Turnyro rezultatai
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Sergej Leonovič 
 Saulius Pipynė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič, S.Pipynė        
 32       ->        
  [67] 13:15   S.Leonovič, S.Pipynė      
 17   Harmeet Singh 
 Anant Thapliyal 
    21:12  21:15 [17']      
[55] 12:25   H.Singh, A.Thapliyal        
 16   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
  22:20  21:19 [18']        
    [83] 14:10   S.Leonovič, S.Pipynė    
 9   Deimantas Čekanauskas 
 Jovitas Gatelis 
      21:12  21:14 [16']    
[56] 12:25   D.Čekanauskas, J.Gatelis        
 24   Viktoras Grigorjevas 
 Giedrius Lukošius 
  21:9  23:21 [17']        
  [68] 13:15   D.Čekanauskas, J.Gatelis      
 25         10:21  21:11  21:15 [29']      
 S.Skurdauskas, Š.Stumbra        
 8   Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
  ->        
      [101] 15:00   S.Leonovič, S.Pipynė  
 5   Ramūnas Kavaliauskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
        21:16  19:21  21:16  
 R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius        
 28       ->        
  [69] 13:15   R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius      
 21   Mindaugas Danys 
 Lucas Rousseau 
    21:15  21:18 [17']      
[57] 12:50   M.Danys, L.Rousseau        
 12   Andžej Mackevič 
 Aliaksandr Karpovich 
  18:21  21:8  21:16 [25']        
    [84] 14:10   R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius    
 13   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      21:10  21:10 [15']    
[58] 12:50   V.Korolkovas, V.Trakimas        
 20   Vaidas Korolkovas 
 Vytautas Trakimas 
  21:15  21:14 [19']        
  [70] 13:15   V.Korolkovas, V.Trakimas      
 29         21:17  21:18 [22']      
 A.Brazauskas, T.Supronas        
 4   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
  ->         1-a vieta
        [122] 16:20   S.Leonovič, S.Pipynė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
          21:6  21:17 [17']
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius        
 30       ->        
  [71] 13:15   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 19   Audrius Ambrasas 
 Gediminas Kareiva 
    22:20  21:19 [21']      
[59] 12:50   A.Meškinis, A.Umantas        
 14   Aurimas Meškinis 
 Aurelijus Umantas 
  21:16  23:21 [21']        
    [85] 14:10   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 11   Egidijus Merkevičius 
 Andrius Ramanauskas 
      21:18  21:19 [20']    
[60] 12:50   A.Trimakas, A.Žvilauskas        
 22   Aringas Trimakas 
 Artūras Žvilauskas 
  21:12  21:16 [16']        
  [72] 13:15   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 27         21:10  22:20 [13']      
 M.Palubinskas, P.Palubinskas        
 6   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->        
      [102] 15:00   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
 7   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
        21:19  14:21  21:15 [32']  
 M.Noreika, T.Petrošius        
 26       ->        
  [73] 13:40   M.Noreika, T.Petrošius      
 23   Maxim Larenka 
 Andrius Montrimas 
    21:15  21:5 [15']      
[61] 12:50   S.Galentas, A.Jachontovas        
 10   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:18  23:21 [24']        
    [86] 14:10   G.Miestauskas, K.Šemeta    
 15   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
      21:18  21:17 [22']    
[62] 12:50   J.Gudonis, V.Markevičius        
 18   Justas Gudonis 
 Vaidas Markevičius 
  13:21  21:15  22:20 [30']      R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius   3-a vieta
  [74] 13:40   G.Miestauskas, K.Šemeta   [123] 16:20   G.Miestauskas, K.Šemeta
 31         21:17  21:19 [19']    G.Miestauskas, K.Šemeta   21:23  21:17  21:16 [29']
 G.Miestauskas, K.Šemeta        
 2   Giedrius Miestauskas 
 Karolis Šemeta 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Čekanauskas, J.Gatelis    
      [103] 15:00   D.Čekanauskas, J.Gatelis  
       V.Korolkovas, V.Trakimas   21:15  21:19 [19']   5-a vieta
        [124] 16:20   M.Palubinskas, P.Palubinskas
       M.Palubinskas, P.Palubinskas     24:22  21:17 [21']
      [104] 15:00   M.Palubinskas, P.Palubinskas  
       M.Noreika, T.Petrošius   21:16  21:16 [16']  
           
           
         V.Korolkovas, V.Trakimas   7-a vieta
       
         M.Noreika, T.Petrošius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     H.Singh, A.Thapliyal      
    [87] 14:10   H.Singh, A.Thapliyal    
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra   21:19  21:18 [21']    
      [105] 15:25   A.Brazauskas, T.Supronas  
     M.Danys, L.Rousseau     21:19  21:16 [19']  
    [88] 14:10   A.Brazauskas, T.Supronas    
     A.Brazauskas, T.Supronas   14:21  24:22  21:16 [29']     9-a vieta
        [125] 16:20   A.Brazauskas, T.Supronas
     A.Meškinis, A.Umantas       21:11  24:22 [29']
    [89] 14:35   A.Trimakas, A.Žvilauskas    
     A.Trimakas, A.Žvilauskas   19:21  21:19  21:17 [36']    
      [106] 15:25   J.Gudonis, V.Markevičius  
     S.Galentas, A.Jachontovas     21:8  21:13 [17']  
    [90] 14:35   J.Gudonis, V.Markevičius    
     J.Gudonis, V.Markevičius   21:18  18:21  21:16 [33']    
           
         H.Singh, A.Thapliyal   11-a vieta
       
         A.Trimakas, A.Žvilauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Skurdauskas, Š.Stumbra    
       
       M.Danys, L.Rousseau   ->   13-a vieta
       
       A.Meškinis, A.Umantas     ->
       
       S.Galentas, A.Jachontovas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Ancuta, T.Ožalas      
   V.Ancuta, T.Ožalas   ->      
    [91] 14:35   V.Ancuta, T.Ožalas    
   V.Grigorjevas, G.Lukošius     21:19  21:13 [18']    
   V.Grigorjevas, G.Lukošius      
    ->      
      [107] 15:25   D.Juodsnukis, P.Jūras  
        21:16  21:17 [17']  
   A.Mackevič, A.Karpovich      
   A.Mackevič, A.Karpovich   ->      
    [92] 14:35   D.Juodsnukis, P.Jūras    
   D.Juodsnukis, P.Jūras     19:21  21:16  21:12 [27']    
   D.Juodsnukis, P.Jūras      
    ->       17-a vieta
        [126] 16:20   D.Juodsnukis, P.Jūras
          21:17  21:14 [17']
   A.Ambrasas, G.Kareiva      
   A.Ambrasas, G.Kareiva   ->      
    [93] 14:35   E.Merkevičius, A.Ramanauskas    
   E.Merkevičius, A.Ramanauskas     21:13  21:14 [17']    
   E.Merkevičius, A.Ramanauskas      
    ->      
      [108] 15:25   E.Merkevičius, A.Ramanauskas  
        21:18  21:19 [21']  
   M.Larenka, A.Montrimas      
   M.Larenka, A.Montrimas   ->      
    [94] 14:35   M.Larenka, A.Montrimas    
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin     21:14  15:21  21:12 [28']    
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
    ->    V.Ancuta, T.Ožalas   19-a vieta
       
         M.Larenka, A.Montrimas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Grigorjevas, G.Lukošius    
       
       A.Mackevič, A.Karpovich   ->   21-a vieta
       
       A.Ambrasas, G.Kareiva     ->
       
       A.Mackevič (jr), A.Nikitin   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Ramūnas Kavaliauskas