Turnyro rezultatai
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [60] 13:15   G.Buntis, K.Remeikaitė      
 17   Gediminas Buntis 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:12  21:11 [18']      
[44] 12:25   G.Buntis, K.Remeikaitė        
 16   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:6  21:6 [18']        
    [82] 15:05   G.Buntis, K.Remeikaitė    
 9   Simas Malakauskas 
 Renata Stulpinaitė 
      21:11  21:18 [24']    
 S.Malakauskas, R.Stulpinaitė        
 24       ->        
  [61] 13:45   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė      
 25         19:21  21:12  22:20 [38']      
 A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė        
 8   Aurimas Kamantauskas 
 Dovilė Morkvėnaitė 
  ->        
      [100] 16:25   G.Buntis, K.Remeikaitė  
 5   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
        21:18  22:20 [28']  
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 28       ->        
  [62] 13:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 21         21:17  21:12 [21']      
 V.Turolevičius, S.Flaksienė        
 12   Vaidas Turolevičius 
 Sigita Flaksienė 
  ->        
    [83] 15:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 13   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
      21:17  21:16 [30']    
[45] 12:25   E.Litvinskas, J.Chomskytė        
 20   Julius Žitkauskas 
 Rima Šidlauskienė 
  21:8  21:18 [26']        
  [63] 13:45   J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė      
 29         21:16  21:9 [20']      
 J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė        
 4   Jonas Seniūnas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->         1-a vieta
        [110] 17:20   G.Buntis, K.Remeikaitė
 3   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
          21:11  21:18 [25']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 30       ->        
  [64] 13:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 19   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
    21:6  21:17 [19']      
[46] 12:25   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė        
 14   Vaidas Šmitas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:5  21:11 [18']        
    [84] 15:05   V.Korolkovas, L.Gorienė    
 11   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
      22:20  21:17 [26']    
 T.Jarutis, J.Pilypaitė        
 22       ->        
  [65] 13:45   V.Korolkovas, L.Gorienė      
 27         21:11  21:16 [23']      
 V.Korolkovas, L.Gorienė        
 6   Vaidas Korolkovas 
 Lina Gorienė 
  ->        
      [101] 16:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
        21:10  21:13 [24']  
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 26       ->        
  [66] 13:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 23         21:12  21:16 [23']      
 J.Daugėla, V.Daugėlienė        
 10   Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
  ->        
    [85] 15:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 15   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
      8:21  21:13  21:14 [31']    
[47] 12:25   R.Paškevičius, J.Paškevičienė        
 18   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:11  12:21  21:9 [25']      A.Petkevičius, O.Radzevičienė   3-a vieta
  [67] 14:10   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   [111] 17:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 31         21:12  21:17 [27']    V.Korolkovas, L.Gorienė   21:19  22:20 [25']
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė        
 2   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Malakauskas, R.Stulpinaitė    
      [102] 16:25   S.Malakauskas, R.Stulpinaitė  
       J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė   21:18  23:21 [29']   5-a vieta
       
       G.Stravinskas, R.Milašauskaitė     ->
      [103] 16:50   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   21:12  24:22 [21']  
           
           
         J.Seniūnas, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
       
         A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Peleckis, I.Peleckienė      
    [86] 15:30   E.Peleckis, I.Peleckienė    
     A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė   13:21  21:16  21:11 [32']    
      [104] 16:50   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     V.Turolevičius, S.Flaksienė     23:21  19:21  25:23 [33']  
    [87] 15:30   V.Turolevičius, S.Flaksienė    
     E.Litvinskas, J.Chomskytė   21:15  21:12 [23']     9-a vieta
       
     E.Petrošius, V.Slušnienė       ->
    [88] 15:30   E.Petrošius, V.Slušnienė    
     T.Jarutis, J.Pilypaitė   21:17  21:9 [19']    
      [105] 16:50   J.Daugėla, V.Daugėlienė  
     J.Daugėla, V.Daugėlienė     21:17  21:18 [23']  
    [89] 15:30   J.Daugėla, V.Daugėlienė    
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė   8:21  21:13  21:17 [30']    
           
         V.Turolevičius, S.Flaksienė   11-a vieta
       
         E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė    
      [106] 16:50   E.Litvinskas, J.Chomskytė  
       E.Litvinskas, J.Chomskytė   20:22  21:18  21:11 [35']   13-a vieta
       
       T.Jarutis, J.Pilypaitė     ->
      [107] 16:50   R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:11  21:18 [19']  
           
           
         A.Kamantauskas, D.Morkvėnaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      T.Jarutis, J.Pilypaitė   ->
         
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė      
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė   ->      
     A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [68] 14:10   A.Šadauskas, J.Šadauskienė  
        21:19  12:21  28:26 [37']  
   .      
    ->      
     J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė    
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė     ->    
   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė      
    ->       17-a vieta
        [90] 15:30   M.Narkus, E.Rekašiūtė
          21:6  21:15 [25']
   V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
     V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 14:10   M.Narkus, E.Rekašiūtė  
        18:21  22:20  22:20 [43']  
   .      
    ->      
     M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė     ->    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė      
    ->    J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė   19-a vieta
        [91] 16:00   J.Žitkauskas, R.Šidlauskienė
         V.Šmitas, R.Šutaitė-Giedraitienė   16:21  21:18  23:21 [38']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Evaldas Bradūnas