Turnyro rezultatai
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20   A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:12  21:9 [16']    
[2] 10:00   A.Montvydaitė, K.Nareikienė      
 8   Aušra Montvydaitė 
 Kristina Nareikienė 
  21:15  21:15 [17']      
    [16] 10:50   A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
      21:17  21:12 [17']  
 U.Padaigaitė, N.Beketova      
 12       ->      
  [7] 10:00   U.Padaigaitė, N.Beketova    
 13         21:17  21:7 [16']    
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 4   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:50   E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė
 3   Beata Rakštytė 
 Tanita Urbonienė 
        21:17  17:21  21:15 [32']
 B.Rakštytė, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [8] 10:00   B.Rakštytė, T.Urbonienė    
 11         21:10  21:12 [15']    
 V.Suško, V.Čekanauskienė      
 6   Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
  ->      
    [17] 10:50   E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė  
 7   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  21:16 [19']  
[3] 10:00   E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė      
 10   Eglė Ramanauskaitė 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:11  21:10 [16']      
  [11] 10:20   E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė    
 15         21:14  21:18 [21']    
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 2   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  ->    U.Padaigaitė, N.Beketova   3-a vieta
      [26] 11:50   B.Rakštytė, T.Urbonienė
       B.Rakštytė, T.Urbonienė   20:22  21:11  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montvydaitė, K.Nareikienė    
    [18] 10:50   R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
     R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:15  21:11 [15']   5-a vieta
      [27] 11:50   J.Puchova, J.Žibūdienė
     V.Suško, V.Čekanauskienė     21:13  21:10 [13']
    [19] 11:20   J.Puchova, J.Žibūdienė  
     J.Puchova, J.Žibūdienė   22:20  21:9 [17']  
         
         
       A.Montvydaitė, K.Nareikienė   7-a vieta
      [28] 11:50   A.Montvydaitė, K.Nareikienė
       V.Suško, V.Čekanauskienė   21:17  16:21  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [20] 11:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė
        21:18  21:9 [17']
   .    
    ->    
     R.Bubulienė, V.Bubulytė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     ->  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas