
 M.Stasiulis        
 12   Mantas Stasiulis    15:8  15:14        
     E.Slušnys    
 13   Žygimantas Eismontas        15:3  15:10    
 Ž.Eismontas        
 20   Laurynas Sparnauskis    15:3  15:1        
   A.Plavin      
 29         15:3  15:4      
 A.Plavin        
 4   Alan Plavin    ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3   Edvinas Jenkus            10:15  15:11  15:4
 E.Jenkus        
 30       ->        
   E.Jenkus      
 19   Aivaras Maskaliūnas      15:1  15:0      
 M.Ščelys        
 14   Marius Ščelys    15:4  15:7        
     E.Jenkus    
 11   Daumantas Vitkauskas        17:16  15:3    
 D.Vitkauskas        
 22   Edvinas Jakubauskas    15:6  15:6        
   J.Markūnas      
 27   Mantas Kiršininkas      15:5  15:7      
 J.Markūnas        
 6   Joris Markūnas    15:0  15:0        
       R.Stapušaitis  
 7   Andrius Girdžijauskas          15:5  15:1  
 A.Girdžijauskas        
 26   Renaldas Šileris    15:3  15:3        
   A.Girdžijauskas      
 23   Lukas Rimkus      15:1  15:4      
 A.Janavičius        
 10   Aidanas Janavičius    15:1  15:0        
     R.Stapušaitis    
 15   Augustinas Narkis        15:5  15:2    
 A.Narkis        
 18   Povilas Bartušis    15:4  15:2      E.Slušnys   3-a vieta
   R.Stapušaitis    E.Jenkus
 31         15:2  15:0    E.Jenkus   15:8  15:10
 R.Stapušaitis        
 2   Ramūnas Stapušaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris    
       A.Plavin  
       A.Plavin   15:0  15:5   5-a vieta
         A.Girdžijauskas
       J.Markūnas     15:12  15:6
       A.Girdžijauskas  
       A.Girdžijauskas   15:9  15:5  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
         J.Markūnas
         J.Markūnas   15:13  15:5
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Zavadskis      
     L.Litvinas    
     L.Litvinas   15:0  15:0    
       L.Litvinas  
     M.Stasiulis     15:8  15:10  
     Ž.Eismontas    
     Ž.Eismontas   15:1  15:5     9-a vieta
         D.Vitkauskas
     M.Ščelys       10:15  15:9  15:13
     D.Vitkauskas    
     D.Vitkauskas   15:2  15:8    
       D.Vitkauskas  
     A.Janavičius     9:15  15:8  15:6  
     A.Janavičius    
     A.Narkis   15:6  15:7    
           
         Ž.Eismontas   11-a vieta
         Ž.Eismontas
         A.Janavičius   14:17  15:7  17:15
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Zavadskis    
       L.Zavadskis  
       M.Stasiulis     B/Ž   13-a vieta
         A.Narkis
       M.Ščelys     15:5  15:6
       A.Narkis  
       A.Narkis   17:14  15:13  
           
           
         M.Stasiulis   15-a vieta
         M.Ščelys
    Dėl 17-32 vietos      M.Ščelys     B/Ž
         
   T.Liorančas      
   T.Liorančas   ->      
     T.Liorančas    
   G.Bernotas     15:10  15:2    
   P.Žvinklys      
   P.Žvinklys   15:7  15:7      
       M.Paulauskas  
   G.Pancyrev       15:5  15:7  
   M.Paulauskas      
   M.Paulauskas   17:14  15:12      
     M.Paulauskas    
   L.Sparnauskis     15:9  15:13    
   L.Sparnauskis      
    ->       17-a vieta
         P.Bartušis
          15:6  15:8
   A.Maskaliūnas      
   A.Maskaliūnas   ->      
     A.Maskaliūnas    
   E.Jakubauskas     15:13  15:6    
   E.Jakubauskas      
   M.Kiršininkas   15:3  15:3      
       P.Bartušis  
   R.Šileris       15:8  8:15  15:9  
   L.Rimkus      
   L.Rimkus   11:15  15:10  15:1      
     P.Bartušis    
   P.Bartušis     15:2  15:8    
   P.Bartušis      
    ->    T.Liorančas   19-a vieta
         A.Maskaliūnas
         A.Maskaliūnas   15:10  7:15  15:6
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Žvinklys    
       P.Žvinklys  
       L.Sparnauskis   15:11  15:5   21-a vieta
         E.Jakubauskas
       E.Jakubauskas     4:15  15:2  15:12
       E.Jakubauskas  
       L.Rimkus   15:5  15:7  
           
           
         L.Sparnauskis   23-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Rimkus   15:6  14:15  15:8
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Bernotas    
     G.Bernotas   ->    
       G.Pancyrev  
     G.Pancyrev     15:1  15:0  
     G.Pancyrev    
      ->     25-a vieta
         G.Pancyrev
          15:2  15:1
     M.Kiršininkas    
     M.Kiršininkas   ->    
       R.Šileris  
     R.Šileris     15:0  15:0  
     R.Šileris    
      ->    
           
         G.Bernotas   27-a vieta
       
         M.Kiršininkas   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
Vyr.teisėjas: