Turnyro rezultatai
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dovydas Razas    Dėl 1-16 vietos        
 D.Razas        
 32       ->        
   D.Razas      
 17   Viktoras Grigorjevas      15:1  15:0      
 A.Maskaliūnas        
 16   Aivaras Maskaliūnas    15:3  15:3 [33']        
     D.Razas    
 9   Edvardas Liubertas        15:1  15:2    
 E.Liubertas        
 24   Egidijus Šakalys    15:0  15:0        
   E.Liubertas      
 25   Povilas Bartušis      15:7  15:0      
 A.Janavičius        
 8   Aidanas Janavičius    15:1  15:0        
       D.Razas  
 5   Andrius Girdžijauskas          15:3  15:0  
 A.Girdžijauskas        
 28       ->        
   A.Girdžijauskas      
 21   Linas Zavadskis      15:2  15:3      
 L.Zavadskis        
 12   Martynas Prevelis    15:9  15:8        
     A.Girdžijauskas    
 13   Žygimantas Eismontas        17:16  15:12    
 Ž.Eismontas        
 20   Simonas Jocys    15:0  15:0        
   E.Jenkus      
 29         15:7  15:7      
 E.Jenkus        
 4   Edvinas Jenkus    ->         1-a vieta
         A.Mizgiris
 3   Ramūnas Stapušaitis            15:9  15:13
 R.Stapušaitis        
 30       ->        
   R.Stapušaitis      
 19   Ignas Geštautas      15:1  15:1      
 M.Ščelys        
 14   Marius Ščelys    13:15  15:8  15:4        
     R.Stapušaitis    
 11   Augustinas Narkis        15:0  15:1    
 A.Narkis        
 22   Mantas Stasiulis    15:3  15:0        
   A.Plavin      
 27   Vaidotas Prevelis      15:1  15:0      
 A.Plavin        
 6   Alan Plavin    15:0  15:1        
       A.Mizgiris  
 7   Vaidotas Česnavičius          15:11  11:15  15:9  
 V.Česnavičius        
 26   Tautvydas Liorančas    15:0  15:0        
   V.Česnavičius      
 23   Laurynas Sparnauskis      15:6  15:6      
 L.Litvinas        
 10   Lukas Litvinas    15:0  15:0        
     A.Mizgiris    
 15   Gabrielius Šukys        15:5  15:6    
 J.Markūnas        
 18   Joris Markūnas    15:1  15:4      A.Girdžijauskas   3-a vieta
   A.Mizgiris    R.Stapušaitis
 31         15:5  15:5    R.Stapušaitis   15:7  15:8
 A.Mizgiris        
 2   Aurimas Mizgiris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Liubertas    
       E.Jenkus  
       E.Jenkus   15:10  15:3   5-a vieta
         E.Jenkus
       A.Plavin     15:4  15:4
       A.Plavin  
       V.Česnavičius   17:14  15:5  
           
           
         E.Liubertas   7-a vieta
         V.Česnavičius
         V.Česnavičius   15:12  15:13
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Maskaliūnas      
     A.Janavičius    
     A.Janavičius   15:6  15:13    
       A.Janavičius  
     L.Zavadskis     15:9  8:15  15:13  
     Ž.Eismontas    
     Ž.Eismontas   15:1  15:6     9-a vieta
         J.Markūnas
     M.Ščelys       15:4  15:2
     M.Ščelys    
     A.Narkis   15:13  15:8    
       J.Markūnas  
     L.Litvinas     15:2  15:2  
     J.Markūnas    
     J.Markūnas   15:4  15:4    
           
         Ž.Eismontas   11-a vieta
         Ž.Eismontas
         M.Ščelys   15:4  15:7
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Maskaliūnas    
       A.Maskaliūnas  
       L.Zavadskis   12:15  15:9  17:15   13-a vieta
         L.Litvinas
       A.Narkis     15:6  15:3
       L.Litvinas  
       L.Litvinas   15:3  15:8  
           
           
         L.Zavadskis   15-a vieta
         L.Zavadskis
    Dėl 17-32 vietos      A.Narkis   12:15  15:8  15:13
         
   V.Grigorjevas      
   V.Grigorjevas   ->      
     V.Grigorjevas    
   E.Šakalys     15:1  15:0    
   E.Šakalys      
   P.Bartušis   15:13  15:9      
       M.Prevelis  
        15:9  15:8  
   M.Prevelis      
   M.Prevelis   ->      
     M.Prevelis    
   S.Jocys     15:7  15:4    
   S.Jocys      
    ->       17-a vieta
         M.Prevelis
          15:7  17:16
   I.Geštautas      
   I.Geštautas   ->      
     M.Stasiulis    
   M.Stasiulis     15:9  15:13    
   M.Stasiulis      
   V.Prevelis   15:5  10:15  15:4      
       G.Šukys  
   T.Liorančas       15:12  15:6  
   L.Sparnauskis      
   L.Sparnauskis   15:6  15:7      
     G.Šukys    
   G.Šukys     15:4  14:1    
   G.Šukys      
    ->    V.Grigorjevas   19-a vieta
         M.Stasiulis
         M.Stasiulis   15:10  17:15
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Šakalys    
       S.Jocys  
       S.Jocys   15:0  15:1   21-a vieta
         I.Geštautas
       I.Geštautas     15:9  15:9
       I.Geštautas  
       L.Sparnauskis   15:1  15:1  
           
           
         E.Šakalys   23-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Sparnauskis   11:15  15:6  15:8
      Dėl 25-32 vietos      
         
     P.Bartušis    
     P.Bartušis   ->    
       P.Bartušis  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         V.Prevelis
          15:1  15:1
     V.Prevelis    
     V.Prevelis   ->    
       V.Prevelis  
     T.Liorančas     15:2  15:6  
     T.Liorančas    
      ->    
           
          27-a vieta
         T.Liorančas
         T.Liorančas   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
Vyr.teisėjas: