Turnyro rezultatai
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Audrius Lesinskas 
 Simas Malakauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, S.Malakauskas      
 16       ->      
  [196] 19:00   A.Lesinskas, S.Malakauskas    
 9   Giedrius Strumila 
 Vitalijus Kemežys 
    21:16  21:9 [17']    
[188] 18:35   G.Strumila, V.Kemežys      
 8   Gediminas Fridricas 
 Laimis Fiodorovas 
  21:19  23:21 [26']      
    [200] 19:25   A.Lesinskas, S.Malakauskas  
 5   Rolandas Budrikas 
 Kęstutis Koira 
      21:12  21:17 [16']  
[189] 18:35   K.Kučinskas, V.Šalunovas      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
  21:13  21:11 [18']      
  [197] 19:00   M.Puchovičius, D.Mazėtis    
 13         21:16  21:5 [14']    
 M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 4   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
  ->       1-a vieta
      [212] 19:50   J.Seniūnas, R.Paškevičius
 3   Algimantas Plytnikas 
 Paulius Plytnikas 
        23:21  21:12 [20']
 A.Plytnikas, P.Plytnikas      
 14       ->      
  [198] 19:25   A.Plytnikas, P.Plytnikas    
 11   Vytautas Česonis 
 Albinas Zakarauskas 
    18:21  21:13  22:20 [34']    
[190] 19:00   T.Grigas, R.Zavackas      
 6   Tomas Grigas 
 Rimantas Zavackas 
  21:18  21:15 [18']      
    [203] 19:25   J.Seniūnas, R.Paškevičius  
 7   Egidijus Litvinskas 
 Aidas Stalmokas 
      21:15  21:13 [18']  
[191] 19:00   A.Butkus, D.Likas      
 10   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  ->      
  [199] 19:25   J.Seniūnas, R.Paškevičius    
 15         21:15  21:11 [19']    
 J.Seniūnas, R.Paškevičius      
 2   Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->    M.Puchovičius, D.Mazėtis   3-a vieta
      [213] 19:50   A.Plytnikas, P.Plytnikas
       A.Plytnikas, P.Plytnikas   19:21  21:13  22:20 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Strumila, V.Kemežys    
    [202] 19:25   G.Strumila, V.Kemežys  
     K.Kučinskas, V.Šalunovas   21:19  21:12 [19']   5-a vieta
      [214] 20:15   G.Strumila, V.Kemežys
     T.Grigas, R.Zavackas     21:16  21:19 [22']
    [205] 19:25   T.Grigas, R.Zavackas  
     A.Butkus, D.Likas   14:21  21:18  21:17 [32']  
         
         
       K.Kučinskas, V.Šalunovas   7-a vieta
     
       A.Butkus, D.Likas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Fridricas, L.Fiodorovas    
   G.Fridricas, L.Fiodorovas   ->    
    [206] 19:50   G.Fridricas, L.Fiodorovas  
   R.Budrikas, K.Koira     21:12  21:8 [13']  
   R.Budrikas, K.Koira    
    ->     9-a vieta
      [215] 20:15   G.Fridricas, L.Fiodorovas
        17:21  21:15  21:15 [30']
   V.Česonis, A.Zakarauskas    
   V.Česonis, A.Zakarauskas   ->    
    [207] 19:50   E.Litvinskas, A.Stalmokas  
   E.Litvinskas, A.Stalmokas     15:21  21:14  21:13 [31']  
   E.Litvinskas, A.Stalmokas    
    ->    
         
       R.Budrikas, K.Koira   11-a vieta
      [216] 20:15   V.Česonis, A.Zakarauskas
       V.Česonis, A.Zakarauskas   21:9  21:17 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: