Turnyro rezultatai
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė), Data: 2019-03-09, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[23] 12:45   M.Šames      
 16   Jonas Ožalas    21:9  21:13 [26']      
  [35] 14:05   M.Šames    
 9   Mantas Palubinskas      21:15  21:6 [19']    
[24] 12:45   M.Palubinskas      
 8   Šarūnas Stumbra    20:22  21:19  21:11 [40']      
    [47] 15:35   M.Šames  
 5   Edgaras Slušnys        21:8  21:12 [25']  
[25] 13:10   E.Slušnys      
 12   Simas Klioštoraitis    21:9  12:21  21:18 [14']      
  [36] 14:05   E.Slušnys    
 13   Mantas Maulė      26:28  21:14  21:17 [53']    
[26] 13:10   J.Petkus      
 4   Jonas Petkus    21:15  21:14 [17']       1-a vieta
      [59] 17:05   M.Šames
 3   Kazimieras Dauskurtas          21:5  21:18 [31']
[27] 13:10   K.Dauskurtas      
 14   Tomas Petrošius    21:10  21:9 [20']      
  [37] 14:35   K.Dauskurtas    
 11   Mamertas Noreika      21:9  21:9 [25']    
[28] 13:10   L.Borusas      
 6   Laurynas Borusas    21:12  21:12 [25']      
    [48] 15:35   K.Dauskurtas  
 7   Gedmantas Čepkauskas        10:21  22:20  21:14 [52']  
[29] 13:40   G.Čepkauskas      
 10   Ardas Valantiejus    21:16  21:13 [31']      
  [38] 14:35   I.Reznikas    
 15   Vilius Bagdanavičius      21:12  21:11 [20']    
[30] 13:40   I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    21:10  21:14 [22']    E.Slušnys   3-a vieta
      [60] 17:05   E.Slušnys
       I.Reznikas   16:21  21:16  15:14 [50']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas    
    [49] 16:05   J.Petkus  
     J.Petkus   21:13  21:14 [22']   5-a vieta
      [61] 17:40   J.Petkus
     L.Borusas     21:16  21:18 [25']
    [50] 16:05   L.Borusas  
     G.Čepkauskas   21:14  21:14 [36']  
         
         
       M.Palubinskas   7-a vieta
      [62] 17:40   G.Čepkauskas
       G.Čepkauskas   21:19  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Ožalas      
  [39] 14:35   J.Ožalas    
   Š.Stumbra   21:14  21:14 [28']    
    [51] 16:05   S.Klioštoraitis  
   S.Klioštoraitis     22:20  21:17 [31']  
  [40] 14:35   S.Klioštoraitis    
   M.Maulė   21:14  21:16 [21']     9-a vieta
      [63] 17:40   S.Klioštoraitis
   T.Petrošius       21:13  21:17 [21']
  [41] 15:05   T.Petrošius    
   M.Noreika   15:21  21:19  21:19 [32']    
    [52] 16:05   V.Bagdanavičius  
   A.Valantiejus     21:12  21:12 [22']  
  [42] 15:05   V.Bagdanavičius    
   V.Bagdanavičius   21:13  21:19 [26']    
         
       J.Ožalas   11-a vieta
      [64] 17:40   J.Ožalas
       T.Petrošius   21:4  21:8 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Š.Stumbra    
    [53] 16:35   Š.Stumbra  
     M.Maulė   13:21  21:14  21:17 [36']   13-a vieta
      [65] 18:10   Š.Stumbra
     M.Noreika     21:15  21:10 [24']
    [54] 16:35   A.Valantiejus  
     A.Valantiejus   21:14  21:18 [24']  
         
         
       M.Maulė   15-a vieta
      [66] 18:10   M.Maulė
       M.Noreika   21:11  21:11 [19']
         
Vyr.teisėjas: Rebeka Aleksevičiūtė