Turnyro rezultatai
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė, Data: 2018-04-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Atėnė Peleckytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Peleckytė        
 32       ->        
  [6] 10:20   A.Peleckytė      
 17   Urtė Mackevičiūtė      21:5  21:4 [19']      
[1] 10:00   E.Saulėnaitė        
 16   Elija Saulėnaitė    21:7  21:6 [22']        
    [15] 11:00   A.Peleckytė    
 9   Milena Bytautaitė        21:5  21:3 [14']    
 M.Bytautaitė        
 24       ->        
  [7] 10:20   D.Norgailaitė      
 25         21:19  22:20 [26']      
 D.Norgailaitė        
 8   Dominyka Norgailaitė    ->        
      [25] 11:45   A.Peleckytė  
 5   Amanda Vaišvilaitė          21:8  21:15 [20']  
 A.Vaišvilaitė        
 28       ->        
  [8] 10:20   A.Vaišvilaitė      
 21   Ugnė Jaugaitė      21:7  21:3 [17']      
[2] 10:00   U.Drungilaitė        
 12   Ugnė Drungilaitė    21:11  21:10 [17']        
    [16] 11:00   M.Sutkutė    
 13   Erika Žiaušytė        21:9  21:11 [19']    
[3] 10:00   E.Žiaušytė        
 20   Kamilė Puleikytė    21:10  21:10 [21']        
  [9] 10:20   M.Sutkutė      
 29         21:7  21:5 [15']      
 M.Sutkutė        
 4   Milanta Sutkutė    ->         1-a vieta
        [38] 12:45   A.Stravinskaitė
 3   Agnė Stravinskaitė            21:10  21:10 [19']
 A.Stravinskaitė        
 30       ->        
  [10] 10:40   A.Stravinskaitė      
 19   Vėjūnė Vasiliauskaitė      21:10  21:14 [20']      
[4] 10:00   A.Comaitė        
 14   Aistė Comaitė    21:12  21:13 [21']        
    [17] 11:00   A.Stravinskaitė    
 11   Milana Leven        21:8  21:16 [19']    
 M.Leven        
 22       ->        
  [11] 10:40   M.Leven      
 27         16:21  21:12  21:19 [13']      
 B.Cirtautaitė        
 6   Barbora Cirtautaitė    ->        
      [26] 11:45   A.Stravinskaitė  
 7   Eglė Smilginaitė          21:15  18:21  21:16 [32']  
 E.Smilginaitė        
 26       ->        
  [12] 10:40   E.Stašaitytė      
 23         21:9  21:9 [16']      
 E.Stašaitytė        
 10   Ema Stašaitytė    ->        
    [18] 11:00   A.Ralovecaitė    
 15   Greta Mackevičiūtė        21:11  21:10 [18']    
[5] 10:00   P.Gečaitė        
 18   Paulina Gečaitė    21:3  21:3 [17']      M.Sutkutė   3-a vieta
  [13] 10:40   A.Ralovecaitė   [39] 13:05   M.Sutkutė
 31         21:5  21:7 [15']    A.Ralovecaitė   21:19  20:22  21:13 [34']
 A.Ralovecaitė        
 2   Agnė Ralovecaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Norgailaitė    
      [27] 12:05   A.Vaišvilaitė  
       A.Vaišvilaitė   21:8  21:3 [18']   5-a vieta
        [40] 13:05   E.Stašaitytė
       M.Leven     21:10  22:20 [24']
      [28] 12:05   E.Stašaitytė  
       E.Stašaitytė   21:12  21:17 [20']  
           
           
         D.Norgailaitė   7-a vieta
        [41] 13:05   M.Leven
         M.Leven   21:14  21:7 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Saulėnaitė      
    [19] 11:20   M.Bytautaitė    
     M.Bytautaitė   10:21  28:26  21:6 [37']    
      [29] 12:05   M.Bytautaitė  
     U.Drungilaitė     21:16  16:21  21:16 [26']  
    [20] 11:20   U.Drungilaitė    
     E.Žiaušytė   21:12  21:12 [17']     9-a vieta
        [42] 13:05   B.Cirtautaitė
     A.Comaitė       12:21  21:16  21:17 [29']
    [21] 11:20   B.Cirtautaitė    
     B.Cirtautaitė   10:21  22:20  21:11 [31']    
      [30] 12:05   B.Cirtautaitė  
     E.Smilginaitė     21:11  21:15 [19']  
    [22] 11:20   E.Smilginaitė    
     P.Gečaitė   21:11  21:15 [17']    
           
         U.Drungilaitė   11-a vieta
        [43] 13:30   E.Smilginaitė
         E.Smilginaitė   21:4  21:12 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Saulėnaitė    
      [31] 12:25   E.Saulėnaitė  
       E.Žiaušytė   21:16  21:18 [21']   13-a vieta
        [44] 13:30   A.Comaitė
       A.Comaitė     21:0  21:15 [16']
      [32] 12:25   A.Comaitė  
       P.Gečaitė   15:21  21:8  21:13 [30']  
           
           
         E.Žiaušytė   15-a vieta
        [45] 13:30   P.Gečaitė
    Dėl 17-32 vietos      P.Gečaitė   21:5  21:8 [13']
         
   U.Mackevičiūtė      
   U.Mackevičiūtė   ->      
     U.Mackevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [23] 11:45   U.Mackevičiūtė  
        11:21  21:18  21:17 [30']  
   U.Jaugaitė      
   U.Jaugaitė   ->      
    [14] 10:40   U.Jaugaitė    
   K.Puleikytė     21:16  21:10 [24']    
   K.Puleikytė      
    ->       17-a vieta
        [33] 12:25   V.Vasiliauskaitė
          21:9  21:8 [18']
   V.Vasiliauskaitė      
   V.Vasiliauskaitė   ->      
     V.Vasiliauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [24] 11:45   V.Vasiliauskaitė  
        21:8  21:5 [16']  
   .      
    ->      
     G.Mackevičiūtė    
   G.Mackevičiūtė     ->    
   G.Mackevičiūtė      
    ->    U.Jaugaitė   19-a vieta
        [34] 12:25   U.Jaugaitė
         G.Mackevičiūtė   22:20  21:17 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       K.Puleikytė  
       K.Puleikytė   ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Vaidas Mackevičius